Krajský přebor Vodník - volně

Běžecké lyžování
DATUM :13.2.2022 MÍSTO :Vimperk, Vodník
POŘADATEL : Fischer Ski klub Šumava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
1 36 detail závodníka MÁNKOVÁ Emma 2008 Fischer Ski Klub Šumava Vimperk 1. /  Starší žákyně 0:08:19.8 0:00:00.0 0:08:19.8
2 45 detail závodníka KOVÁŘ Jan 2008 Fischer Ski Klub Šumava Vimperk 1. /  Starší žáci 0:08:33.8 0:00:14.0 0:08:33.8
3 37 detail závodníka KREJČÍ Štěpánka 2008 Fischer Ski Klub Šumava Vimperk 2. /  Starší žákyně 0:08:47.3 0:00:27.5 0:08:47.3
4 43 detail závodníka VOCELKA Matěj 2008 Fischer Ski Klub Šumava Vimperk 2. /  Starší žáci 0:08:50.2 0:00:30.4 0:08:50.2
5 54 detail závodníka MACHOVÁ Marie 2007 Fischer Ski Klub Šumava Vimperk 1. /  Mladší dorostenky 0:08:53.2 0:00:33.4 0:08:53.2
6 51 detail závodníka SATORIOVÁ Johana 2006 Ski Sokol Stachy 2. /  Mladší dorostenky 0:09:01.1 0:00:41.3 0:09:01.1
7 52 detail závodníka CZERWENKOVÁ Tereza 2006 Fischer Ski Klub Šumava Vimperk 3. /  Mladší dorostenky 0:09:06.0 0:00:46.2 0:09:06.0
8 44 detail závodníka NOVÁK Matěj 2009 Ski klub Strakonice 3. /  Starší žáci 0:09:10.4 0:00:50.6 0:09:10.4
9 32 detail závodníka VENCLÍKOVÁ Tereza 2008 Fischer Ski Klub Šumava Vimperk 3. /  Starší žákyně 0:09:21.1 0:01:01.3 0:09:21.1
10 46 detail závodníka KYRÁL Šimon 2009 Ski Sokol Stachy 4. /  Starší žáci 0:09:32.5 0:01:12.7 0:09:32.5
11 42 detail závodníka NOVOTNÝ Jonathan 2009 Fischer Ski Klub Šumava Vimperk 5. /  Starší žáci 0:10:03.4 0:01:43.6 0:10:03.4
12 53 detail závodníka DOSEDĚLOVÁ Aneta 2007 Ski Sokol Stachy 4. /  Mladší dorostenky 0:10:44.5 0:02:24.7 0:10:44.5
13 34 detail závodníka FORSTOVÁ Laura 2009 Ski Sokol Stachy 4. /  Starší žákyně 0:10:55.2 0:02:35.4 0:10:55.2
14 38 detail závodníka PEKOVÁ Vanda 2009 Fischer Ski Klub Šumava Vimperk 5. /  Starší žákyně 0:11:17.3 0:02:57.5 0:11:17.3
15 35 detail závodníka MERTLOVÁ Dominika 2009 Eskymáci z.s. Atom Temelín 6. /  Starší žákyně 0:16:05.2 0:07:45.4 0:16:05.2
16 30 detail závodníka KOLIHOVÁ Adéla 2009 Eskymáci z.s. Atom Temelín 7. /  Starší žákyně 0:18:47.1 0:10:27.3 0:18:47.1
--- 31 detail závodníka MORAVCOVÁ Bára 2009 Fischer Ski Klub Šumava Vimperk . /  Starší žákyně DNS --- ---
--- 33 detail závodníka VONDRUŠKOVÁ Veronika 2009 Fischer Ski Klub Šumava Vimperk . /  Starší žákyně DNS --- ---
--- 49 detail závodníka MERTLOVÁ Laura 2007 Eskymáci z.s. Atom Temelín . /  Mladší dorostenky DNS --- ---
--- 50 detail závodníka NOVÁ Miroslava 2007 Ski Sokol Stachy . /  Mladší dorostenky DNS --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru