ENDURO Trutnov Trails #5

MTB
DATUM :24.4.2022 MÍSTO :Trutnov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 #
1 4 MYŠÍK Milan CZE 1993 TREK KUR ENDURO 1. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:13:57.7 0:00:00.0 0:13:57.7 01:57.6 2 02:38.1 2 03:44.8 2 05:37.2 2
2 3 LUKASIK Slawomir POL 1993 Canyon CLLCTV Dainese Enduro Team 2. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:13:59.6 0:00:01.8 0:13:59.6 01:58.6 3 02:37.5 1 03:49.2 3 05:34.2 1
3 2 BLÁHA Vojtěch CZE 1999 Actofive 3. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:14:11.0 0:00:13.2 0:14:11.0 01:54.6 1 02:39.9 3 03:44.6 1 05:51.7 3
4 86 ŽILÁK František CZE 1981 Rocky Mountain - Bikeaction.cz 1. /  Muži Master Elite 40+ ( 1982 a st. ) 0:14:35.9 0:00:38.2 0:14:35.9 02:03.1 4 02:45.6 6 03:53.4 4 05:53.7 4
5 1 KLOKOČKA Vojtěch CZE 2004 Bikestrike 4. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:14:57.7 0:01:00.0 0:14:57.7 02:05.2 9 02:48.3 9 03:55.5 5 06:08.5 7
6 5 PIVNIČKA Jakub CZE 2003 Bikestrike 5. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:15:02.0 0:01:04.3 0:15:02.0 02:03.8 6 02:42.2 4 04:08.2 15 06:07.7 6
7 10 ADAMI Max CZE 2001 Bikeporn Chimpanzee 6. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:15:03.2 0:01:05.5 0:15:03.2 02:04.6 8 02:49.3 13 04:03.3 9 06:05.8 5
8 29 CHRAPEK Adam POL 1993 AC Sport Lab 7. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:15:14.3 0:01:16.5 0:15:14.3 02:06.1 11 02:48.3 10 03:59.0 6 06:20.7 12
9 53 JAROŠ Kamil CZE 2002 --- 8. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:15:20.6 0:01:22.8 0:15:20.6 02:09.6 20 02:45.1 5 04:09.0 17 06:16.7 9
10 43 PÁVEK Matyáš CZE 2004 Shred Lab 9. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:15:23.5 0:01:25.7 0:15:23.5 02:17.6 36 02:48.1 8 04:00.7 7 06:17.0 10
11 72 HANÁK Ondřej CZE 2003 BIKEPUZZLE 10. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:15:29.3 0:01:31.5 0:15:29.3 02:09.2 18 02:50.3 16 04:01.1 8 06:28.5 18
12 6 FRENK Petr CZE 1983 Protocycles 11. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:15:29.3 0:01:31.6 0:15:29.3 02:04.4 7 02:50.2 15 04:08.2 15 06:26.3 16
13 100 RECZEK Paweł Reczek POL 1979 Eskimoo Racing Team 2. /  Muži Master Elite 40+ ( 1982 a st. ) 0:15:30.3 0:01:32.6 0:15:30.3 02:03.1 5 03:04.2 55 04:05.6 11 06:17.3 11
14 9 SZYMCZUK Łukasz POL 1995 Klub Kolarstwa Wałbrzych 12. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:15:32.5 0:01:34.8 0:15:32.5 02:08.2 16 02:49.6 14 04:20.7 35 06:13.9 8
15 15 FIEDLER Zdeněk CZE 2002 --- 13. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:15:33.1 0:01:35.3 0:15:33.1 02:11.2 23 02:53.9 29 04:06.5 12 06:21.3 13
16 19 HUML Lukáš CZE 1994 OFBIKE Scott team 14. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:15:36.3 0:01:38.5 0:15:36.3 02:07.3 13 02:52.8 22 04:10.2 21 06:25.7 15
17 7 VANER Jan CZE 1983 TREK KUR ENDURO 15. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:15:40.9 0:01:43.1 0:15:40.9 02:07.9 15 02:53.3 24 04:15.5 30 06:24.1 14
18 14 SILOVSKÝ Matouš CZE 1999 PTBshop.cz TREK 16. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:15:42.3 0:01:44.6 0:15:42.3 02:07.8 14 02:53.4 25 04:09.5 18 06:31.6 21
19 34 SOWA Dawid POL 1998 --- 17. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:15:45.6 0:01:47.9 0:15:45.6 02:16.6 34 02:53.5 26 04:07.7 13 06:27.7 17
20 47 CASKA Ivo CZE 1983 --- 18. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:15:50.1 0:01:52.4 0:15:50.1 02:05.6 10 02:48.4 11 04:21.6 36 06:34.4 24
21 18 KRAJČOVIECH Peter SVK 1992 Kubicasport racing Team 19. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:15:50.9 0:01:53.1 0:15:50.9 02:09.2 17 02:49.3 12 04:04.0 10 06:48.2 39
22 85 SVOBODA David CZE 1992 FH 20. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:15:53.3 0:01:55.6 0:15:53.3 02:14.6 27 02:55.8 33 04:13.1 24 06:29.7 20
23 13 PATÁK Jiří CZE 1992 Mondraker Enduro Team 21. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:15:53.5 0:01:55.8 0:15:53.5 02:14.7 28 02:51.5 17 04:10.0 19 06:37.2 27
24 17 KULHAVÝ Radek CZE 1984 Flowcycles bike studio 22. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:15:53.6 0:01:55.9 0:15:53.6 02:09.6 19 02:51.7 19 04:16.4 31 06:35.8 25
25 36 RADIL Jakub CZE 1987 kolofix 23. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:15:55.3 0:01:57.5 0:15:55.3 02:12.9 25 02:56.5 34 04:12.5 22 06:33.2 22
26 32 KACZMARCZYK Krzysztof Kriss POL 2001 T R I P U L A 24. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:15:59.1 0:02:01.4 0:15:59.1 02:10.5 21 02:56.6 35 04:08.1 14 06:43.8 33
27 91 ZÚBEK Petr CZE 1970 ZUBR racing 3. /  Muži Master Elite 40+ ( 1982 a st. ) 0:15:59.5 0:02:01.7 0:15:59.5 02:10.7 22 02:51.5 17 04:13.7 25 06:43.5 31
28 60 ZWOLAK Wojtek POL 1993 FULL GAS 25. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:16:01.0 0:02:03.3 0:16:01.0 02:19.9 46 02:52.8 23 04:14.6 27 06:33.6 23
29 55 NĘDZKA Bartłomiej POL 1998 --- 26. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:16:04.2 0:02:06.4 0:16:04.2 02:16.4 33 02:47.8 7 04:24.0 39 06:35.9 26
30 42 GRANÁT Matěj CZE 1999 kolofix 27. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:16:07.4 0:02:09.6 0:16:07.4 02:17.7 39 02:54.1 30 04:14.1 26 06:41.4 29
31 89 PAZITNY Mirek CZE 1981 NORTHCZECHRIDERS 4. /  Muži Master Elite 40+ ( 1982 a st. ) 0:16:12.7 0:02:15.0 0:16:12.7 02:15.2 29 02:56.9 36 04:10.1 20 06:50.4 40
32 78 VONDRÁŠEK Jakub CZE 1995 Spectrumbike 28. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:16:13.3 0:02:15.5 0:16:13.3 02:21.0 47 02:59.9 40 04:15.0 29 06:37.2 28
33 61 PEŁEŃSKI Łukasz Pełeński POL 1995 --- 29. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:16:18.2 0:02:20.4 0:16:18.2 02:19.4 45 02:58.1 39 04:15.0 28 06:45.6 36
34 38 RYŠKA Radomír CZE 2002 S.O.R.D 30. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:16:18.8 0:02:21.0 0:16:18.8 02:19.3 44 02:51.8 20 04:24.1 40 06:43.6 32
35 39 DVOŘÁK Jakub CZE 1987 kolofix 31. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:16:21.9 0:02:24.1 0:16:21.9 02:15.8 31 02:54.1 31 04:24.4 41 06:47.5 38
36 8 MORAWSKI Filip CZE 1999 Top on Trail 32. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:16:22.1 0:02:24.3 0:16:22.1 02:12.2 24 03:07.0 59 04:18.4 32 06:44.4 34
37 59 REGULSKI Jakub POL 1992 FULL GAS 33. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:16:27.1 0:02:29.3 0:16:27.1 02:28.4 58 03:00.7 42 04:12.5 23 06:45.4 35
38 11 WEBER Václav CZE 1987 --- 34. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:16:27.5 0:02:29.7 0:16:27.5 02:17.6 37 03:01.8 48 04:21.8 37 06:46.2 37
39 12 PAVLAS Jakub CZE 1987 BIKESTRIKE.COM 35. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:16:27.7 0:02:29.9 0:16:27.7 02:25.7 52 03:00.0 41 04:18.8 33 06:43.0 30
40 96 KUBICA David CZE 1970 punksnotcarot 5. /  Muži Master Elite 40+ ( 1982 a st. ) 0:16:42.0 0:02:44.2 0:16:42.0 02:18.6 42 02:58.0 38 04:27.7 43 06:57.5 41
41 40 ČUŘÍK Miroslav CZE 1989 OFBIKE 36. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:16:47.7 0:02:49.9 0:16:47.7 02:17.6 38 03:01.6 47 04:30.6 49 06:57.7 42
42 70 SOUKAL Matěj CZE 2004 --- 37. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:16:48.4 0:02:50.6 0:16:48.4 02:16.9 35 02:54.5 32 04:29.8 46 07:07.1 47
43 25 HLŮŽE Sebastian CZE 1992 Goodtimesonly 38. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:16:51.9 0:02:54.1 0:16:51.9 02:15.3 30 02:53.5 26 04:22.5 38 07:20.5 55
44 99 BRÁT Matěj CZE 1978 SKI Police nad Metují 6. /  Muži Master Elite 40+ ( 1982 a st. ) 0:16:53.1 0:02:55.4 0:16:53.1 02:16.3 32 02:57.1 37 04:34.1 54 07:05.5 46
45 93 SZEP Milan CZE 1966 BIKESTRIKE.COM 7. /  Muži Master Elite 40+ ( 1982 a st. ) 0:16:53.4 0:02:55.7 0:16:53.4 02:17.7 39 03:01.2 44 04:29.5 44 07:05.0 45
46 23 HROMÁDKA Matyas CZE 1989 Foxholeshop.cz 39. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:16:53.8 0:02:56.0 0:16:53.8 02:06.6 12 03:01.0 43 05:16.5 77 06:29.5 19
47 49 KORYŤÁK Milan CZE 1999 SPORT TEAM NÝRSKO 40. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:17:00.2 0:03:02.5 0:17:00.2 02:14.4 26 02:53.7 28 04:53.5 72 06:58.6 43
48 69 MÍKA Antonín CZE 1992 Fami Truhlářství 41. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:17:06.3 0:03:08.6 0:17:06.3 02:24.0 50 03:03.5 51 04:30.3 47 07:08.5 48
49 105 VESELÝ Jaroslav CZE 1970 Koloshop team 8. /  Muži Master Elite 40+ ( 1982 a st. ) 0:17:08.6 0:03:10.9 0:17:08.6 02:28.7 59 03:04.2 54 04:32.8 53 07:02.9 44
50 98 SMÍŠEK Ondřej CZE 1978 OFBIKE Scott team 9. /  Muži Master Elite 40+ ( 1982 a st. ) 0:17:10.0 0:03:12.2 0:17:10.0 02:22.5 48 03:01.6 46 04:36.2 56 07:09.6 50
51 52 JAROŠ Milan CZE 1994 --- 42. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:17:12.5 0:03:14.7 0:17:12.5 02:17.8 41 03:02.5 49 04:37.5 58 07:14.6 52
52 87 STEJSKAL Zbyněk CZE 1975 VELOSERVIS RACE BIKE 10. /  Muži Master Elite 40+ ( 1982 a st. ) 0:17:20.2 0:03:22.4 0:17:20.2 02:23.1 49 03:04.6 57 04:30.6 50 07:21.7 56
53 22 ČERVENÝ Štěpán CZE 1987 Gigantic Racing Team 43. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:17:26.9 0:03:29.1 0:17:26.9 02:26.5 54 03:16.1 68 04:32.3 52 07:11.8 51
54 30 WOJNAR Jakub Wojnar POL 1993 AC Sport Lab 44. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:17:28.4 0:03:30.6 0:17:28.4 02:27.4 55 03:12.6 65 04:38.9 59 07:09.4 49
55 44 SILOVSKÝ Luděk CZE 1986 Canyon factory 45. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:17:31.3 0:03:33.5 0:17:31.3 02:24.2 51 03:03.0 50 04:39.5 60 07:24.5 59
56 76 MIKO Ladislav CZE 1989 --- 46. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:17:32.2 0:03:34.5 0:17:32.2 02:28.1 56 03:01.6 45 04:37.4 57 07:25.1 60
57 45 GAŠEK Matouš CZE 2004 --- 47. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:17:38.2 0:03:40.5 0:17:38.2 02:28.1 57 03:11.0 63 04:29.7 45 07:29.3 63
58 64 MAŁY Adrian POL 1985 Sfabrykowani Racing Team 48. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:17:38.3 0:03:40.5 0:17:38.3 02:30.2 62 03:06.7 58 04:43.2 64 07:18.0 54
59 66 WYPYCH Mateusz POL 1990 Sfabrykowani Racing Team 49. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:17:41.2 0:03:43.4 0:17:41.2 02:32.3 64 03:04.6 56 04:25.9 42 07:38.2 64
60 129 KOBLÍŽEK Michal CZE 1992 --- 50. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:17:41.5 0:03:43.7 0:17:41.5 02:29.9 61 03:18.6 70 04:30.4 48 07:22.5 57
61 21 KOREL Ondřej CZE 1991 HARDSPORT.CZ 51. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:17:46.6 0:03:48.8 0:17:46.6 02:31.8 63 03:09.8 61 04:48.1 67 07:16.7 53
62 65 KASPRZYK Paweł POL 1989 Sfabrykowani Racing Team 52. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:17:55.0 0:03:57.3 0:17:55.0 02:29.2 60 03:03.9 53 04:39.9 61 07:41.9 65
63 106 HULBOJ René CZE 1978 Třinec 11. /  Muži Master Elite 40+ ( 1982 a st. ) 0:17:55.4 0:03:57.7 0:17:55.4 02:37.3 71 03:08.1 60 04:42.7 63 07:27.2 61
64 94 GRABMÜLLER Jan CZE 1981 Bikefactory Strakonice 12. /  Muži Master Elite 40+ ( 1982 a st. ) 0:17:56.2 0:03:58.4 0:17:56.2 02:34.2 68 03:10.0 62 04:48.7 68 07:23.1 58
65 88 ŘEZNÍČEK Petr CZE 1978 NORTHCZECHRIDERS 13. /  Muži Master Elite 40+ ( 1982 a st. ) 0:17:56.4 0:03:58.6 0:17:56.4 02:26.2 53 03:03.7 52 04:35.0 55 07:51.3 69
66 20 MATOUŠEK Matěj CZE 1987 Shredwear 53. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:18:10.3 0:04:12.5 0:18:10.3 02:33.8 67 03:15.0 67 04:31.8 51 07:49.6 67
67 95 VLK Vojtech CZE 1975 Rychly pera 14. /  Muži Master Elite 40+ ( 1982 a st. ) 0:18:17.4 0:04:19.7 0:18:17.4 02:33.7 65 03:13.8 66 04:43.3 65 07:46.6 66
68 103 BAŁA Maciej POL 1981 Izerriders 15. /  Muži Master Elite 40+ ( 1982 a st. ) 0:18:24.6 0:04:26.8 0:18:24.6 02:35.6 70 03:11.0 63 04:43.8 66 07:54.1 70
69 83 CHLUP Ondrej CZE 1988 --- 54. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:18:26.3 0:04:28.5 0:18:26.3 02:45.1 76 03:23.3 75 04:50.1 69 07:27.7 62
70 90 KÁRNÍK Jan CZE 1979 --- 16. /  Muži Master Elite 40+ ( 1982 a st. ) 0:18:47.3 0:04:49.5 0:18:47.3 02:43.6 74 03:18.0 69 04:54.7 73 07:51.0 68
71 57 CHMIEL Maciej POL 1987 --- 55. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:18:56.3 0:04:58.5 0:18:56.3 02:33.7 65 03:20.5 74 04:55.9 74 08:06.2 72
72 63 KOMÍNEK Martin CZE 1992 MTBA 56. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:19:01.3 0:05:03.5 0:19:01.3 02:55.5 78 03:18.8 71 04:42.3 62 08:04.6 71
73 77 HANUSKA Matus SVK 1990 Extreem 57. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:19:14.7 0:05:17.0 0:19:14.7 02:38.3 72 03:19.9 72 05:02.7 76 08:13.7 74
74 84 POPELKA Jaroslav CZE 1991 Crew Trutnov trails 58. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:19:17.1 0:05:19.3 0:19:17.1 02:47.0 77 03:23.6 76 04:53.2 71 08:13.2 73
75 71 MIKULKA SCHLOGER František CZE 1998 CykloKoloniál ENDURO TEAM 59. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:19:17.7 0:05:20.0 0:19:17.7 02:44.2 75 03:25.6 77 04:51.8 70 08:16.1 75
76 107 VAŇHARA Petr CZE 1980 KUBASPORT TEAM 17. /  Muži Master Elite 40+ ( 1982 a st. ) 0:19:24.3 0:05:26.5 0:19:24.3 02:42.2 73 03:19.9 73 05:01.7 75 08:20.2 76
77 92 CUPAL Jakub CZE 1975 Sokol Nove Mesto nad Metuji 18. /  Muži Master Elite 40+ ( 1982 a st. ) 0:19:58.0 0:06:00.2 0:19:58.0 02:34.7 69 03:29.1 78 05:19.5 78 08:34.5 77
78 58 SZEWCZUK Mateusz POL 1991 FULL GAS 60. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:22:40.6 0:08:42.8 0:22:40.6 02:19.1 43 02:52.6 21 04:20.7 34 13:08.2 79
79 56 GALA Krystian POL 1985 --- 61. /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) 0:24:23.1 0:10:25.4 0:24:23.1 03:03.2 79 03:30.7 79 05:24.4 79 12:24.7 78
--- 27 JANČA Kryštof CZE 2004 kola-bbm.cz . /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) DNF --- --- 27:04.1 --- 58:46.2 --- --- --- --- ---
--- 54 KONSTANTY Damian POL 1997 Antidote Racing . /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) DNF --- --- 27:27.3 --- 16:08.7 --- --- --- --- ---
--- 16 MOUDRÝ Vojtěch CZE 2000 TREK KUR ENDURO . /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 24 MAROUL Tomáš CZE 2002 kolofix . /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 26 WAGENKNECHT Jan CZE 2003 žádný . /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 28 PRYLIŃSKI Mikołaj POL 1990 Bikerhouse . /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 31 SZOT Aleksander Szot POL 1994 Force Team Enduro Bielsko . /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 33 SAZANOWICZ Adam POL 2001 Klub Kolarstwa Wałbrzych . /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 35 NIEŚCIOR Bartek Nieścior POL 1995 --- . /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 37 CHLÁDEK Jiří CZE 1984 --- . /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 41 REJSEK Matouš CZE 1994 MX PARADISE . /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 46 DOŠKÁŘ Petr CZE 1985 --- . /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 62 ŻUREK Dominik POL 1985 Krakowskie Single . /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 67 PŁONKA Mateusz Płonka POL 1987 Sfabrykowani Racing Team . /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 68 RUTKIEWICZ Jan Rutkiewicz POL 1984 Izerriders . /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 73 DUNDÁČEK Jiří CZE 1991 Aspire Sports . /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 75 HORSKÝ Zdeněk CZE 1986 Dressler.cz . /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 79 ENGELHARDT Andre GER 1987 --- . /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 80 BEITZINGER Sebastian GER 1984 Flamongo Rider . /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 81 CARLSEN Jan GER 1992 Cora e.V. . /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 82 ČABLÍK Jakub CZE 1992 --- . /  Muži Elite ( 1983 - 2004 ) DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru