46. ZÁVOD MÍRU NEJMLADŠÍCH - 46. COURSE DE LA PAIX U17

Silniční cyklistika
DATUM :06 - 8.5.2022 MÍSTO :Jevíčko

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta
1 58 detail závodníka LOUW LARSEN Anton DEN 2006 Team Roskilde 0:33:22.8 0:00:00.0
2 2 detail závodníka PETERLIN Nejc SLO 2006 Slovenia 0:33:22.9 0:00:00.1
3 49 detail závodníka SCHELDEMAN Xander BEL 2006 Isorex Cycling Team 0:33:22.9 0:00:00.1
4 103 detail závodníka FIETZKE Paul GER 2006 Team Gottbus 0:33:23.0 0:00:00.2
5 166 detail závodníka KRÁL Kryštof CZE 2006 TUFO Pardus Prostějov + TJ DUKLA PRAHA 0:33:23.0 0:00:00.2
6 176 detail závodníka FUGGER Heimo AUT 2007 Austria 0:33:23.3 0:00:00.4
7 20 detail závodníka LEWANDOWSKI Dawid POL 2006 Poland 0:33:23.3 0:00:00.4
8 48 detail závodníka REMIJN Senna BEL 2006 Acrog- Tormans -Balen BC 0:33:23.3 0:00:00.5
9 97 detail závodníka GOSZCZURNY Patryk POL 2006 Wielkopolska/Kalisz 0:33:23.3 0:00:00.5
10 71 detail závodníka PEDERSEN Carl Emil DEN 2006 Herning Cykle Klub af 1937 0:33:23.6 0:00:00.7
11 24 detail závodníka ADASZAK Ksawery POL 2006 Poland 0:33:23.7 0:00:00.8
12 158 detail závodníka KRATOCHVÍL Václav CZE 2006 LAWI junior team 0:33:23.8 0:00:00.9
13 62 detail závodníka LAURSEN Peter DEN 2006 Cykle Klubben Aarhus 0:33:23.9 0:00:01.1
14 50 detail závodníka ANDERSEN Noah DEN 2007 Isorex Cycling Team 0:33:24.0 0:00:01.1
15 22 detail závodníka WRONA Szymon POL 2007 Poland 0:33:24.0 0:00:01.2
16 73 detail závodníka BRENDERS Victor Hugo NED 2006 De Jonge Renner 0:33:24.0 0:00:01.2
17 135 detail závodníka KORBEL Matyáš CZE 2007 Plzeň - Louny Mix 0:33:24.1 0:00:01.2
18 90 detail závodníka VAN DER WAL Sven NED 2006 CC Forte Wielerzone Nederland 0:33:24.1 0:00:01.3
19 53 detail závodníka SCHAPER Joeri BEL 2006 Isorex Cycling Team 0:33:24.2 0:00:01.3
20 45 detail závodníka JANNES Tristan BEL 2006 Acrog- Tormans -Balen BC 0:33:24.3 0:00:01.4
21 138 detail závodníka BOHÁČ Václav CZE 2006 Plzeň - Louny Mix 0:33:24.3 0:00:01.4
22 115 detail závodníka RAŠKA Lukáš CZE 2007 Mapei merida mix 0:33:24.5 0:00:01.6
23 88 detail závodníka MOLENAAR Ko NED 2006 CC Forte Wielerzone Nederland 0:33:24.6 0:00:01.7
24 8 detail závodníka VRANÁK Lukáš SVK 2006 Slovakia 0:33:24.7 0:00:01.8
25 33 detail závodníka PAKOT András Gusztáv HUN 2006 Hungaria 0:33:24.7 0:00:01.8
26 124 detail závodníka ZÁHOREC Filip SVK 2007 Foreign mix team 0:33:24.7 0:00:01.8
27 169 detail závodníka FALTÝNEK Jan CZE 2006 Jihočeský kraj 0:33:24.8 0:00:01.9
28 98 detail závodníka PERA Marceli POL 2006 Wielkopolska/Kalisz 0:33:24.8 0:00:01.9
29 110 detail závodníka LARSSON Linus SWE 2006 Svealand Cycling team 0:33:24.8 0:00:02.0
30 79 detail závodníka VAN OS Liam NED 2006 Westland WiL Vooruit 0:33:24.9 0:00:02.0
31 43 detail závodníka VANDEVORST Nio BEL 2006 Acrog- Tormans -Balen BC 0:33:24.9 0:00:02.1
32 117 detail závodníka PITÁK Matěj CZE 2007 Mapei merida mix 0:33:25.2 0:00:02.3
