VISEGRAD 4 BICYCLE RACE GRAND PRIX CZECH REPUBLIC

Silniční cyklistika
DATUM :9.7.2022 MÍSTO :Brno
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky WEBOVÉ STRÁNKY :www.ceskysvazcyklistiky.cz/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub SKAT Kategorie Čas Ztráta 1. INT # 2. INT #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub SKAT Kategorie Čas Ztráta 1. INT # 2. INT #
1 1 detail závodníka ŤOUPALÍK Adam CZE 1996 ELKOV KASPER Czech Cycling Team --- 1. /  ELITE 4:35:57.3 0:00:00.0 1:18:27.1 3 3:15:40.5 12
2 84 detail závodníka KACZMAREK Jakub POL 1993 HRE MAZOWSZE Serce Polski --- 2. /  ELITE 4:36:11.0 0:00:13.6 1:18:26.3 1 3:15:40.6 13
3 20 detail závodníka KAŠPAR Jan CZE 2000 ATT Investments U23 1. /  U23 4:36:27.7 0:00:30.4 1:18:26.7 2 3:15:38.3 3
4 153 detail závodníka CIEŚLIK Paweł POL 1986 Voster ATS Team --- 3. /  ELITE 4:36:28.8 0:00:31.4 1:18:28.3 7 3:15:39.5 7
5 24 detail závodníka SCHURAN Michal CZE 1996 ATT Investments --- 4. /  ELITE 4:36:31.9 0:00:34.5 1:18:27.4 4 3:15:42.0 20
6 60 detail závodníka STOCKWELL Oliver GBR 2002 CYCLING TEAM FRIULI ASD U23 2. /  U23 4:36:33.1 0:00:35.8 --- --- --- ---
7 152 detail závodníka MURIAS Jakub POL 1998 Voster ATS Team --- 5. /  ELITE 4:36:34.9 0:00:37.5 1:18:42.7 20 3:15:38.9 4
8 81 detail závodníka BUDZIŃSKI Marcin POL 1998 HRE MAZOWSZE Serce Polski --- 6. /  ELITE 4:36:44.3 0:00:47.0 1:18:29.2 11 3:15:41.8 19
9 117 detail závodníka SZOSTKA Pawel POL 1998 Santic-Wibatech --- 7. /  ELITE 4:36:55.6 0:00:58.2 1:18:29.4 12 3:15:39.7 8
10 56 detail závodníka DEBIASI Andrea ITA 2001 CYCLING TEAM FRIULI ASD U23 3. /  U23 4:37:07.0 0:01:09.6 1:19:02.5 25 --- ---
11 82 detail závodníka BUDZIŃSKI Tomasz POL 1998 HRE MAZOWSZE Serce Polski --- 8. /  ELITE 4:37:08.6 0:01:11.2 1:18:42.2 19 3:15:39.8 9
12 90 detail závodníka BEN MOSHE Yuval ISR 1999 Israel national team --- 9. /  ELITE 4:37:12.9 0:01:15.5 1:18:27.6 5 3:15:40.9 14
13 118 detail závodníka PEKALA Piotr POL 1998 Santic-Wibatech --- 10. /  ELITE 4:37:14.3 0:01:17.0 1:18:41.0 17 3:14:44.5 1
14 23 detail závodníka HEMING Mika GER 2000 ATT Investments U23 4. /  U23 4:37:17.0 0:01:19.6 1:18:44.5 22 3:15:39.1 5
15 16 detail závodníka FINKST Tilen SLO 1997 ADRIA MOBIL --- 11. /  ELITE 4:37:22.8 0:01:25.5 1:19:03.9 27 3:15:40.3 11
16 103 detail závodníka HOPKINS Dylan AUS 2001 Ljubljana Gusto Santic U23 5. /  U23 4:37:40.1 0:01:42.7 1:18:31.7 16 3:15:41.4 17
17 6 detail závodníka OTRUBA Jakub CZE 1998 ELKOV KASPER Czech Cycling Team --- 12. /  ELITE 4:37:44.5 0:01:47.2 1:18:28.7 9 3:15:38.0 2
18 77 detail závodníka WILLEMSEN Steven NED 1989 Global Cycling Team --- 13. /  ELITE 4:37:50.3 0:01:52.9 1:18:42.8 21 3:15:43.7 29
19 129 detail závodníka FIALA Petr CZE 1995 TEAM DUKLA PRAHA --- 14. /  ELITE 4:38:06.2 0:02:08.8 1:18:44.6 23 3:15:40.1 10
20 67 detail závodníka KARL Ádám HUN 1999 Epronex - Hungary Cycling Team --- 15. /  ELITE 4:38:14.7 0:02:17.3 1:18:41.6 18 3:15:41.6 18
21 156 detail závodníka SOWINSKI Artur POL 1997 Voster ATS Team --- 16. /  ELITE 4:38:35.4 0:02:38.0 1:18:28.5 8 3:15:39.2 6
22 145 detail závodníka GRUBER Pavel CZE 1996 TUFO PARDUS Prostějov --- 17. /  ELITE 4:39:33.5 0:03:36.1 1:19:12.4 36 3:15:42.2 21
23 29 detail závodníka LÍŠKA Andrej SVK 2000 BRS KAKTUS BIKE U23 6. /  U23 4:39:36.4 0:03:39.1 1:19:07.2 32 3:15:42.6 23
24 85 detail závodníka EINHORN Itamar ISR 1997 Israel national team --- 18. /  ELITE 4:39:41.9 0:03:44.5 1:18:29.0 10 3:15:42.4 22
25 48 detail závodníka SCHMIDBAUER Maximilian AUT 2001 CT WSA KTM Graz p/b LEOMO U23 7. /  U23 4:39:47.5 0:03:50.1 1:18:30.2 14 3:15:44.2 30
26 68 detail závodníka RÓZSA Balázs HUN 1995 Epronex - Hungary Cycling Team --- 19. /  ELITE 4:39:49.3 0:03:52.0 1:19:04.2 28 3:15:44.2 31
27 58 detail závodníka PETRELLI Gabriele ITA 2000 CYCLING TEAM FRIULI ASD U23 8. /  U23 4:40:22.0 0:04:24.6 1:19:03.5 26 3:15:43.6 28
28 151 detail závodníka GRABIS Mateusz POL 1994 Voster ATS Team --- 20. /  ELITE 4:40:36.2 0:04:38.8 1:18:53.7 24 3:15:44.4 32
29 22 detail závodníka TYRPEKL Karel CZE 1999 ATT Investments --- 21. /  ELITE 4:42:38.4 0:06:41.0 1:19:04.6 29 3:15:43.0 25
30 5 detail závodníka OBDRŽÁLEK Tomáš CZE 2003 ELKOV KASPER Czech Cycling Team U23* 9. /  U23 4:42:47.4 0:06:50.1 1:19:08.9 34 3:15:41.2 16
31 7 detail závodníka HABERMANN Richard CZE 1999 AC SPARTA PRAHA --- 22. /  ELITE 4:42:55.5 0:06:58.1 1:18:31.3 15 3:16:39.5 34
32 124 detail závodníka OLSZAR Antoni POL 2001 TC Chrobry Scott Głogów U23 10. /  U23 4:43:17.0 0:07:19.6 --- --- --- ---
33 26 detail závodníka KAŠKO David SVK 1997 BRS KAKTUS BIKE --- 23. /  ELITE 4:43:25.0 0:07:27.7 1:19:06.4 31 3:15:44.7 33
34 106 detail závodníka KRALJ Fabijan SLO 2003 Ljubljana Gusto Santic U23* 11. /  U23 4:43:28.8 0:07:31.5 1:19:08.8 33 3:15:42.8 24
35 154 detail závodníka REKITA Szymon POL 1994 Voster ATS Team --- 24. /  ELITE 4:43:28.9 0:07:31.5 1:19:11.9 35 3:15:43.4 27
36 25 detail závodníka ČANECKÝ Marek SVK 1988 BRS KAKTUS BIKE --- 25. /  ELITE 4:43:29.8 0:07:32.5 1:19:05.0 30 3:15:43.2 26
37 3 detail závodníka BABOR Daniel CZE 1993 ELKOV KASPER Czech Cycling Team --- 26. /  ELITE 4:44:22.0 0:08:24.6 1:18:29.7 13 3:15:41.1 15
38 141 detail závodníka KMÍNEK Vojtěch CZE 2000 TJ FAVORIT BRNO U23 12. /  U23 4:44:58.1 0:09:00.7 1:18:28.0 6 3:17:02.6 35
--- 2 detail závodníka ZAHÁLKA Matěj CZE 1992 ELKOV KASPER Czech Cycling Team --- . /  ELITE DNF --- 1:20:01.6 --- 3:20:24.2 ---
--- 8 detail závodníka RYBA Jan CZE 1995 AC SPARTA PRAHA --- . /  ELITE DNF --- --- --- --- ---
--- 9 detail závodníka OTTA Josef CZE 2003 AC SPARTA PRAHA U23* . /  U23 DNF --- --- --- --- ---
--- 10 detail závodníka KALOJÍROS Tomáš CZE 1994 AC SPARTA PRAHA --- . /  ELITE DNF --- 1:20:39.1 --- --- ---
--- 11 detail závodníka BRŇÁK Jan CZE 1996 AC SPARTA PRAHA --- . /  ELITE DNF --- 1:20:24.6 --- 3:22:28.6 ---
--- 12 detail závodníka HORÁK Dominik CZE 2001 AC SPARTA PRAHA U23 . /  U23 DNF --- 1:20:54.1 --- --- ---
--- 13 detail závodníka SPOLJAR Jaka SLO 2003 ADRIA MOBIL U23* . /  U23 DNF --- 1:18:36.2 --- --- ---
--- 14 detail závodníka FILUTAS Viktor HUN 1996 ADRIA MOBIL --- . /  ELITE DNF --- 1:19:41.9 --- --- ---
--- 15 detail závodníka COLNAR Aljaz SLO 2002 ADRIA MOBIL U23 . /  U23 DNF --- 1:18:53.5 --- 3:15:43.9 ---
--- 17 detail závodníka MURN Bostjan SLO 2001 ADRIA MOBIL U23 . /  U23 DNF --- 1:19:39.7 --- --- ---
--- 18 detail závodníka CEMAZAR Nik SLO 1999 ADRIA MOBIL --- . /  ELITE DNF --- 1:19:55.0 --- --- ---
--- 19 detail závodníka SPORYSCH Daniel CZE 2003 ATT Investments U23* . /  U23 DNF --- --- --- --- ---
--- 21 detail závodníka JAKOUBEK Tomáš CZE 1999 ATT Investments U23 . /  ELITE DNF --- 1:19:08.9 --- 3:16:46.6 ---
--- 27 detail závodníka BÉREŠ Stanislav SVK 1992 BRS KAKTUS BIKE --- . /  ELITE DNF --- --- --- --- ---
--- 28 detail závodníka BLAŠKO Matej SVK 2000 BRS KAKTUS BIKE U23 . /  U23 DNF --- --- --- --- ---
--- 30 detail závodníka NAGY Tomáš SVK 1989 BRS KAKTUS BIKE --- . /  ELITE DNF --- --- --- --- ---
--- 31 detail závodníka IVANOV Borislav BUL 1989 Bulgarian National Team --- . /  ELITE DNF --- 1:20:46.4 --- --- ---
--- 32 detail závodníka RYUSTEMOV Deniz BUL 2002 Bulgarian National Team U23 . /  U23 DNF --- --- --- --- ---
--- 33 detail závodníka MARINKOV Kostantin BUL 2002 Bulgarian National Team U23 . /  U23 DNF --- --- --- --- ---
--- 35 detail závodníka KABRERA Deniz BUL 2003 Bulgarian National Team U23* . /  U23 DNF --- --- --- --- ---
--- 37 detail závodníka VOCHOSKA Jan CZE 1999 CK Příbram Fany Gastro U23 . /  U23 DNF --- --- --- --- ---
--- 38 detail závodníka MALKOWSKI Artur POL 1999 CK Příbram Fany Gastro --- . /  ELITE DNF --- --- --- --- ---
--- 39 detail závodníka NĚMEC Patrik CZE 2001 CK Příbram Fany Gastro U23 . /  U23 DNF --- --- --- --- ---
--- 40 detail závodníka DAVIES Joshua Edward CZE 1997 CK Příbram Fany Gastro --- . /  ELITE DNF --- --- --- --- ---
--- 43 detail závodníka HANSEN Adam AUS 1981 CT WSA KTM Graz p/b LEOMO --- . /  ELITE DNF --- 1:18:42.6 --- 3:16:49.8 ---
--- 44 detail závodníka KERSCHBAUMER Leo AUT 2003 CT WSA KTM Graz p/b LEOMO U23* . /  U23 DNF --- 1:19:41.4 --- 3:23:43.6 ---
--- 45 detail závodníka MARBLER Stefan AUT 2002 CT WSA KTM Graz p/b LEOMO U23 . /  U23 DNF --- 1:20:58.1 --- --- ---
--- 46 detail závodníka RITZINGER Felix AUT 1996 CT WSA KTM Graz p/b LEOMO --- . /  ELITE DNF --- --- --- --- ---
--- 47 detail závodníka ROSEGGER Paul AUT 2002 CT WSA KTM Graz p/b LEOMO U23 . /  U23 DNF --- --- --- --- ---
--- 49 detail závodníka GAVENDA Martin SVK 2000 Cycling Academy Trenčín U23 . /  U23 DNF --- 1:21:00.0 --- --- ---
--- 50 detail závodníka FROLEK Ladislav SVK 2002 Cycling Academy Trenčín U23 . /  U23 DNF --- --- --- --- ---
--- 51 detail závodníka STLOUKAL Stepan CZE 2000 Cycling Academy Trenčín U23 . /  U23 DNF --- 1:20:58.7 --- --- ---
--- 52 detail závodníka SOKOLÍK Lukáš SVK 2003 Cycling Academy Trenčín U23* . /  U23 DNF --- --- --- --- ---
--- 53 detail závodníka VLČÁK Jakub SVK 2003 Cycling Academy Trenčín U23* . /  U23 DNF --- 1:20:59.4 --- --- ---
--- 54 detail závodníka GROSS Adam SVK 2001 Cycling Academy Trenčín U23 . /  U23 DNF --- 1:19:20.2 --- 3:20:50.4 ---
--- 55 detail závodníka ANDREAUS Marco ITA 2003 CYCLING TEAM FRIULI ASD U23* . /  U23 DNF --- 1:20:34.1 --- --- ---
--- 57 detail závodníka DE CASSAN Davide ITA 2002 CYCLING TEAM FRIULI ASD U23 . /  U23 DNF --- 1:18:44.2 --- 3:14:05.0 ---
--- 59 detail závodníka SANDRI Edoardo ITA 2001 CYCLING TEAM FRIULI ASD U23 . /  U23 DNF --- 1:18:43.7 --- 3:22:16.2 ---
--- 61 detail závodníka BAŠKA Erik SVK 1994 Dukla Banská Bystrica --- . /  ELITE DNF --- 1:20:59.0 --- --- ---
--- 62 detail závodníka CHREN Martin SVK 1999 Dukla Banská Bystrica --- . /  ELITE DNF --- 1:19:15.9 --- 3:20:50.7 ---
--- 63 detail závodníka TYBOR Patrik SVK 1987 Dukla Banská Bystrica --- . /  ELITE DNF --- --- --- --- ---
--- 64 detail závodníka VANCO Tobias SVK 2002 Dukla Banská Bystrica U23 . /  U23 DNF --- --- --- --- ---
--- 65 detail závodníka FOLTAN Adam SVK 2000 Dukla Banská Bystrica U23 . /  U23 DNF --- --- --- --- ---
--- 66 detail závodníka HARING Martin SVK 1986 Dukla Banská Bystrica --- . /  ELITE DNF --- 1:20:04.6 --- 3:20:24.5 ---
--- 69 detail závodníka ISTLSTEKKER Zsolt HUN 1998 Epronex - Hungary Cycling Team --- . /  ELITE DNF --- 1:19:16.5 --- --- ---
--- 70 detail závodníka KISS Gergely HUN 1981 Epronex - Hungary Cycling Team --- . /  ELITE DNF --- --- --- --- ---
--- 71 detail závodníka NAGY Bendegúz Mátyás HUN 2002 Epronex - Hungary Cycling Team U23 . /  U23 DNF --- --- --- --- ---
--- 73 detail závodníka STRAVERS Jarri NED 1997 Global Cycling Team --- . /  ELITE DNF --- 1:19:12.8 --- 3:20:25.1 ---
--- 74 detail závodníka BUIJK Bart Jacob NED 1993 Global Cycling Team --- . /  ELITE DNF --- 1:19:09.6 --- 3:22:15.4 ---
--- 75 detail závodníka VAN NOPPEN Antonie NED 1998 Global Cycling Team --- . /  ELITE DNF --- 1:19:07.6 --- 3:15:44.4 ---
--- 76 detail závodníka NIJSSEN Kenny NED 1990 Global Cycling Team --- . /  ELITE DNF --- 1:19:59.3 --- 3:20:24.7 ---
--- 79 detail závodníka BANASZEK Adrian POL 1993 HRE MAZOWSZE Serce Polski U23 . /  ELITE DNF --- 1:18:30.7 --- --- ---
--- 80 detail závodníka BOGUSŁAWSKI Marceli POL 1997 HRE MAZOWSZE Serce Polski --- . /  ELITE DNF --- 1:18:30.4 --- --- ---
--- 83 detail závodníka OSKO Milosz POL 2002 HRE MAZOWSZE Serce Polski U23 . /  U23 DNF --- 1:20:57.3 --- --- ---
--- 86 detail závodníka LOGIONOV Vladislav ISR 1995 Israel national team U23 . /  ELITE DNF --- --- --- --- ---
--- 88 detail závodníka YOGEV Alon ISR 1999 Israel national team --- . /  ELITE DNF --- --- --- --- ---
--- 89 detail závodníka KOGUT Oded ISR 2001 Israel national team U23 . /  U23 DNF --- --- --- --- ---
--- 91 detail závodníka WAWRZYNIAK Karol POL 2000 K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY U23 . /  U23 DNF --- --- --- --- ---
--- 92 detail závodníka ZARĘBSKI Marcin POL 2000 K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY U23 . /  U23 DNF --- --- --- --- ---
--- 93 detail závodníka MACIEJUK Kacper POL 2003 K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY U23* . /  U23 DNF --- --- --- --- ---
--- 94 detail závodníka DOMIN Krzysztof POL 2000 K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY U23 . /  U23 DNF --- --- --- --- ---
--- 95 detail závodníka ŻUREK Jakub POL 2002 K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY U23 . /  U23 DNF --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru