Kona Enduro Race Špičák

MTB
DATUM :11.9.2022 MÍSTO :BIKEPARK ŠPIČÁK

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
1 5 KLOKOČKA Vojtěch CZE 2004 BIKESTRIKE.COM 0:27:25.2 0:00:00.0 0:27:25.2 06:39.1 1 05:25.2 1 04:39.0 1 04:13.5 1 06:28.4 2
2 253 KRUPA Maroš SVK 2006 OKOEVERYWHERE RACING 0:28:47.3 0:01:22.1 0:28:47.3 07:18.4 4 05:39.0 2 04:54.3 4 04:29.9 2 06:25.5 1
3 6 KALOUSEK Jakub CZE 2005 Sk Žamberk Tessuti sport 0:28:47.8 0:01:22.6 0:28:47.8 07:05.6 2 05:41.7 4 04:48.5 3 04:33.3 3 06:38.5 3
4 188 FUCHS Peter GER 2002 Schneelaufverein Ravensburg 0:29:39.7 0:02:14.5 0:29:39.7 07:14.9 3 05:41.7 3 04:47.6 2 04:48.6 8 07:06.8 7
5 22 JAROŠ Kamil CZE 2002 --- 0:30:07.4 0:02:42.1 0:30:07.4 07:26.1 5 06:03.5 10 04:55.5 5 04:42.2 5 07:00.0 4
6 174 SILBERHORN Moritz GER 2003 TV Hegensberg 0:30:37.6 0:03:12.3 0:30:37.6 07:51.2 12 06:01.7 6 05:00.7 6 04:39.8 4 07:04.0 6
7 186 ALBER Lennard CZE 2002 TSV Neckartenzlingen 0:30:42.8 0:03:17.5 0:30:42.8 07:38.6 9 05:58.6 5 05:02.3 7 04:59.7 11 07:03.4 5
8 169 FOCKENBERGER Timmy AUT 2003 Radwerker.at Levelnine 0:31:08.1 0:03:42.8 0:31:08.1 07:27.8 6 06:03.3 9 05:10.0 10 05:07.0 12 07:19.8 10
9 160 WEIHING Leon GER 2003 --- 0:31:08.1 0:03:42.9 0:31:08.1 07:32.3 7 06:07.1 12 05:05.3 9 04:56.7 10 07:26.7 11
10 29 HANÁK Ondřej CZE 2003 Bike puzzle team 0:31:16.0 0:03:50.8 0:31:16.0 07:38.6 8 06:02.1 7 05:02.5 8 05:18.6 17 07:14.1 8
11 45 FIEDLER Zdeněk CZE 2002 Čistý sport 0:31:24.4 0:03:59.2 0:31:24.4 07:48.7 11 06:02.4 8 05:14.1 13 04:51.5 9 07:27.6 12
12 49 ZVONEK Patrik CZE 2005 Pepe Bike 0:31:24.5 0:03:59.2 0:31:24.5 07:41.6 10 06:09.4 13 05:11.7 12 04:46.3 7 07:35.4 14
13 33 SOUKAL Matěj CZE 2004 --- 0:31:27.5 0:04:02.2 0:31:27.5 08:06.1 14 06:05.8 11 05:10.3 11 04:46.0 6 07:19.1 9
14 72 WEIßFLOG Raphael GER 2004 ShredERZ 0:32:46.2 0:05:21.0 0:32:46.2 08:13.3 16 06:27.6 16 05:21.9 15 05:10.4 14 07:32.8 13
15 185 VLAS Jakub CZE 2003 Kolofix - Reclino racing team 0:32:49.3 0:05:24.1 0:32:49.3 08:07.0 15 06:19.9 14 05:16.2 14 05:21.1 18 07:45.0 15
16 101 SVATOŠ Tomáš CZE 2004 --- 0:33:17.1 0:05:51.9 0:33:17.1 08:14.1 17 06:25.7 15 05:26.2 16 05:18.2 16 07:52.9 17
17 204 HOLÝ Jakub AUT 2002 --- 0:33:51.7 0:06:26.5 0:33:51.7 08:27.6 18 06:59.3 22 05:29.6 17 05:07.5 13 07:47.7 16
18 46 KUČERA Martin CZE 2004 --- 0:33:57.4 0:06:32.1 0:33:57.4 08:00.2 13 06:46.7 19 05:41.3 19 05:32.3 19 07:56.7 18
19 92 KADLEC Matěj CZE 2003 Kolofix 0:35:06.0 0:07:40.8 0:35:06.0 08:47.8 19 06:31.1 17 05:41.9 20 05:16.7 15 08:48.3 21
20 181 THUENE Pascal CZE 2005 Radsport Erdmann Racing 0:35:17.9 0:07:52.6 0:35:17.9 08:55.6 20 06:41.6 18 05:45.3 21 05:37.0 20 08:18.2 19
21 205 KRUKONIS Matas LTH 2005 Papartis Crew Racing 0:36:14.5 0:08:49.3 0:36:14.5 09:16.5 23 06:54.8 20 05:35.1 18 05:58.4 21 08:29.6 20
22 162 MENNA Thomas GER 2003 SVRA 0:37:53.3 0:10:28.1 0:37:53.3 09:23.3 25 06:59.5 23 06:21.4 26 06:04.9 24 09:04.1 22
23 158 HABERSCHEK Nik AUT 2003 Radclub Kreuzer 0:37:57.2 0:10:31.9 0:37:57.2 09:01.4 21 07:11.5 25 06:20.8 24 06:02.4 23 09:21.0 25
24 199 RŮŽIČKA František CZE 2002 SKIBIKECENTRUM.CZ team 0:38:42.6 0:11:17.4 0:38:42.6 09:07.6 22 06:55.1 21 06:42.4 30 06:21.4 25 09:35.9 26
25 201 JOŽA Lukáš CZE 2003 --- 0:39:03.4 0:11:38.1 0:39:03.4 10:12.6 28 07:17.7 26 06:26.9 27 05:59.1 22 09:06.8 23
26 206 CERNAUSKAS Jonas LTH 2005 Papartis Crew Racing 0:39:07.0 0:11:41.8 0:39:07.0 09:23.1 24 06:59.9 24 06:20.9 25 07:13.6 30 09:09.5 24
27 107 ŠVRČINA Jiří CZE 2004 Enduro Beast Brno 0:40:53.2 0:13:28.0 0:40:53.2 10:10.7 27 07:33.7 28 06:10.2 22 06:26.4 26 10:32.1 27
28 123 HEČKO Vojtěch CZE 2005 ACT leraK Blansko 0:42:27.5 0:15:02.2 0:42:27.5 10:05.4 26 07:48.1 30 06:40.7 29 07:12.6 29 10:40.6 28
29 85 SOBOTKA Adam CZE 2005 Enduro Beast Brno 0:44:54.2 0:17:28.9 0:44:54.2 12:17.7 31 07:56.6 31 06:39.8 28 07:03.8 28 10:56.0 29
30 100 SLAVÍČEK Jan CZE 2005 --- 0:45:18.8 0:17:53.6 0:45:18.8 10:15.7 29 07:21.1 27 06:18.1 23 07:02.4 27 14:21.3 31
31 135 ŠURÍK Jakub CZE 2005 BEKO Bike Team 0:45:52.9 0:18:27.7 0:45:52.9 11:34.1 30 07:43.9 29 07:07.8 31 07:37.6 31 11:49.3 30
--- 47 VEJNAR Samuel CZE 2006 --- DNF --- --- 14:55.4 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 202 POLÁK Jáchym CZE 2003 --- DNF --- --- --- --- 34:54.5 --- 21:03.8 --- 26:10.2 --- --- ---
--- 207 VLASKOVAC Ben GER 2003 Bayeride DNF --- --- 53:01.3 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 4 PIVNIČKA Jakub CZE 2005 BIKESTRIKE.COM DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 27 MAXA Adam CZE 2004 Rock Machine - PTBshop.cz DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 51 HARTL Štěpán CZE 2003 Snowboard Zezula DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 55 MAROUL Tomáš CZE 2002 GAPP System - Kolofix DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 60 JANČA Kryštof CZE 2004 KOLA-BBM.CZ DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 82 DANIEL Filip CZE 2005 --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 98 BEDNÁŘ Filip CZE 2004 Enduro Beast Brno DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 127 GAJDA Martin CZE 2004 ETO DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 147 PRÖSL Nico GER 2003 Racingskillz DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 156 SCHIMMER Felix GER 2004 TV Hofheim 1861 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 164 FREY Valentin AUT 2004 --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 216 BÁNOVICS Barna HUN 2002 --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---