1. ČP XCO MTB Brno UCI C1 - 1. ČP XCO MTB Brno UCI C1 - sobota

MTB
DATUM :02 - 3.4.2022 MÍSTO :Brno

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.lap # INT2 # 2.lap # INT3 # 3.lap # INT4 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.lap # INT2 # 2.lap # INT3 # 3.lap # INT4 #
1 608 detail závodníka TAKACS Zsombor HUN 2006 Superior MTB Team 1. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:44:30.4 0:00:00.0 10:55.0 [1] 1 05:43.5 [1] 1 10:54.1 [1] 1 05:58.3 [1] 1 11:19.2 [1] 1 06:09.6 [3] 1
2 610 detail závodníka BAŽANT Kryštof CZE 2007 TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 2. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:45:00.9 0:00:30.4 10:59.3 [4] 4 05:54.9 [3] 4 11:10.0 [2] 2 06:02.1 [3] 3 11:19.6 [2] 2 06:05.7 [2] 2
3 601 detail závodníka ŠUMPÍK Pavel CZE 2006 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 3. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:45:42.7 0:01:12.2 10:55.3 [2] 2 05:49.7 [2] 2 11:14.6 [3] 3 06:00.1 [2] 2 11:20.4 [3] 3 06:21.8 [7] 3
4 603 detail závodníka FRIEDEL David CZE 2006 DK BIKESHOP Racing Team 4. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:46:20.7 0:01:50.2 10:55.5 [3] 3 05:56.0 [4] 3 11:20.3 [4] 4 06:21.4 [12] 4 12:05.9 [15] 4 06:25.5 [13] 4
5 616 detail závodníka VAS Barnabás HUN 2006 Cube-Csömör MTB team 5. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:46:31.4 0:02:00.9 11:22.0 [8] 8 06:19.2 [8] 8 11:48.3 [7] 6 06:13.9 [4] 6 11:43.3 [5] 6 06:11.5 [4] 6
6 605 detail závodníka ZAHÁLKA Štěpán CZE 2006 CK SLAVOJ TEREZÍN 6. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:46:49.7 0:02:19.2 10:59.8 [5] 5 06:11.7 [5] 5 11:47.0 [6] 5 06:23.9 [15] 5 11:57.5 [10] 5 06:20.2 [6] 5
7 662 detail závodníka JAROSŁAWSKI Maciej POL 2006 Warszawski Klub Kolarski 7. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:46:55.9 0:02:25.4 11:59.2 [18] 18 06:14.2 [6] 14 11:38.1 [5] 11 06:17.6 [6] 11 11:40.9 [4] 8 06:05.5 [1] 7
8 617 detail závodníka NAJSER Karel CZE 2006 Superior riders 8. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:47:12.4 0:02:42.0 11:24.7 [10] 10 06:27.2 [16] 10 12:00.3 [9] 10 06:18.6 [7] 9 11:53.6 [8] 9 06:25.0 [12] 9
9 620 detail závodníka HABR Jakub CZE 2006 REXONIX Racing Team 9. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:47:19.0 0:02:48.5 11:22.5 [9] 9 06:28.0 [18] 9 12:00.6 [10] 7 06:18.9 [9] 7 11:52.1 [7] 7 06:27.5 [16] 8
10 602 detail závodníka VAŠUT David CZE 2006 BIKE PRO RACING 10. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:47:25.9 0:02:55.4 11:13.0 [6] 6 06:26.7 [12] 7 12:10.6 [15] 8 06:23.6 [14] 10 12:04.4 [14] 10 06:26.0 [15] 10
11 604 detail závodníka LIENERT Patrik CZE 2006 REXONIX Racing Team 11. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:47:28.2 0:02:57.7 11:13.3 [7] 7 06:25.2 [11] 6 12:10.6 [16] 9 06:18.6 [8] 8 12:04.4 [13] 11 06:28.3 [17] 11
12 655 detail závodníka PAKOT András Gusztáv HUN 2006 Kőbánya Cycling Team 12. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:47:58.2 0:03:27.7 12:07.3 [23] 23 06:15.2 [7] 17 11:55.7 [8] 15 06:15.9 [5] 12 11:51.4 [6] 12 06:23.8 [10] 12
13 635 detail závodníka KRATOCHVÍL Václav CZE 2006 LAWI junior team 13. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:48:06.6 0:03:36.2 11:40.3 [13] 13 06:27.2 [15] 12 12:14.0 [19] 13 06:28.4 [18] 13 12:13.4 [18] 13 06:22.5 [8] 13
14 615 detail závodníka LEHKÝ Jan CZE 2006 MS BIKE ACADEMY racing 14. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:48:13.5 0:03:43.0 12:10.5 [26] 26 06:32.0 [22] 21 12:08.8 [13] 19 06:21.2 [11] 16 12:00.5 [11] 15 06:22.9 [9] 14
15 661 detail závodníka SCHNEIDER Paul Morten GER 2006 Dresdner SC 1898/ Philippi Racing Team 15. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:48:17.2 0:03:46.7 12:10.6 [27] 27 06:28.4 [20] 19 12:08.5 [12] 18 06:18.9 [10] 15 12:00.5 [11] 14 06:25.9 [14] 15
16 1215 detail závodníka ZSEMBERY Boldizsar HUN 2007 Superior MTB Team 16. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:48:37.9 0:04:07.4 12:44.2 [45] 45 06:21.3 [9] 31 12:05.1 [11] 27 06:23.9 [16] 24 11:56.8 [9] 22 06:16.3 [5] 16
17 642 detail závodníka HEINZE Jannik GER 2006 SSv Mounty Altenberg 17. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:48:45.5 0:04:15.0 12:24.7 [30] 30 06:28.0 [19] 26 12:11.3 [17] 23 06:21.9 [13] 21 12:06.3 [16] 20 06:24.8 [11] 18
18 609 detail závodníka PILAŘ Patrik CZE 2006 Čistý sport 18. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:48:51.1 0:04:20.6 11:41.3 [15] 15 06:27.4 [17] 13 12:16.5 [21] 14 06:39.1 [23] 14 12:32.5 [23] 16 06:34.6 [21] 17
19 663 detail závodníka VRANÁK Lukáš SVK 2006 CK EPIC DOHŇANY 19. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:49:04.2 0:04:33.7 12:26.3 [32] 32 06:27.2 [14] 27 12:10.0 [14] 24 06:24.9 [17] 22 12:06.8 [17] 21 06:32.3 [18] 19
20 627 detail závodníka KOČVARA Jakub CZE 2007 DRAHANSKÝ SPORT 20. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:49:07.9 0:04:37.4 11:41.1 [14] 14 06:36.9 [26] 16 12:26.3 [25] 17 06:36.1 [21] 17 12:34.0 [25] 18 06:41.9 [25] 22
21 630 detail závodníka TUHÁČEK Pavel CZE 2006 ROUVY Specialized 21. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:49:12.2 0:04:41.7 12:01.5 [20] 20 06:35.0 [24] 18 12:18.1 [23] 20 06:32.9 [19] 20 12:22.0 [20] 19 06:39.9 [23] 20
22 625 detail závodníka MITÁŠ Robert CZE 2007 REXONIX Racing Team 22. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:49:22.9 0:04:52.4 11:39.6 [12] 12 06:37.6 [27] 15 12:27.5 [26] 16 06:44.4 [26] 19 12:34.1 [26] 17 06:41.8 [24] 21
23 607 detail závodníka ŠMÍD Jakub CZE 2006 Author team Stupno 23. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:49:34.7 0:05:04.2 11:37.1 [11] 11 06:23.4 [10] 11 12:13.5 [18] 12 06:57.7 [46] 18 13:15.6 [51] 24 06:53.8 [38] 24
24 675 detail závodníka MANDES Stefan POL 2006 Warszawski Klub Kolarski 24. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:49:35.9 0:05:05.4 12:39.7 [39] 39 06:26.8 [13] 32 12:16.3 [20] 29 06:43.9 [25] 29 12:25.1 [21] 25 06:33.6 [20] 23
25 614 detail závodníka SEVERYN Richard CZE 2007 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 25. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:49:55.4 0:05:24.9 11:58.7 [17] 17 06:44.8 [34] 22 12:36.1 [28] 22 06:53.4 [39] 25 12:56.1 [39] 28 06:45.8 [27] 26
26 621 detail závodníka LESAGE Marek CZE 2006 REXONIX Racing Team 26. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:49:56.6 0:05:26.1 12:05.6 [22] 22 06:44.9 [35] 25 12:37.0 [30] 26 06:51.2 [34] 27 12:38.8 [30] 26 06:50.5 [35] 25
27 631 detail závodníka BŘÍZA Vojtěch CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 27. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:49:59.9 0:05:29.4 12:01.0 [19] 19 06:40.8 [29] 20 12:36.3 [29] 25 06:56.2 [44] 26 12:53.3 [36] 27 06:46.6 [30] 27
28 1222 detail závodníka LINDNER Moritz GER 2006 Dresdner SC 1898/ Philippi Racing Team 28. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:50:02.5 0:05:32.0 13:14.2 [59] 59 06:33.8 [23] 47 12:17.6 [22] 40 06:34.2 [20] 34 12:17.0 [19] 30 06:32.9 [19] 28
29 611 detail závodníka MUŠÁLEK Jakub CZE 2007 HEAD PRO TEAM OPAVA 29. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:50:33.4 0:06:02.9 11:57.8 [16] 16 06:50.9 [42] 23 12:52.5 [42] 28 06:48.4 [29] 28 12:48.3 [32] 29 06:53.6 [37] 30
30 645 detail závodníka HAVEL Matěj CZE 2006 LAWI junior team 30. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:50:36.9 0:06:06.4 12:11.5 [28] 28 06:38.0 [28] 24 12:23.1 [24] 21 06:37.2 [22] 23 12:27.9 [22] 23 07:28.0 [80] 29
31 664 detail závodníka IVAN Borisz HUN 2006 Superior MTB Team 31. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:50:40.0 0:06:09.5 12:52.7 [51] 51 06:31.0 [21] 38 12:31.3 [27] 35 06:46.7 [28] 35 12:38.3 [28] 33 06:48.1 [33] 32
32 637 detail závodníka HŘEBEJK Dominik CZE 2007 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 32. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:50:41.0 0:06:10.5 12:31.5 [35] 35 06:44.5 [33] 36 12:40.1 [33] 34 06:49.2 [31] 33 12:51.1 [34] 35 06:49.9 [34] 34
33 638 detail závodníka NECHUTA Marek CZE 2007 Bike freaks Holice 33. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:50:42.2 0:06:11.7 12:30.9 [33] 33 06:36.6 [25] 33 12:40.2 [34] 33 06:42.4 [24] 31 12:38.4 [29] 32 06:46.0 [29] 31
34 606 detail závodníka PURNOCH Matyáš CZE 2006 REXONIX Racing Team 34. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:50:43.7 0:06:13.2 12:05.3 [21] 21 06:49.9 [41] 28 12:52.7 [43] 30 06:52.7 [37] 30 12:51.0 [33] 31 07:02.6 [46] 33
35 674 detail závodníka KISS Vince Dániel HUN 2006 Bike-Zone Godollo 35. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:51:01.7 0:06:31.2 12:49.5 [50] 50 07:04.0 [61] 52 12:49.6 [38] 44 06:48.9 [30] 40 12:37.6 [27] 36 07:00.6 [42] 37
36 649 detail závodníka SRP Daniel CZE 2007 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 36. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:51:04.1 0:06:33.6 12:34.3 [36] 36 07:04.9 [64] 42 12:58.5 [47] 42 06:51.9 [36] 37 12:56.0 [37] 38 06:42.6 [26] 36
37 628 detail závodníka SVITÁK Jakub CZE 2006 BIKE PRO RACING 37. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:51:07.9 0:06:37.4 12:12.0 [29] 29 06:49.5 [40] 29 12:52.8 [44] 31 06:51.9 [35] 32 12:57.8 [41] 34 07:00.8 [43] 35
38 1221 detail závodníka PÓŁCHŁOPEK Jakub POL 2006 KS Luboń Skomielna Biała 38. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:51:12.7 0:06:42.2 13:30.2 [63] 63 06:43.8 [32] 55 12:38.8 [32] 53 06:45.2 [27] 47 12:44.3 [31] 43 06:38.3 [22] 40
39 647 detail závodníka MELICHAR Josef CZE 2006 LAWI junior team 39. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:51:22.7 0:06:52.2 12:48.8 [49] 49 06:46.2 [37] 41 12:37.5 [31] 37 06:57.9 [47] 36 13:02.8 [45] 39 06:59.9 [41] 38
40 634 detail závodníka MATOULEK Jiří CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 40. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:51:33.4 0:07:02.9 12:43.2 [42] 42 06:48.0 [38] 40 12:47.6 [37] 39 06:55.7 [43] 38 12:57.8 [40] 37 07:02.4 [45] 39
41 668 detail závodníka SÝKORA Václav CZE 2007 HEAD PRO TEAM OPAVA 41. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:51:43.1 0:07:12.6 12:39.8 [41] 41 06:51.2 [43] 39 12:53.5 [46] 43 06:58.9 [48] 41 13:06.8 [48] 40 07:10.3 [57] 41
42 666 detail závodníka HOŠEK Adam CZE 2006 REXONIX Racing Team 42. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:51:43.1 0:07:12.6 13:14.0 [57] 57 06:41.5 [30] 53 12:51.3 [40] 50 06:55.4 [42] 49 12:58.8 [43] 47 06:47.6 [31] 43
43 623 detail závodníka MANSFELD Tadeáš CZE 2007 Profi Sport Cheb 43. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:51:43.4 0:07:12.9 12:25.0 [31] 31 06:55.2 [47] 37 13:02.1 [51] 38 07:00.2 [49] 39 13:25.8 [59] 41 07:01.1 [44] 44
44 652 detail závodníka REJZEK Jiří CZE 2007 Akademie cyklistických sportů 44. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:51:43.6 0:07:13.1 12:53.0 [52] 52 07:00.0 [56] 51 13:04.1 [54] 47 06:49.4 [32] 44 12:56.1 [38] 42 06:57.3 [39] 42
45 1231 detail závodníka DOPPKE Kacper POL 2006 K.S. KLIF CHLAPOWO 45. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:51:44.1 0:07:13.6 14:06.6 [88] 88 06:55.7 [49] 75 12:44.7 [36] 65 06:49.9 [33] 56 12:33.3 [24] 52 06:45.9 [28] 46
46 646 detail závodníka ANDRÝSEK Jan CZE 2006 ASPIRE OPPORTUNITY Brno 46. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:52:09.7 0:07:39.2 12:43.7 [44] 44 06:56.0 [50] 43 12:59.6 [48] 45 07:09.2 [58] 46 13:20.6 [55] 46 07:04.3 [49] 45
47 1219 detail závodníka GERGELY Koppány Máté HUN 2006 Cube-Csömör MTB team 47. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:52:13.9 0:07:43.4 13:41.0 [68] 68 06:45.5 [36] 61 12:43.8 [35] 55 06:52.7 [38] 52 12:59.5 [44] 51 06:47.9 [32] 47
48 632 detail závodníka BÖHM Jan CZE 2006 ROUVY Specialized 48. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:52:18.1 0:07:47.6 12:43.2 [42] 42 07:03.0 [60] 46 13:13.6 [59] 46 07:04.4 [53] 50 13:06.6 [47] 45 07:14.8 [67] 48
49 650 detail závodníka KRISTL Lukáš CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 49. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:52:21.0 0:07:50.5 12:48.6 [48] 48 07:00.4 [58] 48 13:09.7 [56] 48 07:02.2 [50] 48 13:18.2 [54] 50 07:03.9 [48] 49
50 626 detail závodníka FRIEDL Kryštof CZE 2007 ACT leraK Blansko 50. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:52:29.9 0:07:59.4 12:10.5 [25] 25 06:59.2 [54] 34 13:22.1 [69] 41 07:14.7 [66] 45 13:39.3 [71] 48 07:13.1 [61] 51
51 643 detail závodníka PEKAŘ Matěj CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 51. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:52:42.4 0:08:11.9 12:31.0 [34] 34 06:43.8 [31] 35 12:53.3 [45] 36 07:16.2 [67] 43 13:51.1 [80] 49 07:08.1 [54] 50
52 1236 detail závodníka BLUSZCZ Tadeusz POL 2006 RK Exclusive Doors MTB Team 52. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:52:57.5 0:08:27.0 14:05.3 [86] 86 06:55.4 [48] 74 13:00.2 [49] 70 06:55.4 [41] 62 12:53.2 [35] 57 06:51.6 [36] 53
53 618 detail závodníka ŽENÍŠEK Martin CZE 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 53. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:53:01.6 0:08:31.1 12:07.6 [24] 24 06:54.4 [45] 30 13:03.2 [53] 32 07:27.2 [83] 42 13:52.3 [81] 44 07:31.1 [81] 52
54 696 detail závodníka DOROGI Alex Martin HUN 2007 Kőbanya Cycling Team 54. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:53:02.1 0:08:31.6 13:39.0 [65] 65 06:59.0 [52] 65 13:12.1 [58] 64 07:08.2 [57] 61 13:17.6 [52] 62 07:04.3 [50] 58
55 682 detail závodníka MAGYAR Bendegúz HUN 2006 HOTE CYCLING TEAM 55. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:53:03.8 0:08:33.4 13:46.8 [75] 75 06:54.7 [46] 67 13:01.5 [50] 63 07:03.4 [52] 59 13:10.7 [50] 58 07:09.7 [56] 57
56 1227 detail závodníka STRUZIK Aleksander POL 2007 Warszawski Klub Kolarski 56. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:53:06.5 0:08:36.0 14:02.3 [84] 84 07:00.4 [57] 76 13:08.0 [55] 73 06:55.2 [40] 66 12:57.9 [42] 61 07:09.1 [55] 61
57 619 detail závodníka KNIHA Petr CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 57. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:53:06.7 0:08:36.2 12:38.6 [37] 37 07:11.9 [73] 49 13:31.5 [76] 54 07:17.9 [73] 54 13:39.8 [72] 56 07:07.3 [53] 55
58 1209 detail závodníka SAIDL Filip CZE 2006 HEAD PRO TEAM OPAVA 58. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:53:11.6 0:08:41.1 14:07.6 [89] 89 06:59.2 [53] 79 13:03.0 [52] 74 07:03.2 [51] 69 13:06.3 [46] 64 07:03.1 [47] 62
59 1203 detail závodníka ANZBÖCK Maximilian AUT 2007 URC Bikerei / Vlow Racing Team 59. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:53:11.8 0:08:41.4 13:21.0 [62] 62 07:12.3 [76] 63 13:20.3 [68] 60 07:13.2 [61] 60 13:27.3 [60] 62 07:05.8 [51] 59
60 636 detail závodníka HABR Christien CZE 2006 REXONIX Racing Team 60. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:53:20.1 0:08:49.6 12:48.1 [47] 47 07:04.2 [62] 50 13:17.2 [65] 51 07:11.9 [60] 51 13:33.6 [67] 53 07:15.6 [68] 54
61 692 detail závodníka KÁLMÁN Dániel Ákos HUN 2007 Zöld Irány Egyesület 61. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:53:29.1 0:08:58.6 13:46.4 [73] 73 06:48.1 [39] 64 12:52.4 [41] 57 07:11.2 [59] 58 13:22.9 [56] 60 07:14.0 [65] 60
62 1217 detail závodníka ERÖS Áron HUN 2006 Superior MTB Team 62. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:53:31.3 0:09:00.9 13:48.2 [79] 79 06:52.0 [44] 66 12:51.1 [39] 58 06:56.9 [45] 55 13:07.8 [49] 55 07:43.6 [92] 64
63 622 detail závodníka SMEJKAL Adam CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 63. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:53:37.5 0:09:07.0 12:38.8 [38] 38 07:23.2 [86] 54 13:46.2 [86] 56 07:17.4 [72] 57 13:34.3 [68] 59 07:23.1 [74] 63
64 1204 detail závodníka VÝBORNÝ Kryštof CZE 2007 REXONIX Racing Team 64. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:53:39.5 0:09:09.0 13:58.0 [81] 81 07:05.0 [65] 77 13:16.6 [64] 76 07:07.2 [55] 70 13:24.3 [58] 69 07:06.1 [52] 68
65 633 detail závodníka POSPÍŠIL Richard CZE 2006 CYKLOKLUB JIČÍN 65. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:53:39.7 0:09:09.2 13:06.1 [55] 55 07:16.4 [82] 57 13:41.3 [83] 62 07:17.1 [71] 64 13:33.6 [66] 66 07:14.3 [66] 66
66 1210 detail závodníka RUDŇANSKÝ Maxim SVK 2006 Cyklistická tour 66. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:53:42.1 0:09:11.6 13:47.1 [76] 76 07:08.7 [70] 72 13:10.7 [57] 67 07:06.7 [54] 65 13:23.8 [57] 67 07:13.6 [63] 67
67 641 detail závodníka MANA Tomáš CZE 2006 BIKE PRO RACING 67. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:53:46.6 0:09:16.1 12:46.8 [46] 46 06:58.7 [51] 45 13:15.7 [62] 49 07:17.9 [74] 53 13:43.8 [75] 54 07:22.1 [73] 56
68 659 detail závodníka BLAŽEK Aleš CZE 2007 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 68. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:53:47.4 0:09:16.9 13:14.2 [58] 58 07:08.5 [69] 58 13:32.3 [77] 61 07:24.4 [79] 68 13:53.1 [82] 71 07:13.6 [63] 70
69 639 detail závodníka NĚMEC Jakub CZE 2007 Cykloteam Ostrov 69. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:53:50.1 0:09:19.6 13:13.7 [56] 56 07:05.8 [66] 56 13:26.6 [72] 59 07:21.4 [77] 63 13:40.3 [73] 65 07:12.8 [59] 65
70 667 detail závodníka MALÝ Jakub CZE 2006 REXONIX Racing Team 70. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:54:09.3 0:09:38.8 13:39.5 [66] 66 07:07.8 [68] 69 13:27.6 [73] 71 07:16.5 [69] 71 13:32.1 [63] 70 07:12.6 [58] 69
71 680 detail závodníka PŘENOSIL Marek CZE 2007 Tj Stadion Louny 71. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:54:09.8 0:09:39.3 14:05.3 [86] 86 07:11.9 [73] 83 13:19.0 [67] 79 07:16.2 [68] 74 13:32.3 [64] 74 07:12.9 [60] 72
72 1225 detail závodníka HANKUS Piotr POL 2007 Pho3nix Cycling Team 72. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:54:17.6 0:09:47.1 14:23.2 [98] 98 07:00.5 [59] 86 13:14.3 [61] 84 07:13.9 [63] 79 13:18.0 [53] 73 07:22.1 [72] 75
73 1202 detail závodníka HALUŠKA Adam CZE 2007 Aspire SCM 73. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:54:28.1 0:09:57.6 14:22.7 [95] 95 07:12.0 [75] 92 13:17.8 [66] 86 07:16.9 [70] 82 13:32.8 [65] 80 06:59.9 [40] 74
74 624 detail závodníka ZEMAN Petr CZE 2007 Bike club Město Touškov 74. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:54:33.7 0:10:03.2 13:05.6 [54] 54 07:20.4 [85] 60 13:51.7 [90] 66 07:27.7 [84] 72 13:49.5 [78] 72 07:23.8 [75] 73
75 1205 detail závodníka CESNEK Tadeáš SVK 2007 CyS - Akadémia Petra Sagana 75. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:54:38.6 0:10:08.1 14:22.2 [94] 94 07:06.8 [67] 89 13:15.8 [63] 85 07:14.4 [64] 80 13:31.1 [62] 77 07:16.3 [70] 77
76 698 detail závodníka VOCK András HUN 2007 Cube-Csömör MTB team 76. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:54:40.1 0:10:09.6 14:23.0 [97] 97 06:59.3 [55] 84 13:13.6 [60] 81 07:14.4 [65] 78 13:35.1 [69] 78 07:13.1 [62] 76
77 671 detail závodníka PROCHÁZKA Matěj CZE 2007 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 77. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:54:52.6 0:10:22.1 13:40.0 [67] 67 07:13.3 [77] 70 13:31.1 [75] 75 07:31.7 [87] 75 13:57.8 [86] 76 07:24.9 [77] 78
78 683 detail závodníka HENDRYCH Vojtěch CZE 2006 Bike freaks Holice 78. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:54:59.1 0:10:28.6 13:15.3 [60] 60 07:13.4 [78] 62 13:42.7 [84] 68 07:07.4 [56] 66 13:29.6 [61] 68 07:39.1 [89] 71
79 653 detail závodníka ŽÁK Jakub CZE 2006 ASPIRE OPPORTUNITY Brno 79. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:55:03.0 0:10:32.5 13:43.2 [71] 71 07:11.8 [72] 71 13:24.6 [70] 72 07:27.7 [85] 73 14:00.6 [88] 75 07:26.3 [79] 79
80 648 detail závodníka HRADISKÝ Zdeněk CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 80. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:55:04.5 0:10:34.0 13:42.7 [70] 70 07:15.3 [80] 73 13:34.9 [79] 78 07:26.2 [82] 76 13:54.3 [83] 79 07:25.8 [78] 80
81 691 detail závodníka HORÁK Martin CZE 2007 BEKO Bike Racing Team 81. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:55:15.8 0:10:45.3 13:55.7 [80] 80 07:38.5 [99] 91 13:51.7 [89] 87 07:23.3 [78] 85 13:44.7 [76] 82 07:39.9 [90] 84
82 640 detail závodníka MATULA Ondřej CZE 2006 Superior riders 82. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:55:26.8 0:10:56.3 13:17.2 [61] 61 07:25.5 [89] 68 13:59.7 [95] 77 07:36.6 [94] 81 14:27.2 [96] 85 07:15.6 [69] 81
83 677 detail závodníka MACH Miroslav CZE 2006 ROUVY Specialized 83. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:55:32.0 0:11:01.5 13:46.3 [72] 72 07:30.4 [91] 82 13:50.7 [88] 83 07:32.9 [89] 83 14:01.6 [89] 83 07:32.4 [83] 82
84 686 detail závodníka DĚTÁK Mikuláš CZE 2007 ADASTRA Cycling Team 84. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:55:32.2 0:11:01.7 14:22.7 [95] 95 07:15.8 [81] 94 13:34.6 [78] 92 07:19.9 [75] 86 13:41.8 [74] 84 07:32.3 [82] 83
85 1233 detail závodníka KUS Mateusz POL 2006 K.S. KLIF CHLAPOWO 85. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:56:00.0 0:11:29.5 14:36.8 [102] 102 07:30.4 [91] 98 13:48.4 [87] 97 07:25.0 [80] 93 13:48.9 [77] 89 07:21.8 [71] 85
86 676 detail závodníka PAVELKA Tomáš CZE 2006 BIKE PRO RACING 86. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:56:00.2 0:11:29.7 13:47.2 [77] 77 07:50.3 [103] 93 14:14.3 [100] 93 07:38.2 [95] 90 14:13.8 [90] 90 07:36.1 [86] 89
87 1234 detail závodníka MYSLISZ Oliwier POL 2007 K.S. KLIF CHLAPOWO 87. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:56:23.0 0:11:52.5 14:49.5 [105] 105 07:24.5 [88] 100 13:44.9 [85] 98 07:13.9 [62] 91 13:39.3 [70] 88 07:33.4 [84] 87
88 1208 detail závodníka VAĽO Roman SVK 2006 CyS - Akadémia Petra Sagana 88. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:56:23.1 0:11:52.6 13:59.2 [83] 83 07:17.5 [83] 81 13:37.3 [81] 82 07:33.4 [90] 83 14:16.8 [92] 86 07:55.4 [99] 88
89 660 detail závodníka PODZIMEK Matyáš CZE 2007 CYKLOKLUB JIČÍN 89. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:56:24.3 0:11:53.8 13:42.0 [69] 69 07:33.3 [94] 80 14:13.1 [99] 90 07:43.2 [96] 89 14:30.0 [97] 91 07:34.4 [85] 91
90 679 detail závodníka FRENCL Dominik CZE 2007 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 90. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:56:39.6 0:12:09.1 14:12.0 [92] 92 07:13.8 [79] 87 13:35.8 [80] 88 07:34.2 [92] 87 14:17.0 [94] 87 07:51.9 [98] 90
91 1201 detail závodníka KUBINA Štěpán CZE 2006 SK JiříTeam Ostrava 91. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:56:40.8 0:12:10.3 14:29.5 [99] 99 07:30.8 [93] 97 13:53.3 [91] 96 07:31.4 [86] 94 14:14.1 [91] 92 07:38.1 [87] 92
92 669 detail závodníka MEIER Tomáš CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 92. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:57:06.1 0:12:35.6 13:47.5 [78] 78 07:35.5 [96] 85 14:00.8 [96] 89 08:16.7 [105] 96 15:35.8 [106] 97 07:24.1 [76] 96
93 1229 detail závodníka CISKOWSKI Bartosz POL 2007 K.S. KLIF CHLAPOWO 93. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:57:10.8 0:12:40.3 15:13.7 [110] 110 07:08.8 [71] 104 13:24.8 [71] 100 07:25.7 [81] 95 13:58.6 [87] 93 07:48.1 [97] 93
94 629 detail závodníka PRCHAL Jaroslav CZE 2006 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 94. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:57:22.3 0:12:51.8 13:34.6 [64] 64 07:53.9 [108] 88 14:38.0 [104] 94 07:54.2 [100] 97 14:55.8 [99] 96 07:43.1 [91] 97
94 1220 detail závodníka PETRÓ Szabolcs HUN 2006 Cube-Csömör MTB team 94. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:57:22.3 0:12:51.8 14:52.5 [107] 107 07:24.1 [87] 101 13:58.6 [94] 102 07:43.7 [97] 99 14:16.8 [93] 95 07:38.9 [88] 95
96 1207 detail závodníka PANÁČEK Lukáš SVK 2006 CyS - Akadémia Petra Sagana 96. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:57:23.8 0:12:53.3 12:57.0 [53] 53 07:26.8 [90] 59 14:01.3 [97] 69 08:51.2 [118] 92 16:29.5 [117] 98 07:44.6 [94] 98
97 684 detail závodníka HAVELKA Matěj CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 97. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:57:43.3 0:13:12.8 13:46.6 [74] 74 07:17.9 [84] 78 13:37.7 [82] 79 07:20.2 [76] 77 13:49.8 [79] 81 08:24.4 [103] 86
98 1206 detail závodníka HAJDÚCH Martin SVK 2006 CyS - Akadémia Petra Sagana 98. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:58:07.1 0:13:36.6 14:39.7 [103] 103 07:37.3 [97] 102 13:58.3 [92] 99 07:52.0 [98] 98 14:21.6 [95] 94 07:45.1 [96] 94
99 1214 detail závodníka WSCISLY Cezary POL 2007 Kamyk Radzymin MTB Team 99. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:58:14.6 0:13:44.1 15:16.9 [111] 111 07:52.4 [106] 110 14:49.4 [108] 109 07:33.7 [91] 103 13:55.6 [84] 101 07:44.6 [95] 100
100 1213 detail závodníka GRUCA Michał POL 2007 Kamyk Radzymin MTB Team 100. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:58:16.0 0:13:45.6 15:19.5 [112] 112 07:51.8 [105] 111 14:47.1 [107] 111 07:35.0 [93] 104 13:56.1 [85] 102 07:44.4 [93] 101

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru