Kona Enduro Race Špičák

MTB
DATUM :11.9.2022 MÍSTO :BIKEPARK ŠPIČÁK

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
1 15 ŽILÁK František CZE 1981 Bikeaction.cz-Rocky Mouitain 0:28:39.3 0:00:00.0 0:28:39.3 06:56.5 1 05:44.3 1 04:39.2 1 04:36.3 1 06:42.7 1
2 24 SCHUBERT André GER 1980 ShredErz eV 0:30:07.6 0:01:28.3 0:30:07.6 07:19.6 2 05:50.1 2 04:52.7 2 04:52.3 5 07:12.7 2
3 23 FRENK Petr CZE 1984 Protocycles 0:30:43.0 0:02:03.7 0:30:43.0 07:28.2 3 06:03.0 3 05:06.3 4 04:39.5 2 07:25.8 4
4 18 CASKA Ivo CZE 1983 PTBshop.cz 0:31:07.1 0:02:27.8 0:31:07.1 07:39.5 5 06:08.7 4 05:12.8 8 04:51.6 4 07:14.2 3
5 191 CHARVÁT Šimon CZE 1987 CharvatBros / Banshee Bikes / Kolovarna 0:31:17.9 0:02:38.6 0:31:17.9 07:30.0 4 06:17.6 6 05:09.7 6 04:44.2 3 07:36.3 6
6 64 ONDŘEJ Jan CZE 1983 Whyte racing team 0:32:09.1 0:03:29.7 0:32:09.1 07:50.3 7 06:09.3 5 05:11.7 7 05:19.3 9 07:38.3 7
7 41 VLČEK Michal CZE 1986 Bikeservis.eu 0:32:14.8 0:03:35.5 0:32:14.8 08:04.2 8 06:23.8 8 05:09.3 5 05:09.3 7 07:28.1 5
8 95 FABIŠOVSKÝ Ladislav CZE 1981 CYKLOTEAM OSTROV 0:32:42.5 0:04:03.2 0:32:42.5 07:43.9 6 06:20.5 7 05:01.8 3 04:59.6 6 08:36.6 17
9 34 KŘÍŽEK Miroslav CZE 1978 Commencal FDF Team 0:33:05.0 0:04:25.7 0:33:05.0 08:14.5 10 06:28.8 10 05:20.7 10 05:14.9 8 07:46.0 8
10 189 DOŠKÁŘ Petr CZE 1985 --- 0:33:15.0 0:04:35.6 0:33:15.0 08:11.7 9 06:26.1 9 05:22.6 11 05:23.5 11 07:50.9 9
11 43 BRÁT Matěj CZE 1978 BLUE FLY enduro team 0:33:47.5 0:05:08.2 0:33:47.5 08:26.5 11 06:42.0 14 05:18.1 9 05:27.4 13 07:53.4 10
12 36 PECINA Robert CZE 1985 --- 0:34:13.7 0:05:34.4 0:34:13.7 08:47.1 13 06:35.6 12 05:28.2 12 05:27.0 12 07:55.7 11
13 197 SMÍŠEK Ondřej CZE 1978 OFBIKE SCOTT TEAM 0:35:01.4 0:06:22.1 0:35:01.4 08:51.8 14 06:49.0 16 05:29.6 13 05:23.3 10 08:27.6 15
14 187 TEICHMANN Ingo GER 1985 ShredERZ 0:35:47.8 0:07:08.5 0:35:47.8 08:55.1 15 07:04.8 22 05:43.1 17 05:51.1 15 08:13.6 13
15 54 VACEK Radek CZE 1981 --- 0:35:53.5 0:07:14.2 0:35:53.5 08:30.4 12 06:32.1 11 05:32.3 15 05:59.7 19 09:18.8 24
16 182 SEIDL Max GER 1987 WLC Racing Team 0:35:53.5 0:07:14.2 0:35:53.5 09:28.7 20 06:50.0 17 05:31.9 14 05:54.1 16 08:08.7 12
17 121 HUBÁČEK Petr CZE 1984 --- 0:36:13.8 0:07:34.5 0:36:13.8 09:32.4 21 06:42.7 15 05:46.7 19 05:48.9 14 08:22.9 14
18 108 WALTER Christian CZE 1987 --- 0:36:15.0 0:07:35.7 0:36:15.0 08:55.5 16 06:37.1 13 05:34.6 16 05:57.6 18 09:10.1 22
19 193 SCHMIDTLEIN Michael GER 1979 --- 0:36:56.5 0:08:17.2 0:36:56.5 09:46.2 22 07:00.4 21 05:44.3 18 05:57.4 17 08:28.1 16
20 109 LOS Rostislav CZE 1983 --- 0:37:17.3 0:08:38.0 0:37:17.3 09:08.8 18 06:56.8 20 05:57.2 23 06:34.1 23 08:40.2 20
21 118 STREHL Jan-Phillip GER 1984 --- 0:37:33.7 0:08:54.3 0:37:33.7 09:58.5 25 07:07.2 23 05:48.9 20 06:01.2 20 08:37.7 19
22 161 HAINZ Christian GER 1980 --- 0:38:06.6 0:09:27.3 0:38:06.6 09:25.5 19 06:52.4 18 05:51.1 21 07:20.0 27 08:37.5 18
23 96 HAJNÝ Martin CZE 1986 --- 0:38:22.2 0:09:42.9 0:38:22.2 09:02.7 17 06:55.5 19 05:58.9 24 06:16.0 21 10:09.0 29
24 129 DURCHÁNEK Martin CZE 1985 MONDRAKER ENDURO TEAM 0:38:45.7 0:10:06.4 0:38:45.7 09:52.0 23 07:25.2 26 05:54.4 22 06:20.8 22 09:13.2 23
25 115 CHOTT Robert CZE 1987 Los Podolos 0:39:39.7 0:11:00.4 0:39:39.7 10:02.2 26 07:15.0 25 06:18.5 26 07:03.0 26 09:00.8 21
26 125 MATOUŠEK Matěj CZE 1987 Shredwear 0:39:53.9 0:11:14.6 0:39:53.9 10:16.3 27 07:14.1 24 06:09.3 25 06:36.2 24 09:37.8 25
27 132 VLAS Lukáš CZE 1986 CompoTech Plus Sušice 0:41:30.3 0:12:51.0 0:41:30.3 09:57.4 24 07:47.8 28 06:19.4 27 07:41.6 29 09:44.0 26
28 79 GIERTH Paul GER 1986 --- 0:41:44.1 0:13:04.8 0:41:44.1 11:03.3 30 07:29.3 27 06:25.8 28 06:43.7 25 10:01.9 28
29 119 JEŘÁBEK Milan CZE 1979 MONDRAKER ENDURO TEAM 0:42:51.8 0:14:12.5 0:42:51.8 10:27.5 28 07:54.1 29 06:42.5 30 07:58.5 30 09:49.0 27
30 126 JABŮREK Bedřich CZE 1980 --- 0:44:03.8 0:15:24.5 0:44:03.8 10:53.5 29 08:07.7 30 06:37.4 29 07:28.7 28 10:56.4 30
--- 26 SCHUBERT Marc GER 1985 ShredErz e.V. DNF --- --- 51:08.1 --- 50:50.1 --- --- --- --- --- --- ---
--- 40 ČERMÁK Michal SVK 1981 Progressive Riding DNF --- --- 56:25.6 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 122 JETMAR Jirka CZE 1983 Endorphin Republic DNF --- --- 16:26.3 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 177 LINHART Ondřej CZE 1987 --- DNF --- --- 18:10.9 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 19 VANER Jan CZE 1983 TREK KUR Enduro Team DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 48 WEBER Václav CZE 1987 BIKESTRIKE.COM DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 59 REINECKER Jens GER 1987 --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 61 KYKAL Petr CZE 1985 DEVIATE wonderfullbikes.cz DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 103 HAVELKA Jan CZE 1980 Bee-biker DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 113 FOJTIK Hynek CZE 1978 EVIL Bikes Czech DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 134 VAŇHARA Petr CZE 1980 KUBASPORT DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 136 CHVOJKA Jindřich CZE 1979 --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 141 KREJČÍ Zdenek CZE 1982 Buroklub DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 148 ZÁPOTOCKÝ Jakub CZE 1984 --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 150 ABELS Philipp GER 1986 DAV München-Oberland DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 163 KIESER Alexander GER 1987 Next Level Racing DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 178 VRZAL Ladislav CZE 1984 --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 203 MEISTER Michael GER 1985 Stuttgarter Härte DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 213 FORSTER Simon CZE 1984 --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---