Nova Sport Enduro Race Zadov

MTB
DATUM :02 - 3.7.2022 MÍSTO :SKI AREÁL ZADOV

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 # RZ6 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 # RZ6 #
1 31 FRENK Petr CZE 1984 Protocycles 0:18:21.7 0:00:00.0 0:18:21.7 03:50.8 1 02:21.4 3 03:40.4 1 03:40.1 2 02:35.1 1 02:13.6 1
2 39 VANER Jan CZE 1983 TREK KUR Enduro Team 0:18:32.9 0:00:11.2 0:18:32.9 03:51.9 2 02:20.4 1 03:46.6 2 03:39.6 1 02:38.7 2 02:15.6 2
3 9 CASKA Ivo CZE 1983 PTBshop.cz 0:19:08.3 0:00:46.6 0:19:08.3 03:54.2 3 02:23.3 4 03:53.9 3 03:43.3 3 02:39.5 3 02:34.0 9
4 22 SCHUBERT Marc GER 1985 ShredErz e.V. 0:19:29.0 0:01:07.3 0:19:29.0 04:01.1 6 02:24.3 6 03:58.8 5 03:50.3 6 02:49.2 6 02:25.1 3
5 16 SCHUBERT André GER 1980 ShredErz eV 0:19:33.9 0:01:12.2 0:19:33.9 03:57.9 4 02:20.7 2 03:58.1 4 03:48.6 4 02:51.5 8 02:37.0 10
6 33 PECINA Robert CZE 1985 --- 0:19:50.6 0:01:28.9 0:19:50.6 04:07.0 8 02:24.5 7 04:09.8 10 03:48.9 5 02:49.6 7 02:30.5 6
7 27 KŘÍŽEK Miroslav CZE 1978 Commencal FDF Team 0:19:54.7 0:01:33.0 0:19:54.7 04:06.2 7 02:23.5 5 04:07.5 9 03:59.7 11 02:47.4 4 02:30.2 5
8 133 LOOS Alex GER 1978 --- 0:20:06.2 0:01:44.5 0:20:06.2 04:09.1 11 02:25.6 9 04:06.2 7 03:55.5 7 02:56.3 13 02:33.4 8
9 139 VLČEK Michal CZE 1986 Bikeservis.eu 0:20:15.0 0:01:53.3 0:20:15.0 04:08.2 10 02:27.5 10 04:17.4 16 03:57.2 10 02:55.0 10 02:29.5 4
10 135 STREHL Sebastian GER 1982 --- 0:20:23.9 0:02:02.2 0:20:23.9 04:19.2 15 02:33.3 13 04:06.6 8 04:00.6 13 02:52.7 9 02:31.5 7
11 118 VILÁNEK Aleš CZE 1987 Bike Area Zadov Team 0:20:37.7 0:02:16.0 0:20:37.7 04:07.7 9 02:24.9 8 04:03.2 6 03:57.1 9 03:01.3 15 03:03.2 21
12 14 DOBNER Jan CZE 1982 --- 0:20:47.8 0:02:26.1 0:20:47.8 04:09.3 12 02:33.7 16 04:16.5 14 04:07.1 15 03:01.3 16 02:39.8 13
13 35 ČERMÁK Michal SVK 1981 Progressive Riding 0:21:00.1 0:02:38.4 0:21:00.1 04:31.1 19 02:33.5 15 04:16.1 13 04:03.9 14 02:55.8 12 02:39.5 11
14 64 SEHNAL Martin CZE 1982 B4 Team 0:21:02.5 0:02:40.8 0:21:02.5 04:18.9 14 02:34.6 17 04:20.8 17 04:07.5 16 02:57.1 14 02:43.5 17
15 41 BRÁT Matěj CZE 1978 BLUE FLY enduro team 0:21:02.7 0:02:41.0 0:21:02.7 04:27.2 17 02:35.8 19 04:14.6 11 04:00.0 12 03:03.7 17 02:41.2 15
16 112 ZRALÝ Milan CZE 1982 Bikefactory Strakonice 0:21:03.6 0:02:41.9 0:21:03.6 04:23.1 16 02:31.3 12 04:17.1 15 04:15.6 20 02:55.0 11 02:41.4 16
17 51 WEBER Václav CZE 1987 BIKESTRIKE.COM 0:21:49.9 0:03:28.2 0:21:49.9 03:59.1 5 02:28.4 11 04:15.9 12 03:55.6 8 02:48.2 5 04:22.6 26
18 59 VACEK Radek CZE 1981 --- 0:21:51.2 0:03:29.5 0:21:51.2 04:16.2 13 02:39.0 20 04:34.7 20 04:13.0 18 03:16.9 19 02:51.2 18
19 60 REINECKER Jens GER 1987 --- 0:21:51.7 0:03:30.0 0:21:51.7 04:32.2 20 02:33.3 14 04:34.1 19 04:21.3 21 03:09.4 18 02:41.1 14
20 75 HAJNÝ Martin CZE 1986 --- 0:22:04.9 0:03:43.2 0:22:04.9 04:28.4 18 02:44.0 22 04:37.1 21 04:15.1 19 03:20.6 22 02:39.6 12
21 85 GIERTH Paul GER 1986 --- 0:23:04.9 0:04:43.2 0:23:04.9 04:51.8 23 02:35.2 18 04:25.2 18 04:11.7 17 03:17.9 21 03:43.0 25
22 126 CHOTT Robert CZE 1987 Los Podolos 0:23:06.4 0:04:44.7 0:23:06.4 04:37.8 21 02:46.8 24 04:49.3 22 04:33.3 22 03:17.2 20 03:01.7 20
23 106 JESCHEK Christian GER 1984 --- 0:23:36.8 0:05:15.1 0:23:36.8 04:41.2 22 02:41.0 21 04:59.2 25 04:44.0 24 03:27.8 24 03:03.3 22
24 136 STREHL Jan-Phillip GER 1984 --- 0:23:54.9 0:05:33.2 0:23:54.9 05:01.3 25 02:54.8 25 04:58.8 24 04:33.7 23 03:25.2 23 03:00.8 19
25 88 JEŘÁBEK Milan CZE 1979 MONDRAKER ENDURO TEAM 0:24:32.3 0:06:10.6 0:24:32.3 05:01.9 26 03:04.5 26 04:53.7 23 04:45.8 25 03:37.6 25 03:08.6 23
26 105 PALA Marcin POL 1983 --- 0:24:55.8 0:06:34.1 0:24:55.8 04:54.6 24 02:46.7 23 05:21.1 26 04:49.7 26 03:41.4 26 03:22.1 24
--- 11 SCHWARZ Pavel CZE 1981 FRbikes DNF --- --- 28:03.9 --- 13:24.2 --- --- --- --- --- 42:16.1 --- --- ---
--- 143 ČERMÁK Jiří CZE 1986 BIKE Racing Sušice DNF --- --- 28:56.0 --- 22:12.5 --- 13:10.0 --- 18:10.0 --- 02:19.6 --- --- ---
--- 93 CHVOJKA Jindřich CZE 1979 --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 94 ABELS Philipp GER 1986 DAV München-Oberland DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 95 ZÁPOTOCKÝ Jakub CZE 1984 --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 104 JABŮREK Bedřich CZE 1980 --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 107 GRAF Michael GER 1982 Dimb Racing Team DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 113 GAMBIRAŽA Kristian CZE 1983 BomBamBino.cz DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 144 KYKAL Petr CZE 1985 YETI wonderfullbikes.cz DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---