Oderská Mlýnice Lesy ČR

MTB
DATUM :24.9.2022 MÍSTO :KLOKOČŮVEK U ODER

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo # 5.Kolo # 6.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo # 5.Kolo # 6.kolo #
1 5068 detail závodníka ŠPERL Václav CZE 2009 Bike puzzle team 1. /  Žáci 12-13 let 0:21:36.3 0:00:00.0 02:56.9 [1] 1 03:07.7 [1] 1 03:08.6 [2] 1 03:09.4 [2] 1 03:08.4 [2] 1 03:09.0 [1] 1
2 5079 detail závodníka KŘUPALA Jakub CZE 2009 Bike Pro Racing 2. /  Žáci 12-13 let 0:21:39.5 0:00:03.2 02:57.6 [2] 2 03:08.1 [2] 2 03:08.2 [1] 2 03:09.2 [1] 2 03:08.2 [1] 2 03:09.1 [2] 2
3 5084 detail závodníka KOPŘIVOVÁ Adéla CZE 2010 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 1. /  Žákyně 12-13 let 0:22:27.9 0:00:51.6 02:58.4 [3] 3 03:08.2 [3] 3 03:09.1 [3] 3 03:14.7 [3] 3 03:18.0 [3] 3 03:22.4 [3] 3
4 5161 detail závodníka BAČÍK Ondřej CZE 2009 Bike Pro Racing 3. /  Žáci 12-13 let 0:23:18.4 0:01:42.1 03:07.1 [4] 4 03:21.2 [4] 4 03:26.6 [5] 4 03:25.1 [4] 4 03:22.7 [5] 4 03:23.2 [4] 4
5 5088 detail závodníka BEDĚRKA Matyáš CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 4. /  Žáci 12-13 let 0:23:29.2 0:01:52.9 03:07.3 [5] 5 03:21.5 [5] 5 03:26.2 [4] 5 03:25.7 [5] 5 03:22.6 [4] 5 03:23.2 [5] 5
6 5067 detail závodníka DRONGOVÁ Eliška CZE 2010 TUFO CykloZákladna Otrokovice 2. /  Žákyně 12-13 let 0:25:20.0 0:03:43.7 03:24.8 [7] 7 03:36.7 [6] 7 03:31.5 [6] 6 03:44.1 [7] 6 03:43.7 [7] 6 03:27.5 [6] 6
7 5082 detail závodníka MAZAL Vojtěch CZE 2010 Drahanský sport team 5. /  Žáci 12-13 let 0:21:47.0 - 1 Lap(s) 03:24.1 [6] 6 03:36.9 [7] 6 03:42.7 [7] 7 03:41.5 [6] 7 03:43.4 [6] 7 03:38.2 [7] 7
8 5096 detail závodníka KAHÁNKOVÁ Aneta CZE 2010 BIKE TEAM BESKYDY 3. /  Žákyně 12-13 let 0:22:45.0 - 1 Lap(s) 03:32.3 [9] 9 03:45.0 [9] 9 03:44.1 [8] 8 03:53.7 [8] 8 03:52.4 [8] 8 03:57.2 [9] 8
9 5099 detail závodníka RŮŽIČKOVÁ Šarlota CZE 2009 --- 4. /  Žákyně 12-13 let 0:23:10.2 - 1 Lap(s) 03:32.3 [10] 10 03:43.7 [8] 8 03:52.4 [9] 9 04:01.4 [10] 9 04:02.2 [11] 9 03:57.9 [11] 9
10 5151 detail závodníka KOTEK Adrian CZE 2010 Forman kids 6. /  Žáci 12-13 let 0:23:11.2 - 1 Lap(s) 03:31.8 [8] 8 03:51.7 [10] 10 03:56.0 [10] 10 03:56.4 [9] 10 03:57.1 [9] 10 03:57.9 [10] 10
11 5077 detail závodníka PODOLOVÁ Kamila CZE 2009 Rohálov bike team 5. /  Žákyně 12-13 let 0:23:41.4 - 1 Lap(s) 03:45.4 [11] 11 03:55.9 [11] 11 04:01.9 [11] 11 04:02.1 [11] 11 04:00.5 [10] 11 03:55.4 [8] 11
12 5189 detail závodníka CHOVANEC Vojta CZE 2010 --- 7. /  Žáci 12-13 let 0:24:28.9 - 2 Lap(s) 04:26.6 [12] 12 04:58.2 [12] 12 05:02.6 [12] 12 04:56.4 [12] 12 05:04.9 [12] 12 --- ---
13 5190 detail závodníka CHOVANCOVÁ Michaela CZE 2009 --- 6. /  Žákyně 12-13 let 0:26:03.2 - 2 Lap(s) 04:42.8 [13] 13 05:27.2 [13] 13 05:11.7 [13] 13 05:28.9 [13] 13 05:12.4 [13] 13 --- ---
--- 5154 detail závodníka VENCBAUER Ondřej CZE 2010 --- . /  Žáci 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 5242 detail závodníka ŠARIK Jaromír CZE 2009 SK Jiří Team . /  Žáci 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 5253 detail závodníka KREJČÍ Pavlína CZE 2010 --- . /  Žákyně 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru