GPBRASIL VIRTUAL-CVB - TOUR DE FLORIANOPOLIS
DATUM : | 12.5.2022 | MÍSTO : | FLORIANOPOLIS |
---|
POŘADATEL : | ROUVY |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | user_name | Jersey | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 41 | DE ALMEIDA Franklin | 1978 | Dantas Bike / Franklin Almeida Consultoria | franklinalmeidabikefit | 1. / Men 40 - 49 | 0:35:12.1 | 0:00:00.0 | |||
2 | diplom | 37 | DUNNING Gerard | 1968 | Central Coast CC | gdunning | 1. / Men 50 - 59 | 0:35:15.5 | 0:00:03.3 | |||
3 | diplom | 55 | COTA Lucas | 2004 | ALCICI SPORTS | Lucas.Cota | 1. / Men 17 - 29 | 0:38:37.7 | 0:03:25.5 | |||
4 | diplom | 19 | STALLAN Dave | 1981 | Ridge gravel wear | Dave_Stallan | 2. / Men 40 - 49 | 0:38:46.7 | 0:03:34.5 | |||
5 | diplom | 42 | ALCICI Ricardo | 1980 | AlciciSports / Swift Carbon | RicardoAlcici | 3. / Men 40 - 49 | 0:39:07.7 | 0:03:55.5 | |||
6 | diplom | 2 | -BENNETT -Cris | 1966 | independent | C.Bennett | 2. / Men 50 - 59 | 0:40:14.7 | 0:05:02.6 | |||
7 | diplom | 26 | EROICO Leonardo | 1981 | A.C. SRT PRO CYCLING | leonardoeroico | 4. / Men 40 - 49 | 0:40:54.4 | 0:05:42.3 | |||
8 | diplom | 58 | MCCONNERY Chris | 1969 | The Matrix KW | Jettro | 3. / Men 50 - 59 | 0:41:04.5 | 0:05:52.3 | |||
9 | diplom | 16 | TONON Claudio | 1978 | Stages Indoor Cycling Team | tonon | 5. / Men 40 - 49 | 0:41:22.7 | 0:06:10.5 | |||
10 | diplom | 53 | GASPAR DAVID | 1990 | ALCICI SPORTS | DAVID.GASPAR | 1. / Men 30 - 39 | 0:42:01.0 | 0:06:48.8 | |||
11 | diplom | 24 | FRANZ Ewerton | 1983 | Chapecó - SC / Ciclone Bikes | ewertonfranz | 2. / Men 30 - 39 | 0:42:45.3 | 0:07:33.1 | |||
12 | diplom | 64 | ATAIDE RAFAEL | 1983 | JOAO CICLO TEAM | ATAIDE | 3. / Men 30 - 39 | 0:42:56.5 | 0:07:44.3 | |||
13 | diplom | 44 | LIAO macgyver | 1974 | ???? | Yellowlightning | 6. / Men 40 - 49 | 0:43:26.9 | 0:08:14.7 | |||
14 | diplom | 43 | SIMAS Sandro | 1976 | --- | sandro_simas | 7. / Men 40 - 49 | 0:43:36.1 | 0:08:23.9 | |||
15 | diplom | 49 | ORTEGA HEIRAS RAFAEL | 1985 | ALCICI SPORTS | RafaelOrtegaHeiras | 4. / Men 30 - 39 | 0:44:10.4 | 0:08:58.2 | |||
16 | diplom | 17 | DE BONA Giovani | 1979 | RS BIKE RACE TEAM | giovanidebona | 8. / Men 40 - 49 | 0:44:11.0 | 0:08:58.8 | |||
17 | diplom | 51 | BOLINA Luiz | 1991 | ALCICI SPORTS | Bolina | 5. / Men 30 - 39 | 0:44:20.6 | 0:09:08.4 | |||
18 | diplom | 14 | EURÍPEDES Ronaldo | 1965 | Uai Randonneurs / Alta Performance Assessoria | Ronaldo_Euripedes | 4. / Men 50 - 59 | 0:45:05.2 | 0:09:53.0 | |||
19 | diplom | 40 | W Tekito | 1962 | --- | tekito | 1. / Men 60 - 69 | 0:45:16.0 | 0:10:03.8 | |||
20 | diplom | 62 | GRAMISCELLI Erika | 1983 | Gramiscelli Bikes | gramiscelli | 1. / Women 30 - 39 | 0:46:00.4 | 0:10:48.2 | |||
21 | diplom | 56 | OLIVEIRA BRASIL Luiz Alberto | 1982 | ALCICI SPORTS | luizbrasil | 9. / Men 40 - 49 | 0:46:25.9 | 0:11:13.8 | |||
22 | diplom | 25 | CYCLING Grit | 1973 | --- | grit_cycling | 10. / Men 40 - 49 | 0:47:42.0 | 0:12:29.8 | |||
23 | diplom | 57 | OTERO Raul | 1977 | Regional La Plata | otero22 | 11. / Men 40 - 49 | 0:47:46.4 | 0:12:34.3 | |||
24 | diplom | 15 | TEIXEIRA Kennio | 1982 | Uai Randonneurs / Alta Performance Assessoria | Kennio | 12. / Men 40 - 49 | 0:47:50.4 | 0:12:38.2 | |||
25 | diplom | 31 | HERMES Dilaine Andressa | 1989 | RS BIKE RACE TEAM | Dilaine | 2. / Women 30 - 39 | 0:48:16.1 | 0:13:03.9 | |||
26 | diplom | 20 | HAMMAN Bryan | 1960 | THATLLDO | BryinSiam | 2. / Men 60 - 69 | 0:49:09.5 | 0:13:57.3 | |||
27 | diplom | 11 | KIENTZY Eugene | 1959 | --- | gkientzy | 3. / Men 60 - 69 | 0:49:33.1 | 0:14:20.9 | |||
28 | diplom | 54 | AGUIAR Otávio | 1996 | ALCICI SPORTS | OtavioAguiar | 2. / Men 17 - 29 | 0:49:34.4 | 0:14:22.2 | |||
29 | diplom | 36 | SORENSEN Eduardo | 1982 | Team Agreste | esorensen | 13. / Men 40 - 49 | 0:50:22.3 | 0:15:10.2 | |||
30 | diplom | 46 | NEO Cho | 1980 | WINODDPDT | winepiboy | 14. / Men 40 - 49 | 0:50:39.9 | 0:15:27.7 | |||
31 | diplom | 30 | SIMON Gelson Rodrigo | 1976 | RS BIKE RACE TEAM | G.Rodrigo.Simon | 15. / Men 40 - 49 | 0:51:50.8 | 0:16:38.7 | |||
32 | diplom | 38 | BIGNES Eugenio | 1963 | Movin Indoor Training | Eugenio_R_Bignes | 5. / Men 50 - 59 | 0:52:01.2 | 0:16:49.1 | |||
33 | diplom | 63 | BRAIAN Papanicolas | 1985 | Regional La Plata | Animal07 | 6. / Men 30 - 39 | 0:52:19.5 | 0:17:07.3 | |||
34 | diplom | 12 | KIENTZY Don | 1950 | --- | kientzy50 | 1. / Men 70+ | 0:53:20.3 | 0:18:08.1 | |||
35 | diplom | 29 | PASSOS Renan | 1984 | Passos Racing | RenanPassos60 | 7. / Men 30 - 39 | 0:53:54.1 | 0:18:42.0 | |||
36 | diplom | 23 | FILHO CLODOALDO | 1970 | UAI RANDONNEURS | Clodoaldo_brites | 6. / Men 50 - 59 | 0:54:12.5 | 0:19:00.3 | |||
37 | diplom | 5 | TSAI James | 1962 | --- | jamest617 | 4. / Men 60 - 69 | 0:54:49.2 | 0:19:37.1 | |||
38 | diplom | 35 | ALBUQUERQUE Jones | 1970 | HCJ - iLIKA - UFRPE- APC | Jones-BRA-PE | 7. / Men 50 - 59 | 0:55:56.5 | 0:20:44.3 | |||
39 | diplom | 52 | SILVA MAGALHAES DIOGO | 1978 | UAI RANDONNEURS | Diogo_Magalhaes | 16. / Men 40 - 49 | 0:56:00.7 | 0:20:48.5 | |||
40 | diplom | 66 | GOMEZ HARLY | 1975 | --- | HARLY | 17. / Men 40 - 49 | 0:57:21.1 | 0:22:08.9 | |||
41 | diplom | 33 | MERCES Marisol | 1967 | UAI RANDONNEURS | marisol-merces | 1. / Women 50 - 59 | 0:59:22.0 | 0:24:09.8 | |||
--- | 21 | ARBALLO Nico | 1975 | AGMT2 | nicoarballo | . / Men 40 - 49 | DNF | --- | ||||
--- | 1 | VINCIK Josef | 1992 | SportSoft - ROUVY | pepina | . / Men 30 - 39 | DNS | --- | ||||
--- | 3 | PIAIR Pj | 1980 | --- | piair | . / Men 40 - 49 | DNS | --- | ||||
--- | 4 | PATTERSON Chris | 1969 | Racer X | cpatterson | . / Men 50 - 59 | DNS | --- | ||||
--- | 6 | CHIANG Mike | 1977 | PA80 | sunboy | . / Men 40 - 49 | DNS | --- | ||||
--- | 7 | VELANDIA Jhon | 1978 | --- | jvelag | . / Men 40 - 49 | DNS | --- | ||||
--- | 8 | SILVA Claudio | 1973 | Chapecó - SC / Ciclone Bikes | claudioagr | . / Men 40 - 49 | DNS | --- | ||||
--- | 9 | SNYDER Nelson | 1971 | Raceperre | nelsonsnyder | . / Men 50 - 59 | DNS | --- | ||||
--- | 10 | PUCHALA Henryk | 1957 | --- | henryk.p | . / Men 60 - 69 | DNS | --- | ||||
--- | 13 | TING MEYA | 1985 | RTL (Rouvy Taiwan League) | MEYAGIRL | . / Women 30 - 39 | DNS | --- | ||||
--- | 18 | FUNTOSBIKE Luca | 1970 | FUNTOS BIKE | Luca-FuntosBike | . / Men 50 - 59 | DNS | --- | ||||
--- | 22 | CHI Ann | 1979 | Taiwan | ann.chi | . / Women 40 - 49 | DNS | --- | ||||
--- | 27 | URREGO JARAMILLO FRANK ROBERT | 1979 | FREELANCE | furrego | . / Men 40 - 49 | DNS | --- | ||||
--- | 28 | GAVA JUNIOR ARY JOSE | 1972 | ALCICI SPORTS | ary_gava_jr_sct_team | . / Men 50 - 59 | DNS | --- | ||||
--- | 32 | WARD Eric | 1970 | Mental Anguish Cycling | e.b.ward8 | . / Men 50 - 59 | DNS | --- | ||||
--- | 34 | ZAMUDIO Julián | 1976 | Tigers Riders | Zamudio | . / Men 40 - 49 | DNS | --- | ||||
--- | 39 | GORREA Silvia | 1988 | --- | artsist | . / Women 30 - 39 | DNS | --- | ||||
--- | 45 | CHIENWEI lu | 1975 | Seal paradise | Chienwei | . / Men 40 - 49 | DNS | --- | ||||
--- | 47 | PAUL Jun | 1975 | --- | A-Paul | . / Men 40 - 49 | DNS | --- | ||||
--- | 48 | LEE Bros | 1987 | RTL (Rouvy Taiwan League) | Leebros007 | . / Men 30 - 39 | DNS | --- | ||||
--- | 50 | LUMY Lu | 1977 | RTL | lumylu | . / Men 40 - 49 | DNS | --- | ||||
--- | 59 | RUBIO ANDRES Leandro | 1988 | --- | Leandro_Rubio | . / Men 30 - 39 | DNS | --- | ||||
--- | 60 | BOBÁK Gabriel | 1989 | CK Spartak Tlmače | Gabyi | . / Men 30 - 39 | DNS | --- | ||||
--- | 61 | BERNARDI JULIANO | 1986 | Chapecó - SC / Ciclone Bikes | jbernardi | . / Men 30 - 39 | DNS | --- | ||||
--- | 65 | CORAZZA Patricia | 1981 | Movin Indoor Training | paticorazza81 | . / Women 40 - 49 | DNS | --- |