Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | SPRINT1 | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 46 | SCHOOFS Jasper | 2006 | Acrog- Tormans -Balen BC | 1. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:56:19.9 | 0:00:00.0 | 40:46.0 | 37 | ||
2 | 48 | REMIJN Senna | 2006 | Acrog- Tormans -Balen BC | 2. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:56:20.0 | 0:00:00.1 | 40:45.4 | 30 | ||
3 | 103 | FIETZKE Paul | 2006 | Team Gottbus | 3. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:56:21.1 | 0:00:01.2 | 40:38.6 | 2 | ||
4 | 53 | SCHAPER Joeri | 2006 | Isorex Cycling Team | 4. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:56:22.8 | 0:00:02.8 | 40:44.3 | 15 | ||
5 | 50 | ANDERSEN Noah | 2007 | Isorex Cycling Team | 5. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:56:23.0 | 0:00:03.1 | 40:39.6 | 4 | ||
6 | 122 | OMRZEL Jakob | 2006 | Foreign mix team | 6. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:56:23.1 | 0:00:03.2 | 40:51.4 | 78 | ||
7 | 89 | ZOMERMAAND Jurgen | 2006 | CC Forte Wielerzone Nederland | 7. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:56:23.5 | 0:00:03.6 | 40:46.4 | 40 | ||
8 | 51 | DE BOCK Aless | 2006 | Isorex Cycling Team | 8. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:56:23.7 | 0:00:03.8 | 40:44.6 | 20 | ||
9 | 1 | VALJAVEC Erazem | 2006 | Slovenia | 9. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:56:23.8 | 0:00:03.8 | 40:43.0 | 8 | ||
10 | 97 | GOSZCZURNY Patryk | 2006 | Wielkopolska/Kalisz | 10. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:56:23.8 | 0:00:03.9 | 40:45.6 | 32 | ||
11 | 20 | LEWANDOWSKI Dawid | 2006 | Poland | 11. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:56:23.9 | 0:00:04.0 | 40:45.8 | 36 | ||
12 | 119 | ZAHÁLKA Štěpán | 2006 | Mapei merida mix | 12. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:56:24.1 | 0:00:04.1 | 40:49.4 | 59 | ||
13 | 49 | SCHELDEMAN Xander | 2006 | Isorex Cycling Team | 13. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:56:24.3 | 0:00:04.3 | 40:44.8 | 23 | ||
14 | 58 | LOUW LARSEN Anton | 2006 | Team Roskilde | 14. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:56:24.6 | 0:00:04.7 | 40:38.6 | 1 | ||
15 | 79 | VAN OS Liam | 2006 | Westland WiL Vooruit | 15. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:56:24.7 | 0:00:04.8 | 40:45.8 | 35 | ||
16 | 64 | CHRISTIANSEN Sebastian | 2006 | Cykle Klubben Aarhus | 16. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:56:24.9 | 0:00:05.0 | 40:54.6 | 102 | ||
17 | 52 | BOUSSEMAERE Louic | 2006 | Isorex Cycling Team | 17. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:56:25.2 | 0:00:05.3 | 40:49.4 | 59 | ||
18 | 87 | SMIT Stan | 2006 | CC Forte Wielerzone Nederland | 18. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:56:25.3 | 0:00:05.4 | 40:42.0 | 7 | ||
19 | 117 | PITÁK Matěj | 2007 | Mapei merida mix | 19. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:56:26.3 | 0:00:06.4 | 40:48.4 | 52 | ||
20 | 32 | VAS Barnabás | 2006 | Hungaria | 20. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:56:27.1 | 0:00:07.1 | 40:45.3 | 28 | ||
21 | 88 | MOLENAAR Ko | 2006 | CC Forte Wielerzone Nederland | 21. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:56:29.0 | 0:00:09.1 | 40:40.8 | 5 | ||
22 | 172 | HOFER Valentin | 2007 | Austria | 22. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:56:58.8 | 0:00:38.9 | 40:46.8 | 42 | ||
23 | 166 | KRÁL Kryštof | 2006 | TUFO Pardus Prostějov + TJ DUKLA PRAHA | 23. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:24.5 | 0:01:04.6 | 40:45.4 | 29 | ||
24 | 71 | PEDERSEN Carl Emil | 2006 | Herning Cykle Klub af 1937 | 24. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:24.6 | 0:01:04.7 | 40:52.0 | 80 | ||
25 | 169 | FALTÝNEK Jan | 2006 | Jihočeský kraj | 25. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:25.5 | 0:01:05.6 | 40:50.4 | 70 | ||
26 | 92 | DROBNÝ Tomáš | 2006 | Výběr Slovensko | 26. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:25.5 | 0:01:05.6 | 40:59.3 | 129 | ||
27 | 11 | HUSÁR Jakub | 2006 | Slovakia | 27. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:26.0 | 0:01:06.0 | 41:47.0 | 151 | ||
28 | 47 | VAN DEN BROEK Axel | 2006 | Acrog- Tormans -Balen BC | 28. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:26.0 | 0:01:06.1 | 40:44.8 | 22 | ||
29 | 24 | ADASZAK Ksawery | 2006 | Poland | 29. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:26.3 | 0:01:06.4 | 40:44.6 | 19 | ||
30 | 142 | MALÝ Jakub | 2006 | KOVO Praha | 30. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:26.9 | 0:01:06.9 | 40:50.2 | 68 | ||
31 | 8 | VRANÁK Lukáš | 2006 | Slovakia | 31. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:27.7 | 0:01:07.7 | 40:46.1 | 38 | ||
32 | 112 | JOHANSSON Nils | 2006 | Svealand Cycling team | 32. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:28.1 | 0:01:08.2 | 40:54.3 | 100 | ||
33 | 3 | MERNIK Sven Aleksander | 2006 | Slovenia | 33. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:28.5 | 0:01:08.6 | 40:45.0 | 25 | ||
34 | 164 | PODAŘIL Jan | 2006 | TUFO Pardus Prostějov + TJ DUKLA PRAHA | 34. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:28.7 | 0:01:08.7 | 40:43.7 | 11 | ||
35 | 133 | MICHALOVIČ Ondřej | 2007 | Scm Kolín2 - Středočeský Kraj | 35. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:29.0 | 0:01:09.1 | 40:52.6 | 86 | ||
36 | 135 | KORBEL Matyáš | 2007 | Plzeň - Louny Mix | 36. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:29.2 | 0:01:09.3 | 40:48.2 | 49 | ||
37 | 12 | FEDOR Samuel | 2006 | Slovakia | 37. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:30.5 | 0:01:10.6 | 40:50.5 | 71 | ||
38 | 10 | JAVOR Jakub | 2007 | Slovakia | 38. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:31.3 | 0:01:11.4 | 40:51.2 | 76 | ||
39 | 37 | ŠKARA Luka | 2006 | Croatia | 39. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:32.1 | 0:01:12.1 | 40:50.3 | 69 | ||
40 | 127 | VAVRO Kristián | 2006 | SCM Brno | 40. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:32.1 | 0:01:12.2 | 40:51.1 | 75 | ||
41 | 136 | PEŠEK Adam | 2006 | Plzeň - Louny Mix | 41. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:33.0 | 0:01:13.1 | 40:55.5 | 111 | ||
42 | 158 | KRATOCHVÍL Václav | 2006 | LAWI junior team | 42. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:33.1 | 0:01:13.2 | 40:44.2 | 14 | ||
43 | 34 | CSÁKI Szabolcs | 2006 | Hungaria | 43. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:34.1 | 0:01:14.2 | 40:56.4 | 115 | ||
44 | 116 | RIEGER Marek | 2007 | Mapei merida mix | 44. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:34.4 | 0:01:14.5 | 40:44.6 | 18 | ||
45 | 98 | PERA Marceli | 2006 | Wielkopolska/Kalisz | 45. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:34.5 | 0:01:14.6 | 40:45.6 | 34 | ||
46 | 175 | EDER Nicolas | 2006 | Austria | 46. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:34.7 | 0:01:14.8 | 40:46.8 | 41 | ||
47 | 93 | VAĽO Roman | 2006 | Výběr Slovensko | 47. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:35.7 | 0:01:15.7 | 40:50.7 | 73 | ||
48 | 60 | HOBOLTH Marius | 2006 | Team Roskilde | 48. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:35.9 | 0:01:16.0 | 40:44.6 | 20 | ||
49 | 63 | HAANING None Sebastian | 2006 | Cykle Klubben Aarhus | 49. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:36.1 | 0:01:16.2 | 40:55.1 | 108 | ||
50 | 62 | LAURSEN Peter | 2006 | Cykle Klubben Aarhus | 50. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:37.1 | 0:01:17.1 | 40:38.9 | 3 | ||
51 | 147 | PEKAŘ Matěj | 2006 | Scm Kolín1 - Středočeský Kraj | 51. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:37.2 | 0:01:17.2 | 40:44.3 | 16 | ||
52 | 33 | PAKOT András Gusztáv | 2006 | Hungaria | 52. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:38.1 | 0:01:18.1 | 40:49.3 | 58 | ||
53 | 134 | ZEDNÍK Jiří | 2006 | Plzeň - Louny Mix | 53. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:38.8 | 0:01:18.9 | 40:52.9 | 91 | ||
54 | 165 | BRADÁČ Adam | 2006 | TUFO Pardus Prostějov + TJ DUKLA PRAHA | 54. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:38.9 | 0:01:19.0 | 41:01.7 | 141 | ||
55 | 19 | GWOZDZ Nikodem | 2007 | Poland | 55. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:38.9 | 0:01:19.0 | 40:54.8 | 106 | ||
56 | 6 | EBNER Bor | 2007 | Slovenia | 56. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:39.3 | 0:01:19.4 | 40:55.4 | 109 | ||
57 | 110 | LARSSON Linus | 2006 | Svealand Cycling team | 57. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:39.6 | 0:01:19.7 | 40:44.3 | 16 | ||
58 | 90 | VAN DER WAL Sven | 2006 | CC Forte Wielerzone Nederland | 58. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:39.8 | 0:01:19.8 | 40:59.9 | 134 | ||
59 | 113 | MAGNUSSON Gustav | 2006 | Svealand Cycling team | 59. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:40.0 | 0:01:20.1 | 40:54.2 | 99 | ||
60 | 78 | VOS Jasper | 2006 | De Jonge Renner | 60. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:40.2 | 0:01:20.2 | 40:57.8 | 123 | ||
61 | 4 | MURN Vid | 2006 | Slovenia | 61. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:40.3 | 0:01:20.4 | 40:49.5 | 61 | ||
62 | 45 | JANNES Tristan | 2006 | Acrog- Tormans -Balen BC | 62. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:40.7 | 0:01:20.8 | 40:48.9 | 56 | ||
63 | 173 | RÜTZLER Felix | 2006 | Austria | 63. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:40.7 | 0:01:20.8 | 40:43.0 | 9 | ||
64 | 153 | MATOULEK Jiří | 2006 | Scm Kolín2 - Středočeský Kraj | 64. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:41.5 | 0:01:21.5 | 40:54.8 | 104 | ||
65 | 137 | KOTSCHY Vít | 2006 | Plzeň - Louny Mix | 65. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:42.2 | 0:01:22.3 | 40:55.4 | 110 | ||
66 | 81 | DE KOK Pepijn | 2006 | Westland WiL Vooruit | 66. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:42.7 | 0:01:22.7 | 40:45.3 | 27 | ||
67 | 77 | VAN WIJNBERGEN Denley | 2006 | De Jonge Renner | 67. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:43.5 | 0:01:23.6 | 40:48.2 | 50 | ||
68 | 150 | STREJČEK Adam | 2006 | Scm Kolín1 - Středočeský Kraj | 68. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:44.1 | 0:01:24.2 | 40:43.0 | 10 | ||
69 | 162 | NOVÁK Filip | 2007 | TUFO Pardus Prostějov + TJ DUKLA PRAHA | 69. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:45.0 | 0:01:25.0 | 40:59.5 | 131 | ||
70 | 23 | LYZWA Bartosz | 2007 | Poland | 70. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:45.5 | 0:01:25.6 | 40:55.1 | 107 | ||
71 | 44 | PAUWELS Cisse | 2006 | Acrog- Tormans -Balen BC | 71. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:57:48.2 | 0:01:28.3 | 40:47.3 | 46 | ||
72 | 144 | LIENERT Patrik | 2006 | KOVO Praha | 72. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:58:05.3 | 0:01:45.4 | 40:57.4 | 121 | ||
73 | 31 | HANCZ Tamás | 2006 | Hungaria | 73. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:58:17.5 | 0:01:57.5 | 40:53.8 | 96 | ||
74 | 176 | FUGGER Heimo | 2007 | Austria | 74. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:58:31.0 | 0:02:11.1 | 40:52.4 | 83 | ||
75 | 28 | NAUNOVIĆ Andrija | 2006 | Serbia | 75. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:58:31.2 | 0:02:11.3 | 40:46.1 | 39 | ||
76 | 115 | RAŠKA Lukáš | 2007 | Mapei merida mix | 76. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:58:31.5 | 0:02:11.6 | 40:47.3 | 47 | ||
77 | 174 | WROLICH Manolo | 2006 | Austria | 77. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:58:36.4 | 0:02:16.4 | 40:46.8 | 42 | ||
78 | 25 | MARKOVIĆ Gavrilo | 2007 | Serbia | 78. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:58:40.5 | 0:02:20.6 | 40:56.4 | 116 | ||
79 | 100 | GILICKI Jakub | 2006 | Wielkopolska/Kalisz | 79. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:58:41.5 | 0:02:21.5 | 40:54.6 | 103 | ||
80 | 22 | WRONA Szymon | 2007 | Poland | 80. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:58:41.5 | 0:02:21.6 | 40:50.2 | 66 | ||
81 | 43 | VANDEVORST Nio | 2006 | Acrog- Tormans -Balen BC | 81. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:58:41.5 | 0:02:21.6 | 40:44.1 | 13 | ||
82 | 138 | BOHÁČ Václav | 2006 | Plzeň - Louny Mix | 82. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:58:42.9 | 0:02:22.9 | 40:53.2 | 92 | ||
83 | 114 | REINHOLD Vilgot | 2007 | Svealand Cycling team | 83. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:58:43.4 | 0:02:23.5 | 40:56.7 | 117 | ||
84 | 65 | FILSETH Henrik | 2006 | Cykle Klubben Aarhus | 84. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:58:45.8 | 0:02:25.9 | 40:48.6 | 53 | ||
85 | 140 | BITTMAN Adam | 2006 | KOVO Praha | 85. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:58:50.8 | 0:02:30.8 | 40:48.4 | 51 | ||
86 | 7 | MROCEK Adam | 2006 | Slovakia | 86. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:59:30.3 | 0:03:10.4 | 40:52.3 | 82 | ||
87 | 123 | ČERŤASKÝ Maroš | 2007 | Foreign mix team | 87. / Stage 2 / Etapa č.2 | 1:59:32.1 | 0:03:12.2 | 40:53.5 | 94 | ||
88 | 72 | TILLY Karl-Aksel | 2006 | Herning Cykle Klub af 1937 | 88. / Stage 2 / Etapa č.2 | 2:00:26.9 | 0:04:07.0 | 40:48.0 | 48 | ||
89 | 105 | ADAMCZAK Paul - Jonas | 2006 | Team Gottbus | 89. / Stage 2 / Etapa č.2 | 2:00:28.8 | 0:04:08.9 | 40:50.1 | 65 | ||
90 | 59 | LOUW LARSEN Oskar | 2007 | Team Roskilde | 90. / Stage 2 / Etapa č.2 | 2:00:29.4 | 0:04:09.5 | 40:58.6 | 127 | ||
91 | 2 | PETERLIN Nejc | 2006 | Slovenia | 91. / Stage 2 / Etapa č.2 | 2:00:38.7 | 0:04:18.8 | 40:45.6 | 31 | ||
92 | 55 | STORM Aksel | 2007 | Team Roskilde | 92. / Stage 2 / Etapa č.2 | 2:00:46.2 | 0:04:26.3 | 40:48.7 | 54 | ||
93 | 143 | HABR Jakub | 2006 | KOVO Praha | 93. / Stage 2 / Etapa č.2 | 2:00:46.3 | 0:04:26.4 | 40:50.2 | 67 | ||
94 | 75 | DE CALUWE Raf | 2006 | De Jonge Renner | 94. / Stage 2 / Etapa č.2 | 2:00:46.7 | 0:04:26.8 | 40:57.7 | 122 | ||
95 | 38 | PEČNJAK Filip | 2006 | Croatia | 95. / Stage 2 / Etapa č.2 | 2:00:47.3 | 0:04:27.3 | 40:52.9 | 88 | ||
96 | 9 | MOJTO Marek | 2006 | Slovakia | 96. / Stage 2 / Etapa č.2 | 2:00:47.3 | 0:04:27.3 | 40:52.5 | 85 | ||
97 | 171 | ŽENÍŠEK Martin | 2006 | Jihočeský kraj | 97. / Stage 2 / Etapa č.2 | 2:00:47.3 | 0:04:27.4 | 40:59.4 | 130 | ||
98 | 121 | PETRIČ Bastian | 2007 | Foreign mix team | 98. / Stage 2 / Etapa č.2 | 2:00:47.4 | 0:04:27.4 | 40:54.8 | 105 | ||
99 | 73 | BRENDERS Victor Hugo | 2006 | De Jonge Renner | 99. / Stage 2 / Etapa č.2 | 2:00:47.6 | 0:04:27.7 | 40:45.1 | 26 | ||
100 | 76 | MANDEMAKER Mark | 2006 | De Jonge Renner | 100. / Stage 2 / Etapa č.2 | 2:00:48.3 | 0:04:28.4 | 40:53.7 | 95 |