Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6065 | ČERMÁK Kryštof | 2007 | Eleven Head CST Cyklolive | 1. / Žáci 14-16 let | 0:38:38.5 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 6073 | LANDSMAN Oliver | 2007 | POCTA - BikeGallery | 2. / Žáci 14-16 let | 0:38:39.0 | 0:00:00.5 | ||
3 | diplom | 6058 | FORSTER Samuel | 2008 | --- | 3. / Žáci 14-16 let | 0:38:39.5 | 0:00:01.0 | ||
4 | diplom | 6059 | FORSTER Tobias | 2010 | --- | 1. / Žáci 12-13 let | 0:39:20.8 | 0:00:42.2 | ||
5 | diplom | 6006 | JANŮ Tomáš | 2009 | Bike puzzle team | 2. / Žáci 12-13 let | 0:39:42.3 | 0:01:03.7 | ||
6 | diplom | 6003 | ŠPERL Václav | 2009 | Bike puzzle team | 3. / Žáci 12-13 let | 0:41:06.2 | 0:02:27.7 | ||
7 | diplom | 6084 | BEDNAŘÍK Jan | 2007 | --- | 4. / Žáci 14-16 let | 0:43:36.0 | 0:04:57.4 | ||
8 | diplom | 6011 | JOHÁNEK Štěpán | 2010 | BSK JUNIORS TEAM | 4. / Žáci 12-13 let | 0:43:45.0 | 0:05:06.4 | ||
9 | diplom | 6001 | FAMFULÍKOVÁ Barbora | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 1. / Žákyně 12-13 let | 0:44:41.7 | 0:06:03.2 | ||
10 | diplom | 6029 | NOVOTNÝ Lukáš | 2011 | Skiklub Písek | 1. / Žáci 10-11 let | 0:44:45.2 | 0:06:06.6 | ||
11 | diplom | 6060 | TOBRMAN Robin | 2011 | MS Bike Academy Racing | 2. / Žáci 10-11 let | 0:44:46.5 | 0:06:07.9 | ||
12 | diplom | 6002 | SMRČKA Matyáš | 2013 | Cycling Academy Tábor | 1. / Žáci 8-9 let | 0:44:48.0 | 0:06:09.4 | ||
13 | diplom | 6007 | MALÍK Marek | 2012 | Kovo Praha | 3. / Žáci 10-11 let | 0:44:49.2 | 0:06:10.6 | ||
14 | diplom | 6054 | ROTHBAUEROVÁ Karolína | 2009 | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | 2. / Žákyně 12-13 let | 0:45:15.0 | 0:06:36.4 | ||
15 | diplom | 6078 | KOŽELUH David | 2007 | --- | 5. / Žáci 14-16 let | 0:45:44.2 | 0:07:05.7 | ||
16 | diplom | 6038 | KAVALÍR Martin | 2008 | BRILON RACING TEAM MB | 6. / Žáci 14-16 let | 0:45:44.5 | 0:07:06.0 | ||
17 | diplom | 6057 | KOTLÍNOVÁ Hana | 2008 | Čez cykloteam Tábor | 1. / Žákyně 14-16 let | 0:46:07.2 | 0:07:28.6 | ||
18 | diplom | 6077 | DRHA Jan | 2013 | Bike Team Špindlerův Mlýn | 2. / Žáci 8-9 let | 0:47:27.9 | 0:08:49.4 | ||
19 | diplom | 6048 | BLÁHA Tomáš | 2009 | --- | 5. / Žáci 12-13 let | 0:47:38.9 | 0:09:00.4 | ||
20 | diplom | 6047 | KOLESNIKOV Matěj | 2008 | --- | 7. / Žáci 14-16 let | 0:47:40.7 | 0:09:02.1 | ||
21 | diplom | 6061 | VESELÁ Karolína | 2007 | BTSB BIKE | 2. / Žákyně 14-16 let | 0:47:45.9 | 0:09:07.4 | ||
22 | diplom | 6110 | FORSTER Martin | 1980 | --- | 1. / JTM Doprovod | 0:47:49.7 | 0:09:11.1 | ||
23 | diplom | 6092 | ZAVADILOVÁ Adéla | 2011 | Cycling Academy Tábor | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:47:55.9 | 0:09:17.4 | ||
24 | diplom | 6043 | BUČINSKÝ Jan | 2008 | --- | 8. / Žáci 14-16 let | 0:48:20.2 | 0:09:41.6 | ||
25 | diplom | 6009 | BEDĚRKA Matyáš | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 6. / Žáci 12-13 let | 0:49:14.7 | 0:10:36.1 | ||
26 | diplom | 6018 | LHOTÁKOVÁ Kristýna | 2011 | ROHOZEC AMULET TEAM | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:49:18.7 | 0:10:40.1 | ||
27 | diplom | 6004 | FAMFULÍKOVÁ Elena | 2013 | BAKAKO Nová Paka | 1. / Žákyně 8-9 let | 0:49:19.4 | 0:10:40.9 | ||
28 | diplom | 6070 | PODEŠVA Alex | 2014 | --- | 3. / Žáci 8-9 let | 0:49:29.1 | 0:10:50.5 | ||
29 | diplom | 6022 | ZÝKA Jan | 2011 | MS Bike Academy Racing | 4. / Žáci 10-11 let | 0:49:38.4 | 0:10:59.9 | ||
30 | diplom | 6071 | FOIST Matyáš | 2009 | --- | 7. / Žáci 12-13 let | 0:49:47.9 | 0:11:09.4 | ||
31 | diplom | 6049 | SVATÝ Filip | 2011 | Kovo Praha | 5. / Žáci 10-11 let | 0:50:19.7 | 0:11:41.1 | ||
32 | diplom | 6008 | GAMBA Filip | 2011 | ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM | 6. / Žáci 10-11 let | 0:50:31.9 | 0:11:53.4 | ||
33 | diplom | 6013 | MENČÍK Matěj | 2011 | BSK JUNIORS TEAM | 7. / Žáci 10-11 let | 0:51:11.6 | 0:12:33.0 | ||
34 | diplom | 6051 | CHLUMSKÝ Kristián | 2011 | --- | 8. / Žáci 10-11 let | 0:51:55.2 | 0:13:16.6 | ||
35 | diplom | 6052 | NEUŽIL Marek | 2012 | Cyklo Kyjovský MTB Team | 9. / Žáci 10-11 let | 0:51:56.4 | 0:13:17.9 | ||
36 | diplom | 6075 | PETSCHOVÁ Kristýna | 2006 | --- | 3. / Žákyně 14-16 let | 0:52:29.7 | 0:13:51.1 | ||
37 | diplom | 6095 | NEVOSAD Adam | 2014 | --- | 4. / Žáci 8-9 let | 0:52:48.2 | 0:14:09.6 | ||
38 | diplom | 6023 | PROCHÁZKOVÁ Martina | 2011 | ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:53:54.4 | 0:15:15.9 | ||
39 | diplom | 6045 | FRANK Marek | 2010 | Lokomotiva Beroun | 8. / Žáci 12-13 let | 0:54:58.7 | 0:16:20.1 | ||
40 | diplom | 6069 | STAROSTA Matěj | 2008 | --- | 9. / Žáci 14-16 let | 0:55:06.2 | 0:16:27.6 | ||
41 | diplom | 6020 | LHOTÁKOVÁ Sofie | 2013 | ROHOZEC AMULET TEAM | 2. / Žákyně 8-9 let | 0:55:06.3 | 0:16:27.7 | ||
42 | diplom | 6041 | SLABŠÍ Lukáš | 2009 | --- | 9. / Žáci 12-13 let | 0:55:27.9 | 0:16:49.3 | ||
43 | diplom | 6087 | KANDOVÁ Michaela | 2009 | --- | 3. / Žákyně 12-13 let | 0:55:34.9 | 0:16:56.3 | ||
44 | diplom | 6080 | MOTEJZÍK Ondřej | 2009 | Junior team Písek | 10. / Žáci 12-13 let | 0:55:54.6 | 0:17:16.1 | ||
45 | diplom | 6021 | KOTASOVÁ Laura | 2012 | OCA-Open Cycling Academy | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:56:10.4 | 0:17:31.8 | ||
46 | diplom | 6103 | MALÍK Marcel | 1977 | --- | 2. / JTM Doprovod | 0:57:28.1 | 0:18:49.6 | ||
47 | diplom | 6030 | PABOUČEK Jakub | 2012 | --- | 10. / Žáci 10-11 let | 0:58:11.1 | 0:19:32.6 | ||
48 | diplom | 6064 | LAMICHOVÁ Kristýna | 2011 | SupGirls | 5. / Žákyně 10-11 let | 0:58:11.4 | 0:19:32.8 | ||
49 | diplom | 6028 | JOHÁNEK Vojtěch | 2014 | Bike puzzle team | 5. / Žáci 8-9 let | 0:58:22.6 | 0:19:44.1 | ||
50 | diplom | 6074 | BUBNÍK Stanislav | 2011 | --- | 11. / Žáci 10-11 let | 0:58:38.9 | 0:20:00.3 | ||
51 | diplom | 6088 | VÁNĚ Šimon | 2009 | --- | 11. / Žáci 12-13 let | 0:59:11.9 | 0:20:33.3 | ||
52 | diplom | 6096 | JAHODA Matyáš | 2013 | Bike puzzle team | 6. / Žáci 8-9 let | 1:00:42.1 | 0:22:03.5 | ||
53 | diplom | 6076 | ČECHÁKOVÁ Viktorie | 2010 | BSK JUNIORS TEAM | 4. / Žákyně 12-13 let | 1:00:46.8 | 0:22:08.2 | ||
54 | diplom | 6015 | BUTALA Jiří | 2010 | VELO Akademie Kladno | 12. / Žáci 12-13 let | 1:01:19.1 | 0:22:40.5 | ||
55 | diplom | 6031 | KOZMON Lukáš | 2013 | Cyklo Kyjovský | 7. / Žáci 8-9 let | 1:02:49.1 | 0:24:10.5 | ||
56 | diplom | 6091 | RYCKA Matěj | 2014 | --- | 8. / Žáci 8-9 let | 1:03:38.3 | 0:24:59.8 | ||
57 | diplom | 6019 | VYBÍRAL Kryštof | 2013 | POCTA-BikeGallery | 9. / Žáci 8-9 let | 1:03:45.6 | 0:25:07.0 | ||
58 | diplom | 6089 | KAVALÍROVÁ Ela | 2011 | --- | 6. / Žákyně 10-11 let | 1:03:59.1 | 0:25:20.5 | ||
59 | diplom | 6039 | BEDNAŘÍKOVÁ Aneta | 2013 | S-Sport Hronov | 3. / Žákyně 8-9 let | 1:04:28.6 | 0:25:50.0 | ||
60 | diplom | 6024 | PROCHÁZKOVÁ Kateřina | 2013 | ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM | 4. / Žákyně 8-9 let | 1:06:04.3 | 0:27:25.8 | ||
61 | diplom | 6079 | METLIČKA Tobiáš | 2013 | --- | 10. / Žáci 8-9 let | 1:06:32.6 | 0:27:54.0 | ||
62 | diplom | 6066 | SCHLÖGL Jakub | 2013 | Bike puzzle team | 11. / Žáci 8-9 let | 1:08:08.4 | 0:29:29.8 | ||
63 | diplom | 6034 | ANÝŽ Martin | 2012 | MONDRAKER racing team | 12. / Žáci 10-11 let | 1:08:17.9 | 0:29:39.3 | ||
64 | diplom | 6100 | ANÝŽ Michal | 1981 | --- | 3. / JTM Doprovod | 1:08:18.6 | 0:29:40.1 | ||
65 | diplom | 6014 | GAMBA Kryštof | 2013 | ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM | 12. / Žáci 8-9 let | 1:08:25.8 | 0:29:47.3 | ||
66 | diplom | 6072 | FOISTOVÁ Karolína | 2012 | --- | 7. / Žákyně 10-11 let | 1:09:25.1 | 0:30:46.6 | ||
67 | diplom | 6067 | SCHLÖGL Filip | 2013 | Bike puzzle team | 13. / Žáci 8-9 let | 1:09:40.1 | 0:31:01.6 | ||
68 | diplom | 6109 | NEUŽILOVÁ Marcela | 1982 | --- | 4. / JTM Doprovod | 1:09:49.3 | 0:31:10.7 | ||
69 | diplom | 6053 | NEUŽILOVÁ Bára | 2014 | Cyklo Kyjovský MTB Team | 5. / Žákyně 8-9 let | 1:09:49.6 | 0:31:11.1 | ||
70 | diplom | 6046 | VOSÁHLO Václav | 2009 | --- | 13. / Žáci 12-13 let | 1:10:39.6 | 0:32:01.1 | ||
71 | diplom | 6086 | KOM Oliver | 2013 | --- | 14. / Žáci 8-9 let | 1:15:42.1 | 0:37:03.5 | ||
72 | diplom | 6010 | ŠPERLOVÁ Terezka | 2014 | Bike puzzle team | 6. / Žákyně 8-9 let | 1:19:30.3 | 0:40:51.7 | ||
73 | diplom | 6105 | ŠPERL Václav | 1977 | --- | 5. / JTM Doprovod | 1:19:31.3 | 0:40:52.7 | ||
74 | diplom | 6106 | MOUČKOVÁ Kateřina | 1979 | --- | 6. / JTM Doprovod | 1:20:16.3 | 0:41:37.7 | ||
75 | diplom | 6063 | AUSTERLITZ David | 2011 | --- | 13. / Žáci 10-11 let | 1:22:34.8 | 0:43:56.3 | ||
76 | diplom | 6037 | KRÁL Adam | 2012 | --- | 14. / Žáci 10-11 let | 1:22:35.0 | 0:43:56.5 | ||
77 | diplom | 6101 | ANÝŽOVÁ Kateřina | 1981 | --- | 7. / JTM Doprovod | 1:26:09.3 | 0:47:30.7 | ||
78 | diplom | 6016 | ANÝŽOVÁ Zuzana | 2012 | MONDRAKER racing team | 8. / Žákyně 10-11 let | 1:26:09.5 | 0:47:30.9 | ||
79 | diplom | 6104 | NEJEDLÍKOVÁ Aneta | 2009 | --- | 5. / Žákyně 12-13 let | 1:26:55.7 | 0:48:17.1 | ||
80 | diplom | 6102 | LAŽANSKÝ Tobiáš | 2012 | --- | 15. / Žáci 10-11 let | 1:27:00.4 | 0:48:21.8 | ||
81 | diplom | 6082 | NERUDA Matěj | 2011 | --- | 16. / Žáci 10-11 let | 1:27:09.8 | 0:48:31.2 | ||
82 | diplom | 6040 | BRZKOVÁ Nela | 2011 | ELEVEN MERCEDES MITAS | 9. / Žákyně 10-11 let | 1:32:20.6 | 0:53:42.1 | ||
83 | diplom | 6108 | BRZEK Pavel | 1987 | --- | 8. / JTM Doprovod | 1:32:21.4 | 0:53:42.8 | ||
84 | diplom | 6017 | STAROSTOVÁ Veronika | 2009 | --- | 6. / Žákyně 12-13 let | 1:32:34.2 | 0:53:55.6 | ||
85 | diplom | 6062 | AUSTERLITZ Benjamin | 2014 | --- | 15. / Žáci 8-9 let | 1:34:29.3 | 0:55:50.8 | ||
86 | diplom | 6098 | HAVRÁNKOVÁ Eliška | 2010 | --- | 7. / Žákyně 12-13 let | 1:47:55.6 | 1:09:17.0 | ||
87 | diplom | 6056 | JELÍNKOVÁ Veronika | 2007 | --- | 4. / Žákyně 14-16 let | 1:48:18.8 | 1:09:40.3 | ||
88 | diplom | 6097 | HAVRANKOVÁ Julie | 2013 | --- | 7. / Žákyně 8-9 let | 1:51:32.3 | 1:12:53.7 | ||
89 | diplom | 6055 | JELÍNEK Martin | 2012 | --- | 17. / Žáci 10-11 let | 2:00:08.5 | 1:21:29.9 | ||
90 | diplom | 6107 | JELÍNEK Martin | 1970 | --- | 9. / JTM Doprovod | 2:00:11.7 | 1:21:33.2 | ||
91 | diplom | 6090 | ŠEBÍK Jakub | 2010 | JUNIOR CYCLING projekt team | 14. / Žáci 12-13 let | 2:03:42.2 | 1:25:03.7 | ||
--- | 6005 | LANDSMANOVÁ Ellen | 2011 | POCTA - BikeGallery | . / Žákyně 10-11 let | DNF | --- | |||
--- | 6027 | GRUBEROVÁ Natálie | 2012 | Inline Plzeň | . / Žákyně 10-11 let | DNF | --- | |||
--- | 6085 | GAIER Jakub | 2013 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNF | --- | |||
--- | 6012 | STEJSKAL Jonáš | 2012 | SK VELO PRAHA | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 6025 | MELICHÁREK Matěj | 2013 | BSK JUNIORS TEAM | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 6026 | DURDIL Tomáš | 2010 | BSK JUNIORS TEAM | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 6032 | DURDIL Lukáš | 2013 | BSK Cyklo-Market juniors | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 6033 | GÁLÍČKOVÁ Gabriela | 2012 | STÁY Bystřice pod Hostýnem | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 6035 | GÁLÍČKOVÁ Amélie | 2014 | STÁY Bystřice pod Hostýnem | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- |