Fox Enduro Race Klínovec

MTB
DATUM :19.6.2022 MÍSTO :SKI AREÁL KLÍNOVEC

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Penalties Kategorie Čas Ztráta Čistý čas Stage RACE # RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 # RZ6 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Penalties Kategorie Čas Ztráta Čistý čas Stage RACE # RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 # RZ6 #
1 2 MYŠÍK Milan CZE 1993 TREK KUR ENDURO --- 1. /  Race Elite muži 21-34 let 0:21:18.3 0:00:00.0 0:21:18.3 04:33.7 1 02:50.1 2 03:24.1 2 03:22.4 1 01:20.0 2 03:34.5 1 02:13.4 1
2 23 CHARVÁT Matěj CZE 1985 Banshee bikes / charvatBros --- 2. /  Race Elite muži 21-34 let 0:21:50.3 0:00:31.9 0:21:50.3 05:06.8 15 02:46.3 1 03:23.1 1 03:22.5 2 01:19.4 1 03:34.5 1 02:17.5 2
3 3 ŘÍHA Jakub CZE 1992 N1 TEAM --- 3. /  Race Elite muži 21-34 let 0:21:57.3 0:00:38.9 0:21:57.3 04:46.4 3 02:57.5 6 03:29.6 3 03:24.7 3 01:20.7 4 03:37.2 3 02:20.8 5
4 202 KRAL Antonin CZE 1996 Kellys Factory team --- 4. /  Race Elite muži 21-34 let 0:21:59.4 0:00:41.0 0:21:59.4 04:40.6 2 02:52.2 3 03:32.5 4 03:30.1 7 01:20.5 3 03:44.2 9 02:19.0 3
5 6 ADAMI Maxim CZE 2001 Bikeporn - Chimpanzee Team --- 5. /  Race Elite muži 21-34 let 0:22:07.4 0:00:49.0 0:22:07.4 04:46.6 4 02:54.7 5 03:33.3 5 03:31.3 10 01:22.3 5 03:39.4 5 02:19.5 4
6 7 POKŠTEFL Michal CZE 1991 KOLA-BBM.CZ --- 6. /  Race Elite muži 21-34 let 0:22:33.9 0:01:15.5 0:22:33.9 04:57.6 6 02:58.5 7 03:36.0 7 03:28.0 5 01:25.0 18 03:40.8 6 02:27.8 15
7 4 KALOUSEK Jakub CZE 2005 Sk Žamberk Tessuti sport --- 1. /  Race muži U21 0:22:44.0 0:01:25.6 0:22:44.0 05:12.0 24 02:59.7 10 03:35.1 6 03:27.9 4 01:22.9 7 03:43.2 8 02:23.0 6
8 28 MORAWSKI Filip CZE 1999 Top on Trail team --- 7. /  Race Elite muži 21-34 let 0:22:52.9 0:01:34.5 0:22:52.9 04:55.0 5 02:59.9 11 03:47.0 22 03:29.8 6 01:25.2 19 03:45.4 10 02:30.4 23
9 22 ROUŠAVÝ Vojtěch CZE 1998 JC Bike --- 8. /  Race Elite muži 21-34 let 0:22:59.4 0:01:41.0 0:22:59.4 05:01.8 13 03:06.8 23 03:37.2 9 03:35.3 15 01:23.5 11 03:48.5 13 02:26.1 13
10 11 VONDRÁŠEK Jakub CZE 1995 Spectrumbike Specialized --- 9. /  Race Elite muži 21-34 let 0:23:02.6 0:01:44.2 0:23:02.6 04:58.0 7 02:58.6 8 03:47.2 23 03:32.7 13 01:27.8 31 03:48.1 12 02:30.1 20
11 18 GRÖBL Tomáš CZE 1998 Matylda --- 10. /  Race Elite muži 21-34 let 0:23:05.1 0:01:46.7 0:23:05.1 05:09.8 18 03:02.8 16 03:40.7 12 03:31.5 11 01:23.1 8 03:47.4 11 02:29.7 17
12 25 FRENK Petr CZE 1984 Protocycles --- 1. /  Race muži 35-44let 0:23:05.6 0:01:47.2 0:23:05.6 05:01.3 12 03:02.5 15 03:42.0 13 03:35.9 17 01:25.8 21 03:52.3 24 02:25.5 10
13 220 LETÁK Petr CZE 1993 Whyte racing team --- 11. /  Race Elite muži 21-34 let 0:23:13.5 0:01:55.2 0:23:13.5 05:11.6 22 03:04.4 18 03:42.2 14 03:34.8 14 01:24.9 16 03:49.8 18 02:25.6 11
14 35 ZADÁK David CZE 1999 CYKLOTEAM Ostrov --- 12. /  Race Elite muži 21-34 let 0:23:15.0 0:01:56.6 0:23:15.0 05:10.3 19 03:07.4 26 03:43.2 16 03:32.0 12 01:23.6 12 03:48.5 13 02:29.6 16
15 138 SCHMIDT Florian GER 1994 Bike24 Racing Squad --- 13. /  Race Elite muži 21-34 let 0:23:15.5 0:01:57.1 0:23:15.5 05:16.4 29 03:08.2 29 03:36.7 8 03:30.5 9 01:22.8 6 03:49.9 19 02:30.7 24
16 19 KORYŤÁK Milan CZE 1999 Sport Team Nýrsko --- 14. /  Race Elite muži 21-34 let 0:23:16.5 0:01:58.1 0:23:16.5 04:59.5 9 03:05.1 20 03:48.9 28 03:37.2 20 01:23.5 10 03:58.5 41 02:23.7 7
17 13 CASKA Ivo CZE 1983 PTBshop.cz --- 2. /  Race muži 35-44let 0:23:17.7 0:01:59.3 0:23:17.7 05:00.3 10 03:12.5 36 03:46.7 21 03:37.6 21 01:24.9 16 03:48.8 16 02:26.6 14
18 179 PATÁK Jiří CZE 1992 MONDRAKER ENDURO TEAM --- 15. /  Race Elite muži 21-34 let 0:23:29.4 0:02:11.0 0:23:29.4 05:13.2 26 03:00.4 12 03:48.0 25 03:39.0 25 01:27.0 26 03:51.4 20 02:30.3 21
19 215 SCHÜZ Tim GER 1995 RC Germania Weißenburg e.V. --- 16. /  Race Elite muži 21-34 let 0:23:33.3 0:02:14.9 0:23:33.3 05:46.4 71 03:00.6 13 03:39.2 10 03:36.1 18 01:24.1 15 03:42.0 7 02:24.8 8
20 9 MAXA Adam CZE 2004 Rock Machine Cyklomax - PTBshop.cz --- 2. /  Race muži U21 0:23:36.8 0:02:18.4 0:23:36.8 06:01.3 92 02:52.6 4 03:44.0 17 03:30.3 8 01:23.8 14 03:38.8 4 02:25.7 12
21 193 WEIßFLOG Raphael CZE 2004 --- --- 3. /  Race muži U21 0:23:43.7 0:02:25.3 0:23:43.7 04:58.9 8 02:58.7 9 03:44.2 18 03:44.2 32 01:29.3 40 03:58.4 39 02:49.7 64
22 41 SCHUBERT André GER 1980 ShredErz eV --- 3. /  Race muži 35-44let 0:23:47.3 0:02:28.9 0:23:47.3 05:12.5 25 03:15.2 43 03:52.1 33 03:38.8 24 01:26.2 23 03:52.3 23 02:30.0 19
23 218 HEROLD Benjamin GER 1983 Rsv Rederberch --- 4. /  Race muži 35-44let 0:23:47.8 0:02:29.4 0:23:47.8 05:09.0 17 03:11.7 34 03:51.0 31 03:47.0 39 01:25.3 20 03:53.2 27 02:30.3 22
24 176 RYŠKA Radomír CZE 2002 --- --- 4. /  Race muži U21 0:23:49.0 0:02:30.6 0:23:49.0 05:21.7 36 03:07.9 27 03:45.3 20 03:38.7 23 01:27.8 31 03:54.7 33 02:32.5 29
25 10 PÁVEK Matyáš CZE 2004 Shred Lab --- 5. /  Race muži U21 0:23:49.4 0:02:31.0 0:23:49.4 05:04.7 14 03:00.9 14 03:40.7 11 03:45.4 37 01:53.0 136 03:51.4 21 02:33.0 30
26 154 KLEINDIENST Andre GER 1978 MtV Förste --- 5. /  Race muži 35-44let 0:23:50.2 0:02:31.8 0:23:50.2 05:18.8 32 03:06.8 24 03:44.9 19 03:42.6 29 01:29.6 42 03:53.1 26 02:34.2 31
27 37 JAROŠ Kamil CZE 2002 --- --- 6. /  Race muži U21 0:23:52.3 0:02:33.9 0:23:52.3 05:08.2 16 03:08.2 29 03:53.4 36 03:44.6 34 01:29.1 39 03:58.7 42 02:29.8 18
28 21 LEBL Martin CZE 1996 Commencal FDF Team --- 17. /  Race Elite muži 21-34 let 0:23:52.6 0:02:34.2 0:23:52.6 05:42.8 62 03:08.8 31 03:42.2 15 03:41.8 27 01:23.1 9 03:48.7 15 02:25.0 9
29 163 KUBĚNA Lukáš CZE 1980 --- --- 6. /  Race muži 35-44let 0:24:00.1 0:02:41.7 0:24:00.1 05:15.4 27 03:03.7 17 04:16.3 79 03:35.8 16 01:27.4 30 03:49.5 17 02:31.9 25
30 182 KÜHN Oliver GER 1996 Adler Arnstadt --- 18. /  Race Elite muži 21-34 let 0:24:05.9 0:02:47.5 0:24:05.9 05:21.3 35 03:06.4 22 03:48.5 26 03:43.6 31 01:29.1 37 03:54.4 32 02:42.2 48
31 135 LUDEWIG Ralph GER 1986 CUBE --- 7. /  Race muži 35-44let 0:24:11.3 0:02:52.9 0:24:11.3 05:11.5 21 03:18.4 49 03:52.6 34 03:44.2 33 01:29.1 36 04:00.7 48 02:34.6 32
32 31 PUFFER Dominik CZE 1993 FDF Bike Shop --- 19. /  Race Elite muži 21-34 let 0:24:12.6 0:02:54.2 0:24:12.6 05:18.7 31 03:14.2 41 03:50.5 30 03:49.4 49 01:26.6 24 04:00.7 48 02:32.3 28
33 175 DVOŘÁK Jakub CZE 1987 --- --- 8. /  Race muži 35-44let 0:24:13.6 0:02:55.2 0:24:13.6 05:11.7 23 03:22.2 55 03:52.9 35 03:45.1 35 01:28.7 34 03:54.9 35 02:38.0 37
34 29 BUDAY Jakub SVK 1998 ACT leraK Blansko --- 20. /  Race Elite muži 21-34 let 0:24:13.9 0:02:55.5 0:24:13.9 05:24.3 38 03:10.0 32 03:47.4 24 03:37.8 22 01:27.2 27 04:15.1 78 02:31.9 26
35 178 KANTOREK Petr CZE 1984 --- --- 9. /  Race muži 35-44let 0:24:21.6 0:03:03.2 0:24:21.6 05:20.1 34 03:04.9 19 03:53.4 36 03:47.0 40 01:29.8 44 04:02.4 54 02:43.7 52
36 201 LEDECKÝ Michal CZE 1990 Bike Family --- 21. /  Race Elite muži 21-34 let 0:24:26.5 0:03:08.1 0:24:26.5 05:19.2 33 03:22.1 54 04:03.4 55 03:42.5 28 01:25.9 22 03:52.2 22 02:41.0 44
37 123 JACKISCH Joel CZE 1991 --- --- 22. /  Race Elite muži 21-34 let 0:24:29.8 0:03:11.4 0:24:29.8 05:26.3 41 03:15.3 44 03:56.1 40 03:46.7 38 01:27.3 29 03:54.8 34 02:43.1 50
38 38 SCHUBERT Marc GER 1985 ShredErz e.V. --- 10. /  Race muži 35-44let 0:24:31.4 0:03:13.0 0:24:31.4 05:26.1 40 03:12.7 37 03:57.3 44 03:48.3 43 01:29.8 44 04:02.3 53 02:34.6 32
39 116 HORÁK Jáchym CZE 2003 --- --- 7. /  Race muži U21 0:24:32.1 0:03:13.7 0:24:32.1 05:39.7 56 03:07.1 25 03:48.8 27 03:43.6 30 01:34.2 71 04:02.2 52 02:36.3 34
40 134 VAN DE HATERD Wilfred GER 1972 Giant Germany Offroad Team --- 1. /  Race muži 45-54 0:24:34.4 0:03:16.0 0:24:34.4 05:21.8 37 03:12.7 37 03:58.6 50 03:48.8 46 01:30.5 49 04:00.5 47 02:41.3 46
41 47 ČIŽINSKÝ Milan CZE 1974 Madesign World Racing --- 2. /  Race muži 45-54 0:24:34.9 0:03:16.5 0:24:34.9 05:29.5 46 03:13.9 40 03:57.8 47 03:49.3 48 01:27.2 28 03:59.5 44 02:37.4 35
42 195 PREUß Robert GER 1996 --- +00:00:10 23. /  Race Elite muži 21-34 let 0:24:35.0 0:03:16.6 0:24:35.0 05:11.1 20 03:15.7 45 04:03.7 57 03:48.2 42 01:28.8 35 03:58.5 40 02:38.8 40
43 42 HANÁK Ondřej CZE 2003 Bike puzzle team --- 8. /  Race muži U21 0:24:38.6 0:03:20.2 0:24:38.6 05:16.3 28 03:16.7 46 03:56.1 41 03:58.5 68 01:32.7 62 03:54.0 30 02:44.1 54
44 188 WEBER Václav CZE 1987 BIKESTRIKE.COM --- 11. /  Race muži 35-44let 0:24:39.4 0:03:21.0 0:24:39.4 05:17.2 30 03:29.8 80 03:55.9 39 03:50.6 52 01:26.6 25 03:59.9 46 02:39.3 41
45 43 KŘÍŽEK Miroslav CZE 1978 Commencal FDF Team --- 12. /  Race muži 35-44let 0:24:47.0 0:03:28.6 0:24:47.0 05:37.7 54 03:14.8 42 03:57.5 45 03:45.2 36 01:30.2 47 03:59.6 45 02:41.8 47
46 30 HANZLÍK Jan CZE 1995 Maloch Racing Team --- 24. /  Race Elite muži 21-34 let 0:24:58.7 0:03:40.3 0:24:58.7 05:24.4 39 03:24.3 62 03:59.9 54 03:53.2 58 01:29.4 41 04:07.1 62 02:40.2 43
47 205 RADIL Jakub CZE 1987 Kolofix --- 13. /  Race muži 35-44let 0:25:01.3 0:03:42.9 0:25:01.3 05:42.7 60 03:19.1 51 03:58.2 49 03:53.6 59 01:32.5 61 03:52.7 25 02:42.2 48
48 40 HYNČICA Vlastimil CZE 1978 Top on Trail . Whyte --- 14. /  Race muži 35-44let 0:25:04.4 0:03:46.0 0:25:04.4 05:27.4 43 03:24.8 65 04:05.2 60 03:48.6 44 01:28.4 33 03:57.8 38 02:52.1 69
49 45 PEŘINA Filip CZE 2005 --- --- 9. /  Race muži U21 0:25:05.6 0:03:47.2 0:25:05.6 05:28.8 44 03:33.1 90 03:57.6 46 03:52.8 57 01:31.1 51 04:04.5 56 02:37.5 36
50 34 SOUKAL Matěj CZE 2004 --- --- 10. /  Race muži U21 0:25:17.3 0:03:58.9 0:25:17.3 05:42.7 61 03:25.7 67 03:57.8 47 03:51.2 54 01:33.1 63 04:02.0 51 02:44.6 56
51 208 KURFIŘT Vojtěch CZE 2001 Vyhaslé svíce +00:00:20 25. /  Race Elite muži 21-34 let 0:25:18.4 0:04:00.1 0:25:18.4 05:29.0 45 03:17.7 48 03:53.6 38 03:48.7 45 01:32.3 57 03:56.6 36 03:00.5 99
52 177 FABIŠOVSKÝ Ladislav CZE 1981 CYKLOTEAM OSTROV --- 15. /  Race muži 35-44let 0:25:21.9 0:04:03.5 0:25:21.9 05:32.0 48 03:23.2 60 03:59.8 53 03:52.7 56 01:33.1 63 04:07.3 64 02:53.5 76
53 102 KUČERA Martin CZE 2004 --- --- 11. /  Race muži U21 0:25:22.7 0:04:04.3 0:25:22.7 05:33.9 50 03:27.7 72 04:06.9 64 03:48.9 47 01:33.6 69 04:07.2 63 02:44.2 55
54 152 PFEIFFER Felix CZE 1988 --- --- 26. /  Race Elite muži 21-34 let 0:25:25.7 0:04:07.3 0:25:25.7 05:31.2 47 03:32.6 87 04:04.1 58 03:52.6 55 01:32.4 59 04:06.8 61 02:45.8 59
55 51 PECINA Robert CZE 1985 --- --- 16. /  Race muži 35-44let 0:25:27.0 0:04:08.6 0:25:27.0 05:32.2 49 03:20.1 52 04:03.6 56 04:03.6 75 01:33.7 70 04:09.7 68 02:43.8 53
56 216 LAMMINGER Lukas GER 2003 --- --- 12. /  Race muži U21 0:25:27.8 0:04:09.4 0:25:27.8 05:43.3 64 03:17.3 47 03:59.0 51 03:55.5 60 01:29.9 46 04:03.7 55 02:58.9 94
57 27 ZAJAC Filip CZE 2001 Vyhaslé svíce --- 27. /  Race Elite muži 21-34 let 0:25:36.4 0:04:18.0 0:25:36.4 05:59.2 89 03:12.7 37 04:26.7 96 03:49.8 50 01:32.1 55 03:57.5 37 02:38.2 38
58 104 WÄCHTLER Kevin GER 1998 ShredErz e.V. --- 28. /  Race Elite muži 21-34 let 0:25:44.5 0:04:26.1 0:25:44.5 05:45.6 68 03:27.4 69 04:04.3 59 03:58.2 66 01:32.4 58 04:08.4 65 02:48.1 61
59 60 NIRNBERG Petr CZE 1990 --- --- 29. /  Race Elite muži 21-34 let 0:25:46.1 0:04:27.7 0:25:46.1 05:37.0 53 03:31.2 84 04:09.7 67 03:58.3 67 01:36.4 82 04:10.0 70 02:43.4 51
60 50 HYNČICA Petr CZE 1973 Top no Trail --- 3. /  Race muži 45-54 0:25:47.6 0:04:29.2 0:25:47.6 05:44.9 67 03:29.0 78 04:06.3 62 04:05.6 82 01:33.3 67 04:08.9 66 02:39.3 42
61 210 WATOLLIK Markus GER 1989 Vielsackantrieb / ShredErz e.V. --- 30. /  Race Elite muži 21-34 let 0:25:50.4 0:04:32.0 0:25:50.4 05:37.7 55 03:22.2 55 04:13.5 73 04:04.5 79 01:33.2 65 04:13.8 77 02:45.3 58
62 191 BALOUS Martin CZE 1998 MONDRAKER ENDURO TEAM --- 31. /  Race Elite muži 21-34 let 0:25:52.4 0:04:34.0 0:25:52.4 05:42.9 63 03:35.7 94 04:13.3 72 03:58.8 69 01:33.2 65 04:01.8 50 02:46.4 60
63 194 VLAS Jakub CZE 2003 Kolofix - Reclino racing team --- 13. /  Race muži U21 0:25:56.4 0:04:38.1 0:25:56.4 06:05.7 99 03:28.0 75 03:57.0 43 03:56.6 62 01:34.3 73 04:06.5 60 02:48.1 62
64 141 FLÖRKE-STAATS Malte GER 1992 --- --- 32. /  Race Elite muži 21-34 let 0:25:59.1 0:04:40.7 0:25:59.1 05:57.2 84 03:22.9 57 04:07.7 65 04:01.0 72 01:29.7 43 04:05.4 58 02:55.0 82
65 58 RÖTSCHKE Erik GER 2001 --- --- 33. /  Race Elite muži 21-34 let 0:25:59.2 0:04:40.8 0:25:59.2 05:26.9 42 03:11.8 35 03:56.9 42 03:55.8 61 01:32.5 60 04:05.0 57 03:50.3 138
66 74 SZEP Milan CZE 1966 BIKESTRIKE.COM --- 1. /  Race muži 55+ 0:26:02.3 0:04:43.9 0:26:02.3 05:45.7 69 03:27.9 73 04:15.8 78 03:57.1 63 01:34.2 72 04:06.1 59 02:55.1 83
67 54 STEJSKAL - VELOSERVIS Zbyněk CZE 1975 VELOSERVIS RACE BIKE --- 4. /  Race muži 45-54 0:26:06.0 0:04:47.6 0:26:06.0 05:46.4 70 03:34.4 93 04:06.4 63 03:57.5 64 01:33.5 68 04:09.2 67 02:58.5 91
68 64 MIKO Ladislav CZE 1989 --- --- 34. /  Race Elite muži 21-34 let 0:26:07.9 0:04:49.6 0:26:07.9 05:40.2 57 03:24.3 62 04:12.2 70 03:57.9 65 01:39.1 96 04:22.5 93 02:51.6 68
69 635 KYKAL Petr CZE 1985 --- --- 17. /  Race muži 35-44let 0:26:11.9 0:04:53.5 0:26:11.9 05:41.0 58 03:28.7 77 04:14.2 75 04:09.1 89 01:31.9 53 04:16.3 79 02:50.5 66
70 48 ČERMÁK Michal SVK 1981 --- --- 18. /  Race muži 35-44let 0:26:12.5 0:04:54.1 0:26:12.5 05:34.8 52 03:33.4 91 04:05.8 61 04:23.0 113 01:34.7 76 04:12.0 72 02:48.7 63
71 57 ARNHOLD Lucas GER 1995 ShredErz e.V. --- 35. /  Race Elite muži 21-34 let 0:26:13.2 0:04:54.8 0:26:13.2 05:47.1 72 03:24.1 61 04:09.0 66 04:02.5 74 01:38.1 89 04:13.7 75 02:58.6 92
72 46 SÝKORA Pavel CZE 1995 --- --- 36. /  Race Elite muži 21-34 let 0:26:17.4 0:04:59.0 0:26:17.4 05:53.2 79 03:29.3 79 04:10.7 69 04:00.2 70 01:37.7 87 04:11.7 71 02:54.3 77
73 187 ENSTRÖM Vincent GER 1992 --- --- 37. /  Race Elite muži 21-34 let 0:26:27.9 0:05:09.5 0:26:27.9 05:48.7 76 03:30.6 81 04:17.2 86 04:06.5 84 01:31.9 53 04:20.6 88 02:52.2 71
74 127 BARTHOLOME Benjamin GER 1988 Bike24 Racing Squad --- 38. /  Race Elite muži 21-34 let 0:26:30.7 0:05:12.3 0:26:30.7 07:26.1 133 03:08.1 28 03:51.4 32 03:50.4 51 01:30.5 50 03:58.9 43 02:45.1 57
75 110 WALTER Christian CZE 1987 --- --- 19. /  Race muži 35-44let 0:26:35.8 0:05:17.4 0:26:35.8 05:47.7 73 03:46.8 107 04:13.3 71 04:05.1 81 01:35.9 81 04:13.7 74 02:53.1 74
76 59 BUREŠ Miroslav CZE 1989 ČOV Expert racing --- 39. /  Race Elite muži 21-34 let 0:26:36.7 0:05:18.3 0:26:36.7 05:54.8 83 03:27.5 71 04:22.8 92 04:04.4 78 01:35.1 78 04:19.4 86 02:52.5 72
77 197 LOS Rostislav CZE 1983 --- --- 20. /  Race muži 35-44let 0:26:38.3 0:05:19.9 0:26:38.3 05:58.6 87 03:28.4 76 04:14.7 76 04:07.4 86 01:35.2 80 04:18.9 84 02:54.9 81
78 62 HALUZA Tomáš CZE 2005 Enduro Beast Brno --- 14. /  Race muži U21 0:26:46.3 0:05:27.9 0:26:46.3 05:53.4 80 03:23.2 59 04:16.9 83 04:08.9 88 01:35.1 79 04:13.7 76 03:14.7 116
79 114 ČERVENÝ Štěpán CZE 1987 Gigantic Racing Team --- 21. /  Race muži 35-44let 0:26:49.3 0:05:30.9 0:26:49.3 05:48.2 75 03:42.0 103 04:17.2 87 04:20.8 109 01:34.5 75 04:13.4 73 02:53.0 73
80 106 ŠŤASTNÝ Marek CZE 1975 Happy Boys --- 5. /  Race muži 45-54 0:26:50.4 0:05:32.0 0:26:50.4 05:47.8 74 03:25.1 66 04:16.3 80 04:17.2 99 01:34.5 74 04:21.5 90 03:07.7 105
81 153 VEJNAR Samuel CZE 2005 GIANT cycling team --- 15. /  Race muži U21 0:26:54.6 0:05:36.2 0:26:54.6 08:01.2 136 03:18.5 50 03:49.8 29 03:48.1 41 01:30.4 48 03:54.3 31 02:32.1 27
82 55 KOPECKÝ Michal CZE 1976 Pepebike Brno --- 6. /  Race muži 45-54 0:26:56.4 0:05:38.0 0:26:56.4 05:54.7 82 03:32.6 88 04:20.6 91 04:03.7 76 01:36.8 83 04:27.5 105 03:00.0 97
83 52 VALA Lukáš CZE 1990 --- --- 40. /  Race Elite muži 21-34 let 0:26:56.5 0:05:38.1 0:26:56.5 05:42.4 59 03:21.7 53 04:16.7 81 04:35.8 128 01:40.6 109 04:27.0 103 02:52.1 69
84 49 BRÁT Matěj CZE 1978 BLUE FLY enduro team --- 22. /  Race muži 35-44let 0:26:59.9 0:05:41.5 0:26:59.9 06:00.7 91 03:27.4 70 04:17.2 85 04:04.3 77 01:37.6 86 04:24.2 98 03:08.2 107
85 119 MUŽÍK Jakub CZE 1993 MONDRAKER ENDURO TEAM --- 41. /  Race Elite muži 21-34 let 0:27:02.5 0:05:44.2 0:27:02.5 06:14.9 104 03:28.0 74 04:10.5 68 04:00.9 71 01:38.7 94 04:25.9 100 03:03.5 100
86 63 KUBEC Martin CZE 1999 --- --- 42. /  Race Elite muži 21-34 let 0:27:08.4 0:05:50.0 0:27:08.4 05:48.9 77 03:39.3 98 04:45.6 120 04:05.9 83 01:34.7 77 04:18.8 83 02:54.9 80
87 81 BALÍKOVÁ Pavla CZE 1988 Barneycycle.cz --- 1. /  Race ženy 17+ 0:27:08.5 0:05:50.1 0:27:08.5 05:58.8 88 03:31.1 82 04:27.1 98 04:11.0 94 01:39.1 97 04:21.8 91 02:59.4 95
88 174 DOUBEK Jan CZE 1985 www.dropit.cz --- 23. /  Race muži 35-44let 0:27:09.4 0:05:51.0 0:27:09.4 06:02.7 95 03:40.9 101 04:20.5 90 04:10.5 93 01:38.4 92 04:16.7 81 02:59.4 96
89 65 MÍKA Antonín CZE 1992 Commencal FDF Team --- 43. /  Race Elite muži 21-34 let 0:27:09.7 0:05:51.3 0:27:09.7 06:11.6 103 03:45.9 106 04:14.1 74 04:04.7 80 01:38.6 93 04:17.8 82 02:56.9 86
90 631 BRETHAUER Luis GER 1992 --- --- 44. /  Race Elite muži 21-34 let 0:27:17.2 0:05:58.8 0:27:17.2 05:00.5 11 03:11.4 33 04:17.1 84 03:36.3 19 01:23.7 13 03:53.9 29 05:54.0 141
91 130 HILDEBRAND Arne GER 1997 --- --- 45. /  Race Elite muži 21-34 let 0:27:19.4 0:06:01.0 0:27:19.4 06:02.1 94 03:50.6 113 04:17.9 88 04:10.5 92 01:37.5 85 04:22.8 95 02:57.7 89
92 206 GAJDŮŠEK Ondřej CZE 1990 Maloch Racing Team --- 46. /  Race Elite muži 21-34 let 0:27:22.3 0:06:03.9 0:27:22.3 06:03.3 96 03:39.3 99 04:27.3 99 04:18.1 101 01:38.1 90 04:21.4 89 02:54.6 78
93 189 BARTOŠEK Lukáš CZE 1988 MONDRAKER ENDURO TEAM --- 47. /  Race Elite muži 21-34 let 0:27:26.8 0:06:08.4 0:27:26.8 05:53.1 78 03:41.4 102 04:37.9 110 04:18.8 103 01:37.9 88 04:22.6 94 02:54.8 79
94 214 ERDMANN Pascal GER 1996 Radsport Erdmann Racing --- 48. /  Race Elite muži 21-34 let 0:27:30.0 0:06:11.6 0:27:30.0 05:57.9 86 03:32.1 85 04:28.4 102 04:20.5 107 01:39.1 98 04:26.6 102 03:05.1 101
95 69 VACEK Radek CZE 1981 --- --- 24. /  Race muži 35-44let 0:27:31.3 0:06:12.9 0:27:31.3 06:08.4 101 03:51.1 114 04:20.2 89 04:10.4 91 01:39.2 99 04:23.8 97 02:57.9 90
96 86 TRPĚLKA Kryštof CZE 1994 --- --- 49. /  Race Elite muži 21-34 let 0:27:33.1 0:06:14.7 0:27:33.1 06:03.6 97 03:39.0 97 04:29.6 103 04:21.4 110 01:39.9 106 04:28.5 107 02:51.0 67
97 72 REINECKER Jens GER 1987 --- --- 25. /  Race muži 35-44let 0:27:33.1 0:06:14.8 0:27:33.1 05:43.3 65 03:51.2 115 04:57.3 131 04:09.2 90 01:39.2 99 04:22.4 92 02:50.2 65
98 95 TEJKAL Zbyněk CZE 1983 AMOKbikers --- 26. /  Race muži 35-44let 0:27:34.7 0:06:16.4 0:27:34.7 06:26.2 112 03:24.4 64 04:23.9 93 04:12.5 95 01:43.0 116 04:19.1 85 03:05.5 102
99 77 JAROŠ Milan CZE 1994 --- --- 50. /  Race Elite muži 21-34 let 0:27:35.0 0:06:16.7 0:27:35.0 05:54.2 81 03:32.9 89 04:27.4 100 04:08.9 87 01:40.6 108 04:38.0 118 03:12.8 113
100 129 BAUER Philipp GER 1981 Velopogo --- 27. /  Race muži 35-44let 0:27:35.4 0:06:17.0 0:27:35.4 06:02.0 93 03:43.1 104 04:16.8 82 04:19.0 104 01:39.7 105 04:27.2 104 03:07.3 104

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru