2. SPXCO MTB Drozdovo (UCI C1) - 2. SP XCO MTB Drozdovo (UCI C1) - nedeľa

MTB
DATUM :29.5.2022 MÍSTO :Drozdovo

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.lap # 2.lap # 3.lap # 4.lap #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.lap # 2.lap # 3.lap # 4.lap #
1 105 detail závodníka PODGÓRSKA Aleksandra POL 1994 Kross Orlen Cycling Team 1. /  Women Elite 1:17:40.9 0:00:00.0 11:55.6 [1] 1 15:51.5 [1] 1 16:24.5 [1] 1 16:30.5 [1] 1
2 103 detail závodníka SZCZECIŃSKA Matylda POL 2002 Kross Orlen Cycling Team 2. /  Women Elite 1:21:34.7 0:03:53.7 11:57.1 [2] 2 16:56.5 [2] 2 17:08.2 [2] 2 17:34.0 [3] 2
3 107 detail závodníka PRŮDKOVÁ Barbora CZE 1996 Multicraft MTB team 3. /  Women Elite 1:23:04.4 0:05:23.5 12:50.9 [3] 3 17:41.5 [4] 3 17:17.0 [3] 3 17:26.0 [2] 3
4 104 detail závodníka KESEG ŠTEVKOVÁ Janka SVK 1976 OUTSITERZ 4. /  Women Elite 1:24:54.7 0:07:13.7 13:08.6 [5] 5 17:25.0 [3] 4 17:53.7 [4] 4 18:05.7 [4] 4
5 113 detail závodníka NOVOTNÁ Aneta CZE 2003 Kolofix - Reclino racing team 5. /  Women Elite 1:26:52.2 0:09:11.2 13:14.9 [7] 7 18:12.0 [7] 6 18:11.0 [5] 5 18:24.7 [5] 5
6 108 detail závodníka KRAHULCOVÁ Martina SVK 1997 OUTSITERZ 6. /  Women Elite 1:27:57.4 0:10:16.5 13:36.4 [10] 10 18:08.7 [6] 9 18:26.7 [6] 6 18:42.2 [6] 6
7 114 detail závodníka KLIEN Fiona AUT 2003 URC Bikerei/Vlow Racing Team 7. /  Women Elite 1:28:31.2 0:10:50.2 13:28.9 [8] 8 18:12.0 [7] 8 18:43.2 [7] 8 19:21.2 [7] 8
8 111 detail závodníka GLAJZOVÁ Erika SVK 1998 CK Cykloglajza BB 8. /  Women Elite 1:28:48.2 0:11:07.2 13:13.1 [6] 6 17:56.7 [5] 5 19:03.0 [8] 7 19:24.2 [8] 7
9 110 detail závodníka KURNICKÁ Tereza SVK 2003 CYKLOSTORE Trenčín 9. /  Women Elite 1:30:23.2 0:12:42.2 12:52.6 [4] 4 18:39.7 [10] 7 19:09.7 [9] 9 19:28.2 [9] 9
10 119 detail závodníka MACKAY Amelie NZL 2003 Team Talleys - Kiwi MTB Collective (KMC) 10. /  Women Elite 1:30:55.7 0:13:14.7 13:31.4 [9] 9 18:33.0 [9] 10 19:16.2 [10] 10 19:56.5 [10] 10
11 106 detail závodníka BERECZKI Eszter ROM 2000 Velocitas 11. /  Women Elite 1:17:33.7 - 1 Lap(s) 15:02.4 [12] 12 20:09.7 [11] 12 20:45.2 [11] 12 21:36.2 [11] 11
12 112 detail závodníka BRISTOW Anna NZL 1999 Team Talleys - Kiwi MTB Collective (KMC) 12. /  Women Elite 1:17:36.1 - 1 Lap(s) 14:38.9 [11] 11 20:18.7 [12] 11 20:46.7 [12] 11 21:51.6 [12] 12
13 116 detail závodníka LUKÁČOVÁ Laura SVK 2003 BIKEGARAGE 13. /  Women Elite 1:01:47.9 - 2 Lap(s) 16:07.9 [13] 13 22:40.5 [13] 13 22:59.5 [13] 13 --- ---
14 115 detail závodníka GOLIANOVÁ Miroslava SVK 2003 ŠK Železiarne Podbrezová, a.s. 14. /  Women Elite 0:43:59.0 - 3 Lap(s) 18:44.1 [14] 14 25:14.9 [14] 14 --- --- --- ---
15 117 detail závodníka VAVRÚŠOVÁ Sandra SVK 2003 Bike klub Lipa 15. /  Women Elite 0:48:20.6 - 3 Lap(s) 20:07.9 [15] 15 28:12.7 [15] 15 --- --- --- ---
--- 118 detail závodníka ŠEVČÍKOVÁ Dorka CZE 2003 4EVER CYKLO BULIS . /  Women Elite DNF --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 101 detail závodníka CZECZINKAROVÁ Jana CZE 1997 Liv ELMTRADE Racing . /  Women Elite DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---