33 147 detail závodníka PEKAŘ Matěj CZE 2006 Scm Kolín1 - Středočeský Kraj 0:33:25.6 0:00:02.7
34 87 detail závodníka SMIT Stan NED 2006 CC Forte Wielerzone Nederland 0:33:25.6 0:00:02.8
35 28 detail závodníka NAUNOVIĆ Andrija SRB 2006 Serbia 0:33:25.8 0:00:02.9
36 47 detail závodníka VAN DEN BROEK Axel BEL 2006 Acrog- Tormans -Balen BC 0:33:25.9 0:00:03.1
37 140 detail závodníka BITTMAN Adam CZE 2006 KOVO Praha 0:33:25.9 0:00:03.1
38 134 detail závodníka ZEDNÍK Jiří CZE 2006 Plzeň - Louny Mix 0:33:26.2 0:00:03.3
39 16 detail závodníka JORDAN Ayden AUT 2007 Regional Team Lower Austria 0:33:26.5 0:00:03.6
40 101 detail závodníka GALDYN Wiktor POL 2006 Wielkopolska/Kalisz 0:33:26.7 0:00:03.8
41 44 detail závodníka PAUWELS Cisse BEL 2006 Acrog- Tormans -Balen BC 0:33:27.3 0:00:04.4
42 3 detail závodníka MERNIK Sven Aleksander SLO 2006 Slovenia 0:33:27.3 0:00:04.4
43 108 detail závodníka WINTER Zeno Levi GER 2007 Team Gottbus 0:33:28.0 0:00:05.2
44 46 detail závodníka SCHOOFS Jasper BEL 2006 Acrog- Tormans -Balen BC 0:33:28.1 0:00:05.2
45 1 detail závodníka VALJAVEC Erazem SLO 2006 Slovenia 0:33:28.5 0:00:05.6
46 19 detail závodníka GWOZDZ Nikodem POL 2007 Poland 0:33:28.8 0:00:06.0
47 162 detail závodníka NOVÁK Filip CZE 2007 TUFO Pardus Prostějov + TJ DUKLA PRAHA 0:33:28.9 0:00:06.1
48 105 detail závodníka ADAMCZAK Paul - Jonas GER 2006 Team Gottbus 0:33:29.4 0:00:06.5
49 38 detail závodníka PEČNJAK Filip CRO 2006 Croatia 0:33:29.6 0:00:06.8
50 12 detail závodníka FEDOR Samuel SVK 2006 Slovakia 0:33:30.0 0:00:07.2
51 10 detail závodníka JAVOR Jakub SVK 2007 Slovakia 0:33:30.1 0:00:07.3
52 67 detail závodníka BOGE Noah DEN 2006 Herning Cykle Klub af 1937 0:33:30.3 0:00:07.4
53 100 detail závodníka GILICKI Jakub POL 2006 Wielkopolska/Kalisz 0:33:30.4 0:00:07.5
54 83 detail závodníka ROELING Kaj NED 2007 Westland WiL Vooruit 0:33:30.8 0:00:07.9
55 122 detail závodníka OMRZEL Jakob SLO 2006 Foreign mix team 0:33:31.0 0:00:08.2
56 52 detail závodníka BOUSSEMAERE Louic BEL 2006 Isorex Cycling Team 0:33:31.1 0:00:08.2
57 109 detail závodníka MARVIG Oskar SWE 2006 Svealand Cycling team 0:33:31.1 0:00:08.2
58 112 detail závodníka JOHANSSON Nils SWE 2006 Svealand Cycling team 0:33:31.2 0:00:08.4
59 113 detail závodníka MAGNUSSON Gustav SWE 2006 Svealand Cycling team 0:33:31.4 0:00:08.5
60 116 detail závodníka RIEGER Marek CZE 2007 Mapei merida mix 0:33:32.1 0:00:09.2
61 25 detail závodníka MARKOVIĆ Gavrilo SRB 2007 Serbia 0:33:32.3 0:00:09.5
62 95 detail závodníka WIELAND Fabian SVK 2006 Výběr Slovensko 0:33:32.5 0:00:09.7
63 7 detail závodníka MROCEK Adam SVK 2006 Slovakia 0:33:32.6 0:00:09.8
64 94 detail závodníka HODULÍK Tomáš SVK 2006 Výběr Slovensko 0:33:32.6 0:00:09.8
65 60 detail závodníka HOBOLTH Marius DEN 2006 Team Roskilde 0:33:32.9 0:00:10.0
66 102 detail závodníka KIEREJEWSKI Igor POL 2006 Wielkopolska/Kalisz 0:33:33.0 0:00:10.1
67 31 detail závodníka HANCZ Tamás HUN 2006 Hungaria 0:33:33.0 0:00:10.2
68 121 detail závodníka PETRIČ Bastian SLO 2007 Foreign mix team 0:33:33.3 0:00:10.5
69 150 detail závodníka STREJČEK Adam CZE 2006 Scm Kolín1 - Středočeský Kraj 0:33:33.4 0:00:10.5
70 127 detail závodníka VAVRO Kristián CZE 2006 SCM Brno 0:33:33.6 0:00:10.8
71 55 detail závodníka STORM Aksel DEN 2007 Team Roskilde 0:33:33.7 0:00:10.8
72 137 detail závodníka KOTSCHY Vít CZE 2006 Plzeň - Louny Mix 0:33:33.9 0:00:11.0
73 126 detail závodníka HLUBINA Jakub SVK 2007 Foreign mix team 0:33:33.9 0:00:11.0
74 106 detail závodníka LEBEN Tilman GER 2007 Team Gottbus 0:33:34.0 0:00:11.2
75 23 detail závodníka LYZWA Bartosz POL 2007 Poland 0:33:34.1 0:00:11.2
76 11 detail závodníka HUSÁR Jakub SVK 2006 Slovakia 0:33:34.4 0:00:11.6
77 89 detail závodníka ZOMERMAAND Jurgen NED 2006 CC Forte Wielerzone Nederland 0:33:34.4 0:00:11.6
78 56 detail závodníka JOHANSEN None Gustav DEN 2006 Team Roskilde 0:33:34.6 0:00:11.7
79 76 detail závodníka MANDEMAKER Mark NED 2006 De Jonge Renner 0:33:34.7 0:00:11.8
80 51 detail závodníka DE BOCK Aless BEL 2006 Isorex Cycling Team 0:33:35.0 0:00:12.1
81 144 detail závodníka LIENERT Patrik CZE 2006 KOVO Praha 0:33:35.1 0:00:12.3
82 32 detail závodníka VAS Barnabás HUN 2006 Hungaria 0:33:35.3 0:00:12.4
83 74 detail závodníka THEUNS Thijs NED 2006 De Jonge Renner 0:33:35.4 0:00:12.5
84 165 detail závodníka BRADÁČ Adam CZE 2006 TUFO Pardus Prostějov + TJ DUKLA PRAHA 0:33:35.9 0:00:13.1
85 78 detail závodníka VOS Jasper NED 2006 De Jonge Renner 0:33:36.0 0:00:13.1
86 59 detail závodníka LOUW LARSEN Oskar DEN 2007 Team Roskilde 0:33:36.1 0:00:13.2
87 156 detail závodníka HŘEBEJK Dominik CZE 2007 Scm Kolín2 - Středočeský Kraj 0:33:36.2 0:00:13.4
88 4 detail závodníka MURN Vid SLO 2006 Slovenia 0:33:36.3 0:00:13.5
89 154 detail závodníka KNIHA Petr CZE 2006 Scm Kolín2 - Středočeský Kraj 0:33:36.4 0:00:13.5
90 36 detail závodníka ILLÉS Balázs HUN 2006 Hungaria 0:33:36.7 0:00:13.8
91 145 detail závodníka MITÁŠ Robert CZE 2007 KOVO Praha 0:33:36.8 0:00:13.9
92 164 detail závodníka PODAŘIL Jan CZE 2006 TUFO Pardus Prostějov + TJ DUKLA PRAHA 0:33:36.8 0:00:14.0
93 174 detail závodníka WROLICH Manolo AUT 2006 Austria 0:33:37.0 0:00:14.1
94 151 detail závodníka HRADISKÝ Zdeněk CZE 2006 Scm Kolín1 - Středočeský Kraj 0:33:37.1 0:00:14.2
95 132 detail závodníka VRÁNA Tomáš CZE 2007 SCM Brno 0:33:37.2 0:00:14.4
96 170 detail závodníka JANOUT Jan CZE 2006 Jihočeský kraj 0:33:37.5 0:00:14.6
97 111 detail závodníka RYDHOLM Emil SWE 2006 Svealand Cycling team 0:33:37.5 0:00:14.7
98 81 detail závodníka DE KOK Pepijn NED 2006 Westland WiL Vooruit 0:33:37.8 0:00:14.9
99 177 detail závodníka ZOBL Valentin AUT 2007 Austria 0:33:37.8 0:00:14.9
100 171 detail závodníka ŽENÍŠEK Martin CZE 2006 Jihočeský kraj 0:33:38.1 0:00:15.3

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru