Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO

MTB
DATUM :14.5.2022 MÍSTO :Mladá Boleslav

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo # 5.Kolo # 6.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo # 5.Kolo # 6.kolo #
1 5413 detail závodníka RADA Vojtěch CZE 2010 ČED Bike Team 1. /  Žáci 12-13 let 0:24:09.9 0:00:00.0 03:46.0 [1] 1 04:04.4 [1] 1 03:59.9 [1] 1 04:05.4 [1] 1 04:06.5 [1] 1 04:07.4 [1] 1
2 5417 detail závodníka ŠPERL Václav CZE 2009 Bike puzzle team 2. /  Žáci 12-13 let 0:24:40.9 0:00:30.9 03:46.5 [2] 2 04:06.7 [2] 2 04:07.9 [3] 2 04:10.4 [2] 2 04:17.7 [2] 2 04:11.4 [2] 2
3 5427 detail závodníka HAVLÍČEK Adam CZE 2010 Kovo Praha 3. /  Žáci 12-13 let 0:25:30.4 0:01:20.4 04:06.1 [4] 4 04:18.9 [4] 4 04:04.0 [2] 3 04:13.0 [3] 3 04:21.3 [3] 3 04:26.9 [3] 3
4 5423 detail závodníka JANŮ Tomáš CZE 2009 Bike puzzle team 4. /  Žáci 12-13 let 0:26:23.3 0:02:13.4 04:06.2 [5] 5 04:18.5 [3] 3 04:16.7 [4] 4 04:32.6 [7] 4 04:34.2 [6] 4 04:34.8 [7] 4
5 5446 detail závodníka LORENC Adam CZE 2009 Vokolek-Cycling-Team 5. /  Žáci 12-13 let 0:26:34.9 0:02:24.9 04:05.3 [3] 3 04:23.4 [6] 5 04:32.6 [7] 5 04:32.2 [6] 6 04:30.0 [4] 5 04:31.1 [5] 5
6 5450 detail závodníka JOHÁNEK Štěpán CZE 2010 BSK JUNIORS TEAM 6. /  Žáci 12-13 let 0:26:35.4 0:02:25.4 04:09.2 [7] 7 04:20.4 [5] 6 04:32.2 [6] 7 04:29.4 [4] 5 04:33.2 [5] 6 04:30.8 [4] 6
7 5421 detail závodníka FAMFULÍKOVÁ Barbora CZE 2010 BAKAKO Nová Paka 1. /  Žákyně 12-13 let 0:26:43.1 0:02:33.1 04:06.7 [6] 6 04:24.4 [7] 7 04:30.5 [5] 6 04:32.1 [5] 7 04:34.5 [7] 7 04:34.6 [6] 7
8 5434 detail závodníka BEDĚRKA Matyáš CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 7. /  Žáci 12-13 let 0:28:40.9 0:04:30.9 04:11.8 [8] 8 04:47.9 [9] 8 04:52.6 [9] 8 05:03.7 [11] 8 04:50.9 [10] 8 04:53.7 [8] 8
9 5460 detail závodníka BRZEK Matěj CZE 2010 HOUNYK MTB TEAM 8. /  Žáci 12-13 let 0:29:06.4 0:04:56.4 04:35.7 [11] 11 04:46.0 [8] 10 04:50.7 [8] 9 05:02.7 [10] 9 04:45.6 [8] 9 05:05.4 [9] 9
10 5461 detail závodníka BUTALA Jiří CZE 2010 VELO Akademie Kladno 9. /  Žáci 12-13 let 0:24:35.9 - 1 Lap(s) 04:33.7 [10] 10 05:02.7 [11] 11 05:07.6 [10] 11 05:01.9 [9] 11 04:49.7 [9] 10 --- ---
11 5547 detail závodníka VYHLAS Vilem CZE 2009 Eleven Head CST Cyklolive 10. /  Žáci 12-13 let 0:25:18.4 - 1 Lap(s) 04:31.1 [9] 9 04:49.6 [10] 9 05:16.5 [11] 10 04:57.8 [8] 10 05:43.2 [11] 11 --- ---
12 5548 detail závodníka VYHLAS Václav CZE 2010 Eleven Head CST Cyklolive 11. /  Žáci 12-13 let 0:27:50.9 - 1 Lap(s) 05:09.8 [12] 12 05:21.4 [12] 12 05:35.3 [12] 12 05:50.2 [12] 12 05:53.9 [12] 12 --- ---
13 5441 detail závodníka VOBORNÍKOVÁ Nela CZE 2009 Vobas bike team 2. /  Žákyně 12-13 let 0:29:20.4 - 1 Lap(s) 05:24.0 [13] 13 05:44.0 [14] 13 05:52.6 [13] 13 05:55.2 [13] 13 06:24.4 [13] 13 --- ---
14 5512 detail závodníka JAKUBCOVÁ Veronika CZE 2009 --- 3. /  Žákyně 12-13 let 0:30:44.9 - 1 Lap(s) 05:26.0 [14] 14 05:44.0 [13] 14 06:15.2 [14] 14 06:31.2 [14] 14 06:48.4 [14] 14 --- ---
15 5650 detail závodníka JÁNSKÝ Ondra CZE 2009 --- 12. /  Žáci 12-13 let 0:31:38.9 - 2 Lap(s) 07:03.5 [15] 15 07:45.9 [15] 15 08:20.9 [15] 15 08:28.4 [15] 15 --- --- --- ---
--- 5505 detail závodníka SZÖLLÖS Štefan CZE 2010 ADASTRA Cycling Team . /  Žáci 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 5609 detail závodníka STAROSTOVÁ Veronika CZE 2009 --- . /  Žákyně 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 5787 detail závodníka ŠMOL Filip CZE 2010 --- . /  Žáci 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru