Bikemaraton Beroun Kooperativy

MTB
DATUM :23.4.2022 MÍSTO :Beroun

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo # 5.Kolo # 6.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo # 5.Kolo # 6.kolo #
1 5001 detail závodníka RADA Vojtěch CZE 2010 ČED Bike Team 1. /  Žáci 12-13 let 0:23:48.8 0:00:00.0 03:14.0 [1] 1 03:22.8 [2] 1 03:23.5 [1] 1 03:24.4 [1] 1 03:26.0 [1] 1 03:25.4 [2] 1
2 5005 detail závodníka ŠPERL Václav CZE 2009 Bike puzzle team 2. /  Žáci 12-13 let 0:24:10.5 0:00:21.7 03:25.6 [4] 4 03:21.7 [1] 2 03:25.9 [3] 2 03:26.3 [2] 2 03:27.0 [2] 2 03:29.4 [3] 2
3 5076 detail závodníka JANŮ Tomáš CZE 2009 Bike puzzle team 3. /  Žáci 12-13 let 0:24:26.6 0:00:37.8 03:24.4 [3] 3 03:26.5 [3] 3 03:25.2 [2] 3 03:27.9 [3] 3 03:33.2 [3] 3 03:34.8 [4] 3
4 5062 detail závodníka HAVLÍČEK Adam CZE 2010 KOVO Praha 4. /  Žáci 12-13 let 0:24:41.1 0:00:52.3 03:27.8 [7] 7 03:27.2 [4] 4 03:26.7 [4] 4 03:33.7 [4] 4 03:34.5 [4] 4 03:36.7 [5] 4
5 5010 detail závodníka DRONGOVÁ Eliška CZE 2010 TUFO CykloZákladna Otrokovice 1. /  Žákyně 12-13 let 0:25:13.6 0:01:24.8 03:27.6 [6] 6 03:31.0 [5] 5 03:32.9 [6] 5 03:36.7 [5] 5 03:38.7 [6] 5 03:37.4 [6] 5
6 5015 detail závodníka KŘÍŽ Jakub CZE 2010 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 5. /  Žáci 12-13 let 0:25:24.0 0:01:35.2 03:26.8 [5] 5 03:37.3 [7] 7 03:31.1 [5] 6 03:36.9 [6] 6 03:37.6 [5] 6 03:38.9 [7] 6
7 5029 detail závodníka BEDĚRKA Matyáš CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 6. /  Žáci 12-13 let 0:25:51.3 0:02:02.5 03:24.3 [2] 2 03:34.7 [6] 6 03:38.9 [7] 7 03:48.9 [11] 7 03:48.5 [11] 7 03:48.4 [11] 7
8 5006 detail závodníka KOPŘIVOVÁ Adéla CZE 2010 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 2. /  Žákyně 12-13 let 0:25:59.3 0:02:10.4 03:31.4 [8] 8 03:38.4 [8] 8 03:44.5 [10] 8 03:48.6 [10] 8 03:46.0 [9] 8 03:44.7 [8] 8
9 5115 detail závodníka HRDINA Adam CZE 2010 Kross Bikeranch Team Junior 7. /  Žáci 12-13 let 0:26:20.1 0:02:31.3 03:43.8 [10] 10 03:44.0 [9] 9 03:43.8 [9] 9 03:45.2 [8] 9 03:47.7 [10] 9 03:49.9 [12] 9
10 5051 detail závodníka LORENC Adam CZE 2009 Vokolek-Cycling-Team 8. /  Žáci 12-13 let 0:26:31.0 0:02:42.2 03:54.6 [16] 16 03:47.2 [10] 12 03:44.7 [11] 11 03:46.8 [9] 10 03:45.3 [7] 10 03:48.2 [10] 10
11 5038 detail závodníka FAMFULÍKOVÁ Barbora CZE 2010 BAKAKO Nová Paka 3. /  Žákyně 12-13 let 0:26:38.0 0:02:49.2 03:56.6 [17] 17 03:51.0 [14] 15 03:39.7 [8] 13 03:49.4 [12] 11 03:46.0 [8] 11 03:46.7 [9] 11
12 5026 detail závodníka MAZAL Vojtěch CZE 2010 Drahanský sport team 9. /  Žáci 12-13 let 0:26:53.3 0:03:04.4 03:42.4 [9] 9 03:49.6 [12] 10 03:53.2 [15] 10 03:54.7 [13] 12 03:50.5 [12] 12 03:53.9 [16] 12
13 5047 detail závodníka JOHÁNEK Štěpán CZE 2010 BSK JUNIORS TEAM 10. /  Žáci 12-13 let 0:26:54.5 0:03:05.7 03:59.8 [19] 19 03:49.0 [11] 17 03:47.0 [12] 14 03:44.4 [7] 13 03:51.2 [13] 13 03:53.4 [14] 13
14 5019 detail závodníka KANDOVÁ Michaela CZE 2009 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 4. /  Žákyně 12-13 let 0:27:11.5 0:03:22.7 03:45.3 [11] 11 03:50.0 [13] 11 03:51.2 [14] 11 03:57.7 [16] 14 03:57.2 [14] 14 03:59.7 [19] 14
15 5065 detail závodníka VÝDOVÁ Thea CZE 2009 cyklokroužek Slaný 5. /  Žákyně 12-13 let 0:27:28.5 0:03:39.7 03:52.1 [12] 12 03:53.5 [18] 13 03:56.2 [18] 15 03:59.9 [19] 16 04:05.6 [21] 16 03:51.6 [13] 15
16 5061 detail závodníka HAŠKOVÁ Kateřina CZE 2009 Eleven Head CST Cyklolive 6. /  Žákyně 12-13 let 0:27:29.7 0:03:40.8 03:59.1 [18] 18 03:52.5 [16] 18 03:54.7 [16] 19 03:57.5 [15] 19 04:03.9 [17] 18 03:53.5 [15] 16
17 5239 detail závodníka BAJER Matěj CZE 2009 Kross Bikeranch Team Junior 11. /  Žáci 12-13 let 0:27:47.3 0:03:58.4 03:53.6 [13] 13 03:52.5 [17] 14 03:57.2 [20] 16 03:59.4 [18] 18 04:04.9 [18] 17 03:56.5 [17] 17
18 5249 detail závodníka DURDIL Tomáš CZE 2010 --- 12. /  Žáci 12-13 let 0:27:52.3 0:04:03.4 04:01.8 [20] 20 03:52.0 [15] 19 03:50.9 [13] 18 03:55.8 [14] 15 04:03.4 [16] 15 04:01.1 [21] 18
19 5045 detail závodníka VOJÁK Matěj CZE 2009 Author team Stupno 13. /  Žáci 12-13 let 0:27:53.0 0:04:04.2 03:53.6 [13] 13 03:54.0 [19] 15 03:56.7 [19] 17 03:57.9 [17] 17 04:05.4 [20] 19 03:57.8 [18] 19
20 5037 detail závodníka BRZEK Matěj CZE 2010 HOUNYK MTB TEAM 14. /  Žáci 12-13 let 0:24:05.6 - 1 Lap(s) 04:07.4 [22] 22 03:59.0 [20] 21 03:55.9 [17] 21 03:59.9 [20] 20 04:02.5 [15] 20 04:00.7 [20] 20
21 5092 detail závodníka BUTALA Jiří CZE 2010 VELO Akademie Kladno 15. /  Žáci 12-13 let 0:24:25.0 - 1 Lap(s) 03:53.6 [13] 13 04:05.5 [22] 20 04:02.0 [21] 20 04:10.1 [21] 21 04:05.1 [19] 21 04:08.6 [22] 21
22 5243 detail závodníka EIBNER Marek CZE 2010 VELO Akademie Kladno 16. /  Žáci 12-13 let 0:25:27.3 - 1 Lap(s) 04:07.3 [21] 21 04:09.5 [23] 23 04:17.9 [23] 23 04:16.9 [22] 22 04:18.2 [22] 22 04:17.2 [23] 22
23 5175 detail závodníka RADOSTA Maxim CZE 2010 VELO Akademie Kladno 17. /  Žáci 12-13 let 0:25:32.3 - 1 Lap(s) 04:10.6 [23] 23 04:04.3 [21] 22 04:17.9 [22] 22 04:21.8 [24] 23 04:19.1 [23] 23 04:18.4 [24] 23
24 5263 detail závodníka JULIE Trejbalová CZE 2009 --- 7. /  Žákyně 12-13 let 0:26:02.1 - 1 Lap(s) 05:53.4 [30] 30 04:40.7 [26] 29 04:47.7 [26] 29 04:46.0 [26] 28 04:50.4 [26] 28 01:03.7 [1] 24
25 5235 detail závodníka SYROVÝ Šimon CZE 2010 --- 18. /  Žáci 12-13 let 0:26:15.6 - 1 Lap(s) 04:23.2 [24] 24 04:18.2 [24] 24 04:19.9 [24] 24 04:20.0 [23] 24 04:32.2 [24] 24 04:21.9 [25] 25
26 5262 detail závodníka BORUSIK Vit CZE 2009 --- 19. /  Žáci 12-13 let 0:28:43.6 - 1 Lap(s) 05:04.2 [27] 27 04:36.7 [25] 27 04:24.2 [25] 25 04:34.0 [25] 25 04:52.9 [27] 25 05:11.4 [26] 26
27 5035 detail závodníka VOBORNÍKOVÁ Nela CZE 2009 Vobas bike team 8. /  Žákyně 12-13 let 0:24:14.9 - 2 Lap(s) 04:48.1 [26] 26 04:51.9 [27] 26 04:56.2 [28] 27 04:49.0 [27] 27 04:49.4 [25] 26 --- ---
28 5167 detail závodníka MAJER Vojtěch CZE 2010 --- 20. /  Žáci 12-13 let 0:24:19.3 - 2 Lap(s) 04:32.8 [25] 25 04:54.7 [28] 25 04:51.2 [27] 26 04:57.5 [28] 26 05:02.8 [28] 27 --- ---
29 5229 detail závodníka TUMA Michal CZE 2010 --- 21. /  Žáci 12-13 let 0:25:49.8 - 2 Lap(s) 05:04.2 [27] 27 05:09.7 [29] 28 05:07.2 [29] 28 05:01.5 [29] 29 05:27.2 [29] 29 --- ---
30 5280 detail závodníka RADA Lukáš CZE 2009 --- 22. /  Žáci 12-13 let 0:29:27.8 - 2 Lap(s) 05:22.4 [29] 29 05:45.9 [30] 30 06:14.5 [30] 30 05:49.7 [30] 30 06:15.2 [30] 30 --- ---
--- 5158 detail závodníka STUCHLÍKOVÁ Tereza CZE 2009 --- . /  Žákyně 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 5194 detail závodníka SEIFERTOVÁ Kateřina CZE 2009 --- . /  Žákyně 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 5231 detail závodníka HOLEMÝ Filip CZE 2010 --- . /  Žáci 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 5256 detail závodníka PÁCL Jáchym CZE 2010 --- . /  Žáci 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 5281 detail závodníka SUS Michal CZE 2010 --- . /  Žáci 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 5299 detail závodníka ŠIMEČEK Adam CZE 2009 KacKac Biking Team . /  Žáci 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 5310 detail závodníka HVOLKA Nikolas CZE 2010 Na šrot . /  Žáci 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 5320 detail závodníka HORA Jan CZE 2009 --- . /  Žáci 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru