Gran prix West Bohemia

Silniční cyklistika
DATUM :1.5.2022 MÍSTO :Kyšice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Mezičas # 1.kolo # 2.Mezičas # 2.kolo # 3.Mezičas # 3.kolo # 4.Mezičas # 4.kolo # 5.Mezičas # 5.kolo # 6.Mezičas # 6.kolo # 7.Mezičas # 7.kolo # 8.Mezičas # 8.kolo # 9.Mezičas # 9.kolo # 10.Mezičas # 10.kolo # 11.Mezičas #
1 3 detail závodníka HERZOG Emil GER 2004 Team Auto Eder 1. /  Junior Men 3:11:00.6 0:00:00.0 04:07.3 44 16:47.0 35 20:48.0 3 33:14.4 7 37:42.5 8 0:50:59.5 5 0:55:10.9 3 1:08:05.4 1 1:11:53.7 2 1:25:41.9 21 1:29:33.1 3 1:42:03.1 1 1:46:14.1 1 1:59:13.5 1 2:03:50.9 1 2:16:41.4 1 2:21:08.1 1 2:34:33.1 1 2:38:57.8 1 2:52:39.1 1 2:57:14.6 1
2 5 detail závodníka PAJUR Romet EST 2004 Team Auto Eder 2. /  Junior Men 3:14:40.3 0:03:39.7 04:05.1 25 16:46.1 18 20:41.2 1 33:14.6 9 37:42.7 10 0:51:00.8 13 0:55:11.1 4 1:08:05.6 2 1:11:53.2 1 1:25:41.1 7 1:29:35.0 11 1:43:20.1 6 1:47:58.2 16 2:02:12.5 9 2:06:14.5 13 2:19:08.3 10 2:23:24.6 5 2:37:03.2 8 2:41:36.4 10 2:55:47.2 10 3:00:31.5 6
3 103 detail závodníka SZULIK Mikolaj POL 2004 Polish National Team 3. /  Junior Men 3:14:40.3 0:03:39.7 04:05.4 29 16:46.7 28 20:51.7 39 33:17.9 42 37:43.5 24 0:51:03.4 37 0:55:12.6 23 1:08:06.2 4 1:11:54.7 6 1:24:57.5 2 1:29:23.0 2 1:43:33.3 29 1:47:58.6 22 2:02:15.0 45 2:06:10.2 9 2:19:07.1 5 2:23:24.4 4 2:37:03.3 9 2:41:36.1 9 2:55:46.7 8 3:00:32.3 9
4 4 detail závodníka KOCKELMANN Mathieu LUX 2004 Team Auto Eder 4. /  Junior Men 3:14:40.8 0:03:40.2 04:03.1 3 16:46.0 16 20:49.1 15 33:14.5 8 37:42.8 11 0:50:59.7 6 0:55:11.3 5 1:08:08.7 5 1:11:54.1 3 1:25:41.5 16 1:29:33.2 4 1:43:20.4 8 1:47:57.5 6 2:02:12.2 7 2:06:08.9 6 2:19:06.7 3 2:23:24.9 8 2:37:02.5 4 2:41:35.7 7 2:55:45.5 2 3:00:31.2 4
5 85 detail závodníka MRÁZ Daniel CZE 2004 Mapei Merida Kaňkovský 5. /  Junior Men 3:14:41.4 0:03:40.8 04:08.3 52 16:45.1 2 20:48.7 10 33:16.2 23 37:42.5 5 0:51:02.1 25 0:55:11.9 12 1:08:13.0 12 1:12:02.3 13 1:25:42.7 38 1:29:41.3 26 1:43:30.9 15 1:47:57.7 7 2:02:13.3 19 2:06:08.7 5 2:19:06.8 4 2:23:24.7 6 2:37:02.7 5 2:41:35.8 8 2:55:46.9 9 3:00:30.8 2
6 54 detail závodníka VAN DER WERFF Thom NED 2005 Gepla-Watersley R+D Road Team 6. /  Junior Men 3:14:41.6 0:03:41.0 04:03.7 8 16:46.8 31 20:52.1 43 33:16.4 26 37:43.0 16 0:51:01.6 18 0:55:11.9 13 1:08:09.2 6 1:11:56.1 11 1:25:44.1 59 1:29:47.5 54 1:43:36.2 43 1:47:58.8 24 2:02:14.3 37 2:06:09.9 8 2:19:07.6 7 2:23:25.1 9 2:37:03.0 7 2:41:35.5 6 2:55:46.5 7 3:00:32.6 10
7 102 detail závodníka SEEMAN Adam CZE 2004 MIX CYCLOCROSS TEAM 7. /  Junior Men 3:14:41.6 0:03:41.0 04:04.7 21 16:45.7 9 20:51.4 36 33:16.4 27 37:42.5 7 0:51:01.6 19 0:55:11.7 9 1:08:13.6 17 1:11:55.6 10 1:25:40.9 5 1:29:33.7 6 1:43:31.3 16 1:47:57.2 2 2:02:13.1 18 2:06:08.3 3 2:19:07.4 6 2:23:24.2 3 2:37:02.9 6 2:41:35.2 5 2:55:46.1 4 3:00:31.0 3
8 2 detail závodníka GROß Matteo GER 2004 Team Auto Eder 8. /  Junior Men 3:14:42.4 0:03:41.8 04:06.3 38 16:47.4 43 20:51.9 42 33:13.8 4 37:42.3 4 0:50:58.4 4 0:55:11.7 9 1:08:09.5 7 1:11:55.0 7 1:25:41.7 19 1:29:37.5 14 1:43:29.5 10 1:47:57.8 9 2:01:12.0 2 2:05:40.9 2 2:19:08.1 9 2:23:25.3 10 2:37:03.5 10 2:41:34.9 2 2:55:45.8 3 3:00:31.8 7
9 13 detail závodníka KADLEC Milan CZE 2004 Team Dukla Praha 9. /  Junior Men 3:14:44.3 0:03:43.7 04:05.6 31 16:47.0 34 20:50.4 30 33:13.6 2 37:42.7 9 0:51:01.9 22 0:55:11.6 8 1:08:14.5 28 1:12:02.2 12 1:25:42.4 33 1:29:34.6 10 1:43:30.5 12 1:47:57.3 3 2:02:12.9 13 2:06:08.5 4 2:19:06.6 2 2:23:24.0 2 2:37:02.2 3 2:41:35.1 4 2:55:46.4 6 3:00:31.4 5
10 94 detail závodníka KONING Stef NED 2004 Wielerzone Netherlands 10. /  Junior Men 3:14:44.5 0:03:43.9 04:07.7 49 16:46.2 21 20:48.4 5 33:14.3 6 37:43.0 15 0:51:00.3 10 0:55:13.2 31 1:08:10.0 8 1:11:54.5 5 1:25:41.0 6 1:29:36.6 13 1:43:05.3 2 1:47:58.2 15 2:02:12.3 8 2:06:09.7 7 2:19:07.9 8 2:23:24.8 7 2:37:02.0 2 2:41:35.1 3 2:55:46.3 5 3:00:32.1 8
11 67 detail závodníka TELECKÝ Štěpán CZE 2004 Tj Favorit Brno 11. /  Junior Men 3:15:52.2 0:04:51.6 04:07.3 43 16:47.8 50 20:48.5 6 33:17.4 37 37:43.4 22 0:51:01.6 17 0:55:12.5 21 1:08:14.0 21 1:12:02.8 15 1:25:41.4 13 1:29:35.5 12 1:43:33.9 31 1:47:59.8 38 2:02:13.0 14 2:06:15.9 18 2:20:13.3 23 2:24:19.3 22 2:38:22.4 13 2:43:04.7 31 2:57:48.5 47 3:02:24.3 37
12 41 detail závodníka VRBIK Juraj SVK 2005 Slovakia National Team 12. /  Junior Men 3:15:53.6 0:04:53.0 04:06.0 37 16:48.2 55 20:51.7 40 33:18.3 44 37:46.7 55 0:51:02.2 26 0:55:13.4 34 1:08:16.2 44 1:12:06.5 35 1:25:43.2 45 1:29:45.3 47 1:43:37.2 51 1:48:00.4 44 2:02:14.8 43 2:06:19.4 39 2:20:15.6 46 2:24:20.3 30 2:38:24.3 24 2:43:04.2 24 2:57:48.1 43 3:02:21.0 15
13 62 detail závodníka WIECZKOWSKI Pawel POL 2004 SMS Świdnica 13. /  Junior Men 3:15:53.7 0:04:53.1 04:05.6 32 16:48.3 57 20:53.1 53 33:17.8 41 37:43.7 27 0:51:02.0 23 0:55:12.6 22 1:08:13.8 20 1:12:05.0 28 1:25:42.2 28 1:29:43.6 41 1:43:32.0 21 1:47:57.5 5 2:02:13.5 23 2:06:19.5 40 2:20:11.9 15 2:24:18.2 15 2:38:24.3 23 2:43:03.5 17 2:57:46.0 16 3:02:20.6 13
14 79 detail závodníka GOJKOVIĆ Nicolas CRO 2004 Croatian National Team 14. /  Junior Men 3:15:54.1 0:04:53.5 04:07.5 46 16:45.9 12 20:48.7 11 33:18.3 46 37:44.5 35 0:51:03.2 35 0:55:13.0 29 1:08:14.0 22 1:12:03.6 22 1:25:41.7 19 1:29:40.2 18 1:43:30.8 14 1:47:58.0 12 2:02:14.1 36 2:06:15.2 16 2:20:12.8 18 2:24:18.3 16 2:38:23.4 18 2:43:04.2 25 2:57:47.1 26 3:02:21.5 17
15 1 detail závodníka BÁRTA Martin CZE 2005 Team Auto Eder 15. /  Junior Men 3:15:54.4 0:04:53.8 04:09.1 57 16:47.2 38 20:49.2 16 33:32.8 62 37:46.5 54 0:51:01.2 16 0:55:12.4 19 1:08:13.3 14 1:11:55.4 9 1:25:42.4 31 1:29:41.0 25 1:43:31.6 19 1:47:57.7 8 2:02:13.5 23 2:06:16.9 23 2:20:12.8 19 2:24:18.9 18 2:38:23.7 20 2:43:06.4 50 2:57:47.1 27 3:02:22.4 19
16 92 detail závodníka VAN DORP Vincent NED 2004 Wielerzone Netherlands 16. /  Junior Men 3:15:54.5 0:04:53.9 04:04.2 13 16:46.2 19 20:48.5 7 33:16.6 31 37:46.9 56 0:51:08.0 60 0:55:16.2 57 1:08:16.3 46 1:12:09.3 45 1:25:41.4 12 1:29:33.5 5 1:43:19.9 5 1:47:59.1 28 2:02:16.2 58 2:06:21.2 48 2:20:13.7 27 2:24:18.1 13 2:38:26.5 48 2:43:04.9 32 2:57:45.8 15 3:02:20.4 12
17 11 detail závodníka KOBR Richard CZE 2005 Roman Kreuziger Cycling Academy 17. /  Junior Men 3:15:55.1 0:04:54.5 04:07.4 45 16:48.0 53 20:52.2 45 33:19.2 54 37:23.2 2 0:50:35.2 1 0:54:53.4 1 1:08:19.0 62 1:12:14.0 61 1:25:43.2 46 1:29:41.4 27 1:43:36.6 45 1:47:59.4 33 2:02:11.5 3 2:06:19.1 36 2:20:13.7 26 2:24:20.6 33 2:38:27.5 59 2:43:07.0 55 2:57:49.4 56 3:02:25.5 48
18 123 detail závodníka POŘÍZKA Jan CZE 2004 MIX Kovo Praha 18. /  Junior Men 3:15:55.3 0:04:54.7 04:09.9 60 16:46.0 15 20:49.9 24 33:16.9 34 37:43.4 22 0:51:04.5 45 0:55:13.5 36 1:08:16.0 42 1:12:04.9 27 1:25:43.5 50 1:29:42.7 36 1:43:37.7 56 1:47:58.5 19 2:02:13.5 26 2:06:16.5 21 2:20:10.8 11 2:24:19.0 19 2:38:25.0 29 2:43:04.9 34 2:57:48.0 41 3:02:20.2 11
19 91 detail závodníka SPIJKSTRA Timo Julian NED 2004 Wielerzone Netherlands 19. /  Junior Men 3:15:55.7 0:04:55.1 04:03.3 4 16:48.4 58 20:54.0 57 33:20.6 60 37:48.5 62 0:51:06.0 56 0:55:16.3 58 1:08:18.6 60 1:12:10.5 53 1:25:43.5 51 1:29:49.3 60 1:43:38.3 60 1:48:01.4 52 2:02:16.2 59 2:06:21.4 50 2:20:16.1 48 2:24:20.8 34 2:38:23.3 17 2:43:05.8 42 2:57:46.5 20 3:02:23.8 33
20 52 detail závodníka BRINKMAN Niels NED 2005 Gepla-Watersley R+D Road Team 20. /  Junior Men 3:15:55.7 0:04:55.1 04:04.0 12 16:46.4 26 20:49.0 14 33:15.9 18 37:43.2 17 0:51:03.0 31 0:55:15.6 54 1:08:14.6 30 1:12:06.9 36 1:25:43.9 56 1:29:46.8 52 1:43:36.8 47 1:48:01.6 54 2:02:14.6 40 2:06:18.4 32 2:20:14.3 32 2:24:24.5 54 2:38:25.6 36 2:43:07.2 57 2:57:47.9 39 3:02:24.6 39
21 55 detail závodníka CHÝLE Filip CZE 2004 UCC - SPORT RACES 21. /  Junior Men 3:15:55.8 0:04:55.2 04:07.6 48 16:46.8 30 20:49.5 20 33:15.3 14 37:44.5 37 0:51:03.5 38 0:55:11.9 14 1:08:15.1 36 1:12:02.6 14 1:25:41.6 17 1:29:40.9 23 1:43:32.7 25 1:47:59.0 27 2:02:12.6 10 2:06:13.5 10 2:20:13.3 22 2:24:18.5 17 2:38:23.6 19 2:43:05.5 41 2:57:46.7 22 --- ---
22 86 detail závodníka PŘIDAL Tomáš CZE 2004 Mapei Merida Kaňkovský 22. /  Junior Men 3:15:55.9 0:04:55.3 04:03.1 2 16:45.9 13 20:48.5 8 33:16.0 21 37:43.2 19 0:51:02.4 29 0:55:12.7 25 1:08:13.1 13 1:12:03.5 21 1:25:42.7 37 1:29:42.1 32 1:43:32.8 26 1:47:57.8 10 2:02:13.8 31 2:06:19.3 38 2:20:14.7 38 2:24:19.2 21 2:38:25.5 35 2:43:07.2 56 2:57:48.1 44 3:02:26.2 55
