2. SPXCO MTB Drozdovo (UCI C1) - 2. SP XCO MTB Drozdovo (UCI C1) - nedeľa

MTB
DATUM :29.5.2022 MÍSTO :Drozdovo

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.lap # 2.lap # 3.lap # 4.lap #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.lap # 2.lap # 3.lap # 4.lap #
1 301 detail závodníka GRÄTER Lars GER 2004 German Technology Racing Team 1. /  Junior Men 0:51:52.3 0:00:00.0 10:09.5 [1] 1 13:54.7 [2] 1 13:55.2 [1] 1 13:52.7 [1] 1
2 305 detail závodníka NOVOTNÝ Ondřej CZE 2005 Team Dukla Praha 2. /  Junior Men 0:52:47.1 0:00:54.7 10:38.0 [4] 4 13:36.7 [1] 2 14:11.2 [2] 2 14:21.0 [3] 2
3 304 detail závodníka TAKÁCS-VALENT Márk HUN 2004 Cube-Csömör MTB team 3. /  Junior Men 0:54:01.1 0:02:08.7 10:37.0 [3] 3 14:27.0 [3] 3 14:38.2 [4] 3 14:18.7 [2] 3
4 306 detail závodníka HOJKA František CZE 2005 Expres CZ-Tufo Team Kolín 4. /  Junior Men 0:54:13.1 0:02:20.7 10:50.3 [5] 5 14:32.2 [4] 5 14:24.0 [3] 4 14:26.5 [4] 4
5 303 detail závodníka OFFICER James NZL 2004 Team Talleys - Kiwi MTB Collective (KMC) 5. /  Junior Men 0:54:58.6 0:03:06.2 10:33.5 [2] 2 14:45.5 [5] 4 14:53.2 [6] 5 14:46.2 [5] 5
6 307 detail závodníka HLÁVKA Adam CZE 2004 Kolofix - Reclino racing team 6. /  Junior Men 0:55:29.6 0:03:37.2 10:52.5 [7] 7 14:46.7 [6] 6 14:52.9 [5] 6 14:57.2 [6] 6
7 312 detail závodníka WOODS Ethan NZL 2005 Team Talleys - Kiwi MTB Collective (KMC) 7. /  Junior Men 0:58:03.6 0:06:11.2 10:51.0 [6] 6 15:40.5 [8] 7 15:50.0 [10] 7 15:42.0 [13] 7
8 337 detail závodníka VIK Matěj CZE 2004 Team Dukla Praha 8. /  Junior Men 0:58:17.3 0:06:25.0 11:42.0 [15] 15 15:33.2 [7] 9 15:36.5 [7] 8 15:25.5 [8] 8
9 314 detail závodníka WILSON Ben NZL 2005 Team Talleys - Kiwi MTB Collective (KMC) 9. /  Junior Men 0:58:19.6 0:06:27.2 11:34.3 [11] 11 15:47.7 [12] 12 15:41.7 [9] 10 15:15.7 [7] 9
10 310 detail závodníka VENCL Libor CZE 2004 Libor Vencl 10. /  Junior Men 0:58:39.8 0:06:47.5 11:34.5 [12] 12 15:46.5 [10] 11 15:41.7 [8] 9 15:37.0 [11] 10
11 334 detail závodníka KRÝSL Lukáš SUI 2005 MS BIKE ACADEMY racing 11. /  Junior Men 0:58:52.8 0:07:00.5 11:32.3 [10] 10 15:43.5 [9] 10 15:56.5 [11] 12 15:40.5 [12] 11
12 321 detail závodníka VIERIK Ján SVK 2005 Obecný športový klub TATRAN, Liptovská Osada 12. /  Junior Men 0:59:19.6 0:07:27.2 11:27.3 [8] 8 15:47.0 [11] 8 15:57.5 [12] 11 16:07.7 [17] 12
13 324 detail závodníka NIŽŇANSKÝ Adam SVK 2004 PROefekt Košice 13. /  Junior Men 0:59:27.3 0:07:35.0 11:51.5 [17] 17 15:58.0 [13] 15 16:12.2 [14] 13 15:25.5 [10] 13
14 320 detail závodníka ŠVOŇAVA Matej SVK 2005 Kaktus bike - team Bratislava 14. /  Junior Men 0:59:27.8 0:07:35.5 11:28.3 [9] 9 16:13.5 [15] 13 16:20.5 [16] 14 15:25.5 [8] 14
15 315 detail závodníka SAMEC Filip CZE 2005 GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team 15. /  Junior Men 1:00:03.1 0:08:10.7 11:38.3 [13] 13 16:11.0 [14] 14 16:25.0 [19] 15 15:48.7 [15] 15
16 339 detail závodníka ŠVANDRLÍK Jakub CZE 2004 Author team Stupno 16. /  Junior Men 1:00:12.3 0:08:20.0 11:39.5 [14] 14 16:32.7 [20] 17 16:16.0 [15] 17 15:44.0 [14] 16
17 328 detail závodníka MIKULEC Matúš SVK 2005 Novomestský SUPERBIKER 17. /  Junior Men 1:00:35.6 0:08:43.2 11:59.8 [18] 18 16:26.2 [17] 19 16:02.0 [13] 16 16:07.5 [16] 17
18 326 detail závodníka ZONYGA David CZE 2005 BIKE PRO RACING 18. /  Junior Men 1:00:54.6 0:09:02.2 11:42.5 [16] 16 16:29.2 [19] 16 16:24.7 [18] 18 16:18.0 [18] 18
19 323 detail závodníka ORAVEC Dušan SVK 2005 Kaktus bike - team Bratislava 19. /  Junior Men 1:01:22.1 0:09:29.7 12:05.0 [20] 20 16:16.7 [16] 18 16:21.2 [17] 19 16:39.0 [19] 19
20 313 detail závodníka MAŇKOVSKÝ Dávid SVK 2004 Športový klub Topoľčianky 20. /  Junior Men 1:02:36.3 0:10:44.0 12:09.8 [21] 21 16:28.7 [18] 20 16:54.0 [20] 20 17:03.7 [20] 20
21 308 detail závodníka TATÁR Márton HUN 2004 Superior MTB Team 21. /  Junior Men 1:04:04.1 0:12:11.7 12:01.5 [19] 19 17:01.2 [22] 21 17:30.5 [22] 21 17:30.7 [21] 21
22 331 detail závodníka JACKULIAK Róbert SVK 2005 MŠK Žiar nad Hronom - CK 22. /  Junior Men 1:04:35.6 0:12:43.2 12:11.8 [22] 22 17:13.5 [23] 22 17:23.7 [21] 22 17:46.5 [23] 22
23 330 detail závodníka BOŽENÍK Daniel SVK 2005 PROefekt Košice 23. /  Junior Men 1:04:52.6 0:13:00.2 12:30.5 [24] 24 16:59.0 [21] 23 17:43.2 [23] 23 17:39.7 [22] 23
24 329 detail závodníka MOŇOK Tomáš SVK 2005 PROefekt Košice 24. /  Junior Men 1:05:59.3 0:14:07.0 12:49.3 [25] 25 17:21.2 [24] 25 17:57.5 [24] 25 17:51.2 [24] 24
25 325 detail závodníka ŠVEC Alex SVK 2005 Športový klub Topoľčianky 25. /  Junior Men 1:06:47.6 0:14:55.2 12:17.3 [23] 23 17:51.5 [25] 24 17:58.0 [25] 24 18:40.7 [25] 25
26 332 detail závodníka SALVA Tadeaš SVK 2005 Škc Liptovská Lúžna 26. /  Junior Men 0:52:42.7 - 1 Lap(s) 14:12.5 [27] 27 19:01.7 [26] 27 19:28.4 [26] 26 --- ---
27 333 detail závodníka SZOTÁK Lukáš SVK 2004 PROefekt Košice 27. /  Junior Men 0:52:45.0 - 1 Lap(s) 14:05.0 [26] 26 19:04.0 [27] 26 19:35.9 [27] 27 --- ---
28 335 detail závodníka KERÉNYI Alfréd HUN 2005 Crosskovácsi SKE 28. /  Junior Men 0:36:14.5 - 2 Lap(s) 15:11.0 [28] 28 21:03.5 [28] 28 --- --- --- ---
--- 311 detail závodníka PORUBSKÝ Róbert SVK 2004 Športový klub Topoľčianky . /  Junior Men DNF --- 12:10.3 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 319 detail závodníka MINÁR Michal SVK 2005 Športový klub Topoľčianky . /  Junior Men DNF --- 11:47.3 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 327 detail závodníka MAKO Dominik SVK 2005 Time4fun . /  Junior Men DNF --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 336 detail závodníka DREISZKER Barna HUN 2005 Cube-Csömör MTB team . /  Junior Men DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 338 detail závodníka TÓTH Márkó HUN 2005 Cube-Csömör MTB team . /  Junior Men DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---