Kona Enduro Race Špičák

MTB
DATUM :11.9.2022 MÍSTO :BIKEPARK ŠPIČÁK

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas RZ2 # RZ4 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas RZ2 # RZ4 #
1 566 PROKEŠ Jarda CZE 2013 Commencal FDF Team 1. /  Grom 0:13:45.4 0:00:00.0 0:13:45.4 06:57.4 3 06:48.0 3
2 564 SEMERÁD Mára Semiš CZE 2012 ZUBR Racing 2. /  Grom 0:13:46.5 0:00:01.0 0:13:46.5 07:06.7 5 06:39.7 1
3 568 TŮMA Václav CZE 2012 --- 3. /  Grom 0:13:49.3 0:00:03.9 0:13:49.3 06:55.5 1 06:53.8 4
4 563 KOKEŠOVÁ Adéla CZE 2012 RIDEKO bike shop 4. /  Grom 0:13:59.2 0:00:13.7 0:13:59.2 07:14.5 8 06:44.6 2
5 585 ČERVINKA Antonín CZE 2013 --- 5. /  Grom 0:14:02.1 0:00:16.6 0:14:02.1 07:01.3 4 07:00.7 6
6 565 STEZALY Daniel POL 2012 --- 6. /  Grom 0:14:03.1 0:00:17.6 0:14:03.1 07:08.5 6 06:54.6 5
7 569 FOJTIK Benjamin CZE 2012 EVIL Bikes Czech 7. /  Grom 0:14:03.6 0:00:18.1 0:14:03.6 06:56.7 2 07:06.8 8
8 586 SOUKUP Kryštof CZE 2012 Ski&Bike Špičák 8. /  Grom 0:14:24.6 0:00:39.1 0:14:24.6 07:20.8 9 07:03.7 7
9 567 ŽILÁK František CZE 2012 --- 9. /  Grom 0:14:45.9 0:01:00.5 0:14:45.9 07:34.2 10 07:11.7 10
10 573 SCHNEIDER Robert CZE 2012 --- 10. /  Grom 0:14:48.8 0:01:03.3 0:14:48.8 07:12.4 7 07:36.4 13
11 589 BAMBAS Václav CZE 2013 --- 11. /  Grom 0:15:11.5 0:01:26.0 0:15:11.5 08:00.3 12 07:11.1 9
12 574 SOMOROVSKY Michal SVK 2013 ŠK MEDVEDICA 12. /  Grom 0:15:12.6 0:01:27.2 0:15:12.6 07:41.4 11 07:31.2 11
13 577 JIRÁSEK Vít CZE 2012 --- 13. /  Grom 0:15:54.8 0:02:09.3 0:15:54.8 08:21.8 13 07:32.9 12
14 578 TRNAVSKÝ Jan CZE 2012 Sportovní Kurzy.cz 14. /  Grom 0:17:07.2 0:03:21.7 0:17:07.2 09:16.4 17 07:50.7 14
15 571 HOŠIC Adam CZE 2012 CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 15. /  Grom 0:17:23.6 0:03:38.2 0:17:23.6 09:06.7 15 08:16.9 15
16 572 FIEDLER Bruno CZE 2012 TJ Bižu Jablonec 16. /  Grom 0:17:25.8 0:03:40.4 0:17:25.8 09:03.7 14 08:22.0 16
17 570 CAUDR Lukas CZE 2013 --- 17. /  Grom 0:17:31.0 0:03:45.5 0:17:31.0 09:06.9 16 08:24.1 17
18 579 MATOUŠ Tobiáš CZE 2014 OFbike.cz 18. /  Grom 0:18:01.0 0:04:15.5 0:18:01.0 09:18.9 18 08:42.0 18
19 576 PRUŠA Šimon SVK 2013 MEDVEDiCA 19. /  Grom 0:19:10.1 0:05:24.6 0:19:10.1 09:43.9 19 09:26.1 20
20 581 KUCHYŇKOVÁ Júlia CZE 2013 Suspension Clinic 20. /  Grom 0:19:34.1 0:05:48.6 0:19:34.1 10:24.9 20 09:09.2 19
21 584 MALINOVÁ Adriana CZE 2012 --- 21. /  Grom 0:21:03.9 0:07:18.5 0:21:03.9 11:08.1 21 09:55.7 21
22 590 SOBOTKA Jan CZE 2015 --- 22. /  Grom 0:36:14.0 0:22:28.6 0:36:14.0 17:40.3 22 18:33.7 22
23 587 DAVID Tomáš CZE 2013 --- 23. /  Grom 0:40:14.1 0:26:28.6 0:40:14.1 20:45.3 23 19:28.7 23
--- 575 ERBAN Mathias SVK 2013 MEDVEDiCA . /  Grom DNS --- --- --- --- --- ---
--- 580 LUDVÍK Josef CZE 2015 --- . /  Grom DNS --- --- --- --- --- ---
--- 582 UMBREIT - SIMTRAILS Max CZE 2014 --- . /  Grom DNS --- --- --- --- --- ---
--- 583 SLABYHOUDEK Adam CZE 2014 --- . /  Grom DNS --- --- --- --- --- ---
--- 588 KARAFFA Šimon CZE 2015 --- . /  Grom DNS --- --- --- --- --- ---