TREK Enduro Race Kouty

MTB
DATUM :24.7.2022 MÍSTO :SKI AREÁL KOUTY NAD DESNOU

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Penalties Kategorie Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Penalties Kategorie Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
1 169 LUKASIK Slawomir POL 1993 Canyon CLLCTV Dainese --- 1. /  Race Elite muži 21-34 let 0:21:37.6 0:00:00.0 0:21:37.6 03:53.6 1 05:34.4 1 02:18.5 2 02:42.9 1 07:08.0 1
2 1 ŘÍHA Jakub CZE 1992 N1 TEAM --- 2. /  Race Elite muži 21-34 let 0:22:13.0 0:00:35.4 0:22:13.0 04:00.3 3 05:39.3 2 02:20.3 4 02:46.2 2 07:26.8 5
3 12 CHARVÁT Matěj CZE 1985 Banshee bikes / charvatBros --- 3. /  Race Elite muži 21-34 let 0:22:18.1 0:00:40.5 0:22:18.1 04:06.3 9 05:48.5 4 02:18.3 1 02:47.5 3 07:17.4 3
4 14 TEJCHMAN Přemek CZE 1988 Qayron Factory Team --- 4. /  Race Elite muži 21-34 let 0:22:36.3 0:00:58.6 0:22:36.3 04:04.6 6 05:50.9 6 02:23.8 5 02:50.7 5 07:26.1 4
5 43 KRAL Antonin CZE 1996 Kellys Factory team --- 5. /  Race Elite muži 21-34 let 0:22:42.8 0:01:05.2 0:22:42.8 04:05.6 7 05:48.1 3 02:23.9 6 02:56.7 8 07:28.4 7
6 7 PIVNIČKA Jakub CZE 2005 BIKESTRIKE.COM --- 1. /  Race muži U21 0:22:43.2 0:01:05.6 0:22:43.2 04:04.0 4 05:49.0 5 02:26.7 9 02:50.6 4 07:32.8 8
7 2 MYŠÍK Milan CZE 1993 TREK KUR ENDURO --- 6. /  Race Elite muži 21-34 let 0:22:45.8 0:01:08.2 0:22:45.8 04:04.6 5 05:53.9 7 02:25.4 8 02:53.7 6 07:28.0 6
8 18 KLOKOČKA Vojtěch CZE 2004 BIKESTRIKE.COM --- 2. /  Race muži U21 0:23:00.1 0:01:22.5 0:23:00.1 04:06.4 10 05:59.5 9 02:25.2 7 02:53.9 7 07:35.1 9
9 3 KALOUSEK Jakub CZE 2005 Sk Žamberk Tessuti sport --- 3. /  Race muži U21 0:23:15.6 0:01:38.0 0:23:15.6 04:11.5 12 05:58.3 8 02:27.7 10 02:58.7 11 07:39.2 11
10 19 MALÝ Petr CZE 1995 Commencal FDF Team --- 7. /  Race Elite muži 21-34 let 0:23:16.8 0:01:39.1 0:23:16.8 04:05.6 8 06:03.4 14 02:31.0 21 02:57.5 10 07:39.1 10
11 11 SEHNAL Stanislav CZE 1994 Kellys Factory team --- 8. /  Race Elite muži 21-34 let 0:23:19.0 0:01:41.4 0:23:19.0 03:58.7 2 06:27.4 44 02:19.7 3 03:17.4 51 07:15.7 2
12 5 ADAMI Maxim CZE 2001 Bikeporn - Chimpanzee Team --- 9. /  Race Elite muži 21-34 let 0:23:29.1 0:01:51.4 0:23:29.1 04:14.0 14 06:02.8 13 02:27.8 11 02:57.4 9 07:47.0 15
13 20 MOUDRÝ Vojtěch CZE 2000 TREK KUR ENDURO --- 10. /  Race Elite muži 21-34 let 0:23:33.1 0:01:55.4 0:23:33.1 04:10.0 11 06:02.0 11 02:28.6 12 03:06.1 25 07:46.2 13
14 31 MAXA Adam CZE 2004 Rock Machine Cyklomax - PTBshop.cz --- 4. /  Race muži U21 0:23:40.8 0:02:03.2 0:23:40.8 04:15.4 15 06:06.2 20 02:30.0 17 03:00.4 13 07:48.7 16
15 16 NEVRKLA Mikuláš CZE 1998 Bikeporn - Chimpanzee Team --- 11. /  Race Elite muži 21-34 let 0:23:45.1 0:02:07.4 0:23:45.1 04:14.0 13 06:07.1 21 02:31.0 21 03:02.4 18 07:50.5 18
16 24 FRENK Petr CZE 1984 Protocycles --- 1. /  Race muži 35-44let 0:23:49.7 0:02:12.1 0:23:49.7 04:21.2 23 06:03.8 15 02:29.2 15 03:00.6 14 07:54.7 23
17 252 KRUPA Maroš SVK 2006 OKOEVERYWHERE RACING --- 5. /  Race muži U21 0:23:51.4 0:02:13.8 0:23:51.4 04:20.5 21 06:01.3 10 02:29.1 14 03:00.0 12 08:00.4 33
18 62 HÁJEK Martin CZE 2001 Cyklo Krystyník Racing Team --- 12. /  Race Elite muži 21-34 let 0:23:51.8 0:02:14.2 0:23:51.8 04:16.3 16 06:05.9 19 02:30.7 20 03:06.8 28 07:51.9 21
19 33 PÁVEK Matyáš CZE 2004 Shred Lab --- 6. /  Race muži U21 0:23:56.9 0:02:19.2 0:23:56.9 04:19.0 19 06:04.5 17 02:38.4 42 03:04.7 20 07:50.1 17
20 8 ROUŠAVÝ Vojtěch CZE 1998 JC Bike --- 13. /  Race Elite muži 21-34 let 0:23:57.1 0:02:19.4 0:23:57.1 04:18.3 17 06:03.8 16 02:30.3 18 03:05.4 24 07:59.1 30
21 54 FIEDLER Zdeněk CZE 2002 Čistý sport --- 7. /  Race muži U21 0:23:57.4 0:02:19.8 0:23:57.4 04:23.7 29 06:09.0 24 02:28.9 13 03:04.8 21 07:50.7 19
22 9 KORYŤÁK Milan CZE 1999 Sport Team Nýrsko --- 14. /  Race Elite muži 21-34 let 0:24:04.8 0:02:27.2 0:24:04.8 04:20.4 20 06:15.3 30 02:30.5 19 03:07.8 32 07:50.8 20
23 32 VANER Jan CZE 1983 TREK KUR Enduro Team --- 2. /  Race muži 35-44let 0:24:08.4 0:02:30.7 0:24:08.4 04:25.2 31 06:07.8 23 02:35.6 29 03:02.0 16 07:57.6 25
24 4 POKŠTEFL Michal CZE 1991 KOLA-BBM.CZ --- 15. /  Race Elite muži 21-34 let 0:24:13.0 0:02:35.4 0:24:13.0 04:18.4 18 06:12.4 26 02:36.0 32 03:06.2 26 08:00.0 31
25 201 KACZMARCZYK Krzysztof POL 2001 TRIPULA +00:00:30 16. /  Race Elite muži 21-34 let 0:24:16.6 0:02:38.9 0:24:16.6 04:23.1 26 06:05.9 18 02:29.9 16 03:01.2 15 07:46.3 14
26 77 SKIBA Karol POL 2000 --- --- 17. /  Race Elite muži 21-34 let 0:24:18.5 0:02:40.9 0:24:18.5 04:21.5 24 06:23.5 38 02:35.5 27 03:11.7 41 07:46.2 12
27 56 VEJNAR Samuel CZE 2005 GIANT cycling team --- 8. /  Race muži U21 0:24:21.5 0:02:43.9 0:24:21.5 04:27.0 35 06:16.1 31 02:32.0 23 03:07.4 31 07:58.8 29
28 60 KOLAR Michael SVK 1992 OKOEVERYWHERE RACING --- 18. /  Race Elite muži 21-34 let 0:24:23.4 0:02:45.8 0:24:23.4 04:25.9 32 06:15.1 29 02:36.3 33 03:14.1 45 07:51.9 21
29 208 SOJKA Adam POL 2005 --- --- 9. /  Race muži U21 0:24:23.5 0:02:45.9 0:24:23.5 04:28.0 36 06:12.7 28 02:38.0 40 03:02.1 17 08:02.6 34
30 180 RECZEK Paweł POL 1979 Eskimoo Racing Team --- 3. /  Race muži 35-44let 0:24:23.9 0:02:46.3 0:24:23.9 04:34.9 47 06:12.0 25 02:33.8 24 03:05.2 23 07:57.8 26
31 22 JAROŠ Kamil CZE 2002 --- --- 10. /  Race muži U21 0:24:25.7 0:02:48.1 0:24:25.7 04:29.0 37 06:18.8 34 02:34.6 25 03:05.1 22 07:58.2 28
32 6 VONDRÁŠEK Jakub CZE 1995 Spectrumbike Specialized --- 19. /  Race Elite muži 21-34 let 0:24:25.8 0:02:48.1 0:24:25.8 04:20.6 22 06:24.8 39 02:36.5 34 03:07.1 30 07:56.6 24
33 29 SOUKAL Matěj CZE 2004 --- --- 11. /  Race muži U21 0:24:26.3 0:02:48.7 0:24:26.3 04:23.5 28 06:20.9 36 02:37.2 37 03:06.6 27 07:57.9 27
34 71 KRAJČOVIECH Peter SVK 1992 --- --- 20. /  Race Elite muži 21-34 let 0:24:28.1 0:02:50.4 0:24:28.1 04:26.3 33 06:02.5 12 02:39.4 43 03:06.9 29 08:12.8 40
35 82 KULHAVÝ Radek CZE 1984 n/a --- 4. /  Race muži 35-44let 0:24:28.3 0:02:50.7 0:24:28.3 04:21.7 25 06:12.4 27 02:37.3 38 03:03.8 19 08:12.9 41
36 155 ČUŇAS ČUNEK David CZE 1989 Whyte Racing --- 21. /  Race Elite muži 21-34 let 0:24:35.3 0:02:57.6 0:24:35.3 04:29.6 38 06:19.7 35 02:35.9 31 03:10.0 38 08:00.0 32
37 10 CASKA Ivo CZE 1983 PTBshop.cz --- 5. /  Race muži 35-44let 0:24:37.9 0:03:00.3 0:24:37.9 04:23.5 27 06:07.6 22 02:35.6 28 03:17.0 50 08:14.1 44
38 179 MOŠKO Martin CZE 1990 Commencal FDF Team --- 22. /  Race Elite muži 21-34 let 0:24:42.8 0:03:05.2 0:24:42.8 04:30.3 40 06:16.2 32 02:35.4 26 03:10.6 39 08:10.2 37
39 30 MORAWSKI Filip CZE 1999 Top on Trail team --- 23. /  Race Elite muži 21-34 let 0:24:47.8 0:03:10.2 0:24:47.8 04:24.7 30 06:25.1 40 02:35.8 30 03:09.8 37 08:12.2 39
40 37 DRABIK Peter SVK 1973 OKOEVERYWHERE RACING --- 1. /  Race muži 45-54 0:24:58.8 0:03:21.1 0:24:58.8 04:33.7 44 06:31.1 47 02:41.2 50 03:09.7 36 08:02.9 35
41 79 KANTOREK Petr CZE 1984 --- --- 6. /  Race muži 35-44let 0:25:01.0 0:03:23.4 0:25:01.0 04:29.8 39 06:27.8 45 02:37.8 39 03:08.3 34 08:17.2 50
42 150 ODZIOMEK Olaf POL 1994 --- --- 24. /  Race Elite muži 21-34 let 0:25:02.3 0:03:24.7 0:25:02.3 04:38.7 53 06:17.1 33 02:36.8 35 03:13.8 44 08:15.8 48
43 21 BUDAY Jakub SVK 1998 --- --- 25. /  Race Elite muži 21-34 let 0:25:03.1 0:03:25.5 0:25:03.1 04:31.5 42 06:29.9 46 02:38.3 41 03:08.2 33 08:14.9 45
44 67 RYŠKA Radomír CZE 2002 --- --- 12. /  Race muži U21 0:25:06.7 0:03:29.0 0:25:06.7 04:26.9 34 06:25.3 41 02:39.4 44 03:21.4 61 08:13.5 42
45 187 SOWA Dawid POL 1998 --- +00:00:10 26. /  Race Elite muži 21-34 let 0:25:10.8 0:03:33.1 0:25:10.8 04:33.7 45 06:26.0 42 02:40.4 47 03:12.4 42 08:08.1 36
46 27 HANZLÍK Jan CZE 1995 Maloch Racing Team --- 27. /  Race Elite muži 21-34 let 0:25:15.5 0:03:37.8 0:25:15.5 04:33.6 43 06:32.9 49 02:42.3 54 03:14.8 47 08:11.7 38
47 83 VLČEK Michal CZE 1986 Bikeservis.eu --- 7. /  Race muži 35-44let 0:25:15.8 0:03:38.2 0:25:15.8 04:30.9 41 06:33.8 51 02:40.9 49 03:14.5 46 08:15.7 47
48 75 SEIDL Martin CZE 2001 FDF Commencal team --- 28. /  Race Elite muži 21-34 let 0:25:15.9 0:03:38.3 0:25:15.9 04:35.9 48 06:22.2 37 02:52.6 85 03:11.5 40 08:13.6 43
49 48 HYNČICA Vlastimil CZE 1978 Top on Trail . Whyte --- 8. /  Race muži 35-44let 0:25:21.0 0:03:43.3 0:25:21.0 04:37.1 49 06:33.0 50 02:43.4 57 03:09.1 35 08:18.3 52
50 26 SCHUBERT Marc GER 1985 ShredErz e.V. --- 9. /  Race muži 35-44let 0:25:25.6 0:03:48.0 0:25:25.6 04:40.0 55 06:31.6 48 02:37.1 36 03:17.5 52 08:19.2 53
51 15 HARTL Štěpán CZE 2003 Snowboard Zezula --- 13. /  Race muži U21 0:25:26.5 0:03:48.8 0:25:26.5 04:34.3 46 06:39.7 59 02:39.7 46 03:15.7 49 08:16.8 49
52 52 WEBER Václav CZE 1987 BIKESTRIKE.COM --- 10. /  Race muži 35-44let 0:25:36.5 0:03:58.8 0:25:36.5 04:42.1 58 06:35.5 54 02:45.6 65 03:15.5 48 08:17.6 51
53 91 TARKOWSKI Marcin POL 1993 Freaky Rippers +00:00:10 29. /  Race Elite muži 21-34 let 0:25:43.0 0:04:05.4 0:25:43.0 04:38.9 54 06:34.3 52 02:44.2 60 03:20.0 56 08:15.4 46
54 161 HYNEK Jan CZE 1989 --- --- 30. /  Race Elite muži 21-34 let 0:25:47.4 0:04:09.7 0:25:47.4 04:38.1 51 06:47.3 73 02:41.8 52 03:20.2 57 08:19.9 54
55 188 PIETRZAK Dawid POL 1987 Eskimoo Racing Team --- 11. /  Race muži 35-44let 0:25:48.5 0:04:10.8 0:25:48.5 04:43.9 61 06:35.0 53 02:45.3 64 03:22.6 65 08:21.6 56
56 46 KUČERA Martin CZE 2004 --- --- 14. /  Race muži U21 0:25:53.6 0:04:16.0 0:25:53.6 04:42.5 59 06:37.3 55 02:44.6 62 03:21.8 63 08:27.4 61
57 95 PRYLIŃSKI Mikołaj POL 1990 FULLGAS +00:00:10 31. /  Race Elite muži 21-34 let 0:25:55.4 0:04:17.8 0:25:55.4 04:37.9 50 06:39.8 60 02:42.8 55 03:23.0 67 08:21.7 57
58 51 PEŘINA Filip CZE 2005 --- --- 15. /  Race muži U21 0:25:58.3 0:04:20.7 0:25:58.3 04:46.2 67 06:40.8 62 02:39.6 45 03:12.6 43 08:38.9 74
59 50 ČIŽINSKÝ Milan CZE 1974 Madesign World Racing --- 2. /  Race muži 45-54 0:26:00.5 0:04:22.9 0:26:00.5 04:46.0 65 06:42.5 65 02:41.7 51 03:19.7 55 08:30.5 65
60 198 HELCL Ondřej CZE 1999 --- +00:00:10 32. /  Race Elite muži 21-34 let 0:26:02.3 0:04:24.6 0:26:02.3 04:44.7 62 06:39.6 57 02:44.1 59 03:21.0 60 08:22.8 59
61 28 HANÁK Ondřej CZE 2003 BIKE puzzle team --- 16. /  Race muži U21 0:26:05.6 0:04:28.0 0:26:05.6 04:48.0 70 06:38.5 56 02:49.1 73 03:20.4 58 08:29.5 64
62 206 WIECZORKIEWICZ Aleksander POL 1985 --- --- 12. /  Race muži 35-44let 0:26:06.9 0:04:29.2 0:26:06.9 04:41.7 57 06:41.6 63 02:46.2 67 03:20.6 59 08:36.7 72
63 172 ONDŘEJ Jan CZE 1983 Whyte racing team --- 13. /  Race muži 35-44let 0:26:10.2 0:04:32.5 0:26:10.2 04:48.9 73 06:45.2 69 02:46.7 68 03:26.8 74 08:22.5 58
64 199 JUNG Matěj CZE 1996 Otrok Krabcycles +00:00:10 33. /  Race Elite muži 21-34 let 0:26:10.5 0:04:32.8 0:26:10.5 04:53.6 82 06:41.8 64 02:42.2 53 03:21.6 62 08:21.0 55
65 42 ČABLÍK Jakub CZE 1992 Sapa bike --- 34. /  Race Elite muži 21-34 let 0:26:12.7 0:04:35.0 0:26:12.7 04:47.7 69 06:44.7 67 02:49.2 74 03:18.7 54 08:32.2 68
66 575 KŘÍŽEK Míra CZE 1978 --- --- 14. /  Race muži 35-44let 0:26:15.4 0:04:37.7 0:26:15.4 04:40.3 56 06:45.7 70 02:45.8 66 03:29.8 83 08:33.7 69
67 163 PŁONKA Mateusz POL 1987 Sfabrykowani Racing team --- 15. /  Race muži 35-44let 0:26:18.2 0:04:40.5 0:26:18.2 04:45.3 64 06:39.7 58 02:52.8 86 03:25.9 72 08:34.4 70
68 175 FÖRSTER Eric GER 1986 Görlitz post sv --- 16. /  Race muži 35-44let 0:26:21.2 0:04:43.6 0:26:21.2 04:49.2 74 06:45.0 68 02:44.3 61 03:30.9 85 08:31.6 67
69 145 BASTIAN Richter GER 1994 29er-Racing --- 35. /  Race Elite muži 21-34 let 0:26:23.4 0:04:45.8 0:26:23.4 04:50.0 78 06:39.8 60 02:47.3 71 03:24.5 69 08:41.7 79
70 178 STRACH Jakub CZE 1990 Ski a Bike centrum Radotín --- 36. /  Race Elite muži 21-34 let 0:26:25.7 0:04:48.1 0:26:25.7 04:57.8 92 06:43.4 66 02:48.6 72 03:24.3 68 08:31.5 66
71 55 CERNY Marek CZE 1973 B4 Team --- 3. /  Race muži 45-54 0:26:28.1 0:04:50.4 0:26:28.1 04:47.5 68 06:48.2 74 02:49.3 75 03:22.8 66 08:40.1 78
72 171 STANK Jakub SVK 1988 FlatOut --- 37. /  Race Elite muži 21-34 let 0:26:29.1 0:04:51.4 0:26:29.1 04:56.5 88 06:53.2 80 02:46.8 69 03:27.0 77 08:25.5 60
73 196 CHMIELECKI Paweł POL 1987 Eskimoo Racing Team --- 17. /  Race muži 35-44let 0:26:36.1 0:04:58.5 0:26:36.1 04:49.5 75 06:58.8 90 02:47.1 70 03:24.8 70 08:35.7 71
74 195 BUDZ Blazej POL 2003 --- --- 17. /  Race muži U21 0:26:39.8 0:05:02.2 0:26:39.8 04:38.6 52 06:26.6 43 02:43.4 58 03:37.1 99 09:13.9 110
75 53 WÄCHTLER Kevin GER 1998 ShredErz e.V. --- 38. /  Race Elite muži 21-34 let 0:26:40.3 0:05:02.6 0:26:40.3 04:54.9 86 06:46.8 71 02:50.7 79 03:28.5 80 08:39.3 76
76 115 GAJDŮŠEK Ondřej CZE 1990 Maloch Racing Team --- 39. /  Race Elite muži 21-34 let 0:26:42.1 0:05:04.5 0:26:42.1 04:44.9 63 06:47.0 72 02:50.8 80 03:36.5 98 08:42.8 81
77 170 MICHÁLEK Viktor SVK 1980 Cyklistický klub Stupava --- 18. /  Race muži 35-44let 0:26:43.3 0:05:05.7 0:26:43.3 05:01.7 100 07:02.8 96 02:43.0 56 03:26.8 75 08:28.7 62
78 176 ŠAJNER Filip CZE 2003 Team Humor --- 18. /  Race muži U21 0:26:44.4 0:05:06.7 0:26:44.4 04:42.7 60 06:48.7 75 02:40.8 48 03:18.0 53 09:14.1 111
79 107 JANČA Kryštof CZE 2004 KOLA-BBM.CZ --- 19. /  Race muži U21 0:26:48.7 0:05:11.1 0:26:48.7 04:52.1 81 06:49.6 76 02:52.2 84 03:35.3 94 08:39.4 77
80 576 HAVLICKÁ Kristýna CZE 1998 Rock Machine Enduro Team --- 1. /  Race ženy 17+ 0:26:53.1 0:05:15.4 0:26:53.1 04:58.1 94 06:55.5 82 02:49.5 76 03:26.8 75 08:42.9 83
81 45 BUREŠ Miroslav CZE 1989 ČOV Expert racing --- 40. /  Race Elite muži 21-34 let 0:26:54.9 0:05:17.3 0:26:54.9 04:48.7 72 06:59.5 93 02:53.2 88 03:29.6 82 08:43.7 84
82 76 KOPECKÝ Michal CZE 1976 Pepebike Brno --- 4. /  Race muži 45-54 0:27:02.6 0:05:25.0 0:27:02.6 04:49.6 76 06:53.4 81 02:53.2 89 03:27.0 78 08:59.2 95
83 57 MUŽÍK Jakub CZE 1993 MONDRAKER ENDURO TEAM --- 41. /  Race Elite muži 21-34 let 0:27:04.0 0:05:26.4 0:27:04.0 04:54.2 83 06:58.1 88 02:59.4 111 03:33.4 90 08:38.7 73
84 38 NIRNBERG Petr CZE 1990 --- --- 42. /  Race Elite muži 21-34 let 0:27:04.3 0:05:26.7 0:27:04.3 04:49.8 77 07:07.0 104 02:50.2 78 03:33.2 88 08:43.9 85
85 59 HYNČICA Petr CZE 1973 Top no Trail +00:00:20 5. /  Race muži 45-54 0:27:04.7 0:05:27.0 0:27:04.7 04:56.6 89 06:56.5 84 02:44.8 63 03:27.5 79 08:39.1 75
86 92 BALOUS Martin CZE 1998 MONDRAKER ENDURO TEAM --- 43. /  Race Elite muži 21-34 let 0:27:08.4 0:05:30.7 0:27:08.4 05:02.6 101 06:50.2 78 02:51.8 83 03:41.3 107 08:42.4 80
87 34 PECINA Robert CZE 1985 --- --- 19. /  Race muži 35-44let 0:27:10.1 0:05:32.5 0:27:10.1 04:46.1 66 06:59.2 91 02:53.8 91 03:33.8 92 08:57.1 93
88 89 ZRALÝ Milan CZE 1982 Bikefactory Strakonice --- 20. /  Race muži 35-44let 0:27:11.7 0:05:34.0 0:27:11.7 04:54.8 85 06:50.8 79 02:56.1 97 03:33.4 89 08:56.4 92
89 78 MIKO Ladislav CZE 1989 --- --- 44. /  Race Elite muži 21-34 let 0:27:17.9 0:05:40.3 0:27:17.9 04:57.6 91 07:18.2 120 02:57.2 102 03:21.8 64 08:42.8 82
90 97 KYKAL Petr CZE 1985 DEVIATE wonderfullbikes.cz --- 21. /  Race muži 35-44let 0:27:24.2 0:05:46.6 0:27:24.2 05:04.8 104 06:58.3 89 02:53.8 91 03:37.8 101 08:49.4 89
91 143 HŘEBÍČEK Radek CZE 2002 Cycology Bike Shop --- 20. /  Race muži U21 0:27:24.8 0:05:47.1 0:27:24.8 04:48.3 71 06:57.3 86 02:53.0 87 03:43.8 112 09:02.2 100
92 58 SEHNAL Martin CZE 1982 B4 Team --- 22. /  Race muži 35-44let 0:27:25.4 0:05:47.8 0:27:25.4 04:58.0 93 06:56.3 83 02:58.4 108 03:33.7 91 08:58.8 94
93 66 STEJSKAL - VELOSERVIS Zbyněk CZE 1975 VELOSERVIS RACE BIKE --- 6. /  Race muži 45-54 0:27:30.2 0:05:52.5 0:27:30.2 04:58.4 95 07:09.5 109 02:57.8 105 03:36.0 96 08:48.3 87
94 64 JAROŠ Milan CZE 1994 --- --- 45. /  Race Elite muži 21-34 let 0:27:31.0 0:05:53.4 0:27:31.0 04:56.1 87 06:59.4 92 02:54.2 94 03:41.5 109 08:59.7 96
95 106 KUBEC Martin CZE 1999 --- --- 46. /  Race Elite muži 21-34 let 0:27:32.8 0:05:55.1 0:27:32.8 05:10.0 113 06:56.8 85 02:56.4 100 03:26.3 73 09:03.1 101
96 127 SAGL Marcel AUT 2001 D2mont s.r.o.Merida cycling team --- 47. /  Race Elite muži 21-34 let 0:27:35.6 0:05:57.9 0:27:35.6 05:01.4 99 07:13.5 114 02:50.9 82 03:24.9 71 09:04.7 105
97 98 BUREK Katarzyna POL 1993 --- +00:00:10 2. /  Race ženy 17+ 0:27:39.3 0:06:01.7 0:27:39.3 04:57.5 90 07:15.9 118 02:57.3 104 03:29.3 81 08:49.2 88
98 112 TEJKAL Zbyněk CZE 1983 AMOKbikers --- 23. /  Race muži 35-44let 0:27:42.8 0:06:05.2 0:27:42.8 04:59.6 97 07:06.0 103 02:56.2 98 03:39.3 105 09:01.6 98
99 101 SÝKORA Pavel CZE 1995 --- --- 48. /  Race Elite muži 21-34 let 0:27:43.0 0:06:05.3 0:27:43.0 05:08.5 109 07:01.3 94 02:56.3 99 03:33.1 87 09:03.7 102
100 117 VYKOUPIL Jan CZE 1992 DAB racing team --- 49. /  Race Elite muži 21-34 let 0:27:43.6 0:06:06.0 0:27:43.6 05:03.6 102 07:03.0 97 02:56.9 101 03:38.7 103 09:01.4 97

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru