T-Mobile Enduro Race Kraličák

MTB
DATUM :22.5.2022 MÍSTO :SKI KRALIČÁK - STŘÍBRNICE

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 # RZ6 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 # RZ6 #
1 19 SEHNAL Stanislav CZE 1994 Kellys Factory team 1. /  Race Elite muži 21-34 let 0:15:12.9 0:00:00.0 0:15:12.9 02:46.1 4 02:11.3 2 02:20.6 1 02:42.5 1 02:20.5 13 02:51.7 2
2 1 MYŠÍK Milan CZE 1993 TREK KUR ENDURO 2. /  Race Elite muži 21-34 let 0:15:14.1 0:00:01.1 0:15:14.1 02:44.6 2 02:09.6 1 02:24.2 5 02:44.0 4 02:16.2 3 02:55.2 6
3 8 BLÁHA Vojtěch CZE 1999 Actofive – Bikestrike 3. /  Race Elite muži 21-34 let 0:15:15.3 0:00:02.4 0:15:15.3 02:43.2 1 02:12.5 4 02:22.2 2 02:43.3 3 02:22.5 21 02:51.4 1
4 2 ŘÍHA Jakub CZE 1992 N1 TEAM 4. /  Race Elite muži 21-34 let 0:15:24.8 0:00:11.9 0:15:24.8 02:50.3 9 02:12.1 3 02:23.5 3 02:43.0 2 02:14.3 2 03:01.5 21
5 120 KALOUSEK Jakub CZE 2005 Sk Žamberk Tessuti sport 1. /  Race muži U21 0:15:26.9 0:00:13.9 0:15:26.9 02:51.0 10 02:13.5 8 02:25.7 8 02:47.1 9 02:16.4 4 02:53.0 3
6 3 TEJCHMAN Přemek CZE 1988 Qayron Factory Team 5. /  Race Elite muži 21-34 let 0:15:27.8 0:00:14.9 0:15:27.8 02:50.2 7 02:14.1 11 02:24.3 6 02:46.1 5 02:16.5 5 02:56.4 7
7 7 PIVNIČKA Jakub CZE 2005 BIKESTRIKE.COM 2. /  Race muži U21 0:15:29.7 0:00:16.7 0:15:29.7 02:46.1 3 02:12.8 6 02:28.1 11 02:48.5 15 02:16.6 6 02:57.4 10
8 4 KLOKOČKA Vojtěch CZE 2004 BIKESTRIKE.COM 3. /  Race muži U21 0:15:32.1 0:00:19.1 0:15:32.1 02:49.4 6 02:19.4 21 02:26.1 9 02:49.2 16 02:14.1 1 02:53.7 4
9 5 ADAMI Maxim CZE 2001 Bikeporn - Chimpanzee Team 6. /  Race Elite muži 21-34 let 0:15:33.6 0:00:20.7 0:15:33.6 02:51.3 11 02:12.9 7 02:24.8 7 02:46.9 6 02:22.6 22 02:55.0 5
10 142 POKŠTEFL Michal CZE 1991 KOLA-BBM.CZ 7. /  Race Elite muži 21-34 let 0:15:35.8 0:00:22.9 0:15:35.8 02:48.9 5 02:13.6 10 02:28.6 12 02:47.0 8 02:16.7 7 03:00.8 16
11 15 MOUDRÝ Vojtěch CZE 2000 TREK KUR ENDURO 8. /  Race Elite muži 21-34 let 0:15:39.6 0:00:26.6 0:15:39.6 02:58.2 19 02:12.6 5 02:23.7 4 02:47.6 11 02:19.1 10 02:58.2 12
12 59 MALÝ Petr CZE 1995 Commencal FDF Team 9. /  Race Elite muži 21-34 let 0:15:45.2 0:00:32.3 0:15:45.2 02:53.3 13 02:13.5 9 02:27.3 10 02:46.9 7 02:17.0 8 03:07.0 40
13 24 FIEDLER Zdeněk CZE 2002 Čistý sport 4. /  Race muži U21 0:15:53.9 0:00:40.9 0:15:53.9 02:56.5 16 02:17.9 16 02:28.9 13 02:51.7 21 02:21.6 18 02:57.1 9
14 134 MAXA Adam CZE 2004 PTBshop.cz 5. /  Race muži U21 0:15:55.0 0:00:42.0 0:15:55.0 03:03.5 34 02:18.4 17 02:28.9 15 02:47.9 13 02:18.2 9 02:57.8 11
15 47 PÁVEK Matyáš CZE 2004 Shred Lab 6. /  Race muži U21 0:15:56.2 0:00:43.2 0:15:56.2 02:52.7 12 02:17.6 14 02:30.6 19 02:51.3 19 02:26.7 43 02:57.1 8
16 132 VONDRÁŠEK Jakub CZE 1995 Spectrumbike Specialized 10. /  Race Elite muži 21-34 let 0:15:57.0 0:00:44.0 0:15:57.0 02:55.1 14 02:19.4 20 02:28.9 14 02:48.2 14 02:23.7 27 03:01.6 22
17 11 ŽILÁK František CZE 1981 Rock Machine Cyklomax enduro team 1. /  Race muži 35-44let 0:15:57.3 0:00:44.3 0:15:57.3 02:50.3 8 02:15.7 12 02:32.6 23 02:51.8 22 02:23.7 28 03:03.0 29
18 154 DRAGOUN Václav CZE 2005 COPR TJ Přeštice 7. /  Race muži U21 0:16:01.2 0:00:48.2 0:16:01.2 03:00.6 27 02:19.9 24 02:33.5 27 02:47.8 12 02:20.8 15 02:58.5 13
19 187 HÁJEK Martin CZE 2001 Cyklo Krystyník Racing Team 11. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:04.7 0:00:51.8 0:16:04.7 02:57.4 17 02:20.9 26 02:33.4 26 02:50.5 17 02:23.5 25 02:59.0 14
20 20 CASKA Ivo CZE 1983 PTBshop.cz 2. /  Race muži 35-44let 0:16:06.9 0:00:54.0 0:16:06.9 02:58.7 22 02:19.7 23 02:29.5 16 02:52.7 28 02:23.9 31 03:02.2 27
21 6 NEVRKLA Mikuláš CZE 1998 Bikeporn - Chimpanzee Team 12. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:07.5 0:00:54.6 0:16:07.5 02:58.7 21 02:25.5 38 02:31.2 20 02:47.2 10 02:23.0 24 03:01.7 25
22 42 BÁLEK Boris CZE 1991 ORE MTB RACING TEAM 13. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:11.3 0:00:58.3 0:16:11.3 03:01.8 29 02:16.3 13 02:32.1 22 03:00.4 64 02:19.7 11 03:00.8 17
23 161 GRÖBL Tomáš CZE 1998 Matylda 14. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:13.4 0:01:00.5 0:16:13.4 03:06.4 43 02:19.5 22 02:31.8 21 02:53.2 31 02:20.5 13 03:01.7 24
24 27 KORYŤÁK Milan CZE 1999 Sport Team Nýrsko 15. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:14.7 0:01:01.7 0:16:14.7 03:07.3 44 02:19.2 19 02:32.8 25 02:52.3 25 02:21.3 16 03:01.6 23
25 10 VANER Jan CZE 1983 TREK KUR Enduro Team 3. /  Race muži 35-44let 0:16:15.1 0:01:02.1 0:16:15.1 03:04.3 37 02:21.1 28 02:33.8 29 02:52.8 29 02:21.6 19 03:01.3 19
26 113 ROUŠAVÝ Vojtěch CZE 1998 JC Bike 16. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:15.4 0:01:02.4 0:16:15.4 03:12.8 58 02:17.6 15 02:30.3 18 02:53.0 30 02:21.5 17 03:00.0 15
27 64 SANDER Wojciech POL 1997 SHbikes 17. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:18.5 0:01:05.6 0:16:18.5 02:56.1 15 02:21.2 29 02:32.7 24 02:57.4 46 02:26.3 40 03:04.7 31
28 63 KRAJČOVIECH Peter SVK 1992 --- 18. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:19.8 0:01:06.8 0:16:19.8 02:59.6 23 02:22.5 33 02:35.0 34 02:53.9 33 02:23.8 30 03:04.7 32
29 37 SILOVSKÝ Matouš CZE 1999 PTBshop.cz TREK 19. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:20.9 0:01:07.9 0:16:20.9 02:57.4 18 02:22.9 34 02:44.1 63 02:51.6 20 02:22.8 23 03:01.8 26
30 170 VOŽENÍLEK Martin CZE 2003 EVIL Bikes Czech 8. /  Race muži U21 0:16:23.4 0:01:10.5 0:16:23.4 03:00.0 25 02:24.3 36 02:38.8 47 02:55.2 38 02:23.6 26 03:01.3 19
31 14 SKIBA Karol POL 2000 --- 20. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:23.6 0:01:10.6 0:16:23.6 03:02.7 31 02:21.6 31 02:35.3 35 02:52.3 26 02:26.4 41 03:05.1 35
32 17 MORAWSKI Filip CZE 1999 Top on Trail team 21. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:23.6 0:01:10.6 0:16:23.6 03:05.6 39 02:20.6 25 02:36.4 38 02:54.2 35 02:22.3 20 03:04.3 30
33 160 KANTOREK Petr CZE 1984 --- 4. /  Race muži 35-44let 0:16:23.7 0:01:10.7 0:16:23.7 02:59.8 24 02:19.2 18 02:37.5 43 03:02.3 70 02:19.7 12 03:05.0 33
34 40 FLÁMA Tomáš CZE 1997 T.S. Bohemia FlamFarm 22. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:25.5 0:01:12.5 0:16:25.5 03:03.7 35 02:27.2 45 02:30.0 17 02:51.2 18 02:28.1 46 03:05.1 36
35 166 BUDAY Jakub SVK 1998 ACT leraK Blansko 23. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:29.1 0:01:16.1 0:16:29.1 02:58.5 20 02:28.7 53 02:36.6 39 02:55.4 40 02:24.5 33 03:05.2 38
36 21 KULHAVÝ Radek CZE 1984 Protocycles 5. /  Race muži 35-44let 0:16:31.5 0:01:18.5 0:16:31.5 03:01.9 30 02:21.9 32 02:38.0 45 02:57.5 47 02:24.3 32 03:07.7 43
37 43 HANZLÍK Jan CZE 1995 Maloch Racing Team 24. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:31.5 0:01:18.6 0:16:31.5 03:07.4 46 02:24.2 35 02:34.0 30 02:52.1 24 02:26.2 39 03:07.5 42
38 164 DRABIK Oliver CZE 1995 enjoy the ride 25. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:31.7 0:01:18.7 0:16:31.7 03:05.6 39 02:30.1 55 02:35.9 37 02:51.8 23 02:25.4 36 03:02.6 28
39 18 PUFFER Dominik CZE 1993 Commencal FDF Team 26. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:33.3 0:01:20.4 0:16:33.3 03:05.0 38 02:25.9 40 02:34.0 31 02:55.1 37 02:28.2 47 03:05.0 33
40 13 MAROUL Tomáš CZE 2002 GAPP System - Kolofix 9. /  Race muži U21 0:16:35.1 0:01:22.1 0:16:35.1 03:07.6 48 02:20.9 27 02:37.8 44 02:57.9 50 02:25.5 37 03:05.2 37
41 117 ŠVÁN Vojtěch CZE 1988 EVIL Bikes Czech 27. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:35.1 0:01:22.2 0:16:35.1 03:04.1 36 02:27.0 43 02:39.0 49 02:52.4 27 02:26.6 42 03:05.9 39
42 284 KROUPA Maroš CZE 2006 --- 10. /  Race muži U21 0:16:38.9 0:01:25.9 0:16:38.9 03:01.5 28 02:25.7 39 02:34.6 33 03:00.1 62 02:35.6 73 03:01.1 18
43 168 NĘDZKA Bartłomiej CZE 1998 --- 28. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:39.7 0:01:26.7 0:16:39.7 03:05.8 41 02:21.3 30 02:37.0 42 02:56.2 42 02:27.6 45 03:11.6 54
44 26 ČABLÍK Jakub CZE 1992 Sapa bike 29. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:39.8 0:01:26.8 0:16:39.8 03:11.3 55 02:24.5 37 02:34.2 32 02:53.9 33 02:25.7 38 03:09.8 50
45 56 SOUKAL Matěj CZE 2004 --- 11. /  Race muži U21 0:16:40.5 0:01:27.6 0:16:40.5 03:06.4 42 02:27.2 45 02:33.5 28 02:56.1 41 02:23.7 28 03:13.5 63
46 163 KUČERA David CZE 2000 --- 30. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:41.5 0:01:28.5 0:16:41.5 03:03.4 33 02:27.3 47 02:42.4 59 02:55.3 39 02:25.2 34 03:07.7 44
47 131 JAROŠ Kamil CZE 2002 --- 12. /  Race muži U21 0:16:44.9 0:01:31.9 0:16:44.9 03:07.4 47 02:25.9 41 02:36.7 40 02:53.2 31 02:30.5 56 03:10.9 52
48 165 DRABIK Peter SVK 1973 Cube Enduro Team 1. /  Race muži 45-54 0:16:45.5 0:01:32.5 0:16:45.5 03:07.6 50 02:32.6 62 02:36.7 41 02:54.7 36 02:25.2 35 03:08.3 46
49 16 SCHUBERT Marc GER 1985 ShredErz e.V. 6. /  Race muži 35-44let 0:16:46.9 0:01:33.9 0:16:46.9 03:03.3 32 02:27.8 49 02:38.2 46 02:57.5 49 02:28.5 48 03:11.3 53
50 83 SVOBODA David CZE 1992 --- 31. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:47.5 0:01:34.5 0:16:47.5 03:00.4 26 02:28.4 51 02:39.6 51 02:59.7 58 02:29.8 53 03:09.4 49
51 31 ZÚBEK Petr CZE 1970 ZUBR Racing Koscom SEIKO 2. /  Race muži 45-54 0:16:55.3 0:01:42.3 0:16:55.3 03:07.6 49 02:38.6 75 02:35.7 36 02:59.0 54 02:26.8 44 03:07.4 41
52 25 HYNČICA Vlastimil CZE 1978 Top on Trail . Whyte 7. /  Race muži 35-44let 0:16:57.3 0:01:44.3 0:16:57.3 03:08.6 51 02:27.1 44 02:42.1 57 02:59.3 56 02:30.8 58 03:09.2 48
53 12 SCHUBERT André GER 1980 ShredErz eV 8. /  Race muži 35-44let 0:17:01.6 0:01:48.7 0:17:01.6 03:07.3 45 02:29.6 54 02:39.8 52 02:59.8 61 02:31.2 60 03:13.6 64
54 73 HLŮŽE Sebastian CZE 1992 Trailer Park Boys 32. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:03.3 0:01:50.3 0:17:03.3 03:12.3 56 02:31.5 59 02:41.2 55 02:57.3 45 02:31.8 61 03:08.9 47
55 28 HANÁK Ondřej CZE 2003 Bike puzzle team 13. /  Race muži U21 0:17:04.5 0:01:51.6 0:17:04.5 03:10.8 54 02:27.3 48 02:41.9 56 02:58.4 51 02:33.8 68 03:12.1 56
56 22 KŘÍŽEK Miroslav CZE 1978 Commencal FDF Team 9. /  Race muži 35-44let 0:17:10.9 0:01:57.9 0:17:10.9 03:18.2 68 02:35.0 69 02:38.9 48 02:58.6 53 02:30.1 54 03:09.9 51
57 53 ZWOLAK Wojtek POL 1993 SHbikes 33. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:13.1 0:02:00.1 0:17:13.1 03:20.5 74 02:28.1 50 02:39.2 50 03:00.3 63 02:31.1 59 03:13.7 66
58 171 SEIDLER Petr CZE 1994 Sportovní kurzy 34. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:13.4 0:02:00.4 0:17:13.4 03:19.6 71 02:28.5 52 02:43.6 62 02:56.9 43 02:32.0 62 03:12.7 60
59 82 VIELHAUER Paul GER 1999 --- 35. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:13.8 0:02:00.9 0:17:13.8 03:13.8 59 02:30.6 56 02:40.6 54 03:00.5 65 02:33.7 67 03:14.5 67
60 49 TARKOWSKI Marcin POL 1993 Freaky Rippers 36. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:15.2 0:02:02.2 0:17:15.2 03:10.1 53 02:27.0 42 02:46.7 71 03:06.1 88 02:29.8 52 03:15.4 71
61 186 PEŘINA Filip CZE 2005 --- 14. /  Race muži U21 0:17:19.4 0:02:06.4 0:17:19.4 03:14.4 62 02:40.9 81 02:40.1 53 02:57.5 48 02:28.7 49 03:17.6 76
62 173 PUCHAŁA Michał CZE 1989 --- 37. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:19.7 0:02:06.7 0:17:19.7 03:09.8 52 02:31.4 58 02:44.5 65 02:59.8 60 02:35.9 75 03:18.0 79
63 30 PRŮDKOVÁ Barbora CZE 1996 Multicraft MTB Team 1. /  Race ženy 17+ 0:17:21.6 0:02:08.7 0:17:21.6 03:14.3 61 02:33.8 65 02:50.2 85 02:59.3 55 02:30.2 55 03:13.6 65
64 23 ČIŽINSKÝ Milan CZE 1974 Madesign World Racing 3. /  Race muži 45-54 0:17:21.8 0:02:08.8 0:17:21.8 03:14.6 63 02:32.2 61 02:43.5 61 03:00.6 68 02:34.6 72 03:16.0 73
65 67 HAVLICKÁ Kristýna CZE 1998 Rock Machine Cyklomax enduro team 2. /  Race ženy 17+ 0:17:24.0 0:02:11.1 0:17:24.0 03:19.0 69 02:34.7 67 02:42.2 58 02:58.6 52 02:37.0 79 03:12.4 58
66 88 PRYLIŃSKI Mikołaj POL 1990 --- 38. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:26.7 0:02:13.7 0:17:26.7 03:19.9 72 02:36.8 70 02:47.4 74 03:00.6 66 02:29.7 51 03:12.1 55
67 157 MAYRHOFER Reinhard AUT 1976 Team Dorrong Enduro 4. /  Race muži 45-54 0:17:30.2 0:02:17.2 0:17:30.2 03:23.2 82 02:31.7 60 02:45.0 67 02:59.3 57 02:34.0 69 03:16.8 75
68 118 ČERMÁK Michal CZE 1981 --- 10. /  Race muži 35-44let 0:17:30.5 0:02:17.5 0:17:30.5 03:17.5 67 02:34.8 68 02:47.4 76 02:56.9 43 02:32.2 63 03:21.5 89
69 145 BUREK Katarzyna POL 1993 --- 3. /  Race ženy 17+ 0:17:33.3 0:02:20.4 0:17:33.3 03:21.1 76 02:37.3 73 02:51.8 90 03:00.6 67 02:29.0 50 03:13.2 62
70 79 BRÁT Matěj CZE 1978 BLUE FLY enduro team 11. /  Race muži 35-44let 0:17:34.5 0:02:21.6 0:17:34.5 03:12.4 57 02:41.1 83 02:46.5 70 03:03.0 74 02:35.8 74 03:15.6 72
71 34 HYNČICA Petr CZE 1973 Top no Trail 5. /  Race muži 45-54 0:17:37.4 0:02:24.5 0:17:37.4 03:23.3 84 02:41.2 84 02:44.3 64 03:02.1 69 02:34.1 70 03:12.1 57
72 38 PECINA Robert CZE 1985 --- 12. /  Race muži 35-44let 0:17:38.1 0:02:25.1 0:17:38.1 03:21.1 75 02:31.3 57 02:45.6 68 03:03.4 77 02:37.6 81 03:18.8 82
73 174 VALA Lukáš CZE 1990 --- 39. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:38.8 0:02:25.8 0:17:38.8 03:15.2 64 02:37.8 74 02:55.1 109 03:04.0 79 02:33.6 65 03:12.7 61
74 169 ŠMÍD Daniel CZE 1997 Whipmaster Factory Team 40. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:39.5 0:02:26.6 0:17:39.5 03:30.1 102 02:33.3 64 02:47.7 78 03:05.9 86 02:34.3 71 03:08.1 45
75 84 HOLIK Jan CZE 1999 Commencal FDF Team 41. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:41.2 0:02:28.3 0:17:41.2 03:19.9 73 02:42.5 88 02:46.8 73 03:06.9 95 02:32.3 64 03:12.6 59
76 158 CERNY Marek CZE 1973 B4 Team 6. /  Race muži 45-54 0:17:41.5 0:02:28.5 0:17:41.5 03:25.3 86 02:37.2 71 02:47.4 75 03:02.7 71 02:33.6 65 03:15.1 70
77 159 SEHNAL Martin CZE 1982 B4 Team 13. /  Race muži 35-44let 0:17:45.9 0:02:33.0 0:17:45.9 03:21.3 79 02:37.2 72 02:48.9 80 03:02.9 72 02:40.9 95 03:14.5 69
78 70 STEJSKAL - VELOSERVIS Zbyněk CZE 1975 VELOSERVIS RACE BIKE 7. /  Race muži 45-54 0:17:49.0 0:02:36.1 0:17:49.0 03:25.9 88 02:40.6 80 02:49.6 83 03:07.6 100 02:30.7 57 03:14.5 67
79 55 KOPECKÝ Michal CZE 1976 Pepebike Brno 8. /  Race muži 45-54 0:17:49.7 0:02:36.8 0:17:49.7 03:17.2 66 02:39.7 78 02:45.9 69 03:08.3 103 02:39.1 88 03:19.3 84
80 36 DVOŘÁČEK Petr CZE 1988 --- 42. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:50.8 0:02:37.8 0:17:50.8 03:13.9 60 02:39.0 76 02:49.0 81 03:08.1 102 02:41.6 98 03:19.1 83
81 184 ARNHOLD Lucas GER 1995 ShredErz e.V. 43. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:51.6 0:02:38.6 0:17:51.6 03:19.3 70 02:42.6 89 02:46.7 71 03:03.4 76 02:37.4 80 03:22.1 93
82 92 RÖTSCHKE Erik GER 2001 --- 44. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:53.6 0:02:40.6 0:17:53.6 03:25.8 87 02:42.1 87 02:43.0 60 03:04.8 80 02:39.0 85 03:18.8 81
83 32 BUREŠ Miroslav CZE 1989 ČOV Expert racing 45. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:56.3 0:02:43.4 0:17:56.3 03:21.1 76 02:41.1 82 02:50.5 86 03:06.5 91 02:40.4 91 03:16.5 74
84 75 KŘÍŽ Adam CZE 1995 Cyklo team Kolárna 46. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:59.5 0:02:46.6 0:17:59.5 03:16.5 65 02:32.7 63 02:44.8 66 02:59.7 59 03:07.9 157 03:17.7 77
85 39 NIRNBERG Petr CZE 1990 --- 47. /  Race Elite muži 21-34 let 0:18:00.3 0:02:47.3 0:18:00.3 03:22.7 80 02:41.5 86 02:47.6 77 03:05.2 83 02:40.7 94 03:22.5 96
86 74 JANČA Kryštof CZE 2004 KOLA-BBM.CZ 15. /  Race muži U21 0:18:12.4 0:02:59.4 0:18:12.4 03:30.0 101 02:43.1 91 02:52.9 95 03:12.4 121 02:36.2 76 03:17.7 77
87 62 NOVÁK Libor CZE 1977 Whyte Racing 9. /  Race muži 45-54 0:18:13.7 0:03:00.7 0:18:13.7 03:29.1 97 02:43.6 93 02:53.4 99 03:02.9 73 02:41.4 97 03:23.2 97
88 138 HALUZA Tomáš CZE 2005 Enduro Beast Brno 16. /  Race muži U21 0:18:13.9 0:03:00.9 0:18:13.9 03:28.6 95 02:46.9 106 02:51.4 88 03:07.1 97 02:38.9 83 03:20.8 86
89 152 ÖRDÖG Dániel HUN 1982 Alpinbike Team 14. /  Race muži 35-44let 0:18:16.2 0:03:03.2 0:18:16.2 03:33.2 106 02:43.8 94 02:51.4 88 03:04.8 80 02:36.6 78 03:26.2 106
90 106 GROCHOWSKI Jakub POL 1993 Freakyrippers 48. /  Race Elite muži 21-34 let 0:18:18.3 0:03:05.4 0:18:18.3 03:26.5 90 02:43.8 95 02:54.1 105 03:07.0 96 02:42.1 100 03:24.6 101
91 125 SEDLÁK Ondřej CZE 1990 Next Racing Cycling Team 49. /  Race Elite muži 21-34 let 0:18:18.9 0:03:05.9 0:18:18.9 03:23.2 83 02:43.9 96 02:56.8 110 03:06.2 89 02:43.5 104 03:25.1 102
92 76 LANDA Štěpán CZE 1981 MONDRAKER ENDURO TEAM 15. /  Race muži 35-44let 0:18:18.9 0:03:05.9 0:18:18.9 03:25.2 85 02:46.7 105 02:53.5 100 03:06.1 87 02:44.0 105 03:23.2 97
93 41 VYKOUPIL Jan CZE 1992 DAB racing team 50. /  Race Elite muži 21-34 let 0:18:19.2 0:03:06.2 0:18:19.2 03:40.8 115 02:43.1 92 02:50.1 84 03:06.7 94 02:36.2 77 03:22.1 94
94 33 MIKO Ladislav CZE 1989 --- 51. /  Race Elite muži 21-34 let 0:18:20.7 0:03:07.7 0:18:20.7 03:26.1 89 02:45.0 98 02:54.3 107 03:15.1 129 02:39.0 86 03:21.0 87
95 44 MÍKA Antonín CZE 1992 Commencal FDF Team 52. /  Race Elite muži 21-34 let 0:18:24.6 0:03:11.6 0:18:24.6 03:33.5 107 02:51.7 116 02:52.9 97 03:05.0 82 02:39.8 89 03:21.4 88
96 61 KUBICA David CZE 1970 TrosKos Palava 10. /  Race muži 45-54 0:18:26.0 0:03:13.0 0:18:26.0 03:26.8 91 02:42.8 90 02:54.2 106 03:11.4 117 02:41.8 99 03:28.8 114
97 461 SVATOŠ Václav CZE 1986 TJ Sokol Holé Vrchy 16. /  Race muži 35-44let 0:18:26.3 0:03:13.3 0:18:26.3 03:29.0 96 02:48.3 110 02:53.5 102 03:09.2 107 02:45.3 107 03:20.8 85
98 48 HUBÁČEK Petr CZE 1984 --- 17. /  Race muži 35-44let 0:18:28.7 0:03:15.8 0:18:28.7 03:33.0 105 02:46.2 103 02:53.6 103 03:10.7 114 02:42.8 101 03:22.1 95
99 51 IKONOMIDIS Daniel CZE 1994 Commencal FDF Team 53. /  Race Elite muži 21-34 let 0:18:29.2 0:03:16.2 0:18:29.2 03:42.2 119 02:47.8 109 02:52.8 94 03:07.5 99 02:40.1 90 03:18.4 80
100 143 VACEK Radek CZE 1981 --- 18. /  Race muži 35-44let 0:18:31.6 0:03:18.6 0:18:31.6 03:35.4 109 02:39.2 77 02:52.1 91 03:09.2 107 02:48.1 120 03:27.4 110

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru