ŠKODA CUP 2022 - Hrabyně

Silniční cyklistika
DATUM :4.9.2022 MÍSTO :Hrabyně u Ostravy
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo # 3. kolo # 4. kolo # 5. kolo # 6. kolo # 7. kolo # 8. kolo # 9. kolo # 10. kolo # 11. kolo #
1 15 detail závodníka BOROŠ Michael CZE 1992 ELKOV KASPER Czech Cycling Team 1. /  ELITE 3:59:38.6 0:00:00.0 0:18:19.7 7 37:12.8 4 0:56:38.4 2 1:16:43.8 1 1:36:49.4 1 1:57:02.8 5 2:17:32.3 4 2:38:01.4 4 2:58:32.2 3 3:18:54.5 2 3:39:20.8 5
2 87 detail závodníka VACEK Karel CZE 2000 Tirol Ktm Cycling Team 1. /  U23 3:59:38.7 0:00:00.0 0:18:11.7 2 37:12.6 3 0:56:39.1 6 1:16:44.0 2 1:36:49.6 2 1:57:02.2 1 2:17:32.5 5 2:38:01.6 5 2:58:32.4 4 3:18:54.7 3 3:39:20.2 1
3 10 detail závodníka JAKOUBEK Tomáš CZE 1999 ATT Investments 2. /  ELITE 3:59:39.2 0:00:00.5 0:18:24.1 32 37:12.9 5 0:56:38.7 4 1:16:44.7 6 1:36:50.3 6 1:57:03.0 6 2:17:32.7 6 2:38:01.8 6 2:58:32.6 6 3:18:55.2 6 3:39:21.0 6
4 90 detail závodníka SAGAN Juraj SVK 1988 Slovensko 3. /  ELITE 3:59:39.8 0:00:01.2 0:18:11.6 1 37:12.5 2 0:56:38.3 1 1:16:44.1 3 1:36:50.1 5 1:57:02.7 4 2:17:32.0 2 2:38:01.2 3 2:58:32.0 2 3:18:54.4 1 3:39:20.6 4
5 20 detail závodníka KALOJÍROS Tomáš CZE 1994 AC SPARTA PRAHA 4. /  ELITE 3:59:47.2 0:00:08.5 0:18:24.8 34 37:13.1 6 0:56:38.8 5 1:16:44.3 4 1:36:50.0 4 1:57:02.6 3 2:17:32.1 3 2:38:01.1 2 2:58:31.9 1 3:18:55.0 5 3:39:20.5 3
6 75 detail závodníka KMÍNEK Vojtěch CZE 2000 TJ FAVORIT BRNO 2. /  U23 4:00:15.3 0:00:36.6 0:18:20.3 11 37:12.3 1 0:56:38.5 3 1:16:44.5 5 1:36:49.7 3 1:57:02.4 2 2:17:31.8 1 2:38:00.9 1 2:58:32.4 5 3:18:54.8 4 3:39:20.4 2
7 33 detail závodníka VACEK Mathias CZE 2002 CK Příbram - Fany GASTRO 3. /  U23 4:03:22.0 0:03:43.3 0:18:19.5 6 39:40.8 19 1:00:15.6 29 1:20:41.4 16 1:42:01.5 15 2:03:07.1 13 2:23:26.5 21 2:42:37.2 7 3:02:55.8 11 3:23:06.9 9 3:43:45.4 7
8 56 detail závodníka PODLASKI Michał POL 1988 LUKS TRÓJKA PIASECZNO 5. /  ELITE 4:03:23.0 0:03:44.3 4:03:23.0 52 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
9 16 detail závodníka NEUMAN Dominik CZE 1995 ELKOV KASPER Czech Cycling Team 6. /  ELITE 4:03:24.0 0:03:45.3 0:18:20.2 10 39:42.2 28 1:00:15.4 28 1:20:39.3 10 1:42:03.3 22 2:03:09.1 27 2:23:26.3 20 2:42:38.1 11 3:02:56.6 15 3:23:15.8 16 3:43:45.9 12
10 43 detail závodníka VANÍČEK Šimon CZE 1999 ČEZ Cyklo Team Tábor 7. /  ELITE 4:03:24.1 0:03:45.4 0:18:20.6 14 39:45.8 39 1:00:14.3 19 1:20:42.3 21 1:42:05.6 39 2:03:07.9 20 2:23:25.2 14 2:42:38.5 13 3:02:56.5 14 3:23:17.6 26 3:43:46.7 21
11 26 detail závodníka ŘÍMAN Jakub CZE 2000 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 4. /  U23 4:03:24.4 0:03:45.8 0:18:23.6 29 39:44.9 36 1:00:17.2 45 1:20:41.0 14 1:42:04.2 30 2:03:10.4 36 2:23:27.6 27 2:42:44.9 25 3:02:56.3 13 3:23:17.1 23 3:43:46.2 14
12 1 detail závodníka KAŠPAR Jan CZE 2000 ATT Investments 5. /  U23 4:03:24.5 0:03:45.9 0:18:19.3 5 39:39.5 12 1:00:12.5 11 1:20:39.5 11 1:41:59.8 8 2:03:06.3 10 2:23:24.5 10 2:42:37.4 8 3:02:55.6 10 3:23:15.2 12 3:43:45.7 10
13 9 detail závodníka HEMING Mika GER 2000 ATT Investments 6. /  U23 4:03:24.6 0:03:45.9 0:18:18.9 3 39:39.2 10 1:00:12.2 9 1:20:39.0 8 1:42:00.5 11 2:03:06.1 9 2:23:23.9 7 2:42:41.5 16 3:03:05.8 20 3:23:15.5 14 3:43:45.8 11
14 8 detail závodníka CAMRDA Karel CZE 2001 ATT Investments 7. /  U23 4:03:24.7 0:03:46.0 0:18:26.2 40 39:47.1 42 1:00:17.1 44 1:20:40.8 12 1:42:00.3 10 2:03:06.5 11 2:23:24.7 11 2:42:41.4 15 3:02:55.2 7 3:23:15.3 13 3:43:46.5 19
15 3 detail závodníka SPORYSCH Daniel CZE 2003 ATT Investments 8. /  U23 4:03:24.8 0:03:46.2 0:18:21.9 21 39:41.9 25 1:00:13.5 16 1:20:43.1 26 1:42:03.8 26 2:03:08.0 21 2:23:25.7 16 2:42:45.9 31 3:02:56.1 12 3:23:19.3 29 3:43:46.6 20
16 29 detail závodníka LÍŠKA Andrej SVK 2000 BRS - Kaktus bike 9. /  U23 4:03:24.8 0:03:46.2 0:18:22.7 24 39:39.8 14 1:00:15.2 25 1:20:39.2 9 1:42:02.9 20 2:03:08.5 23 2:23:26.2 19 2:42:38.4 12 3:03:19.1 24 3:23:15.6 15 3:43:46.2 15
17 2 detail závodníka SCHURAN Michal CZE 1996 ATT Investments 8. /  ELITE 4:03:26.5 0:03:47.8 0:18:22.5 23 39:43.7 31 1:00:12.7 12 1:20:41.8 19 1:41:59.6 7 2:03:05.8 7 2:23:24.2 8 2:42:37.9 10 3:03:05.3 17 3:23:15.0 11 3:43:45.7 9
18 21 detail závodníka BRŇÁK Jan CZE 1996 AC SPARTA PRAHA 9. /  ELITE 4:03:28.1 0:03:49.4 0:18:25.2 36 39:46.5 40 1:00:15.6 30 1:20:43.6 30 1:42:02.6 18 2:03:11.1 39 2:23:27.5 26 2:42:44.8 24 3:03:05.6 19 3:23:16.2 18 3:43:46.8 25
19 5 detail závodníka ROTTER Michal CZE 2000 ATT Investments 10. /  U23 4:03:32.9 0:03:54.2 0:18:21.7 20 39:41.5 24 1:00:13.2 14 1:20:40.9 13 1:42:00.1 9 2:03:05.9 8 2:23:24.9 12 2:42:42.0 19 3:03:01.6 16 3:23:16.8 21 3:43:46.0 13
20 62 detail závodníka GIERACKI Patryk POL 1999 TC CHROBRY SCOTT GLOGOW 10. /  ELITE 4:03:35.2 0:03:56.5 0:18:26.4 41 39:44.8 35 1:00:19.5 50 1:20:41.6 17 1:42:04.5 32 2:03:12.8 49 2:23:25.9 17 2:42:46.1 32 3:03:12.1 21 3:23:24.3 36 3:43:48.0 35
21 49 detail závodníka MUSIALIK Jakub POL 2002 KK Tarnovia Tarnowo Podgórne 11. /  U23 4:03:35.5 0:03:56.9 0:18:20.3 12 39:40.6 17 1:00:14.5 21 1:20:42.4 22 1:42:02.8 19 2:03:07.6 18 2:23:27.1 24 2:42:42.2 20 3:03:05.4 18 3:23:16.0 17 3:43:46.2 16
22 59 detail závodníka KARAS Juraj SVK 1985 PROefekt Across CST team 11. /  ELITE 4:03:42.2 0:04:03.6 0:18:21.3 18 39:41.1 21 1:00:16.0 34 1:20:41.7 18 1:42:07.7 45 2:03:09.1 26 2:23:25.1 13 2:42:41.9 18 3:02:55.3 8 3:23:14.8 10 3:43:45.4 8
23 4 detail závodníka TYRPEKL Karel CZE 1999 ATT Investments 12. /  ELITE 4:03:45.5 0:04:06.9 0:18:21.3 17 39:39.4 11 1:00:12.4 10 1:20:42.6 23 1:42:00.7 12 2:03:06.7 12 2:23:24.4 9 2:42:42.7 22 3:03:19.3 26 3:23:17.7 27 3:43:46.7 21
24 76 detail závodníka VOLTR Martin CZE 2001 TJ FAVORIT BRNO 12. /  U23 4:03:50.4 0:04:11.7 0:18:20.5 13 39:39.7 13 1:00:19.1 49 1:20:43.3 28 1:42:04.2 31 2:03:07.4 16 2:23:26.6 22 2:42:41.2 14 3:03:19.1 25 3:23:01.3 7 3:43:46.7 23
25 82 detail závodníka PETR Ondřej CZE 1997 TUFO PARDUS Prostějov 13. /  ELITE 4:03:51.1 0:04:12.4 0:18:25.6 38 39:42.4 29 1:00:14.4 20 1:20:44.0 33 1:42:03.6 24 2:03:08.2 22 2:23:29.3 30 2:42:45.1 26 3:03:19.3 27 3:23:17.3 24 3:43:46.8 24
26 51 detail závodníka MIGAS Dawid POL 1999 KLTC KONIN 14. /  ELITE 4:03:51.1 0:04:12.5 0:18:28.6 48 39:43.2 30 1:00:15.1 23 1:20:45.7 43 1:42:09.1 49 2:03:11.5 44 2:23:44.4 49 2:42:44.6 23 3:03:32.4 31 3:23:25.0 39 3:43:47.7 32
26 71 detail závodníka MACH Ondřej CZE 1997 Team Forman profiq Cinelli 14. /  ELITE 4:03:51.1 0:04:12.5 0:18:21.6 19 39:40.1 16 1:00:16.1 35 1:20:42.9 25 1:42:01.3 14 2:03:09.6 30 2:23:29.0 28 2:42:45.6 29 3:03:19.0 23 3:23:19.3 30 3:43:47.0 27
28 68 detail závodníka KOHOUT Martin CZE 1998 TEAM DUKLA PRAHA 16. /  ELITE 4:03:52.1 0:04:13.4 0:18:25.8 39 39:47.3 43 1:00:16.8 43 1:20:44.6 36 1:42:05.6 38 2:03:10.1 32 2:23:34.3 41 2:42:45.3 27 3:03:19.4 28 3:23:16.4 19 3:43:47.1 28
29 54 detail závodníka FIJAK Jan POL 2000 LUKS TRÓJKA PIASECZNO 13. /  U23 4:03:52.4 0:04:13.7 0:18:20.0 8 38:08.0 7 0:59:25.0 7 1:42:06.0 51 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
30 38 detail závodníka HELCEL Martin CZE 1988 CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs 17. /  ELITE 4:03:52.5 0:04:13.8 0:18:20.1 9 39:44.4 34 1:00:16.2 36 1:20:43.8 32 1:42:01.1 13 2:03:11.4 43 2:23:34.1 39 2:42:45.8 30 3:03:19.9 30 3:23:01.4 8 3:43:47.4 30
31 14 detail závodníka ŤOUPALÍK Adam CZE 1996 ELKOV KASPER Czech Cycling Team 18. /  ELITE 4:03:55.8 0:04:17.1 0:18:19.1 4 39:42.2 27 1:00:15.4 27 1:20:41.2 15 1:42:02.2 17 2:03:08.7 24 2:23:26.9 23 2:42:37.7 9 3:02:55.5 9 3:23:16.6 20 3:43:46.5 18
32 11 detail závodníka KLABOUCH Petr CZE 1999 ATT Investments 19. /  ELITE 4:04:02.4 0:04:23.7 0:18:22.1 22 39:42.1 26 1:00:13.3 15 1:20:43.2 27 1:42:01.7 16 2:03:07.7 19 2:23:25.4 15 2:42:42.5 21 3:03:19.6 29 3:23:17.0 22 3:43:46.4 17
33 69 detail závodníka KARAS Juraj SVK 1985 PROefekt Across CST team 20. /  ELITE 4:04:03.7 0:04:25.0 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
34 45 detail závodníka BAKUS Tomáš CZE 1998 ČEZ Cyklo Team Tábor 21. /  ELITE 4:04:07.3 0:04:28.7 0:18:23.3 27 39:44.1 33 1:00:14.7 22 1:20:45.2 39 1:42:05.2 36 2:03:09.3 28 2:23:33.2 35 2:43:15.0 43 3:03:33.2 37 3:23:19.2 28 3:43:46.9 26
35 46 detail závodníka FIALA Matyáš CZE 2003 ČEZ Cyklo Team Tábor 14. /  U23 4:04:21.2 0:04:42.5 0:18:23.2 26 39:43.8 32 1:00:15.1 24 1:20:38.9 7 1:42:04.1 29 2:03:07.5 17 2:23:26.0 18 2:42:41.7 17 3:03:32.7 34 3:23:22.9 31 3:43:47.6 31
36 66 detail závodníka OLSZAR Antoni POL 2001 TC CHROBRY SCOTT GLOGOW 15. /  U23 4:04:21.4 0:04:42.7 0:18:23.8 30 39:40.0 15 1:00:14.1 18 1:20:42.2 20 1:42:08.4 46 2:03:10.2 33 2:23:29.5 31 2:42:45.4 28 3:03:18.9 22 3:23:24.1 35 3:43:47.2 29
37 61 detail závodníka BIENIEK Damian POL 2000 TC CHROBRY SCOTT GLOGOW 16. /  U23 4:04:21.9 0:04:43.2 0:18:21.1 16 39:48.7 48 1:00:13.8 17 1:20:46.0 44 1:42:08.5 47 2:03:11.0 38 2:23:34.0 38 2:42:46.4 33 3:03:33.6 39 3:23:23.7 33 3:43:48.0 36
38 83 detail závodníka PSZCZOLARSKI Wojciech POL 1991 TUFO PARDUS Prostějov 22. /  ELITE 4:04:22.5 0:04:43.8 0:18:35.8 50 39:47.7 45 1:00:16.5 40 1:20:45.0 38 1:42:03.9 27 2:03:10.3 35 2:23:31.8 33 2:43:07.3 38 3:03:32.9 35 3:23:23.9 34 3:43:47.8 33
39 23 detail závodníka HORÁK Dominik CZE 2001 AC SPARTA PRAHA 17. /  U23 4:04:24.6 0:04:46.0 0:18:27.5 45 39:47.9 46 1:00:15.8 32 1:20:43.8 31 1:42:05.1 35 2:03:10.3 34 2:23:33.1 34 2:43:06.8 35 3:03:33.1 36 3:23:17.4 25 3:43:48.1 37
40 6 detail závodníka HAVRLANT Jakub CZE 2003 ATT Investments 18. /  U23 4:04:27.2 0:04:48.6 0:18:23.4 28 39:41.0 20 1:00:13.0 13 1:20:44.5 35 1:42:04.0 28 2:03:07.3 14 2:23:27.4 25 2:43:07.1 37 3:03:32.6 33 3:23:24.5 37 3:43:53.2 39
41 7 detail závodníka HETFLEIŠ Petr CZE 2001 ATT Investments 19. /  U23 4:04:55.4 0:05:16.8 0:18:25.1 35 39:45.4 37 1:00:15.3 26 1:20:43.4 29 1:42:03.1 21 2:03:09.0 25 2:23:29.2 29 2:42:52.2 34 3:03:32.6 32 3:23:23.0 32 3:43:47.9 34
42 40 detail závodníka HOZA Denis SVK 2002 CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs 20. /  U23 4:04:57.9 0:05:19.2 0:18:27.8 46 39:48.3 47 1:00:17.6 46 1:20:45.6 42 1:42:08.9 48 2:03:11.3 42 2:23:41.4 45 2:43:13.4 40 3:03:33.8 40 3:23:24.7 38 3:43:48.2 38
43 37 detail závodníka GLÄNZNER Dominik CZE 2002 CYCLI.CZ TEAM 21. /  U23 4:05:17.5 0:05:38.8 0:18:24.0 31 39:40.7 18 1:00:15.7 31 1:20:42.8 24 1:42:03.7 25 2:03:07.3 15 2:23:29.7 32 2:43:07.3 39 3:03:33.4 38 3:23:25.5 40 3:43:59.9 40
44 65 detail závodníka MIERZYNSKI Piotr POL 2000 TC CHROBRY SCOTT GLOGOW 22. /  U23 4:11:15.4 0:11:36.7 0:18:24.6 33 39:46.8 41 1:00:16.5 39 1:21:02.6 45 1:42:04.9 34 2:03:11.3 41 2:23:41.8 46 2:43:14.8 42 3:03:54.1 43 3:25:38.5 43 3:48:30.2 41
45 19 detail závodníka HABERMANN Richard CZE 1999 AC SPARTA PRAHA 23. /  ELITE 4:11:15.6 0:11:36.9 0:18:28.3 47 38:08.2 8 0:59:25.0 8 1:21:20.7 49 1:42:05.8 40 2:03:13.0 50 2:23:44.3 48 2:43:13.4 41 3:03:40.2 41 3:25:39.3 46 3:48:31.4 46
46 35 detail závodníka NĚMEC Patrik CZE 2001 CK Příbram - Fany GASTRO 23. /  U23 4:11:33.6 0:11:55.0 0:18:22.7 25 39:47.4 44 1:00:15.8 32 1:20:45.3 40 1:42:06.9 43 2:03:11.8 45 2:23:41.1 43 2:43:34.1 48 3:04:05.7 44 3:25:39.3 45 3:48:30.8 44
47 17 detail závodníka KELEMEN Pavel CZE 1991 AC SPARTA PRAHA 24. /  ELITE 4:11:34.7 0:11:56.1 0:18:25.4 37 39:45.6 38 1:00:16.3 37 1:21:02.7 46 1:42:05.4 37 2:03:12.1 46 2:23:34.5 42 2:43:23.9 47 3:04:06.9 46 3:25:38.1 41 3:48:30.4 42
48 41 detail závodníka SIEDLACZEK Kamil POL 1996 CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs 25. /  ELITE 4:11:34.8 0:11:56.1 0:18:27.1 43 39:49.7 49 1:00:18.6 48 1:20:45.6 41 1:42:06.7 42 2:03:10.0 31 2:23:41.3 44 2:43:23.8 46 3:04:15.5 49 3:26:26.5 49 3:48:48.6 47
49 52 detail závodníka SLANÍK Martin CZE 1970 LAPIERRE PLZEŇ 26. /  ELITE 4:11:35.2 0:11:56.6 0:18:27.2 44 39:41.3 22 1:00:16.3 38 1:20:44.2 34 1:42:03.4 23 2:03:09.5 29 2:23:33.7 37 2:43:23.5 45 3:04:05.9 45 3:25:38.2 42 3:48:30.5 43
50 84 detail závodníka VINKLÁREK František CZE 2001 TUFO PARDUS Prostějov 24. /  U23 4:11:35.7 0:11:57.0 0:18:20.8 15 39:07.1 9 1:00:16.6 41 1:21:20.9 50 1:42:04.7 33 2:03:11.3 40 2:23:33.4 36 2:43:15.8 44 3:04:07.1 47 3:25:38.7 44 3:48:31.0 45
51 48 detail závodníka FORMÁNEK Jan CZE 1999 FORCE TEAM JESENÍK 27. /  ELITE 4:11:35.9 0:11:57.2 0:18:53.0 51 39:50.9 51 1:00:18.0 47 1:21:14.3 48 1:42:07.5 44 2:03:12.2 47 2:23:44.0 47 2:43:34.3 49 3:04:10.0 48 3:26:26.7 50 3:49:06.2 48
52 74 detail závodníka KŘENEK Adam CZE 2001 TJ FAVORIT BRNO 25. /  U23 4:11:43.3 0:12:04.6 0:18:26.7 42 39:41.5 23 1:00:16.7 42 1:20:44.7 37 1:42:06.2 41 2:03:10.5 37 2:23:34.2 40 2:43:06.9 36 3:03:53.9 42 3:26:10.4 47 3:49:11.3 49
53 85 detail závodníka MAŃK Józef POL 1999 WMKS Olsztyn group 28. /  ELITE 4:12:14.1 0:12:35.4 0:18:28.8 49 39:50.5 50 1:01:16.0 51 1:21:13.9 47 1:42:09.7 50 2:03:12.5 48 2:24:02.9 50 2:43:40.9 50 3:04:34.0 50 3:26:26.1 48 3:49:11.4 50
--- 24 detail závodníka OTTA Josef CZE 2003 AC SPARTA PRAHA . /  U23 NFT OTL 0:18:23.1 --- 39:42.4 --- 1:00:16.8 --- 1:20:43.9 --- 1:42:06.2 --- 2:03:08.3 --- 2:23:31.5 --- 2:43:05.5 --- 3:03:53.7 --- 3:30:08.1 --- --- ---
--- 28 detail závodníka COMA Richard SVK 2000 BRS - Kaktus bike . /  U23 NFT OTL 0:18:53.2 --- 39:48.1 --- 1:00:16.0 --- 1:21:14.1 --- 1:42:07.4 --- 2:03:12.3 --- 2:24:04.0 --- 2:43:56.9 --- 3:08:09.9 --- --- --- --- ---
--- 30 detail závodníka NAGY Tomáš SVK 1989 BRS - Kaktus bike . /  ELITE NFT OTL 0:18:29.0 --- 39:50.2 --- 1:00:17.9 --- 1:21:21.1 --- 1:42:09.8 --- 2:03:11.5 --- 2:24:32.3 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 31 detail závodníka OROS Samuel SVK 1998 BRS - Kaktus bike . /  ELITE NFT OTL 0:18:27.6 --- 39:45.9 --- 1:00:16.5 --- 1:20:43.0 --- 1:42:04.5 --- 2:03:09.8 --- 2:25:09.3 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 32 detail závodníka VRÁBEL Radovan SVK 2000 BRS - Kaktus bike . /  U23 NFT OTL 0:18:43.6 --- 39:49.9 --- 1:00:17.0 --- 1:21:21.3 --- 1:42:06.5 --- 2:03:46.8 --- 2:25:09.5 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 34 detail závodníka DAVIES Joshua Edward CZE 1997 CK Příbram - Fany GASTRO . /  ELITE NFT OTL 0:18:43.1 --- 39:42.6 --- 1:00:17.3 --- 1:21:20.3 --- 1:42:07.3 --- 2:03:30.0 --- 2:24:03.4 --- 2:49:30.9 --- --- --- --- --- --- ---
--- 39 detail závodníka CZYZ Bartlomiej POL 1990 CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs . /  ELITE NFT OTL --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 42 detail závodníka WYSZYŃSKI Aleksander POL 2003 CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs . /  U23 NFT OTL 0:18:23.6 --- 39:40.3 --- 1:00:17.9 --- 1:21:02.4 --- 1:42:08.0 --- 2:03:11.5 --- 2:23:44.6 --- 2:43:34.8 --- 3:04:15.3 --- 3:27:58.0 --- 3:53:01.7 ---
--- 50 detail závodníka BIERNACKI Filip POL 2001 KLTC KONIN . /  U23 NFT OTL 0:18:43.0 --- 39:43.4 --- 1:00:16.1 --- 1:21:00.2 --- 1:42:07.0 --- 2:03:10.9 --- 2:23:41.9 --- 2:43:26.1 --- 3:04:14.8 --- 3:29:58.2 --- --- ---
--- 53 detail závodníka DĄBSKI Patryk POL 2001 LUKS TRÓJKA PIASECZNO . /  U23 NFT OTL --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 60 detail závodníka HRDINA Štěpán CZE 2000 SKP DUHA Lanškroun . /  U23 NFT OTL 0:18:24.4 --- 39:41.7 --- 1:00:18.8 --- 1:21:20.5 --- 1:42:09.3 --- 2:03:48.9 --- 2:25:09.7 --- 2:49:10.2 --- --- --- --- --- --- ---
--- 63 detail závodníka MAŁACHOWSKI Jakub POL 2001 TC CHROBRY SCOTT GLOGOW . /  U23 NFT OTL 0:18:24.0 --- 39:44.3 --- 1:00:13.9 --- 1:21:03.0 --- 1:42:08.2 --- 2:03:09.9 --- 2:23:45.0 --- 2:43:41.8 --- 3:04:15.0 --- 3:30:00.4 --- --- ---
--- 70 detail závodníka FIERLA Ondřej CZE 1993 Team Forman profiq Cinelli . /  ELITE NFT OTL 0:18:29.2 --- 39:50.5 --- 1:00:17.6 --- 1:21:20.3 --- 1:42:08.5 --- 2:03:12.6 --- 2:24:35.3 --- 2:44:08.9 --- 3:08:10.7 --- --- --- --- ---
--- 72 detail závodníka ZÁTOPEK Jan CZE 2001 Team Forman profiq Cinelli . /  U23 NFT OTL 0:18:52.8 --- 39:50.4 --- 1:00:18.4 --- 1:21:43.2 --- 1:43:16.1 --- 2:09:04.4 --- 2:34:01.6 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 78 detail závodníka PRUDEK Dominik CZE 1998 TJ FAVORIT BRNO . /  ELITE NFT OTL 0:18:28.5 --- 39:42.9 --- 1:00:17.2 --- 1:21:02.2 --- 1:42:09.5 --- 2:03:12.4 --- 2:24:09.8 --- 2:49:30.7 --- --- --- --- --- --- ---
--- 12 detail závodníka PETRUŠ Jiří CZE 1996 ATT Investments . /  ELITE DNF --- 0:18:20.5 --- 39:47.1 --- 1:00:12.0 --- 1:20:42.0 --- 1:42:06.1 --- 2:03:06.8 --- 2:23:24.1 --- 2:44:35.1 --- --- --- --- --- --- ---
--- 13 detail závodníka ŠTOČEK Matúš SVK 1999 ATT Investments . /  ELITE DNF --- 0:18:20.1 --- 38:08.4 --- 0:59:25.2 --- 1:20:43.7 --- 1:42:00.0 --- 2:03:05.6 --- 2:23:23.8 --- 2:44:35.2 --- --- --- --- --- --- ---
--- 18 detail závodníka RYBA Jan CZE 1995 AC SPARTA PRAHA . /  ELITE DNF --- 0:18:22.9 --- 39:46.9 --- 1:00:15.0 --- 1:20:44.1 --- 1:42:07.8 --- 2:03:11.1 --- 2:23:44.8 --- 2:44:12.5 --- --- --- --- --- --- ---
--- 22 detail závodníka HONSA Antonín CZE 2003 AC SPARTA PRAHA . /  U23 DNF --- 0:18:26.9 --- 39:44.7 --- 1:00:17.1 --- 1:20:42.9 --- 1:42:02.4 --- 2:03:10.4 --- 2:23:33.0 --- 2:43:34.4 --- 3:06:06.2 --- --- --- --- ---
--- 25 detail závodníka VOLF Martin CZE 2002 AC SPARTA PRAHA . /  U23 DNF --- 0:20:11.8 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 27 detail závodníka BLAŠKO Matej SVK 2000 BRS - Kaktus bike . /  U23 DNF --- 0:18:26.6 --- 39:49.2 --- 1:00:19.1 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 36 detail závodníka VOCHOSKA Jan CZE 1999 CK Příbram - Fany GASTRO . /  ELITE DNF --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 47 detail závodníka JINDŘICH Pavel CZE 2003 ČEZ Cyklo Team Tábor . /  U23 DNF --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 55 detail závodníka MIAZGA Jan POL 1999 LUKS TRÓJKA PIASECZNO . /  ELITE DNF --- 2:24:02.8 --- 39:42.0 --- 1:00:17.0 --- 1:21:20.0 --- 1:42:07.0 --- 2:03:30.0 --- 2:24:02.8 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 57 detail závodníka RAJTAK Mateusz POL 2000 LUKS TRÓJKA PIASECZNO . /  U23 DNF --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 64 detail závodníka MARCINKOWSKI Patryk POL 2002 TC CHROBRY SCOTT GLOGOW . /  U23 DNF --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 67 detail závodníka FIALA Petr CZE 1995 TEAM DUKLA PRAHA . /  ELITE DNF --- 0:18:19.8 --- 39:43.1 --- 1:00:14.6 --- 1:20:40.6 --- 1:42:00.9 --- 2:03:07.0 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 73 detail závodníka ŠIGUT David CZE 2003 Team Forman profiq Cinelli . /  U23 DNF --- 0:18:43.0 --- 39:47.5 --- 1:00:36.8 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 77 detail závodníka ČERVÍČEK David CZE 2003 TJ FAVORIT BRNO . /  U23 DNF --- 0:18:54.7 --- 39:51.2 --- 1:00:43.0 --- 1:22:58.1 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 79 detail závodníka GRUBER Pavel CZE 1996 TUFO PARDUS Prostějov . /  ELITE DNF --- 0:18:19.9 --- 39:42.8 --- 1:00:13.7 --- 1:20:42.0 --- 1:42:01.9 --- 2:03:08.1 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 80 detail závodníka VLČEK Radek CZE 2003 TUFO PARDUS Prostějov . /  U23 DNF --- 0:18:29.3 --- 39:49.5 --- 1:00:18.2 --- 1:20:44.9 --- 1:42:08.7 --- 2:03:11.8 --- 2:23:41.6 --- 2:43:34.4 --- 3:04:26.7 --- --- --- --- ---
--- 81 detail závodníka KOVAŘČÍK Petr CZE 2003 TUFO PARDUS Prostějov . /  U23 DNF --- 0:18:28.0 --- 39:50.8 --- 1:00:17.4 --- 1:21:03.0 --- 1:42:09.6 --- 2:03:11.7 --- 2:24:12.9 --- 2:44:35.4 --- 3:11:11.1 --- --- --- --- ---
--- 88 detail závodníka DOSTÁL Václav CZE 2003 ČEZ Cyklo Team Tábor . /  U23 DNF --- 0:18:43.3 --- 39:46.3 --- 1:00:14.9 --- 1:21:14.1 --- 1:42:06.0 --- 2:03:09.3 --- 2:23:59.4 --- 2:44:35.6 --- --- --- --- --- --- ---
--- 89 detail závodníka KULHAVÝ Jaroslav CZE 1985 ČeskÁ SpoŘitelna Accolade . /  ELITE DNF --- 0:18:24.2 --- 39:39.0 --- 1:00:11.7 --- 1:21:13.7 --- 1:41:59.3 --- 2:05:43.1 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru