46. ZÁVOD MÍRU NEJMLADŠÍCH - 46. COURSE DE LA PAIX U17

Silniční cyklistika
DATUM :06 - 8.5.2022 MÍSTO :Jevíčko

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Start Time Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Start Time Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
1 71 detail závodníka PEDERSEN Carl Emil DEN 2006 Herning Cykle Klub af 1937 10:18:30.00 1. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:43.62 0:00:00.00 0:01:43.62
2 97 detail závodníka GOSZCZURNY Patryk POL 2006 Wielkopolska/Kalisz 11:20:00.00 2. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:43.85 0:00:00.23 0:01:43.85
3 1 detail závodníka VALJAVEC Erazem SLO 2006 Slovenia 11:12:00.00 3. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:45.21 0:00:01.59 0:01:45.21
4 169 detail závodníka FALTÝNEK Jan CZE 2006 Jihočeský kraj 11:26:00.00 4. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:45.50 0:00:01.88 0:01:45.50
5 21 detail závodníka MIENTKI Kacper POL 2006 Poland 10:43:30.00 5. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:45.66 0:00:02.04 0:01:45.66
6 58 detail závodníka LOUW LARSEN Anton DEN 2006 Team Roskilde 10:32:00.00 6. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:45.68 0:00:02.06 0:01:45.68
7 53 detail závodníka SCHAPER Joeri BEL 2006 Isorex Cycling Team 10:17:00.00 7. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:45.81 0:00:02.19 0:01:45.81
8 50 detail závodníka ANDERSEN Noah DEN 2007 Isorex Cycling Team 11:01:00.00 8. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:45.93 0:00:02.31 0:01:45.93
9 46 detail závodníka SCHOOFS Jasper BEL 2006 Acrog- Tormans -Balen BC 10:31:00.00 9. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:46.13 0:00:02.51 0:01:46.13
10 2 detail závodníka PETERLIN Nejc SLO 2006 Slovenia 10:57:00.00 10. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:46.15 0:00:02.53 0:01:46.15
11 164 detail závodníka PODAŘIL Jan CZE 2006 TUFO Pardus Prostějov + TJ DUKLA PRAHA 10:55:30.00 11. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:46.34 0:00:02.72 0:01:46.34
12 24 detail závodníka ADASZAK Ksawery POL 2006 Poland 10:02:00.00 12. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:46.44 0:00:02.82 0:01:46.44
13 136 detail závodníka PEŠEK Adam CZE 2006 Plzeň - Louny Mix 10:53:00.00 13. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:46.60 0:00:02.98 0:01:46.60
14 48 detail závodníka REMIJN Senna BEL 2006 Acrog- Tormans -Balen BC 10:04:00.00 14. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:46.64 0:00:03.02 0:01:46.64
15 11 detail závodníka HUSÁR Jakub SVK 2006 Slovakia 10:13:30.00 15. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:46.77 0:00:03.15 0:01:46.77
16 79 detail závodníka VAN OS Liam NED 2006 Westland WiL Vooruit 11:18:30.00 16. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:47.23 0:00:03.61 0:01:47.23
17 51 detail závodníka DE BOCK Aless BEL 2006 Isorex Cycling Team 10:46:00.00 17. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:47.32 0:00:03.70 0:01:47.32
18 147 detail závodníka PEKAŘ Matěj CZE 2006 Scm Kolín1 - Středočeský Kraj 11:24:00.00 18. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:47.32 0:00:03.70 0:01:47.32
19 166 detail závodníka KRÁL Kryštof CZE 2006 TUFO Pardus Prostějov + TJ DUKLA PRAHA 10:26:30.00 19. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:47.33 0:00:03.71 0:01:47.33
20 173 detail závodníka RÜTZLER Felix AUT 2006 Austria 11:11:30.00 20. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:47.34 0:00:03.72 0:01:47.34
21 127 detail závodníka VAVRO Kristián CZE 2006 SCM Brno 11:22:30.00 21. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:47.48 0:00:03.86 0:01:47.48
22 8 detail závodníka VRANÁK Lukáš SVK 2006 Slovakia 10:57:30.00 22. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:47.55 0:00:03.93 0:01:47.55
23 119 detail závodníka ZAHÁLKA Štěpán CZE 2006 Mapei merida mix 10:22:30.00 23. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:47.59 0:00:03.97 0:01:47.59
24 49 detail závodníka SCHELDEMAN Xander BEL 2006 Isorex Cycling Team 11:16:00.00 24. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:47.63 0:00:04.01 0:01:47.63
25 108 detail závodníka WINTER Zeno Levi GER 2007 Team Gottbus 10:21:30.00 25. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:47.68 0:00:04.06 0:01:47.68
26 12 detail závodníka FEDOR Samuel SVK 2006 Slovakia 10:01:00.00 26. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:47.69 0:00:04.07 0:01:47.69
27 80 detail závodníka BALLIF Anco NED 2006 Westland WiL Vooruit 11:03:30.00 27. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:47.70 0:00:04.08 0:01:47.70
28 4 detail závodníka MURN Vid SLO 2006 Slovenia 10:27:30.00 28. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:47.83 0:00:04.21 0:01:47.83
29 103 detail závodníka FIETZKE Paul GER 2006 Team Gottbus 11:20:30.00 29. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:47.94 0:00:04.32 0:01:47.94
30 76 detail závodníka MANDEMAKER Mark NED 2006 De Jonge Renner 10:33:30.00 30. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:48.03 0:00:04.41 0:01:48.03
31 98 detail závodníka PERA Marceli POL 2006 Wielkopolska/Kalisz 11:05:00.00 31. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:48.17 0:00:04.55 0:01:48.17
32 43 detail závodníka VANDEVORST Nio BEL 2006 Acrog- Tormans -Balen BC 11:15:30.00 32. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:48.27 0:00:04.65 0:01:48.27
33 56 detail závodníka JOHANSEN None Gustav DEN 2006 Team Roskilde 11:01:30.00 33. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:48.38 0:00:04.76 0:01:48.38
34 102 detail závodníka KIEREJEWSKI Igor POL 2006 Wielkopolska/Kalisz 10:08:00.00 34. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:48.39 0:00:04.77 0:01:48.39
35 105 detail závodníka ADAMCZAK Paul - Jonas GER 2006 Team Gottbus 10:50:30.00 35. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:48.51 0:00:04.89 0:01:48.51
36 89 detail závodníka ZOMERMAAND Jurgen NED 2006 CC Forte Wielerzone Nederland 10:20:00.00 36. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:48.59 0:00:04.97 0:01:48.59
37 172 detail závodníka HOFER Valentin AUT 2007 Austria 11:26:30.00 37. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:48.61 0:00:04.99 0:01:48.61
38 68 detail závodníka KLAUSEN Ankerstjerne Nikolaj DEN 2006 Herning Cykle Klub af 1937 11:02:30.00 38. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:48.68 0:00:05.06 0:01:48.68
39 74 detail závodníka THEUNS Thijs NED 2006 De Jonge Renner 11:03:00.00 39. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:48.70 0:00:05.08 0:01:48.70
40 38 detail závodníka PEČNJAK Filip CRO 2006 Croatia 11:00:00.00 40. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:48.86 0:00:05.24 0:01:48.86
41 20 detail závodníka LEWANDOWSKI Dawid POL 2006 Poland 10:58:30.00 41. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:48.87 0:00:05.25 0:01:48.87
42 177 detail závodníka ZOBL Valentin AUT 2007 Austria 10:12:30.00 42. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:48.91 0:00:05.29 0:01:48.91
43 115 detail závodníka RAŠKA Lukáš CZE 2007 Mapei merida mix 11:21:30.00 43. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:48.97 0:00:05.35 0:01:48.97
44 92 detail závodníka DROBNÝ Tomáš SVK 2006 Výběr Slovensko 11:04:30.00 44. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:48.98 0:00:05.36 0:01:48.98
45 73 detail závodníka BRENDERS Victor Hugo NED 2006 De Jonge Renner 11:18:00.00 45. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:49.06 0:00:05.44 0:01:49.06
46 175 detail závodníka EDER Nicolas AUT 2006 Austria 10:41:30.00 46. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:49.10 0:00:05.48 0:01:49.10
47 57 detail závodníka BIRKHOLM NYEGAARD Nicholas DEN 2006 Team Roskilde 10:46:30.00 47. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:49.14 0:00:05.52 0:01:49.14
48 64 detail závodníka CHRISTIANSEN Sebastian DEN 2006 Cykle Klubben Aarhus 10:32:30.00 48. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:49.40 0:00:05.78 0:01:49.40
49 63 detail závodníka HAANING None Sebastian DEN 2006 Cykle Klubben Aarhus 10:47:00.00 49. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:49.62 0:00:06.00 0:01:49.62
50 142 detail závodníka MALÝ Jakub CZE 2006 KOVO Praha 10:53:30.00 50. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:49.83 0:00:06.21 0:01:49.83
51 143 detail závodníka HABR Jakub CZE 2006 KOVO Praha 10:39:00.00 51. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:49.85 0:00:06.23 0:01:49.85
52 75 detail závodníka DE CALUWE Raf NED 2006 De Jonge Renner 10:48:00.00 52. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:49.92 0:00:06.30 0:01:49.92
53 101 detail závodníka GALDYN Wiktor POL 2006 Wielkopolska/Kalisz 10:21:00.00 53. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:49.92 0:00:06.30 0:01:49.92
54 9 detail závodníka MOJTO Marek SVK 2006 Slovakia 10:42:30.00 54. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:49.95 0:00:06.33 0:01:49.95
55 99 detail závodníka KWIATEK Kacper POL 2006 Wielkopolska/Kalisz 10:50:00.00 55. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:50.05 0:00:06.43 0:01:50.05
56 110 detail závodníka LARSSON Linus SWE 2006 Svealand Cycling team 11:06:00.00 56. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:50.18 0:00:06.56 0:01:50.18
57 25 detail závodníka MARKOVIĆ Gavrilo SRB 2007 Serbia 11:14:00.00 57. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:50.24 0:00:06.62 0:01:50.24
58 112 detail závodníka JOHANSSON Nils SWE 2006 Svealand Cycling team 10:36:30.00 58. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:50.24 0:00:06.62 0:01:50.24
59 62 detail závodníka LAURSEN Peter DEN 2006 Cykle Klubben Aarhus 11:02:00.00 59. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:50.43 0:00:06.81 0:01:50.43
60 122 detail závodníka OMRZEL Jakob SLO 2006 Foreign mix team 11:07:00.00 60. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:50.44 0:00:06.82 0:01:50.44
61 93 detail závodníka VAĽO Roman SVK 2006 Výběr Slovensko 10:49:30.00 61. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:50.51 0:00:06.89 0:01:50.51
62 47 detail závodníka VAN DEN BROEK Axel BEL 2006 Acrog- Tormans -Balen BC 10:16:30.00 62. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:50.57 0:00:06.95 0:01:50.57
63 106 detail závodníka LEBEN Tilman GER 2007 Team Gottbus 10:36:00.00 63. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:50.60 0:00:06.98 0:01:50.60
64 153 detail závodníka MATOULEK Jiří CZE 2006 Scm Kolín2 - Středočeský Kraj 11:09:30.00 64. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:50.64 0:00:07.02 0:01:50.64
65 67 detail závodníka BOGE Noah DEN 2006 Herning Cykle Klub af 1937 11:17:30.00 65. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:50.64 0:00:07.02 0:01:50.64
66 22 detail závodníka WRONA Szymon POL 2007 Poland 10:29:00.00 66. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:50.76 0:00:07.14 0:01:50.76
67 174 detail závodníka WROLICH Manolo AUT 2006 Austria 10:56:30.00 67. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:50.76 0:00:07.14 0:01:50.76
68 31 detail závodníka HANCZ Tamás HUN 2006 Hungaria 11:14:30.00 68. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:50.90 0:00:07.28 0:01:50.90
69 124 detail závodníka ZÁHOREC Filip SVK 2007 Foreign mix team 10:37:30.00 69. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:50.98 0:00:07.36 0:01:50.98
70 37 detail závodníka ŠKARA Luka CRO 2006 Croatia 11:15:00.00 70. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:51.09 0:00:07.47 0:01:51.09
71 154 detail závodníka KNIHA Petr CZE 2006 Scm Kolín2 - Středočeský Kraj 10:54:30.00 71. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:51.22 0:00:07.60 0:01:51.22
72 6 detail závodníka EBNER Bor SLO 2007 Slovenia 10:00:30.00 72. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:51.32 0:00:07.70 0:01:51.32
73 90 detail závodníka VAN DER WAL Sven NED 2006 CC Forte Wielerzone Nederland 10:07:00.00 73. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:51.34 0:00:07.72 0:01:51.34
74 19 detail závodníka GWOZDZ Nikodem POL 2007 Poland 11:13:30.00 74. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:51.36 0:00:07.74 0:01:51.36
75 60 detail závodníka HOBOLTH Marius DEN 2006 Team Roskilde 10:05:00.00 75. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:51.36 0:00:07.74 0:01:51.36
76 144 detail závodníka LIENERT Patrik CZE 2006 KOVO Praha 10:24:30.00 76. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:51.59 0:00:07.97 0:01:51.59
77 134 detail závodníka ZEDNÍK Jiří CZE 2006 Plzeň - Louny Mix 11:23:00.00 77. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:51.62 0:00:08.00 0:01:51.62
78 135 detail závodníka KORBEL Matyáš CZE 2007 Plzeň - Louny Mix 11:08:00.00 78. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:51.63 0:00:08.01 0:01:51.63
79 113 detail závodníka MAGNUSSON Gustav SWE 2006 Svealand Cycling team 10:22:00.00 79. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:51.71 0:00:08.09 0:01:51.71
80 95 detail závodníka WIELAND Fabian SVK 2006 Výběr Slovensko 10:20:30.00 80. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:51.78 0:00:08.16 0:01:51.78
81 155 detail závodníka SEVERYN Richard CZE 2007 Scm Kolín2 - Středočeský Kraj 10:40:00.00 81. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:51.93 0:00:08.31 0:01:51.93
82 145 detail závodníka MITÁŠ Robert CZE 2007 KOVO Praha 10:11:00.00 82. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:52.01 0:00:08.39 0:01:52.01
83 13 detail závodníka PREYLER Gabriel AUT 2006 Regional Team Lower Austria 11:13:00.00 83. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:52.20 0:00:08.58 0:01:52.20
84 72 detail závodníka TILLY Karl-Aksel DEN 2006 Herning Cykle Klub af 1937 10:05:30.00 84. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:52.22 0:00:08.60 0:01:52.22
85 44 detail závodníka PAUWELS Cisse BEL 2006 Acrog- Tormans -Balen BC 11:00:30.00 85. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:52.24 0:00:08.62 0:01:52.24
86 150 detail závodníka STREJČEK Adam CZE 2006 Scm Kolín1 - Středočeský Kraj 10:39:30.00 86. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:52.26 0:00:08.64 0:01:52.26
87 23 detail závodníka LYZWA Bartosz POL 2007 Poland 10:14:30.00 87. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:52.27 0:00:08.65 0:01:52.27
88 45 detail závodníka JANNES Tristan BEL 2006 Acrog- Tormans -Balen BC 10:45:30.00 88. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:52.28 0:00:08.66 0:01:52.28
89 55 detail závodníka STORM Aksel DEN 2007 Team Roskilde 11:16:30.00 89. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:52.52 0:00:08.90 0:01:52.52
90 5 detail závodníka PRITRŽNIK Jon SLO 2006 Slovenia 10:13:00.00 90. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:52.80 0:00:09.18 0:01:52.80
91 170 detail závodníka JANOUT Jan CZE 2006 Jihočeský kraj 11:11:00.00 91. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:52.87 0:00:09.25 0:01:52.87
92 162 detail závodníka NOVÁK Filip CZE 2007 TUFO Pardus Prostějov + TJ DUKLA PRAHA 11:25:30.00 92. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:52.90 0:00:09.28 0:01:52.90
93 130 detail závodníka RICHTER Filip CZE 2007 SCM Brno 10:38:00.00 93. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:53.00 0:00:09.38 0:01:53.00
94 176 detail závodníka FUGGER Heimo AUT 2007 Austria 10:27:00.00 94. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:53.02 0:00:09.40 0:01:53.02
95 121 detail závodníka PETRIČ Bastian SLO 2007 Foreign mix team 11:22:00.00 95. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:53.16 0:00:09.54 0:01:53.16
96 65 detail závodníka FILSETH Henrik NOR 2006 Cykle Klubben Aarhus 10:18:00.00 96. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:53.22 0:00:09.60 0:01:53.22
97 140 detail závodníka BITTMAN Adam CZE 2006 KOVO Praha 11:23:30.00 97. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:53.26 0:00:09.64 0:01:53.26
98 100 detail závodníka GILICKI Jakub POL 2006 Wielkopolska/Kalisz 10:35:30.00 98. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:53.27 0:00:09.65 0:01:53.27
99 3 detail závodníka MERNIK Sven Aleksander SLO 2006 Slovenia 10:42:00.00 99. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:53.33 0:00:09.71 0:01:53.33
100 126 detail závodníka HLUBINA Jakub SVK 2007 Foreign mix team 10:09:30.00 100. /  Stage 1 / Etapa č.1 0:01:53.39 0:00:09.77 0:01:53.39

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru