Kona Enduro Race Špičák

MTB
DATUM :11.9.2022 MÍSTO :BIKEPARK ŠPIČÁK

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
1 3 CHARVÁT Matěj CZE 1985 Banshee bikes / charvatBros 1. /  Race Elite muži 21-34 let 0:27:12.2 0:00:00.0 0:27:12.2 06:48.7 5 05:32.9 6 04:33.8 3 04:05.8 1 06:10.9 1
2 11 TEJCHMAN Přemek CZE 1988 Qayron Factory Team 2. /  Race Elite muži 21-34 let 0:27:16.5 0:00:04.2 0:27:16.5 06:44.2 4 05:22.3 2 04:31.4 2 04:16.5 5 06:21.9 3
3 1 ŘÍHA Jakub CZE 1992 N1 TEAM 3. /  Race Elite muži 21-34 let 0:27:23.0 0:00:10.7 0:27:23.0 06:23.9 1 05:21.8 1 04:34.2 4 04:18.1 6 06:44.8 13
4 5 KLOKOČKA Vojtěch CZE 2004 BIKESTRIKE.COM 1. /  Race muži U21 0:27:25.2 0:00:12.9 0:27:25.2 06:39.1 2 05:25.2 4 04:39.0 5 04:13.5 3 06:28.4 5
5 244 KRAL Antonin CZE 1996 Kellys Factory team 4. /  Race Elite muži 21-34 let 0:28:10.2 0:00:57.9 0:28:10.2 07:12.8 13 05:31.8 5 04:42.1 8 04:13.9 4 06:29.4 6
6 12 BLÁHA Vojtěch CZE 1999 Actofive – Bikestrike 5. /  Race Elite muži 21-34 let 0:28:12.9 0:01:00.6 0:28:12.9 06:39.7 3 05:23.2 3 04:29.8 1 05:25.8 58 06:14.1 2
7 8 ADAMI Maxim CZE 2001 Bikeporn - Chimpanzee Team 6. /  Race Elite muži 21-34 let 0:28:20.1 0:01:07.8 0:28:20.1 06:58.5 8 05:46.6 14 04:41.3 7 04:10.7 2 06:42.9 11
8 30 LINDNER Kevin GER 1991 ShredERZ 7. /  Race Elite muži 21-34 let 0:28:28.3 0:01:16.0 0:28:28.3 07:05.7 11 05:39.8 9 04:43.3 10 04:21.1 7 06:38.3 8
9 39 LETÁK Petr CZE 1993 Whyte racing team 8. /  Race Elite muži 21-34 let 0:28:28.9 0:01:16.6 0:28:28.9 06:59.5 9 05:37.9 7 04:57.4 19 04:21.9 8 06:32.1 7
10 15 ŽILÁK František CZE 1981 Bikeaction.cz-Rocky Mouitain 1. /  Race muži 35-44let 0:28:39.3 0:01:27.0 0:28:39.3 06:56.5 7 05:44.3 13 04:39.2 6 04:36.3 12 06:42.7 10
11 253 KRUPA Maroš SVK 2006 OKOEVERYWHERE RACING 2. /  Race muži U21 0:28:47.3 0:01:35.0 0:28:47.3 07:18.4 16 05:39.0 8 04:54.3 16 04:29.9 9 06:25.5 4
12 6 KALOUSEK Jakub CZE 2005 Sk Žamberk Tessuti sport 3. /  Race muži U21 0:28:47.8 0:01:35.5 0:28:47.8 07:05.6 10 05:41.7 11 04:48.5 13 04:33.3 11 06:38.5 9
13 7 POKŠTEFL Michal CZE 1991 KOLA-BBM.CZ 9. /  Race Elite muži 21-34 let 0:28:55.1 0:01:42.8 0:28:55.1 06:54.1 6 05:43.3 12 04:43.1 9 04:47.9 22 06:46.6 14
14 10 VONDRÁŠEK Jakub CZE 1995 Spectrumbike Specialized 10. /  Race Elite muži 21-34 let 0:29:28.0 0:02:15.7 0:29:28.0 07:22.3 18 05:50.8 16 04:50.7 14 04:40.8 16 06:43.2 12
15 188 FUCHS Peter GER 2002 Schneelaufverein Ravensburg 4. /  Race muži U21 0:29:39.7 0:02:27.4 0:29:39.7 07:14.9 15 05:41.7 10 04:47.6 12 04:48.6 23 07:06.8 20
16 22 JAROŠ Kamil CZE 2002 --- 5. /  Race muži U21 0:30:07.4 0:02:55.1 0:30:07.4 07:26.1 19 06:03.5 28 04:55.5 17 04:42.2 17 07:00.0 15
17 24 SCHUBERT André GER 1980 ShredErz eV 2. /  Race muži 35-44let 0:30:07.6 0:02:55.3 0:30:07.6 07:19.6 17 05:50.1 15 04:52.7 15 04:52.3 27 07:12.7 22
18 35 KUČERA David CZE 2000 --- 11. /  Race Elite muži 21-34 let 0:30:08.0 0:02:55.7 0:30:08.0 07:29.7 22 05:56.3 19 05:01.1 21 04:37.5 13 07:03.3 16
19 174 SILBERHORN Moritz GER 2003 TV Hegensberg 6. /  Race muži U21 0:30:37.6 0:03:25.3 0:30:37.6 07:51.2 36 06:01.7 22 05:00.7 20 04:39.8 15 07:04.0 18
20 171 STROMBERGER Lukas AUT 1994 --- 12. /  Race Elite muži 21-34 let 0:30:42.1 0:03:29.8 0:30:42.1 07:34.0 26 06:00.9 21 05:10.9 33 04:33.2 10 07:22.9 30
21 186 ALBER Lennard CZE 2002 TSV Neckartenzlingen 7. /  Race muži U21 0:30:42.8 0:03:30.5 0:30:42.8 07:38.6 28 05:58.6 20 05:02.3 24 04:59.7 34 07:03.4 17
22 23 FRENK Petr CZE 1984 Protocycles 3. /  Race muži 35-44let 0:30:43.0 0:03:30.7 0:30:43.0 07:28.2 21 06:03.0 26 05:06.3 28 04:39.5 14 07:25.8 31
23 215 CHRIST Jan GER 1998 HMC-Singen 13. /  Race Elite muži 21-34 let 0:31:02.9 0:03:50.7 0:31:02.9 07:52.7 37 06:09.9 34 05:01.5 22 04:52.4 28 07:06.2 19
24 38 SEIDL Martin CZE 2001 FDF Commencal team 14. /  Race Elite muži 21-34 let 0:31:03.4 0:03:51.1 0:31:03.4 07:13.7 14 05:51.9 17 04:56.0 18 04:42.5 18 08:19.3 68
25 18 CASKA Ivo CZE 1983 PTBshop.cz 4. /  Race muži 35-44let 0:31:07.1 0:03:54.8 0:31:07.1 07:39.5 29 06:08.7 31 05:12.8 36 04:51.6 26 07:14.2 24
26 169 FOCKENBERGER Timmy AUT 2003 Radwerker.at Levelnine 8. /  Race muži U21 0:31:08.1 0:03:55.8 0:31:08.1 07:27.8 20 06:03.3 27 05:10.0 31 05:07.0 38 07:19.8 27
27 160 WEIHING Leon GER 2003 --- 9. /  Race muži U21 0:31:08.1 0:03:55.8 0:31:08.1 07:32.3 25 06:07.1 30 05:05.3 26 04:56.7 30 07:26.7 32
28 198 SÝKORA Štefan CZE 1995 --- 15. /  Race Elite muži 21-34 let 0:31:14.6 0:04:02.3 0:31:14.6 07:45.2 32 06:13.5 37 05:05.4 27 05:01.2 36 07:09.3 21
29 29 HANÁK Ondřej CZE 2003 Bike puzzle team 10. /  Race muži U21 0:31:16.0 0:04:03.7 0:31:16.0 07:38.6 27 06:02.1 24 05:02.5 25 05:18.6 50 07:14.1 23
30 62 ZÚBEK Petr CZE 1970 ZUBR Racing Koscom SEIKO 1. /  Race muži 45-54 0:31:17.5 0:04:05.2 0:31:17.5 07:45.2 32 06:11.3 36 05:13.2 37 04:50.5 24 07:17.1 25
31 191 CHARVÁT Šimon CZE 1987 CharvatBros / Banshee Bikes / Kolovarna 5. /  Race muži 35-44let 0:31:17.9 0:04:05.6 0:31:17.9 07:30.0 23 06:17.6 39 05:09.7 30 04:44.2 19 07:36.3 39
32 45 FIEDLER Zdeněk CZE 2002 Čistý sport 11. /  Race muži U21 0:31:24.4 0:04:12.1 0:31:24.4 07:48.7 34 06:02.4 25 05:14.1 39 04:51.5 25 07:27.6 33
33 49 ZVONEK Patrik CZE 2005 Pepe Bike 12. /  Race muži U21 0:31:24.5 0:04:12.2 0:31:24.5 07:41.6 30 06:09.4 33 05:11.7 34 04:46.3 21 07:35.4 38
34 33 SOUKAL Matěj CZE 2004 --- 13. /  Race muži U21 0:31:27.5 0:04:15.2 0:31:27.5 08:06.1 43 06:05.8 29 05:10.3 32 04:46.0 20 07:19.1 26
35 20 MORAWSKI Filip CZE 1999 Top on Trail team 16. /  Race Elite muži 21-34 let 0:31:46.7 0:04:34.4 0:31:46.7 07:31.0 24 06:02.0 23 05:16.2 42 04:53.2 29 08:04.1 59
36 25 DRABIK Peter SVK 1973 OKOEVERYWHERE RACING 2. /  Race muži 45-54 0:31:53.1 0:04:40.8 0:31:53.1 08:03.1 40 06:10.7 35 05:20.7 49 04:57.4 31 07:21.0 28
37 64 ONDŘEJ Jan CZE 1983 Whyte racing team 6. /  Race muži 35-44let 0:32:09.1 0:04:56.8 0:32:09.1 07:50.3 35 06:09.3 32 05:11.7 34 05:19.3 51 07:38.3 41
38 41 VLČEK Michal CZE 1986 Bikeservis.eu 7. /  Race muži 35-44let 0:32:14.8 0:05:02.5 0:32:14.8 08:04.2 42 06:23.8 46 05:09.3 29 05:09.3 41 07:28.1 34
39 210 PRAXMARER Simon AUT 1994 SVR Radstudio Innsbruck 17. /  Race Elite muži 21-34 let 0:32:31.4 0:05:19.1 0:32:31.4 08:16.7 53 06:26.6 50 05:19.6 46 05:07.2 39 07:21.0 29
40 32 HANZLÍK Jan CZE 1995 Maloch Racing Team 18. /  Race Elite muži 21-34 let 0:32:37.1 0:05:24.8 0:32:37.1 08:03.2 41 06:23.4 45 05:13.7 38 04:59.9 35 07:56.7 55
41 95 FABIŠOVSKÝ Ladislav CZE 1981 CYKLOTEAM OSTROV 8. /  Race muži 35-44let 0:32:42.5 0:05:30.2 0:32:42.5 07:43.9 31 06:20.5 43 05:01.8 23 04:59.6 33 08:36.6 79
42 72 WEIßFLOG Raphael GER 2004 ShredERZ 14. /  Race muži U21 0:32:46.2 0:05:33.9 0:32:46.2 08:13.3 48 06:27.6 52 05:21.9 51 05:10.4 42 07:32.8 35
43 185 VLAS Jakub CZE 2003 Kolofix - Reclino racing team 15. /  Race muži U21 0:32:49.3 0:05:37.1 0:32:49.3 08:07.0 44 06:19.9 41 05:16.2 41 05:21.1 54 07:45.0 46
44 63 PRŮDKOVÁ Barbora CZE 1996 Multicraft MTB Team 1. /  Race ženy 17+ 0:32:51.5 0:05:39.2 0:32:51.5 08:15.5 51 06:19.5 40 05:20.4 47 05:15.4 45 07:40.6 43
45 138 PAUR Ondřej CZE 1991 MONDRAKER racing team 19. /  Race Elite muži 21-34 let 0:32:57.8 0:05:45.5 0:32:57.8 08:11.3 46 06:27.0 51 05:21.1 50 05:25.1 57 07:33.1 36
46 155 SPIEßL Lukas GER 1998 Biller Bikes 20. /  Race Elite muži 21-34 let 0:32:59.9 0:05:47.6 0:32:59.9 08:29.4 58 06:23.9 47 05:17.3 43 05:04.2 37 07:44.9 45
47 34 KŘÍŽEK Miroslav CZE 1978 Commencal FDF Team 9. /  Race muži 35-44let 0:33:05.0 0:05:52.7 0:33:05.0 08:14.5 50 06:28.8 53 05:20.7 48 05:14.9 44 07:46.0 47
48 139 DOLEŽAL Luboš CZE 1994 Čistý sport 21. /  Race Elite muži 21-34 let 0:33:10.2 0:05:57.9 0:33:10.2 08:07.9 45 06:16.1 38 05:38.8 70 05:20.3 53 07:47.0 49
49 189 DOŠKÁŘ Petr CZE 1985 --- 10. /  Race muži 35-44let 0:33:15.0 0:06:02.7 0:33:15.0 08:11.7 47 06:26.1 49 05:22.6 52 05:23.5 56 07:50.9 51
50 101 SVATOŠ Tomáš CZE 2004 --- 16. /  Race muži U21 0:33:17.1 0:06:04.8 0:33:17.1 08:14.1 49 06:25.7 48 05:26.2 53 05:18.2 49 07:52.9 52
51 77 SEDLÁK Ondřej CZE 1990 Next Racing Cycling Team 22. /  Race Elite muži 21-34 let 0:33:37.2 0:06:24.9 0:33:37.2 08:34.7 62 06:20.4 42 05:18.6 45 05:43.2 71 07:40.1 42
52 44 BUREŠ Miroslav CZE 1989 ČOV Expert racing 23. /  Race Elite muži 21-34 let 0:33:47.0 0:06:34.7 0:33:47.0 08:19.2 54 06:36.6 59 05:36.4 67 05:27.8 61 07:47.0 48
53 43 BRÁT Matěj CZE 1978 BLUE FLY enduro team 11. /  Race muži 35-44let 0:33:47.5 0:06:35.2 0:33:47.5 08:26.5 55 06:42.0 64 05:18.1 44 05:27.4 60 07:53.4 53
54 204 HOLÝ Jakub AUT 2002 --- 17. /  Race muži U21 0:33:51.7 0:06:39.4 0:33:51.7 08:27.6 57 06:59.3 89 05:29.6 57 05:07.5 40 07:47.7 50
55 99 ZAJAC Filip CZE 2001 Vyhaslé svíce 24. /  Race Elite muži 21-34 let 0:33:54.3 0:06:42.1 0:33:54.3 09:21.3 89 06:22.5 44 05:16.1 40 05:19.9 52 07:34.4 37
56 46 KUČERA Martin CZE 2004 --- 18. /  Race muži U21 0:33:57.4 0:06:45.1 0:33:57.4 08:00.2 39 06:46.7 67 05:41.3 73 05:32.3 65 07:56.7 56
57 75 KUBEC Martin CZE 1999 --- 25. /  Race Elite muži 21-34 let 0:34:06.4 0:06:54.1 0:34:06.4 08:26.7 56 06:59.0 88 05:27.4 54 05:29.7 63 07:43.6 44
58 36 PECINA Robert CZE 1985 --- 12. /  Race muži 35-44let 0:34:13.7 0:07:01.4 0:34:13.7 08:47.1 66 06:35.6 58 05:28.2 56 05:27.0 59 07:55.7 54
59 102 KUCHAŘ Michal CZE 1994 Pepe Bike 26. /  Race Elite muži 21-34 let 0:34:16.0 0:07:03.7 0:34:16.0 08:56.7 73 06:53.3 76 05:30.8 59 05:17.2 47 07:37.8 40
60 21 MALÝ Petr CZE 1995 Commencal FDF Team 27. /  Race Elite muži 21-34 let 0:34:24.4 0:07:12.1 0:34:24.4 07:11.1 12 05:56.1 18 04:47.6 11 04:57.4 32 11:32.1 124
61 69 KOPECKÝ Michal CZE 1976 Pepebike Brno 3. /  Race muži 45-54 0:34:36.1 0:07:23.8 0:34:36.1 08:16.0 52 06:40.5 62 05:41.3 72 05:42.8 69 08:15.4 65
62 84 DRENGUBÁKOVÁ Andrea CZE 1990 Galaxy Cyklošvec Stevens team 2. /  Race ženy 17+ 0:34:47.8 0:07:35.5 0:34:47.8 08:34.1 61 06:42.2 65 05:35.4 64 05:28.9 62 08:27.0 73
63 94 SVOBODA David CZE 1992 --- 28. /  Race Elite muži 21-34 let 0:34:58.4 0:07:46.1 0:34:58.4 07:59.9 38 06:34.7 56 05:27.5 55 05:17.7 48 09:38.5 109
64 197 SMÍŠEK Ondřej CZE 1978 OFBIKE SCOTT TEAM 13. /  Race muži 35-44let 0:35:01.4 0:07:49.1 0:35:01.4 08:51.8 68 06:49.0 69 05:29.6 58 05:23.3 55 08:27.6 74
65 67 MÍKA Antonín CZE 1992 Commencal FDF Team 29. /  Race Elite muži 21-34 let 0:35:04.7 0:07:52.4 0:35:04.7 08:46.0 65 06:52.5 73 05:35.8 66 05:31.7 64 08:18.4 67
66 92 KADLEC Matěj CZE 2003 Kolofix 19. /  Race muži U21 0:35:06.0 0:07:53.8 0:35:06.0 08:47.8 67 06:31.1 54 05:41.9 74 05:16.7 46 08:48.3 88
67 181 THUENE Pascal CZE 2005 Radsport Erdmann Racing 20. /  Race muži U21 0:35:17.9 0:08:05.6 0:35:17.9 08:55.6 72 06:41.6 63 05:45.3 80 05:37.0 66 08:18.2 66
68 184 HÄRING Simon GER 2001 --- 30. /  Race Elite muži 21-34 let 0:35:24.5 0:08:12.2 0:35:24.5 08:57.9 75 06:34.7 57 05:44.3 78 05:43.0 70 08:24.3 72
69 214 DAVID Jakub CZE 1994 --- 31. /  Race Elite muži 21-34 let 0:35:27.8 0:08:15.5 0:35:27.8 09:30.8 96 06:56.9 87 05:45.6 82 05:10.9 43 08:03.5 58
70 13 MIKO Ladislav CZE 1989 --- 32. /  Race Elite muži 21-34 let 0:35:31.7 0:08:19.4 0:35:31.7 08:43.4 63 07:05.6 97 05:43.1 76 05:37.5 67 08:21.9 69
71 88 SÝKORA Pavel CZE 1995 --- 33. /  Race Elite muži 21-34 let 0:35:35.7 0:08:23.4 0:35:35.7 08:59.4 76 07:02.0 94 05:39.3 71 05:47.0 75 08:07.9 60
72 187 TEICHMANN Ingo GER 1985 ShredERZ 14. /  Race muži 35-44let 0:35:47.8 0:08:35.5 0:35:47.8 08:55.1 69 07:04.8 96 05:43.1 75 05:51.1 78 08:13.6 64
73 194 WAGNER Raphael AUT 1996 Do-Biker Bruck/Mur 34. /  Race Elite muži 21-34 let 0:35:48.7 0:08:36.4 0:35:48.7 08:55.1 70 06:49.7 70 05:48.5 85 05:51.5 80 08:23.7 71
74 68 SZEP Milan CZE 1966 BIKESTRIKE.COM 1. /  Race muži 55+ 0:35:52.7 0:08:40.4 0:35:52.7 08:59.4 77 06:54.4 78 05:36.5 68 05:46.7 73 08:35.5 77
75 54 VACEK Radek CZE 1981 --- 15. /  Race muži 35-44let 0:35:53.5 0:08:41.2 0:35:53.5 08:30.4 59 06:32.1 55 05:32.3 61 05:59.7 91 09:18.8 103
76 182 SEIDL Max GER 1987 WLC Racing Team 16. /  Race muži 35-44let 0:35:53.5 0:08:41.2 0:35:53.5 09:28.7 95 06:50.0 71 05:31.9 60 05:54.1 83 08:08.7 61
77 133 NESTLEROVA Fejola Stepanka CZE 1985 --- 3. /  Race ženy 17+ 0:35:58.6 0:08:46.3 0:35:58.6 08:44.1 64 07:00.2 92 05:55.0 92 05:39.2 68 08:39.9 82
78 121 HUBÁČEK Petr CZE 1984 --- 17. /  Race muži 35-44let 0:36:13.8 0:09:01.5 0:36:13.8 09:32.4 97 06:42.7 66 05:46.7 84 05:48.9 77 08:22.9 70
79 205 KRUKONIS Matas LTH 2005 Papartis Crew Racing 21. /  Race muži U21 0:36:14.5 0:09:02.2 0:36:14.5 09:16.5 88 06:54.8 80 05:35.1 63 05:58.4 89 08:29.6 76
80 108 WALTER Christian CZE 1987 --- 18. /  Race muži 35-44let 0:36:15.0 0:09:02.7 0:36:15.0 08:55.5 71 06:37.1 60 05:34.6 62 05:57.6 87 09:10.1 99
81 65 BALÍKOVÁ Pavla CZE 1988 Barneycycle.cz 4. /  Race ženy 17+ 0:36:30.4 0:09:18.2 0:36:30.4 09:09.6 84 06:56.4 84 05:45.5 81 05:58.2 88 08:40.6 85
82 66 VYKOUPIL Jan CZE 1992 DAB racing team 35. /  Race Elite muži 21-34 let 0:36:30.6 0:09:18.3 0:36:30.6 08:57.1 74 06:56.0 83 06:07.8 101 05:53.1 82 08:36.4 78
83 74 NETÍK Radim CZE 1998 --- 36. /  Race Elite muži 21-34 let 0:36:31.7 0:09:19.4 0:36:31.7 08:59.8 78 06:53.5 77 05:54.2 90 05:56.1 85 08:47.9 87
84 93 BRONČEK Petr CZE 1976 --- 4. /  Race muži 45-54 0:36:33.3 0:09:21.0 0:36:33.3 09:10.9 85 06:52.9 74 05:44.9 79 06:01.2 92 08:43.3 86
85 114 KŘÍŽ Adam CZE 1995 Cyklo team Kolárna 37. /  Race Elite muži 21-34 let 0:36:34.2 0:09:21.9 0:36:34.2 09:40.7 99 06:48.4 68 05:59.3 98 05:54.5 84 08:11.2 62
86 208 PEPRNÝ Marcel CZE 1977 --- 5. /  Race muži 45-54 0:36:40.9 0:09:28.6 0:36:40.9 09:24.8 93 07:15.8 107 05:56.3 93 05:51.1 79 08:12.7 63
87 193 SCHMIDTLEIN Michael GER 1979 --- 19. /  Race muži 35-44let 0:36:56.5 0:09:44.2 0:36:56.5 09:46.2 102 07:00.4 93 05:44.3 77 05:57.4 86 08:28.1 75
88 56 JAROŠ Milan CZE 1994 --- 38. /  Race Elite muži 21-34 let 0:36:58.3 0:09:46.0 0:36:58.3 09:42.5 100 06:56.4 85 05:51.9 89 05:46.9 74 08:40.5 84
89 128 JURKA Filip CZE 1999 PKM Bike Team 39. /  Race Elite muži 21-34 let 0:36:58.4 0:09:46.1 0:36:58.4 09:06.6 81 07:02.9 95 06:07.5 100 05:45.9 72 08:55.3 91
90 52 WÄCHTLER Kevin GER 1998 ShredErz e.V. 40. /  Race Elite muži 21-34 let 0:37:11.2 0:09:58.9 0:37:11.2 09:11.2 87 06:53.1 75 05:45.8 83 06:28.8 106 08:52.2 89
91 71 KRSEK Martin CZE 1966 MONDRAKER ENDURO TEAM 2. /  Race muži 55+ 0:37:12.9 0:10:00.6 0:37:12.9 09:22.0 90 07:08.3 99 05:57.5 95 05:52.5 81 08:52.4 90
92 117 ERDMANN Pascal GER 1996 Radsport Erdmann Racing 41. /  Race Elite muži 21-34 let 0:37:13.8 0:10:01.5 0:37:13.8 08:33.3 60 09:15.7 128 05:35.8 65 05:47.5 76 08:01.4 57
93 109 LOS Rostislav CZE 1983 --- 20. /  Race muži 35-44let 0:37:17.3 0:10:05.0 0:37:17.3 09:08.8 83 06:56.8 86 05:57.2 94 06:34.1 107 08:40.2 83
94 104 REJSEK Matouš CZE 1994 MX PARADISE 42. /  Race Elite muži 21-34 let 0:37:23.3 0:10:11.0 0:37:23.3 09:11.0 86 06:39.1 61 05:58.3 96 06:26.4 104 09:08.4 97
95 118 STREHL Jan-Phillip GER 1984 --- 21. /  Race muži 35-44let 0:37:33.7 0:10:21.4 0:37:33.7 09:58.5 111 07:07.2 98 05:48.9 87 06:01.2 93 08:37.7 81
96 183 FEYL Martin FRA 1974 --- 6. /  Race muži 45-54 0:37:40.1 0:10:27.8 0:37:40.1 09:58.1 110 06:54.5 79 05:38.7 69 06:11.1 96 08:57.6 92
97 162 MENNA Thomas GER 2003 SVRA 22. /  Race muži U21 0:37:53.3 0:10:41.0 0:37:53.3 09:23.3 92 06:59.5 90 06:21.4 112 06:04.9 95 09:04.1 94
98 158 HABERSCHEK Nik AUT 2003 Radclub Kreuzer 23. /  Race muži U21 0:37:57.2 0:10:44.9 0:37:57.2 09:01.4 79 07:11.5 101 06:20.8 110 06:02.4 94 09:21.0 105
99 161 HAINZ Christian GER 1980 --- 22. /  Race muži 35-44let 0:38:06.6 0:10:54.3 0:38:06.6 09:25.5 94 06:52.4 72 05:51.1 88 07:20.0 119 08:37.5 80
100 96 HAJNÝ Martin CZE 1986 --- 23. /  Race muži 35-44let 0:38:22.2 0:11:09.9 0:38:22.2 09:02.7 80 06:55.5 82 05:58.9 97 06:16.0 99 10:09.0 118

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru