1. ČP XCO MTB Brno UCI C1 - 1. ČP XCO MTB Brno UCI C1 - sobota

MTB
DATUM :02 - 3.4.2022 MÍSTO :Brno

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.lap # INT2 # 2.lap # INT3 # 3.lap #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.lap # INT2 # 2.lap # INT3 # 3.lap #
1 510 detail závodníka GOTTWALDOVÁ Amálie CZE 2007 CP team 1. /  Kadetky (15 -16 let) 0:40:17.3 0:00:00.0 12:51.9 [1] 1 07:10.5 [1] 1 13:32.2 [1] 1 07:20.7 [2] 1 13:53.1 [2] 1
2 509 detail závodníka HANÁKOVÁ Anna CZE 2007 REXONIX Racing Team 2. /  Kadetky (15 -16 let) 0:41:17.8 0:01:00.4 12:52.1 [2] 2 07:24.8 [3] 2 13:56.0 [2] 2 07:39.8 [3] 2 14:29.6 [7] 2
3 524 detail závodníka BOŘÁNKOVÁ Lucie CZE 2007 Akademie cyklistických sportů 3. /  Kadetky (15 -16 let) 0:41:24.1 0:01:06.7 13:11.1 [3] 3 07:23.5 [2] 3 14:03.5 [3] 3 07:39.8 [4] 3 14:09.4 [4] 3
4 503 detail závodníka BRUCHNER Regina HUN 2006 Greenzone-ZKSE Hungary 4. /  Kadetky (15 -16 let) 0:41:37.0 0:01:19.6 13:35.1 [6] 6 07:38.3 [6] 6 14:13.5 [5] 4 07:20.5 [1] 4 13:48.3 [1] 4
5 504 detail závodníka BEYEROVÁ Kateřina CZE 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 5. /  Kadetky (15 -16 let) 0:42:19.6 0:02:02.2 13:24.6 [4] 4 07:48.0 [10] 5 14:25.0 [6] 5 07:41.5 [5] 5 14:29.8 [8] 5
6 513 detail závodníka BRADÁČOVÁ Nikola CZE 2007 ACT leraK Blansko 6. /  Kadetky (15 -16 let) 0:42:22.5 0:02:05.1 13:24.9 [5] 5 07:30.8 [4] 4 14:25.3 [7] 6 07:53.7 [9] 6 14:32.2 [9] 6
7 540 detail závodníka CHLADOŇOVÁ Viktória SVK 2006 CLIMBERG SPORT TEAM Trenčín 7. /  Kadetky (15 -16 let) 0:42:47.6 0:02:30.2 14:21.4 [15] 15 07:35.0 [5] 10 14:04.0 [4] 8 07:46.8 [7] 7 14:22.1 [5] 7
8 523 detail závodníka JEDLIČKOVÁ Nela CZE 2007 MS BIKE ACADEMY racing 8. /  Kadetky (15 -16 let) 0:43:01.5 0:02:44.1 14:18.6 [13] 13 07:45.5 [7] 11 14:33.7 [8] 10 07:48.7 [8] 9 14:09.0 [3] 8
9 522 detail závodníka VÁCLAVŮ Martina CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 9. /  Kadetky (15 -16 let) 0:43:02.0 0:02:44.6 13:46.4 [7] 7 07:47.5 [9] 7 14:38.7 [10] 7 07:55.3 [10] 8 14:36.8 [10] 9
10 537 detail závodníka FEREJOVÁ Hana SVK 2006 ŠK Topoľčianky 10. /  Kadetky (15 -16 let) 0:43:29.7 0:03:12.3 14:25.1 [16] 16 07:50.5 [11] 12 14:37.0 [9] 12 07:43.0 [6] 10 14:27.5 [6] 10
11 506 detail závodníka JUROVÁ Hana CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 11. /  Kadetky (15 -16 let) 0:43:39.1 0:03:21.7 13:58.6 [8] 8 07:54.8 [12] 9 15:00.5 [13] 11 08:05.8 [15] 12 14:39.9 [11] 11
12 511 detail závodníka VIKOVÁ Hanka CZE 2007 DUKLA PRAHA 12. /  Kadetky (15 -16 let) 0:43:53.3 0:03:35.9 13:58.9 [9] 9 07:45.5 [8] 8 14:43.2 [11] 9 08:10.5 [16] 11 15:11.1 [17] 12
13 508 detail závodníka PANUŠOVÁ Anna CZE 2006 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 13. /  Kadetky (15 -16 let) 0:43:53.6 0:03:36.2 14:20.9 [14] 14 07:57.5 [13] 13 14:47.2 [12] 13 08:05.3 [13] 13 14:45.4 [12] 13
14 541 detail závodníka VOJTÍŠKOVÁ Dorota SVK 2006 CLIMBERG SPORT TEAM Trenčín 14. /  Kadetky (15 -16 let) 0:44:30.7 0:04:13.3 14:31.6 [19] 19 08:16.3 [16] 18 15:08.3 [15] 14 08:00.0 [11] 14 14:50.7 [13] 14
15 544 detail závodníka MARTYNSKA - MAZURKIEWICZ Hanna POL 2006 Warszawski Klub Kolarski 15. /  Kadetky (15 -16 let) 0:44:36.6 0:04:19.2 14:32.1 [21] 21 08:02.3 [14] 15 15:08.0 [14] 15 08:03.0 [12] 15 14:56.3 [14] 15
16 502 detail závodníka PULKRABOVÁ Marika CZE 2006 ROUVY Specialized 16. /  Kadetky (15 -16 let) 0:44:51.3 0:04:33.9 14:09.9 [11] 11 08:17.5 [18] 14 15:30.7 [20] 17 08:13.8 [19] 16 15:10.6 [15] 16
17 501 detail závodníka KROUPOVÁ Zuzana CZE 2006 Akademie cyklistických sportů 17. /  Kadetky (15 -16 let) 0:45:01.2 0:04:43.8 14:29.4 [18] 18 08:17.8 [19] 17 15:20.8 [18] 18 08:11.5 [17] 17 15:11.0 [16] 17
18 527 detail závodníka DLOUHÁ Aneta CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 18. /  Kadetky (15 -16 let) 0:45:10.1 0:04:52.7 14:18.1 [12] 12 08:16.8 [17] 16 15:22.2 [19] 16 08:29.5 [24] 19 15:29.6 [22] 18
19 1224 detail závodníka DŁUGOSZ Maria POL 2007 UKS Zawojak 19. /  Kadetky (15 -16 let) 0:45:18.7 0:05:01.3 14:38.4 [23] 23 08:19.0 [20] 20 15:19.2 [17] 19 08:11.5 [18] 18 15:21.0 [21] 19
20 512 detail závodníka SEIDLOVÁ Kateřina CZE 2007 JANUŠKA KOMPRESOR Cycling 20. /  Kadetky (15 -16 let) 0:45:38.0 0:05:20.6 14:29.1 [17] 17 08:21.0 [22] 19 15:35.0 [22] 20 08:20.6 [21] 20 15:33.8 [24] 20
21 539 detail závodníka KLAUS Kamila POL 2006 Kamyk Radzymin MTB Team 21. /  Kadetky (15 -16 let) 0:45:42.6 0:05:25.2 15:11.9 [32] 32 08:09.5 [15] 26 15:18.5 [16] 23 08:05.3 [14] 21 15:12.1 [18] 21
22 518 detail závodníka VÁGNEROVÁ Nikola CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 22. /  Kadetky (15 -16 let) 0:46:00.0 0:05:42.7 14:00.4 [10] 10 09:03.0 [36] 22 16:40.7 [36] 26 08:21.8 [22] 23 15:18.9 [20] 22
23 545 detail závodníka BLUSZCZ Zofia POL 2006 RK Exclusive Doors MTB Team 23. /  Kadetky (15 -16 let) 0:46:07.4 0:05:50.0 15:09.1 [30] 30 08:23.0 [23] 27 15:42.4 [23] 27 08:17.3 [20] 24 15:15.8 [19] 23
24 535 detail závodníka SZABÓ Léna HUN 2007 GreenZone ZKSE 24. /  Kadetky (15 -16 let) 0:46:13.5 0:05:56.1 14:57.6 [29] 29 08:20.0 [21] 23 15:31.9 [21] 22 08:30.6 [26] 22 15:43.9 [27] 24
25 521 detail závodníka SRNSKÁ Veronika CZE 2007 SPORTREG 25. /  Kadetky (15 -16 let) 0:46:17.0 0:05:59.6 14:31.9 [20] 20 08:26.5 [24] 21 15:50.0 [24] 21 08:47.0 [31] 24 15:55.1 [29] 25
26 532 detail závodníka LEHKÁ Lucie CZE 2007 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 26. /  Kadetky (15 -16 let) 0:46:25.2 0:06:07.8 14:56.7 [26] 26 08:40.9 [28] 29 15:55.1 [27] 28 08:23.3 [23] 27 15:33.3 [23] 26
27 505 detail závodníka ŠEDIVÁ Evelína CZE 2006 ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem 27. /  Kadetky (15 -16 let) 0:46:25.7 0:06:08.3 14:38.1 [22] 22 08:40.0 [26] 24 15:52.4 [25] 24 08:42.8 [30] 26 15:55.1 [28] 27
28 526 detail závodníka SEDLÁČKOVÁ Veronika CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 28. /  Kadetky (15 -16 let) 0:46:28.8 0:06:11.4 14:57.6 [28] 28 08:39.8 [25] 28 15:54.7 [26] 29 08:32.3 [27] 28 15:36.4 [25] 28
29 542 detail závodníka BUNGYIS Panna HUN 2006 Cube-Csömör MTB team 29. /  Kadetky (15 -16 let) 0:46:42.3 0:06:24.9 14:56.1 [25] 25 08:43.3 [30] 30 16:04.7 [29] 30 08:29.8 [25] 30 15:41.4 [26] 29
30 538 detail závodníka DOBRZYNSKA Natalia POL 2007 Kamyk Radzymin MTB Team 30. /  Kadetky (15 -16 let) 0:46:58.5 0:06:41.1 14:38.6 [24] 24 08:42.5 [29] 25 16:00.0 [28] 25 08:48.0 [33] 29 16:19.8 [34] 30
31 515 detail závodníka MACOLOVÁ Amálie CZE 2006 HEAD PRO TEAM OPAVA 31. /  Kadetky (15 -16 let) 0:47:40.5 0:07:23.1 15:10.6 [31] 31 08:40.3 [27] 31 16:17.3 [30] 31 08:37.2 [28] 31 16:12.5 [31] 31
32 517 detail závodníka VOLEJNÍKOVÁ Nikola CZE 2006 BEKO Bike Racing Team 32. /  Kadetky (15 -16 let) 0:48:01.8 0:07:44.4 15:16.9 [33] 33 09:07.2 [38] 36 16:39.2 [35] 35 08:41.5 [29] 32 16:05.5 [30] 32
33 533 detail závodníka STŘÍBNÁ Julie CZE 2007 HEAD PRO TEAM OPAVA 33. /  Kadetky (15 -16 let) 0:48:10.3 0:07:52.9 15:29.9 [37] 37 08:50.5 [33] 34 16:24.7 [31] 34 08:47.6 [32] 33 16:15.6 [32] 33
34 528 detail závodníka MACHOVÁ Veronika CZE 2007 TUFO CZ OTROKOVICE 34. /  Kadetky (15 -16 let) 0:48:13.8 0:07:56.4 15:29.2 [35] 35 08:48.7 [32] 33 16:24.8 [32] 33 08:50.3 [34] 34 16:19.6 [33] 34
35 525 detail závodníka JÓZKOWICZ Maja POL 2006 Akademia Kolarska Bonecki Team 35. /  Kadetky (15 -16 let) 0:48:14.2 0:07:56.8 15:21.4 [34] 34 08:59.5 [35] 35 16:29.7 [33] 32 08:59.8 [36] 35 16:23.1 [35] 35
36 536 detail závodníka SZÜCS Julia HUN 2007 Zöld Irány Egyesület Greenzone ZKSE 36. /  Kadetky (15 -16 let) 0:48:36.5 0:08:19.1 14:57.4 [27] 27 09:20.0 [39] 32 17:08.9 [39] 36 08:56.1 [35] 36 16:30.1 [36] 36
37 516 detail závodníka DVOŘÁKOVÁ Barbora CZE 2006 Hiero racing team 37. /  Kadetky (15 -16 let) 0:49:28.3 0:09:10.9 15:29.6 [36] 36 08:58.0 [34] 37 16:46.3 [37] 37 09:29.7 [40] 37 17:12.3 [39] 37
38 543 detail závodníka BODKOWSKA Sara POL 2006 KS Luboń Skomielna Biała 38. /  Kadetky (15 -16 let) 0:49:55.8 0:09:38.4 15:54.2 [39] 39 09:05.2 [37] 39 16:57.9 [38] 39 09:14.6 [37] 38 17:03.6 [38] 38
39 529 detail závodníka TLAMKOVÁ Barbora CZE 2007 MORAVEC Team 39. /  Kadetky (15 -16 let) 0:50:21.2 0:10:03.8 15:43.2 [38] 38 08:47.9 [31] 38 16:32.9 [34] 38 10:16.0 [42] 39 18:05.0 [42] 39
40 530 detail závodníka HORKÁ Veronika CZE 2007 kola-bbm.cz 40. /  Kadetky (15 -16 let) 0:50:33.0 0:10:15.6 15:54.7 [40] 40 09:37.7 [41] 40 17:38.5 [41] 41 09:21.0 [38] 40 16:59.8 [37] 40
41 531 detail závodníka HAVELKOVÁ Anna CZE 2007 Hiero racing team 41. /  Kadetky (15 -16 let) 0:50:51.0 0:10:33.6 15:58.9 [42] 42 09:35.5 [40] 42 17:39.2 [42] 42 09:26.6 [39] 42 17:12.9 [40] 41
42 514 detail závodníka VOLEJNÍKOVÁ Natálie CZE 2006 BEKO Bike Racing Team 42. /  Kadetky (15 -16 let) 0:51:23.3 0:11:05.9 15:55.2 [41] 41 09:38.0 [42] 41 17:33.1 [40] 40 09:34.1 [41] 41 17:54.9 [41] 42
43 520 detail závodníka LEBEDOVÁ Kristýna CZE 2006 CK Jihočeské naděje 43. /  Kadetky (15 -16 let) 0:56:04.7 0:15:47.3 16:32.9 [43] 43 09:54.2 [43] 43 18:27.5 [43] 43 10:51.5 [43] 43 21:04.2 [43] 43
--- 519 detail závodníka HODINOVÁ Nicol CZE 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. . /  Kadetky (15 -16 let) DNF --- 15:39.1 [-] --- 25:31.9 [-] --- --- --- --- --- --- ---