23 104 detail závodníka JANKOWSKI Jakub POL 2005 Polish National Team 23. /  Junior Men 3:15:55.9 0:04:55.3 04:08.4 54 16:47.5 45 20:51.9 41 33:18.0 43 37:43.9 30 0:51:04.7 49 0:55:13.3 32 1:08:15.1 35 1:12:05.4 30 1:25:41.5 15 1:29:34.6 9 1:43:35.2 39 1:47:59.3 31 2:02:14.1 35 2:06:20.0 43 2:20:16.3 50 2:24:21.3 38 2:38:26.9 53 2:43:06.2 47 2:57:47.9 40 3:02:23.4 29
24 59 detail závodníka VANÍČEK Šimon CZE 2004 UCC - SPORT RACES 24. /  Junior Men 3:15:56.1 0:04:55.5 04:05.9 36 16:46.0 17 20:50.7 33 33:18.6 49 37:45.4 45 0:51:04.1 42 0:55:13.3 33 1:08:15.6 39 1:12:08.8 42 1:25:42.0 23 1:29:39.9 16 1:43:37.4 53 1:48:02.0 58 2:02:15.5 50 2:06:22.1 53 2:20:11.6 14 2:24:19.9 26 2:38:22.7 14 2:43:02.7 11 2:57:45.2 13 3:02:20.7 14
25 6 detail závodníka VLOT Mees NED 2005 Team Auto Eder 25. /  Junior Men 3:15:56.1 0:04:55.5 04:04.4 15 16:45.7 10 20:48.3 4 33:10.4 1 37:42.8 13 0:51:00.9 15 0:55:11.4 6 1:08:12.7 11 1:12:03.0 17 1:25:42.1 25 1:29:40.2 19 1:43:20.6 9 1:47:57.9 11 2:02:13.8 30 2:06:14.8 14 2:20:12.2 16 2:24:19.9 25 2:38:25.8 38 2:43:02.8 12 2:57:45.5 14 3:02:21.9 18
26 39 detail závodníka ĎURÍK Matúš SVK 2005 Slovakia National Team 26. /  Junior Men 3:15:56.1 0:04:55.5 04:11.2 62 16:50.1 61 20:55.3 60 33:21.4 61 37:48.3 61 0:51:08.9 62 0:55:17.4 62 1:08:16.4 47 1:12:12.0 57 1:25:44.5 62 1:29:48.9 59 1:43:37.1 50 1:48:00.8 48 2:02:16.1 57 2:06:22.4 55 2:20:16.9 54 2:24:23.9 51 2:38:26.3 44 2:43:06.3 49 2:57:47.8 37 3:02:23.2 25
27 107 detail závodníka OLEKSIAK Bartosz POL 2004 Polish National Team 27. /  Junior Men 3:15:56.2 0:04:55.6 04:05.1 26 16:48.0 52 20:52.2 46 33:18.7 50 37:44.2 32 0:50:59.9 7 0:55:12.8 26 1:08:14.8 31 1:12:04.4 25 1:25:42.4 32 1:29:40.9 24 1:43:31.4 17 1:47:57.4 4 2:02:13.0 15 2:06:18.7 33 2:20:12.5 17 2:24:18.0 12 2:38:25.4 34 2:43:04.7 29 2:57:49.5 57 3:02:23.1 24
28 106 detail závodníka WASOWICZ Kajetan POL 2004 Polish National Team 28. /  Junior Men 3:15:56.2 0:04:55.6 04:04.7 19 16:46.6 27 20:51.5 37 33:20.5 59 37:47.1 58 0:51:05.5 52 0:55:15.1 50 1:08:14.1 25 1:12:09.7 47 1:25:43.8 54 1:29:46.4 49 1:43:37.7 57 1:48:01.4 53 2:02:15.1 46 2:06:20.8 45 2:20:17.0 55 2:24:26.7 58 2:38:27.3 57 2:43:05.9 44 2:57:47.7 35 3:02:25.9 53
29 61 detail závodníka MACIEJEWSKI Szymon POL 2004 SMS Świdnica 29. /  Junior Men 3:15:56.2 0:04:55.6 04:05.9 35 16:47.1 37 20:51.2 35 33:18.9 53 37:45.2 43 0:51:04.6 47 0:55:14.4 45 1:08:14.8 34 1:12:05.2 29 1:25:42.5 34 1:29:42.5 34 1:43:34.5 35 1:47:58.6 21 2:02:13.8 32 2:06:16.0 19 2:20:14.9 39 2:24:18.1 14 2:38:25.7 37 2:43:04.9 33 2:57:48.0 42 3:02:22.9 21
30 51 detail závodníka MOUTON Raphaël NED 2004 Gepla-Watersley R+D Road Team 30. /  Junior Men 3:15:56.4 0:04:55.8 04:03.5 7 16:46.4 25 20:48.8 12 33:18.7 51 37:44.7 40 0:51:00.4 11 0:55:12.2 17 1:08:15.6 40 1:12:04.3 24 1:25:41.3 9 1:29:40.6 21 1:43:31.8 20 1:48:01.4 51 2:02:14.5 39 2:06:19.9 42 2:20:11.0 12 2:24:19.7 24 2:38:25.0 30 2:43:03.1 14 2:57:48.2 45 3:02:22.7 20
31 9 detail závodníka KOHOUT Jaromír CZE 2005 Roman Kreuziger Cycling Academy 31. /  Junior Men 3:15:56.4 0:04:55.8 04:04.4 17 16:45.3 4 20:50.2 27 33:14.0 5 37:46.0 49 0:51:00.0 8 0:55:16.5 59 1:08:14.3 27 1:12:07.2 37 1:25:42.8 39 1:29:47.1 53 1:43:35.0 38 1:48:00.8 47 2:02:11.7 4 2:06:23.8 59 2:20:13.0 21 2:24:23.4 49 2:38:25.3 33 2:43:06.5 51 2:57:47.8 38 3:02:23.7 32
32 68 detail závodníka VYSOČAN Daniel CZE 2004 Tj Favorit Brno 32. /  Junior Men 3:15:56.5 0:04:55.9 04:05.7 33 16:46.8 32 20:50.3 29 33:15.9 19 37:44.6 38 0:51:03.0 32 0:55:12.4 19 1:08:14.8 32 1:12:06.3 34 1:25:42.2 29 1:29:42.3 33 1:43:32.1 22 1:47:59.5 34 2:02:13.1 16 2:06:14.0 12 2:20:14.0 28 2:24:19.6 23 2:38:24.1 22 2:43:03.8 21 2:57:47.0 25 3:02:23.3 27
33 96 detail závodníka MARION Brain NED 2004 Wielerzone Netherlands 33. /  Junior Men 3:15:56.7 0:04:56.1 04:04.2 14 16:46.4 24 20:51.6 38 33:15.0 13 37:45.2 42 0:51:00.6 12 0:55:13.7 37 1:08:14.6 29 1:12:08.2 39 1:25:40.9 4 1:29:40.8 22 1:43:32.3 23 1:47:59.1 28 2:02:13.5 27 2:06:21.6 51 2:20:15.2 42 2:24:24.3 52 2:38:23.1 16 2:43:04.7 30 2:57:46.7 22 3:02:24.1 36
34 136 detail závodníka KÁRPÁTI Bálint HUN 2005 Hungarian National Team 34. /  Junior Men 3:15:56.8 0:04:56.2 04:09.6 59 16:47.3 41 20:50.8 34 33:16.3 25 37:44.3 34 0:51:03.8 40 0:55:14.1 42 1:08:16.8 50 1:12:09.6 46 1:25:43.2 47 1:29:45.6 48 1:43:38.6 61 1:48:01.0 49 2:02:15.6 52 2:06:20.4 44 2:20:15.1 41 2:24:21.0 36 2:38:26.7 50 2:43:05.3 38 2:57:48.7 48 3:02:25.3 47
35 43 detail závodníka LUKEŠ Jan CZE 2004 Willebrord Wil Vooruit 35. /  Junior Men 3:15:56.8 0:04:56.2 04:02.8 1 16:44.8 1 20:49.5 21 33:18.4 47 37:44.7 39 0:51:00.3 9 0:55:11.5 7 1:08:14.2 26 1:12:10.0 48 1:25:44.0 58 1:29:42.8 37 1:43:20.4 7 1:47:58.9 26 2:02:12.0 5 2:06:16.3 20 2:20:14.0 29 2:24:21.6 39 2:38:26.0 40 2:43:03.3 16 2:57:48.9 52 3:02:25.1 45
36 110 detail závodníka KOBLÍŽEK Matyáš CZE 2004 Tufo Pardus Prostějov 36. /  Junior Men 3:15:56.9 0:04:56.3 04:08.1 50 16:47.4 42 20:48.6 9 33:16.8 32 37:42.5 6 0:51:02.4 28 0:55:13.0 28 1:08:13.5 16 1:12:09.1 43 1:25:41.1 8 1:29:42.0 31 1:43:35.6 40 1:48:00.4 43 2:02:12.9 12 2:06:22.5 56 2:20:15.5 45 2:24:23.0 47 2:38:27.2 55 2:43:06.2 48 2:57:49.3 54 3:02:26.6 58
37 95 detail závodníka HAMMINGA Maarten NED 2004 Wielerzone Netherlands 37. /  Junior Men 3:15:56.9 0:04:56.3 04:03.8 9 16:46.2 20 20:52.6 48 33:14.8 12 37:43.2 18 0:51:04.3 44 0:55:12.9 27 1:08:15.4 38 1:12:05.7 31 1:24:57.2 1 1:29:22.8 1 1:43:29.8 11 1:47:59.1 30 2:02:13.3 20 2:06:13.8 11 2:20:15.9 47 2:24:20.6 31 2:38:24.8 28 2:43:04.0 22 2:57:46.3 18 3:02:24.0 35
38 133 detail závodníka FELDHOFFER Bálint HUN 2005 Hungarian National Team 38. /  Junior Men 3:15:57.0 0:04:56.4 04:07.5 47 16:47.6 48 20:50.0 25 33:15.7 16 37:43.6 26 0:51:01.9 21 0:55:12.3 18 1:08:13.8 19 1:12:03.2 19 1:25:42.8 40 1:29:43.0 38 1:43:34.1 32 1:47:59.5 36 2:02:13.3 22 2:06:17.2 25 2:20:15.2 43 2:24:20.3 29 2:38:25.1 31 2:43:03.7 19 2:57:47.5 33 3:02:23.6 31
39 64 detail závodníka KITKOWSKI Grzegorz POL 2004 SMS Świdnica 39. /  Junior Men 3:15:57.1 0:04:56.5 04:08.6 55 16:47.3 40 20:53.2 54 33:19.4 57 37:46.1 50 0:51:05.8 54 0:55:15.3 51 1:08:16.2 45 1:12:09.2 44 1:25:43.1 44 1:29:44.8 44 1:43:38.1 59 1:48:01.1 50 2:02:14.4 38 2:06:19.2 37 2:20:14.9 39 2:24:22.0 42 2:38:26.9 52 2:43:06.7 53 2:57:47.7 36 3:02:24.3 38
40 100 detail závodníka RUBEŠ Daniel CZE 2005 MIX CYCLOCROSS TEAM 40. /  Junior Men 3:15:57.3 0:04:56.7 04:07.0 41 16:45.9 14 20:49.4 19 33:17.6 39 37:44.0 31 0:51:05.7 53 0:55:12.2 16 1:08:16.5 48 1:12:06.2 33 1:25:41.5 14 1:29:40.4 20 1:43:33.5 30 1:47:58.3 18 2:02:14.0 34 2:06:22.7 57 2:20:14.0 30 2:24:22.1 44 2:38:25.8 39 2:43:04.5 28 2:57:47.6 34 3:02:23.6 30
41 108 detail závodníka MURYJ Antoni POL 2005 Polish National Team 41. /  Junior Men 3:15:57.3 0:04:56.7 04:08.3 53 16:45.8 11 20:49.7 22 33:16.9 33 37:43.2 20 0:51:04.1 42 0:55:14.0 41 1:08:14.8 32 1:12:05.9 32 1:25:44.3 61 1:29:47.9 55 1:43:34.2 33 1:47:59.3 32 2:02:13.5 25 2:06:15.0 15 2:20:14.3 34 2:24:15.7 11 2:38:25.3 32 2:43:05.5 39 2:57:48.8 50 3:02:23.0 23
42 16 detail závodníka ELBADRI Jakub CZE 2005 Team Dukla Praha 42. /  Junior Men 3:15:57.8 0:04:57.2 04:04.8 22 16:45.6 6 20:49.3 18 33:13.8 3 37:42.8 12 0:51:02.2 26 0:55:11.8 11 1:08:12.7 10 1:12:02.9 16 1:25:42.6 36 1:29:39.8 15 1:43:33.3 28 1:47:58.1 14 2:02:13.8 29 2:06:17.3 26 2:20:13.0 20 2:24:19.1 20 2:38:22.8 15 2:43:04.3 26 2:57:47.1 28 3:02:23.4 28
43 117 detail závodníka MULDER Martijn NED 2005 Merida Adelaar Development Team 43. /  Junior Men 3:15:57.8 0:04:57.2 04:03.4 6 16:45.6 8 20:48.9 13 33:15.3 15 37:43.6 25 0:51:04.7 48 0:55:14.8 48 1:08:16.1 43 1:12:13.3 59 1:25:42.0 23 1:29:43.3 39 1:43:37.0 49 1:48:01.7 55 2:02:13.7 28 2:06:21.9 52 2:20:14.3 35 2:24:20.6 31 2:38:23.9 21 2:43:05.0 35 2:57:48.8 49 3:02:24.8 42
44 120 detail závodníka OTTE Gus GER 2004 Merida Adelaar Development Team 44. /  Junior Men 3:15:58.3 0:04:57.7 04:05.6 30 16:45.2 3 20:52.1 44 33:19.7 58 37:46.3 52 0:51:06.3 57 0:55:16.0 56 1:08:17.3 52 1:12:10.2 51 1:25:43.8 55 1:29:48.7 58 1:43:30.6 13 1:48:02.4 60 2:02:15.5 51 2:06:23.0 58 2:20:16.3 50 2:24:23.7 50 2:38:26.4 47 2:43:04.1 23 2:57:48.9 51 3:02:25.5 50
45 46 detail závodníka DUNÁR Dominik SVK 2005 Willebrord Wil Vooruit 45. /  Junior Men 3:15:58.5 0:04:57.9 04:09.4 58 16:45.3 5 20:49.3 17 33:15.8 17 37:23.2 1 0:50:35.5 2 0:54:53.6 2 1:08:05.6 3 1:11:54.3 4 1:25:40.7 3 1:29:34.3 7 1:43:05.6 3 1:47:58.7 23 2:02:16.3 60 2:06:18.8 34 2:20:14.1 31 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
46 119 detail závodníka LUBBERS Melle NED 2005 Merida Adelaar Development Team 46. /  Junior Men 3:15:58.7 0:04:58.1 04:04.9 23 16:47.0 33 20:53.1 52 33:19.4 56 37:47.0 57 0:51:05.0 51 0:55:15.6 53 1:08:17.6 54 1:12:10.6 54 1:25:43.2 47 1:29:44.3 42 1:43:34.4 34 1:48:02.0 57 2:02:15.2 47 2:06:17.4 27 2:20:14.6 36 2:24:21.9 41 2:38:24.5 25 2:43:03.1 13 2:57:46.0 17 3:02:24.6 40
47 137 detail závodníka ERDŐS Gergely HUN 2004 Hungarian National Team 47. /  Junior Men 3:15:59.2 0:04:58.6 04:05.0 24 16:48.7 59 20:54.1 58 33:16.3 24 37:45.9 48 0:51:07.8 59 0:55:15.4 52 1:08:15.6 41 1:12:08.6 41 1:25:42.9 42 1:29:43.5 40 1:43:37.7 55 1:47:58.0 13 2:02:13.8 33 2:06:17.7 29 2:20:13.7 25 2:24:22.0 43 2:38:21.6 11 2:43:06.0 45 2:57:46.9 24 3:02:24.7 41
48 78 detail závodníka RINTISCH Felix GER 2005 LV Brandenburg 48. /  Junior Men 3:15:59.6 0:04:59.0 04:04.5 18 16:47.1 36 20:52.5 47 33:17.0 35 37:45.4 46 0:51:06.7 58 0:55:15.8 55 1:08:13.6 18 1:12:03.3 20 1:25:42.3 30 1:29:41.9 30 1:43:35.9 41 1:48:00.2 41 2:02:15.7 54 2:06:21.1 47 2:20:16.2 49 2:24:21.2 37 2:38:24.6 26 2:43:05.2 36 2:57:47.5 32 3:02:24.9 43
49 99 detail závodníka KERL Maximilian CZE 2004 MIX CYCLOCROSS TEAM 49. /  Junior Men 3:15:59.6 0:04:59.0 04:05.2 27 16:47.6 47 20:52.9 51 33:18.9 52 37:46.4 53 0:50:46.4 3 0:55:14.7 47 1:08:18.5 59 1:12:14.7 62 1:25:43.5 51 1:29:46.5 51 1:43:36.4 44 1:48:00.6 46 2:02:15.9 56 2:06:24.2 61 2:20:17.6 61 2:24:43.3 60 2:38:27.6 60 2:43:07.5 59 2:57:49.9 60 3:02:26.3 56
50 114 detail závodníka POKORNÝ Ondřej CZE 2004 Tufo Pardus Prostějov 50. /  Junior Men 3:15:59.8 0:04:59.2 04:10.6 61 16:49.8 60 20:55.6 61 33:19.2 55 37:48.1 60 0:51:02.7 30 0:55:13.1 30 1:08:18.2 58 1:12:07.4 38 1:25:42.1 26 1:29:44.5 43 1:43:36.9 48 1:48:00.5 45 2:02:12.2 6 2:06:19.0 35 2:20:17.5 60 2:24:23.2 48 2:38:27.5 58 2:43:06.8 54 2:57:49.5 59 3:02:26.5 57
51 8 detail závodníka KOBR Robert CZE 2005 Roman Kreuziger Cycling Academy 51. /  Junior Men 3:16:00.0 0:04:59.4 04:03.3 5 16:47.9 51 20:53.4 56 33:17.4 38 37:45.6 47 0:51:03.5 39 0:55:13.9 40 1:08:17.7 55 1:12:10.1 50 1:25:42.6 35 1:29:42.7 35 1:43:36.1 42 1:47:59.8 38 2:02:15.6 53 2:06:17.7 28 2:20:15.4 44 2:24:20.1 27 2:38:27.0 54 2:43:05.8 43 2:57:49.5 58 3:02:26.2 54
52 139 detail závodníka NIEMI Tomas-Casimir FIN 2004 MIX team - Plzeňský kraj 52. /  Junior Men 3:16:00.6 0:05:00.0 04:07.1 42 16:47.6 46 20:50.2 28 33:17.0 36 37:43.9 29 0:51:01.9 20 0:55:12.7 24 1:08:15.1 37 1:12:03.1 18 1:25:42.1 27 1:29:34.3 8 1:43:32.4 24 1:47:58.9 25 2:02:14.6 42 2:06:19.7 41 2:20:11.3 13 2:24:20.9 35 2:38:26.4 46 2:43:06.5 52 2:57:47.3 30 3:02:23.3 26
53 74 detail závodníka REIBSCH Jonas GER 2005 LV Brandenburg 53. /  Junior Men 3:16:00.9 0:05:00.3 04:04.4 16 16:46.2 22 20:52.7 49 33:14.7 10 37:42.1 3 0:51:00.8 14 0:55:13.8 39 1:08:13.4 15 1:12:04.0 23 1:25:44.0 57 1:29:45.2 46 1:43:33.1 27 1:48:00.2 40 2:02:15.4 49 2:06:21.0 46 2:20:13.3 24 2:24:20.2 28 2:38:21.9 12 2:43:03.6 18 2:57:46.6 21 3:02:23.9 34
54 121 detail závodníka ŠILHAVÝ Daniel CZE 2005 MIX Kovo Praha 54. /  Junior Men 3:16:01.5 0:05:00.9 04:08.7 56 16:47.8 49 20:54.3 59 33:18.5 48 37:46.1 51 0:51:04.9 50 0:55:14.9 49 1:08:14.1 24 1:12:08.4 40 1:25:44.2 60 1:29:49.9 61 1:43:37.4 53 1:48:02.5 61 2:02:13.1 17 2:06:18.3 31 2:20:14.7 37 2:24:24.5 53 2:38:26.7 49 2:43:07.3 58 2:57:48.5 46 3:02:25.7 51
55 47 detail závodníka VAN DEN BOSCH Ingmar NED 2005 Willebrord Wil Vooruit 55. /  Junior Men 3:16:01.7 0:05:01.1 04:06.4 39 16:47.5 44 20:52.9 50 33:15.9 19 37:44.8 41 0:51:04.5 45 0:55:14.6 46 1:08:17.9 57 1:12:11.6 56 1:25:43.7 53 1:29:48.4 57 1:43:37.3 52 1:48:02.2 59 2:02:16.6 61 2:06:24.0 60 2:20:17.5 59 2:24:25.2 57 2:38:26.9 51 2:43:06.0 46 2:57:34.2 11 3:02:27.2 59
56 53 detail závodníka VEENINGS Pepijn NED 2004 Gepla-Watersley R+D Road Team 56. /  Junior Men 3:16:01.8 0:05:01.2 04:04.7 20 16:50.5 62 20:55.8 62 33:16.1 22 37:43.0 14 0:51:05.8 55 0:55:16.6 60 1:08:16.6 49 1:12:13.6 60 1:25:41.3 11 1:29:53.3 62 1:43:36.7 46 1:47:59.8 37 2:02:13.3 21 2:06:15.5 17 2:20:14.3 33 2:24:21.7 40 2:38:26.1 41 2:43:08.3 60 2:57:46.3 19 3:02:23.0 22
57 116 detail závodníka VAN DER VEEN Cas NED 2004 Merida Adelaar Development Team 57. /  Junior Men 3:16:01.9 0:05:01.3 04:03.8 11 16:46.2 23 20:50.1 26 33:16.5 30 37:43.4 21 0:51:03.0 32 0:55:14.4 44 1:08:16.9 51 1:12:10.3 52 1:25:42.9 41 1:29:41.7 29 1:43:31.4 17 1:47:59.5 35 2:02:14.6 41 2:06:17.8 30 2:20:16.6 53 2:24:22.6 46 2:38:26.3 45 2:43:04.4 27 2:57:47.3 29 3:02:21.3 16
58 77 detail závodníka BENGELSDORF Lui GER 2005 LV Brandenburg 58. /  Junior Men 3:16:02.6 0:05:02.0 04:05.3 28 16:46.7 29 20:46.9 2 33:14.8 11 37:47.6 59 0:51:08.7 61 0:55:16.8 61 1:08:10.3 9 1:11:55.2 8 1:25:43.5 49 1:29:48.1 56 1:43:34.8 36 1:48:00.2 41 2:02:16.8 62 2:06:21.3 49 2:20:18.1 62 2:24:43.8 61 2:38:24.8 27 2:43:03.8 20 2:57:34.4 12 3:02:25.5 49
59 115 detail závodníka KRANENBURG Joris NED 2004 Merida Adelaar Development Team 59. /  Junior Men 3:16:03.0 0:05:02.4 04:03.8 10 16:45.6 7 20:50.4 31 33:16.4 29 37:44.5 36 0:51:02.1 24 0:55:13.4 35 1:08:17.4 53 1:12:10.0 49 1:25:41.9 22 1:29:41.5 28 1:43:19.7 4 1:47:58.3 17 2:02:15.0 44 2:06:17.1 24 2:20:17.2 57 2:24:24.8 55 2:38:26.1 42 2:43:03.2 15 2:57:49.4 55 3:02:25.8 52
60 7 detail závodníka CÍRKVA Vojtěch CZE 2004 Roman Kreuziger Cycling Academy 60. /  Junior Men 3:16:03.1 0:05:02.5 04:05.8 34 16:47.2 39 20:49.7 23 33:17.8 40 37:43.8 28 0:51:03.3 36 0:55:12.1 15 1:08:14.0 23 1:12:04.6 26 1:25:42.9 43 1:29:44.9 45 1:43:34.8 37 1:47:58.6 20 2:02:12.8 11 2:06:16.8 22 2:20:16.4 52 2:24:22.4 45 2:38:26.3 43 2:43:05.5 40 2:57:47.5 31 3:02:25.2 46
61 57 detail závodníka ŠEJSTAL Ondra CZE 2004 UCC - SPORT RACES 61. /  Junior Men 3:16:08.5 0:05:07.9 04:08.3 51 16:48.0 53 20:50.5 32 33:16.4 27 37:44.2 33 0:51:03.1 34 0:55:13.8 38 1:08:17.8 56 1:12:11.4 55 1:25:41.7 18 1:29:40.0 17 1:43:37.9 58 1:48:01.7 56 2:02:15.3 48 2:06:22.3 54 2:20:17.1 56 2:24:24.9 56 2:38:27.2 56 2:43:05.2 37 2:57:49.2 53 3:02:25.0 44
62 113 detail závodníka PROCHÁZKA Ondřej CZE 2005 Tufo Pardus Prostějov 62. /  Junior Men 3:23:48.8 0:12:48.2 04:06.6 40 16:48.3 56 20:53.3 55 33:18.3 44 37:45.2 44 0:51:04.1 41 0:55:14.2 43 1:08:18.8 61 1:12:12.2 58 1:25:41.3 10 1:29:46.5 50 1:43:38.7 62 1:48:02.8 62 2:02:15.9 55 2:06:27.6 62 2:20:17.3 58 2:24:41.6 59 2:39:40.0 61 2:44:57.4 61 3:01:13.7 61 3:06:38.5 60
--- 10 detail závodníka HLADÍK Petr CZE 2005 Roman Kreuziger Cycling Academy . /  Junior Men NFT OTL 04:06.9 --- 16:48.1 --- 20:52.6 --- 33:20.6 --- 37:47.3 --- 0:51:07.9 --- 0:55:17.1 --- 1:08:18.5 --- 1:12:15.1 --- 1:26:04.6 --- 1:31:17.9 --- 1:48:33.9 --- 1:54:13.5 --- 2:12:31.1 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 14 detail závodníka SEJKOT Adam CZE 2004 Team Dukla Praha . /  Junior Men NFT OTL 04:10.9 --- 16:48.8 --- 21:16.3 --- 36:21.7 --- 41:10.8 --- 0:56:30.1 --- 1:01:28.7 --- 1:16:45.3 --- 1:21:36.2 --- 1:36:33.0 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 17 detail závodníka MLEJNEK Daniel CZE 2004 Team Dukla Praha . /  Junior Men NFT OTL 04:11.1 --- 16:50.0 --- 20:55.8 --- 33:20.6 --- 37:47.8 --- 0:51:07.6 --- 0:55:17.6 --- 1:08:18.2 --- 1:12:10.3 --- 1:25:43.3 --- 1:29:57.0 --- 1:59:27.2 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 20 detail závodníka MIKLOŠÍN Matyáš CZE 2005 Lawi junior team . /  Junior Men NFT OTL 04:11.6 --- 19:16.2 --- 25:00.5 --- 43:09.4 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 21 detail závodníka BOUZEK Filip CZE 2005 Lawi junior team . /  Junior Men NFT OTL 04:11.1 --- 20:03.8 --- 26:24.0 --- 44:19.2 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 22 detail závodníka KVÁČ David CZE 2004 Lawi junior team . /  Junior Men NFT OTL 04:11.7 --- 18:10.3 --- 23:07.8 --- 39:31.3 --- 45:00.1 --- 1:01:46.1 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 26 detail závodníka KREŠÁK Kryštof CZE 2005 ČEZ Cyklo Team Tábor . /  Junior Men NFT OTL 04:10.6 --- 16:49.9 --- 20:59.1 --- 35:15.8 --- 40:09.6 --- 0:55:18.6 --- 0:59:59.3 --- 1:14:46.8 --- 1:19:34.4 --- 1:34:37.4 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 28 detail závodníka ŠVEC Libor CZE 2004 ČEZ Cyklo Team Tábor . /  Junior Men NFT OTL 04:08.0 --- 17:53.0 --- 23:23.4 --- 40:49.1 --- 46:06.0 --- 1:01:44.7 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 29 detail závodníka HEZINA Jan CZE 2005 ČEZ Cyklo Team Tábor . /  Junior Men NFT OTL 04:11.4 --- 17:52.7 --- 23:23.7 --- 40:49.6 --- 47:13.2 --- 1:04:28.1 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 31 detail závodníka KROC Vladimír CZE 2005 MIX TEAM ACS . /  Junior Men NFT OTL 04:06.1 --- 16:48.8 --- 21:01.0 --- 35:15.5 --- 40:10.1 --- 0:55:17.5 --- 1:00:32.6 --- 1:16:47.0 --- 1:21:36.9 --- 1:36:33.9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 32 detail závodníka READE Adam CZE 2004 MIX TEAM ACS . /  Junior Men NFT OTL 04:12.0 --- 18:55.2 --- 24:36.9 --- 41:06.2 --- 46:05.8 --- 1:01:44.4 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 33 detail závodníka MUSIJENKO Alex CZE 2004 MIX TEAM ACS . /  Junior Men NFT OTL 04:06.5 --- 16:49.0 --- 20:54.6 --- 34:28.1 --- 39:16.3 --- 0:54:23.5 --- 0:59:20.3 --- 1:14:47.9 --- 1:20:17.8 --- 1:37:16.6 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 34 detail závodníka NOVÁK Filip CZE 2005 MIX TEAM ACS . /  Junior Men NFT OTL 04:07.0 --- 17:20.1 --- 22:23.5 --- 38:12.8 --- 43:21.3 --- 0:58:36.4 --- 1:03:32.5 --- 1:18:36.7 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 35 detail závodníka ŠIMEČEK David CZE 2005 MIX TEAM ACS . /  Junior Men NFT OTL 04:05.1 --- 17:07.7 --- 22:28.5 --- 40:48.8 --- 46:06.3 --- 1:01:45.0 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 37 detail závodníka SIVOK Tomáš SVK 2004 Slovakia National Team . /  Junior Men NFT OTL 04:06.1 --- 16:46.9 --- 20:51.7 --- 33:18.7 --- 37:45.0 --- 0:51:01.3 --- 0:55:12.0 --- 1:08:14.7 --- 1:12:02.1 --- --- --- 1:31:18.0 --- --- --- 1:56:23.2 --- 2:12:36.5 --- 2:20:20.2 --- --- --- 2:44:20.8 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 38 detail závodníka JURÍK Martin SVK 2004 Slovakia National Team . /  Junior Men NFT OTL 04:03.5 --- 16:48.6 --- 20:54.8 --- 33:20.9 --- 37:47.6 --- 0:51:08.3 --- 0:55:17.0 --- 1:08:18.4 --- 1:12:12.8 --- 1:25:44.2 --- 1:29:49.1 --- 1:46:24.8 --- 1:52:22.0 --- 2:12:30.8 --- 2:20:20.4 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 40 detail závodníka JACKULIAK Róbert SVK 2005 Slovakia National Team . /  Junior Men NFT OTL 04:11.0 --- 16:50.0 --- 21:03.6 --- 35:33.8 --- 40:41.7 --- 0:56:21.8 --- 1:01:27.8 --- 1:16:46.9 --- 1:21:37.3 --- 1:36:50.1 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 56 detail závodníka HORÁČEK Jakub CZE 2004 UCC - SPORT RACES . /  Junior Men NFT OTL 04:09.6 --- 16:49.6 --- 20:54.2 --- 33:20.0 --- 37:48.3 --- 0:51:08.4 --- 0:55:17.6 --- 1:08:17.2 --- 1:12:13.1 --- 1:25:44.9 --- 1:29:50.3 --- 1:43:38.4 --- 1:48:03.0 --- 2:02:14.3 --- 2:06:27.4 --- 2:20:17.9 --- 2:24:43.4 --- 2:39:40.3 --- 2:44:57.2 --- 3:04:24.7 --- --- ---
--- 58 detail závodníka DAŇKO Jan CZE 2004 UCC - SPORT RACES . /  Junior Men NFT OTL 04:06.8 --- 16:45.5 --- 20:53.0 --- 33:21.0 --- 37:47.0 --- 0:51:07.5 --- 0:55:30.2 --- 1:12:31.8 --- 1:17:30.9 --- 1:34:40.7 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 60 detail závodníka KLICMAN Adam CZE 2004 UCC - SPORT RACES . /  Junior Men NFT OTL 04:11.3 --- 16:49.6 --- 21:10.7 --- 35:44.0 --- 40:46.8 --- 0:56:22.8 --- 1:01:27.7 --- 1:16:46.0 --- 1:21:36.1 --- 1:36:33.3 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 65 detail závodníka LISTWON Tomasz POL 2005 SMS Świdnica . /  Junior Men NFT OTL 04:08.2 --- 16:47.8 --- 20:52.3 --- 33:19.9 --- 37:47.7 --- 0:51:06.7 --- 0:55:16.0 --- 1:08:19.0 --- 1:12:19.9 --- 1:26:23.8 --- 1:31:18.1 --- 1:46:38.1 --- 1:52:22.2 --- 2:12:31.2 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 66 detail závodníka DEREN Mateusz POL 2004 SMS Świdnica . /  Junior Men NFT OTL 04:07.9 --- 16:47.7 --- 20:53.3 --- 35:16.1 --- 40:09.9 --- 0:55:17.2 --- 0:59:59.1 --- 1:14:47.6 --- 1:19:35.3 --- 1:34:38.1 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 69 detail závodníka JANÍČEK Jakub CZE 2004 Tj Favorit Brno . /  Junior Men NFT OTL 04:09.9 --- 16:46.7 --- 20:53.9 --- 33:21.6 --- 37:46.6 --- 0:51:07.7 --- 0:55:18.0 --- 1:08:19.6 --- 1:12:30.5 --- 1:27:09.8 --- 1:32:56.2 --- 1:53:18.4 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 70 detail závodníka NOVÁK Tomáš CZE 2005 Tj Favorit Brno . /  Junior Men NFT OTL 04:09.3 --- 16:45.4 --- 20:49.7 --- 33:20.1 --- 37:44.9 --- 0:52:01.1 --- 0:56:28.6 --- 1:12:45.5 --- 1:19:37.6 --- 1:40:16.8 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 71 detail závodníka VOSTAL Vilém CZE 2005 Tj Favorit Brno . /  Junior Men NFT OTL 04:10.1 --- 16:49.3 --- 21:12.9 --- 36:38.3 --- 42:01.2 --- 0:58:35.6 --- 1:03:32.1 --- 1:18:37.0 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 76 detail závodníka SCHWAR Endric GER 2005 LV Brandenburg . /  Junior Men NFT OTL 04:10.2 --- 17:19.9 --- 22:28.2 --- 39:46.3 --- 45:17.1 --- 1:01:45.4 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 80 detail závodníka STIPIĆ Eric CRO 2004 Croatian National Team . /  Junior Men NFT OTL 04:10.3 --- 16:48.4 --- 21:04.8 --- 35:33.8 --- 40:41.4 --- 0:56:22.4 --- 1:01:29.0 --- 1:16:46.4 --- 1:21:36.6 --- 1:37:16.5 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 81 detail závodníka JURIĆ Pjero CRO 2005 Croatian National Team . /  Junior Men NFT OTL 04:05.4 --- 16:48.1 --- 21:15.4 --- 38:13.3 --- 43:20.7 --- 0:58:36.1 --- 1:03:32.4 --- 1:18:37.0 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 83 detail závodníka GREINER Ivan CRO 2004 Croatian National Team . /  Junior Men NFT OTL 04:11.6 --- 18:22.9 --- 23:55.3 --- 40:31.7 --- 45:59.2 --- 1:01:45.7 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 84 detail závodníka TISAJ Jan CRO 2005 Croatian National Team . /  Junior Men NFT OTL 04:06.7 --- 16:48.1 --- 20:53.7 --- 34:27.8 --- 39:16.4 --- 0:54:23.2 --- 0:59:20.0 --- 1:14:47.4 --- 1:19:34.6 --- 1:34:36.6 --- 2:07:35.7 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 87 detail závodníka PÁTÍK Stanislav CZE 2005 Mapei Merida Kaňkovský . /  Junior Men NFT OTL 04:06.3 --- 16:46.3 --- 20:41.4 --- 33:15.5 --- 37:44.8 --- 0:51:03.9 --- 0:55:14.5 --- 1:08:15.0 --- 1:12:07.8 --- 1:25:42.5 --- 1:29:44.2 --- 1:43:31.1 --- 1:48:00.9 --- 2:02:15.9 --- 2:06:23.2 --- 2:20:16.5 --- 2:24:42.8 --- 2:41:38.9 --- 2:47:55.5 --- 3:07:55.0 --- --- ---
--- 88 detail závodníka BITTNER Jan CZE 2005 Mapei Merida Kaňkovský . /  Junior Men NFT OTL 04:07.1 --- 17:06.9 --- 21:17.6 --- 34:27.5 --- 39:00.9 --- 0:53:32.2 --- 0:58:04.9 --- 1:12:43.3 --- 1:17:30.6 --- 1:33:11.9 --- 1:38:12.6 --- 1:53:18.1 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 89 detail závodníka MAJDANICS Marek CZE 2004 Mapei Merida Kaňkovský . /  Junior Men NFT OTL 04:07.3 --- 16:47.8 --- 20:51.5 --- 33:22.0 --- 37:46.7 --- 0:51:07.2 --- 0:55:15.1 --- 1:08:19.5 --- 1:12:14.3 --- 1:25:44.6 --- 1:29:49.0 --- 1:46:25.1 --- 1:52:22.0 --- 2:12:30.9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 97 detail závodníka HOJKA František CZE 2005 MIX CYCLOCROSS TEAM . /  Junior Men NFT OTL 04:06.9 --- 16:48.9 --- 21:04.4 --- 35:33.5 --- 40:41.7 --- 0:56:22.4 --- 1:01:28.2 --- 1:16:47.3 --- 1:21:43.7 --- 1:39:27.3 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 101 detail závodníka MÜLLER Mirek CZE 2004 MIX CYCLOCROSS TEAM . /  Junior Men NFT OTL 04:04.0 --- 16:47.5 --- 20:55.3 --- 35:15.0 --- 40:09.4 --- 0:56:22.6 --- 1:01:28.0 --- 1:18:45.3 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 105 detail závodníka KOCUR Franciszek POL 2005 Polish National Team . /  Junior Men NFT OTL 04:08.0 --- 16:48.3 --- 20:53.4 --- 33:22.6 --- 38:30.9 --- 0:53:32.9 --- 0:58:05.3 --- 1:12:43.8 --- 1:17:30.4 --- 1:33:12.0 --- 1:38:12.9 --- 1:53:18.2 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 109 detail závodníka ŠTEC Radovan CZE 2004 Tufo Pardus Prostějov . /  Junior Men NFT OTL 04:04.0 --- 16:49.6 --- 21:03.3 --- 35:14.7 --- 40:09.2 --- 0:55:17.8 --- 1:00:33.6 --- 1:19:39.0 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 111 detail závodníka SOUKUP Vojtěch CZE 2005 Tufo Pardus Prostějov . /  Junior Men NFT OTL 04:04.3 --- 16:47.5 --- 20:53.7 --- 33:15.6 --- 37:45.8 --- 0:51:05.5 --- 0:55:15.7 --- 1:08:15.3 --- 1:12:10.8 --- 1:25:43.9 --- 1:29:50.1 --- 1:43:35.5 --- 1:48:02.6 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 2:45:27.0 --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru