Nova Sport Enduro Race Zadov

MTB
DATUM :02 - 3.7.2022 MÍSTO :SKI AREÁL ZADOV

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 # RZ6 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 # RZ6 #
1 23 PIVNIČKA Jakub CZE 2005 BIKESTRIKE.COM 0:17:48.3 0:00:00.0 0:17:48.3 03:44.7 2 02:13.1 1 03:36.9 2 03:33.8 1 02:30.4 1 02:09.1 2
2 26 KLOKOČKA Vojtěch CZE 2004 BIKESTRIKE.COM 0:17:58.6 0:00:10.3 0:17:58.6 03:43.1 1 02:16.7 2 03:41.0 3 03:37.7 3 02:31.8 2 02:08.1 1
3 3 KALOUSEK Jakub CZE 2005 Sk Žamberk Tessuti sport 0:18:15.7 0:00:27.3 0:18:15.7 03:47.3 3 02:18.9 3 03:36.2 1 03:35.4 2 02:33.2 3 02:24.5 10
4 32 KRUPA Maroš SVK 2006 OKOEVERYWHERE RACING 0:18:42.1 0:00:53.8 0:18:42.1 03:49.9 4 02:30.3 9 03:50.7 4 03:39.2 4 02:38.2 4 02:13.6 3
5 15 HARTL Štěpán CZE 2003 Snowboard Zezula 0:19:14.1 0:01:25.8 0:19:14.1 04:00.8 7 02:25.8 7 03:53.0 5 03:47.6 7 02:43.6 5 02:23.1 7
6 19 JAROŠ Kamil CZE 2002 --- 0:19:23.5 0:01:35.1 0:19:23.5 03:54.7 5 02:23.6 5 04:09.2 12 03:44.2 6 02:47.8 9 02:23.7 8
7 25 HANÁK Ondřej CZE 2003 Bike puzzle team 0:19:27.1 0:01:38.7 0:19:27.1 04:05.9 9 02:24.3 6 03:57.5 6 03:50.8 8 02:44.4 6 02:23.9 9
8 48 MAROUL Tomáš CZE 2002 GAPP System - Kolofix 0:19:35.7 0:01:47.3 0:19:35.7 04:00.0 6 02:26.3 8 04:03.0 8 03:57.0 10 02:46.4 7 02:22.9 5
9 24 SOUKAL Matěj CZE 2004 --- 0:19:47.0 0:01:58.7 0:19:47.0 04:09.1 10 02:34.9 14 03:58.0 7 03:55.0 9 02:47.8 8 02:22.1 4
10 55 KUČERA Martin CZE 2004 --- 0:20:07.2 0:02:18.9 0:20:07.2 04:04.3 8 02:30.8 11 04:08.0 9 03:58.7 11 02:59.7 12 02:25.5 11
11 65 VEJNAR Samuel CZE 2005 GIANT cycling team 0:20:20.7 0:02:32.3 0:20:20.7 04:29.8 15 02:22.6 4 04:08.2 10 03:42.1 5 03:14.7 16 02:23.1 6
12 140 HABERSCHEK Nik AUT 2003 RC Kreuzer Racing 0:20:29.9 0:02:41.6 0:20:29.9 04:10.9 11 02:33.5 13 04:09.2 11 04:06.5 13 02:59.4 11 02:30.3 12
13 45 HALUZA Tomáš CZE 2005 Enduro Beast Brno 0:21:06.1 0:03:17.7 0:21:06.1 04:16.7 12 02:30.6 10 04:20.0 13 04:02.2 12 02:58.2 10 02:58.1 19
14 127 WESTPHAL Florian GER 2002 --- 0:21:42.6 0:03:54.3 0:21:42.6 04:28.1 14 02:35.5 15 04:26.1 14 04:16.7 15 03:15.1 18 02:41.0 14
15 121 KARLÍK Filip CZE 2003 JIKO Čácha Sušice 0:21:46.8 0:03:58.4 0:21:46.8 04:19.2 13 02:37.6 16 04:34.3 17 04:25.5 18 03:14.7 15 02:35.2 13
16 84 VLK David CZE 2004 Rychlý Péra 0:21:48.3 0:04:00.0 0:21:48.3 04:34.2 16 02:32.8 12 04:29.8 15 04:13.5 14 03:09.0 13 02:48.8 17
17 87 SOBOTKA Adam CZE 2005 Enduro Beast Brno 0:22:11.8 0:04:23.4 0:22:11.8 04:36.2 17 02:47.3 18 04:32.0 16 04:21.7 16 03:12.4 14 02:42.0 15
18 78 BEDNÁŘ Filip CZE 2004 Enduro Beast Brno 0:22:28.6 0:04:40.2 0:22:28.6 04:44.1 18 02:43.6 17 04:34.4 18 04:25.1 17 03:14.7 17 02:46.4 16
19 97 TOBEŠ Tadeáš CZE 2003 Sk Žamberk Tessuti sport 0:23:31.0 0:05:42.7 0:23:31.0 04:54.7 20 02:54.6 20 04:45.8 19 04:40.1 19 03:21.2 19 02:54.4 18
20 91 VALNOHA David CZE 2005 Enduro Beast Brno 0:24:03.2 0:06:14.8 0:24:03.2 05:01.6 21 02:51.7 19 04:47.7 20 04:45.5 20 03:34.3 20 03:02.2 20
21 122 HEČKO Vojtěch CZE 2005 --- 0:24:47.2 0:06:58.9 0:24:47.2 04:46.1 19 02:56.1 21 05:05.5 21 05:02.1 21 03:47.3 21 03:10.0 21
--- 8 MAXA Adam CZE 2004 Rock Machine Cyklomax - PTBshop.cz DNF --- --- 33:32.3 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 69 JANČA Kryštof CZE 2004 KOLA-BBM.CZ DNF --- --- 02:56.3 --- 50:46.2 --- 39:16.1 --- --- --- --- --- --- ---
--- 34 DRAGOUN Václav CZE 2005 COPR TJ Přeštice DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---