Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2007 | HABR Jakub | 2006 | REXONIX Racing Team | 1. / Kadeti 14-16 let | 1:12:08.1 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 2003 | MIKL František | 2001 | Bike Team Sazovice | 1. / Muži 17-29 let | 1:14:46.6 | 0:02:38.4 | ||
3 | diplom | 2002 | MATĚJKA Jakub | 1986 | Dovedové Křešín | 1. / Muži 30-39 let | 1:14:47.1 | 0:02:38.9 | ||
4 | diplom | 2008 | VYKOUKAL Marek | 1996 | 4EVER CykloBulis | 2. / Muži 17-29 let | 1:16:19.5 | 0:04:11.3 | ||
5 | diplom | 2021 | SMETANA Vojtěch | 2005 | SK VELO PRAHA | 3. / Muži 17-29 let | 1:16:50.2 | 0:04:42.0 | ||
6 | diplom | 2006 | STICHA David | 1996 | VEUS Vyškov | 4. / Muži 17-29 let | 1:16:50.6 | 0:04:42.4 | ||
7 | diplom | 2004 | MATĚJKA Michal | 1982 | Dovedové Křešín | 1. / Muži 40-49 let | 1:17:07.3 | 0:04:59.2 | ||
8 | diplom | 2036 | HALÁS Václav | 2007 | CYKLO TEAM KOLARNA Olomouc | 2. / Kadeti 14-16 let | 1:17:29.0 | 0:05:20.8 | ||
9 | diplom | 2001 | LISIČAN Petr | 1990 | ELEVEN BIKE TEAM | 2. / Muži 30-39 let | 1:18:25.2 | 0:06:17.0 | ||
10 | diplom | 2005 | ŠAROUN Libor | 1973 | PREMIUM hotel Znojmo cycling team | 2. / Muži 40-49 let | 1:18:39.7 | 0:06:31.5 | ||
11 | diplom | 2172 | KOČVARA Jakub | 2007 | Drahanský sport team | 3. / Kadeti 14-16 let | 1:18:40.5 | 0:06:32.3 | ||
12 | diplom | 2040 | ZOUHAR Tadeáš | 2005 | ACT leraK Blansko | 5. / Muži 17-29 let | 1:18:40.7 | 0:06:32.5 | ||
13 | diplom | 2013 | BLAŽEK Jakub | 1998 | Gepard Finance Cycling Team | 6. / Muži 17-29 let | 1:18:46.5 | 0:06:38.3 | ||
14 | diplom | 2023 | NOVOTNÝ Michal | 1975 | Dymytry Ždánice | 3. / Muži 40-49 let | 1:19:29.0 | 0:07:20.8 | ||
15 | diplom | 2208 | PRCHAL Jaroslav | 2006 | 4Eever Cyklo Bulis | 4. / Kadeti 14-16 let | 1:19:51.9 | 0:07:43.8 | ||
16 | diplom | 2010 | HRDINA Adam | 2008 | CK Jihočeské naděje | 5. / Kadeti 14-16 let | 1:20:02.2 | 0:07:54.0 | ||
17 | diplom | 2147 | ŠTĚPÁNEK Adam | 2004 | Česká Spořitelna-ACCOLADE | 7. / Muži 17-29 let | 1:20:11.2 | 0:08:03.0 | ||
18 | diplom | 2009 | HVOLKA Petr | 1975 | KILPI racing team | 4. / Muži 40-49 let | 1:20:16.1 | 0:08:07.9 | ||
19 | diplom | 2017 | KUČERA Adam | 2005 | PSG Mechanix | 8. / Muži 17-29 let | 1:20:51.2 | 0:08:43.0 | ||
20 | diplom | 2020 | MACH Miroslav | 2006 | Rouvy Specialized | 6. / Kadeti 14-16 let | 1:21:13.0 | 0:09:04.9 | ||
21 | diplom | 2156 | HAVLÍK Jiří | 2007 | --- | 7. / Kadeti 14-16 let | 1:21:13.3 | 0:09:05.2 | ||
22 | diplom | 2012 | DOHNAL Aleš | 1984 | --- | 3. / Muži 30-39 let | 1:21:42.9 | 0:09:34.8 | ||
23 | diplom | 2028 | VÁGNER Daniel | 1973 | Kross Bikeranch team | 5. / Muži 40-49 let | 1:21:46.4 | 0:09:38.3 | ||
24 | diplom | 2014 | MATĚJKA Bohumil | 1960 | Dovedové Křešín | 1. / Muži nad 60 let | 1:21:47.4 | 0:09:39.3 | ||
25 | diplom | 2216 | FRIEDL Kryštof | 2007 | ACT leraK Blansko | 8. / Kadeti 14-16 let | 1:21:48.7 | 0:09:40.5 | ||
26 | diplom | 2015 | KYSELA Patrik | 1973 | ZPcyklo PROOFY Corratec team | 6. / Muži 40-49 let | 1:21:49.3 | 0:09:41.1 | ||
27 | diplom | 2162 | ŽÁK Daniel | 1974 | slabší kousek | 7. / Muži 40-49 let | 1:22:02.7 | 0:09:54.5 | ||
28 | diplom | 2016 | OLŠÁK Adam | 1981 | ondrejfojtik.cz team | 8. / Muži 40-49 let | 1:23:01.4 | 0:10:53.3 | ||
29 | diplom | 2034 | HALFAR Štěpán | 2006 | --- | 9. / Kadeti 14-16 let | 1:23:01.9 | 0:10:53.8 | ||
30 | diplom | 2030 | LUBAS Jan | 2007 | Lawi Sport Team | 10. / Kadeti 14-16 let | 1:23:01.9 | 0:10:53.8 | ||
31 | diplom | 2026 | NERADIL Tomáš | 2006 | PSG Mechanix | 11. / Kadeti 14-16 let | 1:25:03.9 | 0:12:55.7 | ||
32 | diplom | 2136 | MĚCHURA Albert | 2008 | Kross Bikeranch Team Junior | 12. / Kadeti 14-16 let | 1:25:26.7 | 0:13:18.6 | ||
33 | diplom | 2019 | KORBEL Luboš | 1985 | LAstudio • bike • ski • team | 4. / Muži 30-39 let | 1:25:29.2 | 0:13:21.0 | ||
34 | diplom | 2033 | KOTAS Pavel | 1972 | OCA-Open Cycling Academy | 1. / Muži 50-59 let | 1:25:48.9 | 0:13:40.7 | ||
35 | diplom | 2135 | PISTOVČÁK Roman | 1970 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2. / Muži 50-59 let | 1:27:34.1 | 0:15:26.0 | ||
36 | diplom | 2029 | VETROVSKY Ales | 1982 | Brdska Krasojizda | 9. / Muži 40-49 let | 1:27:51.9 | 0:15:43.7 | ||
37 | diplom | 2024 | SEDLAČEK Jiří | 1978 | Ramala Muška | 10. / Muži 40-49 let | 1:27:59.6 | 0:15:51.4 | ||
38 | diplom | 2042 | FIŠER Jaroslav | 2007 | --- | 13. / Kadeti 14-16 let | 1:28:25.6 | 0:16:17.5 | ||
39 | diplom | 2018 | PLÁTENÍK Stanislav | 1969 | --- | 3. / Muži 50-59 let | 1:29:11.0 | 0:17:02.8 | ||
40 | diplom | 2038 | LANDSMAN Robert | 1973 | Gepard Finance Cycling Team | 11. / Muži 40-49 let | 1:30:03.6 | 0:17:55.5 | ||
41 | diplom | 2065 | LANDSMAN Oliver | 2007 | POCTA - BikeGallery | 14. / Kadeti 14-16 let | 1:30:03.6 | 0:17:55.5 | ||
42 | diplom | 2022 | PREKOP Jindřich | 1991 | --- | 5. / Muži 30-39 let | 1:30:27.6 | 0:18:19.5 | ||
43 | diplom | 2041 | OVESNÝ Pavel | 2004 | --- | 9. / Muži 17-29 let | 1:31:35.6 | 0:19:27.4 | ||
44 | diplom | 2114 | MAREK Jiří | 1994 | --- | 10. / Muži 17-29 let | 1:32:19.7 | 0:20:11.5 | ||
45 | diplom | 2049 | PRÁŠEK Dalibor | 1986 | TEISS | 6. / Muži 30-39 let | 1:32:31.2 | 0:20:23.0 | ||
46 | diplom | 2220 | SLEZÁK Tomáš | 1981 | --- | 12. / Muži 40-49 let | 1:32:57.4 | 0:20:49.2 | ||
47 | diplom | 2171 | BOUCHAL Marek | 2007 | Cyklo team Kolárna | 15. / Kadeti 14-16 let | 1:33:51.4 | 0:21:43.2 | ||
48 | diplom | 2046 | MRKVIČKA Zdeněk | 1978 | ELEKTROTRANS | 13. / Muži 40-49 let | 1:33:57.4 | 0:21:49.2 | ||
49 | diplom | 2025 | KVÁČ David | 2004 | Lawi junior team | 11. / Muži 17-29 let | 1:34:16.4 | 0:22:08.2 | ||
50 | diplom | 2039 | ROČEK Martin | 1970 | BIKE FREAKS HOLICE | 4. / Muži 50-59 let | 1:34:43.9 | 0:22:35.8 | ||
51 | diplom | 2137 | FIŠER Jaroslav | 1981 | --- | 14. / Muži 40-49 let | 1:35:15.1 | 0:23:07.0 | ||
52 | diplom | 2210 | PUMPRLA Vaclav | 2008 | Rohálov bike team | 16. / Kadeti 14-16 let | 1:35:20.4 | 0:23:12.2 | ||
53 | diplom | 2211 | STIBOR Daniel | 1990 | Rohálov bike team | 7. / Muži 30-39 let | 1:35:20.6 | 0:23:12.5 | ||
54 | diplom | 2113 | GABRYŠ Martin | 1994 | --- | 12. / Muži 17-29 let | 1:35:25.1 | 0:23:17.0 | ||
55 | diplom | 2229 | PÁNEK Libor | 1979 | PSG Mechanix | 15. / Muži 40-49 let | 1:35:42.6 | 0:23:34.5 | ||
56 | diplom | 2068 | FULEI Mykhailo | 1992 | --- | 8. / Muži 30-39 let | 1:35:43.4 | 0:23:35.2 | ||
57 | diplom | 2074 | JELÍNEK Jan | 1985 | --- | 9. / Muži 30-39 let | 1:35:45.4 | 0:23:37.2 | ||
58 | diplom | 2059 | HOLANOVÁ Anděla | 2006 | REXONIX Racing Team | 1. / Kadetky 14-16 let | 1:35:46.7 | 0:23:38.5 | ||
59 | diplom | 2071 | HALÁS Marián | 1973 | CYKLO TEAM KOLARNA Olomouc | 16. / Muži 40-49 let | 1:35:57.4 | 0:23:49.2 | ||
60 | diplom | 2043 | BRABEC Miroslav | 1977 | Dovedové Křešín | 17. / Muži 40-49 let | 1:35:58.1 | 0:23:50.0 | ||
61 | diplom | 2151 | HRUDA Jiří | 1965 | --- | 5. / Muži 50-59 let | 1:36:16.4 | 0:24:08.2 | ||
62 | diplom | 2223 | HUBÁČEK Oldřich | 1961 | --- | 2. / Muži nad 60 let | 1:36:24.6 | 0:24:16.5 | ||
63 | diplom | 2226 | CERNOSIK Marek | 1982 | MarkSpeed | 18. / Muži 40-49 let | 1:36:58.6 | 0:24:50.5 | ||
64 | diplom | 2079 | LUKÁŠ David | 2006 | LAstudio • bike • ski • team | 17. / Kadeti 14-16 let | 1:37:08.9 | 0:25:00.7 | ||
65 | diplom | 2153 | SCHMIDTOVÁ Tereza | 1991 | GHOST Team | 1. / Ženy 30-39 let | 1:37:09.4 | 0:25:01.2 | ||
66 | diplom | 2047 | ŠTEFKO Jan | 1976 | --- | 19. / Muži 40-49 let | 1:37:20.3 | 0:25:12.2 | ||
67 | diplom | 2044 | KOČÍ Ladislav | 1972 | INT CZ | 6. / Muži 50-59 let | 1:37:45.1 | 0:25:36.9 | ||
68 | diplom | 2064 | ŠKVÁN Vladimír | 2004 | pocta | 13. / Muži 17-29 let | 1:38:01.1 | 0:25:52.9 | ||
69 | diplom | 2077 | MOTEJZÍK Martin | 2004 | --- | 14. / Muži 17-29 let | 1:38:49.1 | 0:26:40.9 | ||
70 | diplom | 2050 | KADLEC Vojtěch | 1982 | BIKE for LIFE bike club | 20. / Muži 40-49 let | 1:39:11.1 | 0:27:02.9 | ||
71 | diplom | 2165 | KRÁČMAR Filip | 2006 | Cykloteam MXM Hulín | 18. / Kadeti 14-16 let | 1:39:52.1 | 0:27:43.9 | ||
72 | diplom | 2048 | CHALUPA Michal | 1987 | 2007 Cycling Team Brno | 10. / Muži 30-39 let | 1:40:04.3 | 0:27:56.1 | ||
73 | diplom | 2143 | CAGAŠ Zdeněk | 1987 | --- | 11. / Muži 30-39 let | 1:40:15.6 | 0:28:07.4 | ||
74 | diplom | 2045 | POLA Jonáš | 2004 | BIKE TEAM Porsche Olomouc | 15. / Muži 17-29 let | 1:40:37.6 | 0:28:29.4 | ||
75 | diplom | 2174 | FOLPRECHT Matyáš | 2006 | --- | 19. / Kadeti 14-16 let | 1:41:10.5 | 0:29:02.3 | ||
76 | diplom | 2240 | KURTY Michal | 1989 | --- | 12. / Muži 30-39 let | 1:41:13.1 | 0:29:04.9 | ||
77 | diplom | 2055 | MATĚJKOVÁ Kristýna | 1995 | Dovedové Křešín | 1. / Ženy 17-29 let | 1:41:40.3 | 0:29:32.2 | ||
78 | diplom | 2157 | NÁVRAT Jiří | 1961 | --- | 3. / Muži nad 60 let | 1:41:58.0 | 0:29:49.9 | ||
79 | diplom | 2070 | GRUBNER Tomáš | 1967 | Cycling Chrudim | 7. / Muži 50-59 let | 1:42:00.9 | 0:29:52.7 | ||
80 | diplom | 2051 | PAVELKOVÁ Barbora | 2007 | SupGirls | 2. / Kadetky 14-16 let | 1:42:32.2 | 0:30:24.0 | ||
81 | diplom | 2096 | DOLEŽAL Jaroslav | 1975 | --- | 21. / Muži 40-49 let | 1:42:52.7 | 0:30:44.6 | ||
82 | diplom | 2075 | KUBICA Petr | 1980 | --- | 22. / Muži 40-49 let | 1:43:26.8 | 0:31:18.6 | ||
83 | diplom | 2149 | BLUCHOVÁ Kateřina | 1983 | SACHA SPORT Ostrava | 2. / Ženy 30-39 let | 1:43:34.1 | 0:31:26.0 | ||
84 | diplom | 2099 | HAVLÍČEK Miroslav | 1954 | Cykloteam KOLARNA | 4. / Muži nad 60 let | 1:44:04.2 | 0:31:56.0 | ||
85 | diplom | 2053 | VČELAŘÍKOVÁ Michaela | 1987 | Cyklo team Kolárna | 3. / Ženy 30-39 let | 1:44:42.6 | 0:32:34.5 | ||
86 | diplom | 2066 | CHOLASTA Petr | 1972 | --- | 8. / Muži 50-59 let | 1:44:45.9 | 0:32:37.7 | ||
87 | diplom | 2108 | JEŘÁBEK Jindřich | 1990 | --- | 13. / Muži 30-39 let | 1:44:51.1 | 0:32:43.0 | ||
88 | diplom | 2132 | VALÍČEK Adam | 2008 | --- | 20. / Kadeti 14-16 let | 1:44:52.6 | 0:32:44.5 | ||
89 | diplom | 2163 | ONDRÁČEK Libor | 1964 | Kolárna Olomouc | 9. / Muži 50-59 let | 1:45:39.2 | 0:33:31.0 | ||
90 | diplom | 2084 | GLASL Karel | 1994 | --- | 16. / Muži 17-29 let | 1:46:06.9 | 0:33:58.7 | ||
91 | diplom | 2062 | KAVALÍR Martin | 1974 | BRILON RACING TEAM MB | 23. / Muži 40-49 let | 1:47:06.6 | 0:34:58.4 | ||
92 | diplom | 2086 | KAVALÍR Martin | 2008 | BRILON RACING TEAM MB | 21. / Kadeti 14-16 let | 1:47:06.9 | 0:34:58.7 | ||
93 | diplom | 2204 | BATÍK Josef | 1981 | --- | 24. / Muži 40-49 let | 1:47:10.2 | 0:35:02.1 | ||
94 | diplom | 2072 | ROZEHNAL Lukáš | 1984 | VELKÝ TÝNEC | 14. / Muži 30-39 let | 1:48:23.2 | 0:36:15.1 | ||
95 | diplom | 2155 | CHUDÁREK Eduard | 1965 | --- | 10. / Muži 50-59 let | 1:48:31.9 | 0:36:23.7 | ||
96 | diplom | 2231 | MAZURA Petr | 1981 | --- | 25. / Muži 40-49 let | 1:48:38.1 | 0:36:30.0 | ||
97 | diplom | 2215 | PERUTKA Karel | 1973 | --- | 26. / Muži 40-49 let | 1:49:04.1 | 0:36:56.0 | ||
98 | diplom | 2133 | PIŠKULA Jaroslav | 1976 | KNM | 27. / Muži 40-49 let | 1:49:09.6 | 0:37:01.5 | ||
99 | diplom | 2224 | MACEK Lukáš | 1980 | --- | 28. / Muži 40-49 let | 1:50:12.0 | 0:38:03.8 | ||
100 | diplom | 2154 | KALVODA Marek | 1973 | --- | 29. / Muži 40-49 let | 1:50:19.9 | 0:38:11.7 |