VISEGRAD 4 BICYCLE RACE GRAND PRIX CZECH REPUBLIC
DATUM : | 9.7.2022 | MÍSTO : | Brno |
---|
POŘADATEL : | Český svaz cyklistiky | WEBOVÉ STRÁNKY : | www.ceskysvazcyklistiky.cz/ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | SKAT | Kategorie | Čas | Ztráta | 1. INT | # | 2. INT | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | ŤOUPALÍK Adam | 1996 | ELKOV KASPER Czech Cycling Team | --- | 1. / ELITE | 4:35:57.3 | 0:00:00.0 | 1:18:27.1 | 3 | 3:15:40.5 | 12 | ||
2 | 84 | KACZMAREK Jakub | 1993 | HRE MAZOWSZE Serce Polski | --- | 2. / ELITE | 4:36:11.0 | 0:00:13.6 | 1:18:26.3 | 1 | 3:15:40.6 | 13 | ||
3 | 20 | KAŠPAR Jan | 2000 | ATT Investments | U23 | 1. / U23 | 4:36:27.7 | 0:00:30.4 | 1:18:26.7 | 2 | 3:15:38.3 | 3 | ||
4 | 153 | CIEŚLIK Paweł | 1986 | Voster ATS Team | --- | 3. / ELITE | 4:36:28.8 | 0:00:31.4 | 1:18:28.3 | 7 | 3:15:39.5 | 7 | ||
5 | 24 | SCHURAN Michal | 1996 | ATT Investments | --- | 4. / ELITE | 4:36:31.9 | 0:00:34.5 | 1:18:27.4 | 4 | 3:15:42.0 | 20 | ||
6 | 60 | STOCKWELL Oliver | 2002 | CYCLING TEAM FRIULI ASD | U23 | 2. / U23 | 4:36:33.1 | 0:00:35.8 | --- | --- | --- | --- | ||
7 | 152 | MURIAS Jakub | 1998 | Voster ATS Team | --- | 5. / ELITE | 4:36:34.9 | 0:00:37.5 | 1:18:42.7 | 20 | 3:15:38.9 | 4 | ||
8 | 81 | BUDZIŃSKI Marcin | 1998 | HRE MAZOWSZE Serce Polski | --- | 6. / ELITE | 4:36:44.3 | 0:00:47.0 | 1:18:29.2 | 11 | 3:15:41.8 | 19 | ||
9 | 117 | SZOSTKA Pawel | 1998 | Santic-Wibatech | --- | 7. / ELITE | 4:36:55.6 | 0:00:58.2 | 1:18:29.4 | 12 | 3:15:39.7 | 8 | ||
10 | 56 | DEBIASI Andrea | 2001 | CYCLING TEAM FRIULI ASD | U23 | 3. / U23 | 4:37:07.0 | 0:01:09.6 | 1:19:02.5 | 25 | --- | --- | ||
11 | 82 | BUDZIŃSKI Tomasz | 1998 | HRE MAZOWSZE Serce Polski | --- | 8. / ELITE | 4:37:08.6 | 0:01:11.2 | 1:18:42.2 | 19 | 3:15:39.8 | 9 | ||
12 | 90 | BEN MOSHE Yuval | 1999 | Israel national team | --- | 9. / ELITE | 4:37:12.9 | 0:01:15.5 | 1:18:27.6 | 5 | 3:15:40.9 | 14 | ||
13 | 118 | PEKALA Piotr | 1998 | Santic-Wibatech | --- | 10. / ELITE | 4:37:14.3 | 0:01:17.0 | 1:18:41.0 | 17 | 3:14:44.5 | 1 | ||
14 | 23 | HEMING Mika | 2000 | ATT Investments | U23 | 4. / U23 | 4:37:17.0 | 0:01:19.6 | 1:18:44.5 | 22 | 3:15:39.1 | 5 | ||
15 | 16 | FINKST Tilen | 1997 | ADRIA MOBIL | --- | 11. / ELITE | 4:37:22.8 | 0:01:25.5 | 1:19:03.9 | 27 | 3:15:40.3 | 11 | ||
16 | 103 | HOPKINS Dylan | 2001 | Ljubljana Gusto Santic | U23 | 5. / U23 | 4:37:40.1 | 0:01:42.7 | 1:18:31.7 | 16 | 3:15:41.4 | 17 | ||
17 | 6 | OTRUBA Jakub | 1998 | ELKOV KASPER Czech Cycling Team | --- | 12. / ELITE | 4:37:44.5 | 0:01:47.2 | 1:18:28.7 | 9 | 3:15:38.0 | 2 | ||
18 | 77 | WILLEMSEN Steven | 1989 | Global Cycling Team | --- | 13. / ELITE | 4:37:50.3 | 0:01:52.9 | 1:18:42.8 | 21 | 3:15:43.7 | 29 | ||
19 | 129 | FIALA Petr | 1995 | TEAM DUKLA PRAHA | --- | 14. / ELITE | 4:38:06.2 | 0:02:08.8 | 1:18:44.6 | 23 | 3:15:40.1 | 10 | ||
20 | 67 | KARL Ádám | 1999 | Epronex - Hungary Cycling Team | --- | 15. / ELITE | 4:38:14.7 | 0:02:17.3 | 1:18:41.6 | 18 | 3:15:41.6 | 18 | ||
21 | 156 | SOWINSKI Artur | 1997 | Voster ATS Team | --- | 16. / ELITE | 4:38:35.4 | 0:02:38.0 | 1:18:28.5 | 8 | 3:15:39.2 | 6 | ||
22 | 145 | GRUBER Pavel | 1996 | TUFO PARDUS Prostějov | --- | 17. / ELITE | 4:39:33.5 | 0:03:36.1 | 1:19:12.4 | 36 | 3:15:42.2 | 21 | ||
23 | 29 | LÍŠKA Andrej | 2000 | BRS KAKTUS BIKE | U23 | 6. / U23 | 4:39:36.4 | 0:03:39.1 | 1:19:07.2 | 32 | 3:15:42.6 | 23 | ||
24 | 85 | EINHORN Itamar | 1997 | Israel national team | --- | 18. / ELITE | 4:39:41.9 | 0:03:44.5 | 1:18:29.0 | 10 | 3:15:42.4 | 22 | ||
25 | 48 | SCHMIDBAUER Maximilian | 2001 | CT WSA KTM Graz p/b LEOMO | U23 | 7. / U23 | 4:39:47.5 | 0:03:50.1 | 1:18:30.2 | 14 | 3:15:44.2 | 30 | ||
26 | 68 | RÓZSA Balázs | 1995 | Epronex - Hungary Cycling Team | --- | 19. / ELITE | 4:39:49.3 | 0:03:52.0 | 1:19:04.2 | 28 | 3:15:44.2 | 31 | ||
27 | 58 | PETRELLI Gabriele | 2000 | CYCLING TEAM FRIULI ASD | U23 | 8. / U23 | 4:40:22.0 | 0:04:24.6 | 1:19:03.5 | 26 | 3:15:43.6 | 28 | ||
28 | 151 | GRABIS Mateusz | 1994 | Voster ATS Team | --- | 20. / ELITE | 4:40:36.2 | 0:04:38.8 | 1:18:53.7 | 24 | 3:15:44.4 | 32 | ||
29 | 22 | TYRPEKL Karel | 1999 | ATT Investments | --- | 21. / ELITE | 4:42:38.4 | 0:06:41.0 | 1:19:04.6 | 29 | 3:15:43.0 | 25 | ||
30 | 5 | OBDRŽÁLEK Tomáš | 2003 | ELKOV KASPER Czech Cycling Team | U23* | 9. / U23 | 4:42:47.4 | 0:06:50.1 | 1:19:08.9 | 34 | 3:15:41.2 | 16 | ||
31 | 7 | HABERMANN Richard | 1999 | AC SPARTA PRAHA | --- | 22. / ELITE | 4:42:55.5 | 0:06:58.1 | 1:18:31.3 | 15 | 3:16:39.5 | 34 | ||
32 | 124 | OLSZAR Antoni | 2001 | TC Chrobry Scott Głogów | U23 | 10. / U23 | 4:43:17.0 | 0:07:19.6 | --- | --- | --- | --- | ||
33 | 26 | KAŠKO David | 1997 | BRS KAKTUS BIKE | --- | 23. / ELITE | 4:43:25.0 | 0:07:27.7 | 1:19:06.4 | 31 | 3:15:44.7 | 33 | ||
34 | 106 | KRALJ Fabijan | 2003 | Ljubljana Gusto Santic | U23* | 11. / U23 | 4:43:28.8 | 0:07:31.5 | 1:19:08.8 | 33 | 3:15:42.8 | 24 | ||
35 | 154 | REKITA Szymon | 1994 | Voster ATS Team | --- | 24. / ELITE | 4:43:28.9 | 0:07:31.5 | 1:19:11.9 | 35 | 3:15:43.4 | 27 | ||
36 | 25 | ČANECKÝ Marek | 1988 | BRS KAKTUS BIKE | --- | 25. / ELITE | 4:43:29.8 | 0:07:32.5 | 1:19:05.0 | 30 | 3:15:43.2 | 26 | ||
37 | 3 | BABOR Daniel | 1993 | ELKOV KASPER Czech Cycling Team | --- | 26. / ELITE | 4:44:22.0 | 0:08:24.6 | 1:18:29.7 | 13 | 3:15:41.1 | 15 | ||
38 | 141 | KMÍNEK Vojtěch | 2000 | TJ FAVORIT BRNO | U23 | 12. / U23 | 4:44:58.1 | 0:09:00.7 | 1:18:28.0 | 6 | 3:17:02.6 | 35 | ||
--- | 2 | ZAHÁLKA Matěj | 1992 | ELKOV KASPER Czech Cycling Team | --- | . / ELITE | DNF | --- | 1:20:01.6 | --- | 3:20:24.2 | --- | ||
--- | 8 | RYBA Jan | 1995 | AC SPARTA PRAHA | --- | . / ELITE | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 9 | OTTA Josef | 2003 | AC SPARTA PRAHA | U23* | . / U23 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 10 | KALOJÍROS Tomáš | 1994 | AC SPARTA PRAHA | --- | . / ELITE | DNF | --- | 1:20:39.1 | --- | --- | --- | ||
--- | 11 | BRŇÁK Jan | 1996 | AC SPARTA PRAHA | --- | . / ELITE | DNF | --- | 1:20:24.6 | --- | 3:22:28.6 | --- | ||
--- | 12 | HORÁK Dominik | 2001 | AC SPARTA PRAHA | U23 | . / U23 | DNF | --- | 1:20:54.1 | --- | --- | --- | ||
--- | 13 | SPOLJAR Jaka | 2003 | ADRIA MOBIL | U23* | . / U23 | DNF | --- | 1:18:36.2 | --- | --- | --- | ||
--- | 14 | FILUTAS Viktor | 1996 | ADRIA MOBIL | --- | . / ELITE | DNF | --- | 1:19:41.9 | --- | --- | --- | ||
--- | 15 | COLNAR Aljaz | 2002 | ADRIA MOBIL | U23 | . / U23 | DNF | --- | 1:18:53.5 | --- | 3:15:43.9 | --- | ||
--- | 17 | MURN Bostjan | 2001 | ADRIA MOBIL | U23 | . / U23 | DNF | --- | 1:19:39.7 | --- | --- | --- | ||
--- | 18 | CEMAZAR Nik | 1999 | ADRIA MOBIL | --- | . / ELITE | DNF | --- | 1:19:55.0 | --- | --- | --- | ||
--- | 19 | SPORYSCH Daniel | 2003 | ATT Investments | U23* | . / U23 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 21 | JAKOUBEK Tomáš | 1999 | ATT Investments | U23 | . / ELITE | DNF | --- | 1:19:08.9 | --- | 3:16:46.6 | --- | ||
--- | 27 | BÉREŠ Stanislav | 1992 | BRS KAKTUS BIKE | --- | . / ELITE | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 28 | BLAŠKO Matej | 2000 | BRS KAKTUS BIKE | U23 | . / U23 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 30 | NAGY Tomáš | 1989 | BRS KAKTUS BIKE | --- | . / ELITE | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 31 | IVANOV Borislav | 1989 | Bulgarian National Team | --- | . / ELITE | DNF | --- | 1:20:46.4 | --- | --- | --- | ||
--- | 32 | RYUSTEMOV Deniz | 2002 | Bulgarian National Team | U23 | . / U23 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 33 | MARINKOV Kostantin | 2002 | Bulgarian National Team | U23 | . / U23 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 35 | KABRERA Deniz | 2003 | Bulgarian National Team | U23* | . / U23 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 37 | VOCHOSKA Jan | 1999 | CK Příbram Fany Gastro | U23 | . / U23 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 38 | MALKOWSKI Artur | 1999 | CK Příbram Fany Gastro | --- | . / ELITE | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 39 | NĚMEC Patrik | 2001 | CK Příbram Fany Gastro | U23 | . / U23 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 40 | DAVIES Joshua Edward | 1997 | CK Příbram Fany Gastro | --- | . / ELITE | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 43 | HANSEN Adam | 1981 | CT WSA KTM Graz p/b LEOMO | --- | . / ELITE | DNF | --- | 1:18:42.6 | --- | 3:16:49.8 | --- | ||
--- | 44 | KERSCHBAUMER Leo | 2003 | CT WSA KTM Graz p/b LEOMO | U23* | . / U23 | DNF | --- | 1:19:41.4 | --- | 3:23:43.6 | --- | ||
--- | 45 | MARBLER Stefan | 2002 | CT WSA KTM Graz p/b LEOMO | U23 | . / U23 | DNF | --- | 1:20:58.1 | --- | --- | --- | ||
--- | 46 | RITZINGER Felix | 1996 | CT WSA KTM Graz p/b LEOMO | --- | . / ELITE | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 47 | ROSEGGER Paul | 2002 | CT WSA KTM Graz p/b LEOMO | U23 | . / U23 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 49 | GAVENDA Martin | 2000 | Cycling Academy Trenčín | U23 | . / U23 | DNF | --- | 1:21:00.0 | --- | --- | --- | ||
--- | 50 | FROLEK Ladislav | 2002 | Cycling Academy Trenčín | U23 | . / U23 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 51 | STLOUKAL Stepan | 2000 | Cycling Academy Trenčín | U23 | . / U23 | DNF | --- | 1:20:58.7 | --- | --- | --- | ||
--- | 52 | SOKOLÍK Lukáš | 2003 | Cycling Academy Trenčín | U23* | . / U23 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 53 | VLČÁK Jakub | 2003 | Cycling Academy Trenčín | U23* | . / U23 | DNF | --- | 1:20:59.4 | --- | --- | --- | ||
--- | 54 | GROSS Adam | 2001 | Cycling Academy Trenčín | U23 | . / U23 | DNF | --- | 1:19:20.2 | --- | 3:20:50.4 | --- | ||
--- | 55 | ANDREAUS Marco | 2003 | CYCLING TEAM FRIULI ASD | U23* | . / U23 | DNF | --- | 1:20:34.1 | --- | --- | --- | ||
--- | 57 | DE CASSAN Davide | 2002 | CYCLING TEAM FRIULI ASD | U23 | . / U23 | DNF | --- | 1:18:44.2 | --- | 3:14:05.0 | --- | ||
--- | 59 | SANDRI Edoardo | 2001 | CYCLING TEAM FRIULI ASD | U23 | . / U23 | DNF | --- | 1:18:43.7 | --- | 3:22:16.2 | --- | ||
--- | 61 | BAŠKA Erik | 1994 | Dukla Banská Bystrica | --- | . / ELITE | DNF | --- | 1:20:59.0 | --- | --- | --- | ||
--- | 62 | CHREN Martin | 1999 | Dukla Banská Bystrica | --- | . / ELITE | DNF | --- | 1:19:15.9 | --- | 3:20:50.7 | --- | ||
--- | 63 | TYBOR Patrik | 1987 | Dukla Banská Bystrica | --- | . / ELITE | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 64 | VANCO Tobias | 2002 | Dukla Banská Bystrica | U23 | . / U23 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 65 | FOLTAN Adam | 2000 | Dukla Banská Bystrica | U23 | . / U23 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 66 | HARING Martin | 1986 | Dukla Banská Bystrica | --- | . / ELITE | DNF | --- | 1:20:04.6 | --- | 3:20:24.5 | --- | ||
--- | 69 | ISTLSTEKKER Zsolt | 1998 | Epronex - Hungary Cycling Team | --- | . / ELITE | DNF | --- | 1:19:16.5 | --- | --- | --- | ||
--- | 70 | KISS Gergely | 1981 | Epronex - Hungary Cycling Team | --- | . / ELITE | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 71 | NAGY Bendegúz Mátyás | 2002 | Epronex - Hungary Cycling Team | U23 | . / U23 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 73 | STRAVERS Jarri | 1997 | Global Cycling Team | --- | . / ELITE | DNF | --- | 1:19:12.8 | --- | 3:20:25.1 | --- | ||
--- | 74 | BUIJK Bart Jacob | 1993 | Global Cycling Team | --- | . / ELITE | DNF | --- | 1:19:09.6 | --- | 3:22:15.4 | --- | ||
--- | 75 | VAN NOPPEN Antonie | 1998 | Global Cycling Team | --- | . / ELITE | DNF | --- | 1:19:07.6 | --- | 3:15:44.4 | --- | ||
--- | 76 | NIJSSEN Kenny | 1990 | Global Cycling Team | --- | . / ELITE | DNF | --- | 1:19:59.3 | --- | 3:20:24.7 | --- | ||
--- | 79 | BANASZEK Adrian | 1993 | HRE MAZOWSZE Serce Polski | U23 | . / ELITE | DNF | --- | 1:18:30.7 | --- | --- | --- | ||
--- | 80 | BOGUSŁAWSKI Marceli | 1997 | HRE MAZOWSZE Serce Polski | --- | . / ELITE | DNF | --- | 1:18:30.4 | --- | --- | --- | ||
--- | 83 | OSKO Milosz | 2002 | HRE MAZOWSZE Serce Polski | U23 | . / U23 | DNF | --- | 1:20:57.3 | --- | --- | --- | ||
--- | 86 | LOGIONOV Vladislav | 1995 | Israel national team | U23 | . / ELITE | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 88 | YOGEV Alon | 1999 | Israel national team | --- | . / ELITE | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 89 | KOGUT Oded | 2001 | Israel national team | U23 | . / U23 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 91 | WAWRZYNIAK Karol | 2000 | K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY | U23 | . / U23 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 92 | ZARĘBSKI Marcin | 2000 | K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY | U23 | . / U23 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 93 | MACIEJUK Kacper | 2003 | K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY | U23* | . / U23 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 94 | DOMIN Krzysztof | 2000 | K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY | U23 | . / U23 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 95 | ŻUREK Jakub | 2002 | K.S. POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY | U23 | . / U23 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- |