L´Etape Czech Republic by Tour de France

Silniční cyklistika
DATUM :11.6.2022 MÍSTO :Praha - Strahov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Kategorie Čas Ztráta 1.Mezičas # 2.Mezičas # 3.Mezičas # 4.Mezičas # 5.Mezičas # 6.Mezičas #
1 1 detail závodníka KOLLERT Michal CZE 1984 1. /  M2 3:31:30.1 0:00:00.0 0:59:10.8 13 0:59:50.4 23 1:59:42.2 9 2:06:05.1 4 2:54:19.9 5 2:59:31.9 1
2 20 detail závodníka VOJTĚCH Jonáš CZE 1989 1. /  MEL 3:31:30.2 0:00:00.0 0:59:10.4 10 0:59:48.9 5 1:59:43.1 11 2:06:06.3 7 2:54:19.8 4 2:59:32.7 2
3 1172 detail závodníka GONDA Pavel CZE 1981 1. /  M3 3:34:08.4 0:02:38.2 0:59:09.9 5 0:59:48.4 2 1:58:37.9 2 2:05:57.3 1 2:54:16.9 1 3:00:09.2 5
4 2 detail závodníka HELCEL Martin CZE 1988 2. /  MEL 3:34:10.6 0:02:40.4 0:59:10.8 13 0:59:50.1 16 1:58:38.7 3 2:05:58.8 3 2:54:19.1 2 3:00:09.0 4
5 28 detail závodníka NEŽERKA Václav CZE 1986 3. /  MEL 3:34:40.9 0:03:10.8 0:59:10.0 6 0:59:48.6 3 1:58:37.7 1 2:05:58.2 2 2:54:20.0 6 3:00:09.4 6
6 27 detail závodníka ENDLER Filip CZE 1988 4. /  MEL 3:34:46.1 0:03:16.0 0:59:10.0 6 0:59:49.1 7 1:59:41.9 6 2:06:05.3 6 2:54:19.3 3 3:00:08.7 3
7 34 detail závodníka ULIČNÝ Vladimír CZE 1974 2. /  M3 3:34:57.4 0:03:27.2 0:59:10.5 11 0:59:49.6 12 1:59:45.2 22 2:06:35.2 15 2:56:25.7 12 3:01:55.9 10
8 103 detail závodníka HORKÝ Jiří CZE 1986 2. /  M2 3:35:04.1 0:03:33.9 0:59:12.0 33 0:59:50.9 35 1:59:44.7 18 2:06:33.6 10 2:56:24.4 7 3:01:55.4 7
9 1035 detail závodníka ZEITHAMMER Martin CZE 1987 3. /  M2 3:35:24.4 0:03:54.2 0:59:09.4 2 0:59:48.9 6 1:59:41.4 5 2:06:33.2 9 2:56:24.5 8 3:01:55.7 8
10 1216 detail závodníka PAĎOUR František CZE 1988 4. /  M2 3:35:25.1 0:03:54.9 0:59:11.5 30 0:59:50.6 27 1:59:42.2 8 2:06:36.1 18 2:56:25.8 13 3:01:55.9 9
11 101 detail závodníka JANOVSKÝ Petr CZE 1984 5. /  M2 3:35:25.4 0:03:55.2 0:59:14.1 52 0:59:52.6 53 1:59:45.5 26 2:06:34.2 11 2:56:25.2 10 3:01:56.7 13
12 9001 detail závodníka ŠTYBAR Zdeněk CZE 1985 5. /  MEL 3:35:27.4 0:03:57.2 0:59:11.1 21 0:59:50.4 21 1:59:43.7 14 2:06:35.7 16 2:56:26.3 14 3:01:56.2 11
13 116 detail závodníka NOVÁK Ruda CZE 1981 3. /  M3 3:36:09.4 0:04:39.2 0:59:11.3 25 0:59:48.8 4 1:59:41.9 7 2:06:32.9 8 2:56:24.5 8 3:02:19.2 14
14 969 detail závodníka CHALUPSKÝ Václav CZE 1989 6. /  M2 3:38:00.5 0:06:30.4 0:59:14.2 53 0:59:53.4 58 1:59:52.1 46 2:06:55.3 23 2:58:01.0 20 3:03:53.0 15
15 943 detail závodníka HOFMAN Lukáš CZE 1991 7. /  M2 3:38:27.8 0:06:57.7 0:59:11.4 28 0:59:50.6 24 1:59:43.9 16 2:06:52.9 21 2:57:53.3 15 3:04:21.2 20
16 1027 detail závodníka KUBALA Patrik SVK 1991 8. /  M2 3:38:28.3 0:06:58.1 0:59:18.5 67 0:59:54.1 64 1:59:44.9 19 2:06:34.4 12 2:57:56.3 19 3:04:20.7 19
17 3 detail závodníka DUDEK Tomáš CZE 1988 6. /  MEL 3:38:35.1 0:07:04.9 0:59:10.9 16 0:59:50.3 20 1:59:43.4 13 2:06:36.4 19 2:57:54.5 16 3:04:20.0 16
18 35 detail závodníka NEHONSKÝ Zdenek CZE 1980 4. /  M3 3:38:44.3 0:07:14.1 0:59:14.1 51 0:59:52.8 54 1:59:47.9 35 2:06:53.3 22 2:57:55.3 18 3:04:20.2 17
19 996 detail závodníka BACHRATY Roman SVK 1979 5. /  M3 3:38:59.6 0:07:29.4 0:59:10.9 18 0:59:50.3 19 1:59:44.9 20 2:06:49.4 20 2:57:55.2 17 3:04:20.7 18
20 1005 detail závodníka MARTIN Jan CZE 1980 6. /  M3 3:40:22.5 0:08:52.3 0:59:11.6 31 0:59:50.9 34 1:59:43.9 15 2:06:34.4 13 2:56:25.2 11 3:01:56.5 12
21 1033 detail závodníka SMOLKA Michal CZE 1981 7. /  M3 3:42:04.6 0:10:34.4 0:59:10.6 12 0:59:49.9 14 1:59:47.2 33 2:07:03.2 24 3:00:10.3 22 3:06:49.5 23
22 997 detail závodníka CEPKA Tomas SVK 1982 8. /  M3 3:42:41.3 0:11:11.1 0:59:10.4 9 0:59:49.3 8 1:59:46.4 30 2:07:47.6 37 3:01:15.7 28 3:07:58.4 29
23 1009 detail závodníka RICHTER Miroslav CZE 1984 9. /  M2 3:42:43.6 0:11:13.4 0:59:13.8 41 0:59:52.1 46 1:59:46.2 28 2:07:36.2 34 3:01:14.7 26 3:07:58.2 27
24 1007 detail závodníka PELIKÁN Jiří CZE 1986 10. /  M2 3:42:44.8 0:11:14.7 0:59:14.2 55 0:59:54.1 66 1:59:46.9 32 2:07:33.1 32 3:01:17.8 30 3:07:59.0 30
25 38 detail závodníka KOPEČEK Martin CZE 1982 9. /  M3 3:42:45.5 0:11:15.3 0:59:13.8 42 0:59:51.6 42 1:59:47.6 34 2:07:05.3 25 3:01:46.8 33 3:08:08.7 32
26 29 detail závodníka TATÍČEK Petr CZE 1985 7. /  MEL 3:42:53.0 0:11:22.8 0:59:10.9 15 0:59:50.7 29 1:59:41.1 4 2:07:06.8 27 3:00:12.3 24 3:06:46.7 22
27 1001 detail závodníka KOZÁK Matouš CZE 1998 1. /  M1 3:42:57.8 0:11:27.6 0:59:14.6 58 0:59:53.6 61 1:59:51.4 45 2:07:17.3 30 3:01:18.8 31 3:07:59.2 31
28 75 detail závodníka HOUŠKA Matěj CZE 1995 2. /  M1 3:43:41.3 0:12:11.1 0:59:09.3 1 0:59:49.3 9 1:59:45.4 24 2:07:09.9 29 3:01:15.8 29 3:07:58.2 28
29 1054 detail závodníka REICHELT Rudolf CZE 1971 1. /  M4 3:43:41.5 0:12:11.3 0:59:11.7 32 0:59:51.2 38 1:59:46.7 31 2:07:06.9 28 3:00:11.0 23 3:07:03.5 24
30 1177 detail závodníka NEUBAUER Radim CZE 1977 10. /  M3 3:43:42.8 0:12:12.6 0:59:11.4 29 0:59:50.6 26 1:59:48.1 37 2:07:35.8 33 3:01:15.0 27 3:07:57.7 26
31 1205 detail závodníka HRABOVSKYI Anton CZE 1998 3. /  M1 3:43:55.8 0:12:25.6 0:59:14.2 56 0:59:53.1 56 1:59:46.2 27 2:06:34.6 14 3:00:16.5 25 3:06:16.7 21
32 1008 detail závodníka RAISER Tomáš CZE 1992 11. /  M2 3:45:25.1 0:13:54.9 0:59:11.3 24 0:59:50.4 22 1:59:43.2 12 2:07:05.8 26 3:01:37.0 32 3:08:24.0 33
33 1084 detail závodníka SÁBLÍKOVÁ Martina CZE 1987 1. /  WEL 3:46:48.5 0:15:18.4 0:59:13.7 38 0:59:51.1 36 1:59:48.9 40 2:07:20.2 31 3:03:13.8 34 3:09:56.7 34
34 1026 detail závodníka KOTRLÍK Tomáš CZE 1984 12. /  M2 3:47:48.3 0:16:18.1 0:59:13.8 44 0:59:52.4 50 1:59:45.1 21 2:06:35.9 17 3:00:07.2 21 3:07:38.7 25
35 373 detail závodníka BRÝL Přemysl CZE 1986 13. /  M2 3:48:22.2 0:16:52.1 0:59:18.0 62 0:59:53.6 60 2:03:46.4 87 2:12:16.4 68 3:07:11.0 64 3:13:46.0 54
36 1049 detail závodníka KRÁLÍK Miloš CZE 1984 14. /  M2 3:48:23.8 0:16:53.6 0:59:13.7 39 0:59:51.4 39 2:01:36.6 49 2:10:00.1 47 3:07:09.8 62 3:13:45.7 53
37 1221 detail závodníka VEJVAR Lukáš CZE 1988 15. /  M2 3:48:25.3 0:16:55.1 0:59:19.5 73 0:59:55.4 81 2:02:33.6 51 2:11:30.6 52 3:07:06.8 54 3:13:45.5 52
38 1012 detail závodníka PELÁNEK Luboš CZE 1981 11. /  M3 3:48:26.0 0:16:55.9 0:59:10.9 17 0:59:50.3 18 1:59:45.2 22 2:08:49.6 44 3:05:16.2 39 3:12:56.7 42
39 18 detail závodníka SOPOUŠEK Vojtěch CZE 1987 16. /  M2 3:48:27.0 0:16:56.9 0:59:13.8 43 0:59:52.1 48 2:02:35.9 57 2:11:04.9 51 3:07:01.7 46 3:13:32.7 45
40 106 detail závodníka STEINER Petr CZE 1985 17. /  M2 3:48:27.5 0:16:57.4 0:59:19.3 71 0:59:54.6 70 2:03:39.4 62 2:11:56.6 58 3:07:01.7 45 3:13:33.7 47
41 66 detail závodníka MACHYTKA Matěj CZE 1994 4. /  M1 3:48:27.8 0:16:57.6 0:59:22.8 94 0:59:56.6 91 2:03:45.3 82 2:12:21.6 80 3:07:01.8 47 3:13:46.5 57
42 1087 detail závodníka ZDRÁHALOVÁ Nikola CZE 1996 2. /  WEL 3:48:28.0 0:16:57.9 0:59:19.9 76 0:59:54.6 73 2:03:42.4 72 2:12:20.4 75 3:07:07.1 56 3:13:45.2 51
43 59 detail závodníka BURDA Lubomír CZE 1960 1. /  M5 3:48:28.1 0:16:57.9 0:59:14.0 47 0:59:52.6 51 2:03:39.1 60 2:11:58.3 60 3:07:03.5 50 3:13:46.2 56
44 61 detail závodníka VESELÝ Václav CZE 1968 2. /  M4 3:48:28.4 0:16:58.2 0:59:21.3 85 0:59:56.4 89 2:03:45.9 84 2:12:01.2 61 3:07:09.8 62 3:13:46.7 58
45 129 detail závodníka RYCHTERA Aleš CZE 1976 12. /  M3 3:48:28.4 0:16:58.2 0:59:21.3 84 0:59:55.8 83 2:03:43.1 76 2:11:56.7 59 3:07:08.3 60 3:13:34.7 49
46 7 detail závodníka ACKERMANN Kamil CZE 1975 8. /  MEL 3:48:29.5 0:16:59.4 0:59:18.4 66 0:59:53.8 62 2:03:45.1 81 2:12:08.9 65 3:07:05.0 53 3:13:34.2 48
47 37 detail závodníka MOKRUŠA Petr CZE 1991 18. /  M2 3:48:34.5 0:17:04.4 0:59:21.3 87 0:59:56.4 89 2:03:44.9 80 2:12:18.9 71 3:07:08.9 61 3:13:47.0 60
48 1021 detail závodníka FENDRICH Tomáš CZE 1995 5. /  M1 3:48:40.6 0:17:10.4 0:59:14.0 48 0:59:52.4 49 1:59:48.9 39 2:08:06.3 38 3:04:06.0 37 3:11:21.2 37
49 1024 detail závodníka CHRUDIMSKY Radek CZE 1982 13. /  M3 3:48:43.3 0:17:13.1 0:59:21.9 91 0:59:57.1 97 2:03:40.4 66 2:12:18.2 69 3:07:04.3 52 3:13:45.0 50
50 36 detail závodníka SOBEK Ondřej CZE 1987 19. /  M2 3:48:43.4 0:17:13.2 0:59:22.6 93 0:59:56.6 92 2:03:46.4 86 2:12:21.4 79 3:07:07.0 55 3:13:46.7 59
51 107 detail závodníka KRAJÍČEK Vojtěch CZE 1988 20. /  M2 3:48:45.8 0:17:15.7 0:59:09.6 3 0:59:47.8 1 1:59:49.4 41 2:08:06.4 39 3:05:18.3 41 3:12:56.7 43
52 5 detail závodníka WIEDERMANN Filip CZE 1994 9. /  MEL 3:48:46.3 0:17:16.1 0:59:20.7 82 0:59:55.3 78 2:02:33.9 52 2:10:51.6 49 3:07:03.5 50 3:13:32.5 44
53 67 detail závodníka AUST Martin CZE 1973 14. /  M3 3:49:16.6 0:17:46.4 0:59:22.3 92 0:59:56.7 93 2:03:42.6 75 2:12:15.4 66 3:07:07.5 58 3:14:00.0 62
54 1013 detail závodníka ŘEHÁK Ota CZE 1990 21. /  M2 3:49:19.3 0:17:49.1 0:59:14.2 54 0:59:54.1 66 1:59:50.2 44 2:07:46.7 36 3:03:35.5 36 3:11:17.5 36
55 102 detail závodníka KOROS Stanislav CZE 1984 22. /  M2 3:49:20.8 0:17:50.6 0:59:14.0 46 0:59:52.1 47 2:02:34.4 55 2:11:32.6 55 3:07:11.1 65 3:13:48.5 61
56 999 detail závodníka HABERMANN Richard CZE 1999 10. /  MEL 3:49:23.0 0:17:52.9 0:59:09.9 4 0:59:50.1 17 1:59:42.4 10 2:06:05.1 4 3:05:19.5 42 3:12:56.5 41
57 53 detail závodníka KŇAZOVČÍK Tomáš CZE 1994 6. /  M1 3:49:29.0 0:17:58.8 0:59:18.3 64 0:59:49.6 11 2:03:41.6 69 2:12:20.6 76 3:07:07.8 59 3:14:09.7 63
58 4 detail závodníka RŮTA Josef CZE 1976 15. /  M3 3:49:30.1 0:17:59.9 0:59:11.0 20 0:59:50.7 28 1:59:50.1 43 2:08:39.6 42 3:05:15.3 38 3:12:56.2 40
59 355 detail závodníka CERNY Milan CZE 1978 16. /  M3 3:49:31.0 0:18:00.8 0:59:12.0 34 0:59:51.9 44 2:03:40.9 68 2:12:07.8 64 3:07:00.5 44 3:13:33.2 46
60 1023 detail závodníka HORÁK Michal CZE 2001 7. /  M1 3:49:52.5 0:18:22.3 0:59:13.8 45 0:59:52.6 52 1:59:47.9 35 2:08:08.8 40 3:05:19.7 43 3:12:56.2 39
61 57 detail závodníka TONEK Maik CZE 1973 17. /  M3 3:50:02.5 0:18:32.3 0:59:18.5 68 0:59:54.4 69 2:03:43.4 77 2:12:03.1 62 3:07:14.5 66 3:14:16.0 64
62 1211 detail závodníka KRAUS Jan CZE 1993 8. /  M1 3:50:03.3 0:18:33.1 0:59:17.0 60 0:59:52.8 54 2:03:42.1 71 2:12:20.6 76 3:07:02.3 48 3:13:46.2 55
63 1187 detail závodníka OPOLECKÝ Martin CZE 1984 23. /  M2 3:50:46.0 0:19:15.8 0:59:12.1 35 0:59:50.8 32 1:59:48.7 38 2:08:40.3 43 3:05:16.3 40 3:12:55.5 38
64 105 detail závodníka STANČÍK Petr CZE 1978 18. /  M3 3:50:53.0 0:19:22.8 0:59:11.0 19 0:59:49.6 13 1:59:45.4 25 2:07:46.1 35 3:03:34.8 35 3:11:16.7 35
65 63 detail závodníka DAREBNÍK Adam CZE 1995 9. /  M1 3:52:36.5 0:21:06.3 0:59:17.9 61 0:59:54.6 72 2:03:39.4 61 2:12:18.6 70 3:07:02.5 49 3:14:58.7 66
66 1169 detail závodníka DUSCHNER Armin CZE 1982 19. /  M3 3:53:45.3 0:22:15.1 1:00:13.6 114 1:00:48.8 110 2:07:02.8 95 2:15:24.2 93 3:13:13.8 85 3:19:36.5 78
67 949 detail závodníka HALÍČEK Vladimír CZE 1988 24. /  M2 3:54:31.7 0:23:01.6 1:00:14.2 116 1:00:50.1 121 2:07:14.1 115 2:14:58.1 90 3:11:06.5 77 3:17:38.2 70
68 54 detail závodníka ZÁHOREC Stanislav CZE 1971 3. /  M4 3:54:43.2 0:23:13.1 0:59:14.1 50 0:59:51.8 43 2:02:34.1 54 2:11:31.4 54 3:07:07.3 57 3:14:26.0 65
69 1061 detail závodníka ANDRLE David CZE 1991 25. /  M2 3:55:09.3 0:23:39.1 0:59:13.8 40 0:59:51.2 37 1:59:44.4 17 2:09:53.1 46 3:10:50.2 73 3:18:31.2 71
70 968 detail závodníka FORTELKA Martin CZE 1979 10. /  M1 3:55:16.0 0:23:45.8 0:59:20.4 81 0:59:55.8 84 2:03:41.6 70 2:12:22.6 81 3:11:31.8 78 3:19:27.0 77
71 1076 detail závodníka ZAJAC Filip CZE 2001 11. /  M1 3:55:25.8 0:23:55.6 0:59:14.1 49 0:59:51.6 40 2:02:34.1 53 2:11:31.1 53 3:09:38.8 69 3:17:14.2 69
72 171 detail závodníka BITMAN Petr CZE 1980 20. /  M3 3:55:39.7 0:24:09.6 1:00:15.1 121 1:00:49.7 118 2:07:01.6 91 2:15:21.3 92 3:13:21.3 95 3:20:32.5 90
73 60 detail závodníka SÝKORA Robert CZE 1972 4. /  M4 3:55:47.7 0:24:17.5 0:59:19.0 70 0:59:55.4 79 2:03:44.4 79 2:12:06.6 63 3:09:05.3 68 3:17:13.5 68
73 82 detail závodníka KERPL Lukáš CZE 1985 26. /  M2 3:55:47.7 0:24:17.5 0:59:21.3 88 0:59:56.1 85 2:03:43.9 78 2:12:15.4 66 3:09:05.0 67 3:17:13.2 67
75 995 detail závodníka ŠLAUF Dalibor CZE 1986 27. /  M2 3:55:49.1 0:24:18.9 1:00:46.1 141 1:01:13.6 134 2:07:07.6 108 2:16:15.6 106 3:13:23.0 96 3:20:31.5 88
76 137 detail závodníka PREJDA Pavel CZE 1977 21. /  M3 3:55:51.8 0:24:21.6 1:00:46.8 146 1:01:20.3 146 2:07:43.9 126 2:16:41.7 117 3:13:13.6 84 3:20:12.5 81
77 389 detail závodníka MORAVEC Michal CZE 1980 22. /  M3 3:56:06.5 0:24:36.3 0:59:24.0 100 0:59:57.8 100 2:03:45.6 83 2:12:51.1 84 3:13:19.2 93 3:20:30.7 86
78 1164 detail závodníka KUBÍN Michael CZE 1993 12. /  M1 3:56:07.0 0:24:36.8 0:59:11.1 22 0:59:50.7 30 1:59:46.2 28 2:09:08.3 45 3:10:37.5 72 3:18:56.5 74
79 1053 detail závodníka RADOS Julius SVK 1978 23. /  M3 3:56:09.8 0:24:39.6 1:00:13.3 112 1:00:48.9 113 2:07:04.4 99 2:16:02.6 101 3:13:07.7 81 3:20:30.5 85
80 182 detail závodníka VOJTÍŠEK Martin CZE 1981 24. /  M3 3:56:19.5 0:24:49.3 1:00:13.0 107 1:00:47.1 104 2:07:09.6 111 2:15:34.9 95 3:13:18.5 92 3:20:28.2 82
81 64 detail závodníka GIRGAL Tomáš CZE 1974 25. /  M3 3:56:24.2 0:24:54.1 0:59:20.3 80 0:59:54.6 71 2:03:39.9 63 2:12:19.6 73 3:11:00.0 75 3:18:45.0 72
82 630 detail závodníka BLASCHKE Karel CZE 1985 28. /  M2 3:56:27.3 0:24:57.1 1:00:46.0 140 1:01:19.3 140 2:07:04.4 99 2:15:36.9 96 3:13:23.5 98 3:20:31.0 87
83 86 detail závodníka MYŠKA Filip Myška CZE 1980 26. /  M3 3:56:32.0 0:25:01.8 1:00:18.4 130 1:00:51.9 130 2:07:41.6 121 2:16:07.1 102 3:13:21.1 94 3:20:36.5 93
84 74 detail závodníka CHMELIK Martin CZE 1980 27. /  M3 3:56:32.5 0:25:02.3 0:59:23.1 96 0:59:57.1 96 2:03:47.1 89 2:13:06.3 85 3:13:16.0 88 3:20:29.7 83
85 78 detail závodníka VOJTA Radek CZE 1970 5. /  M4 3:56:34.5 0:25:04.3 1:00:47.8 152 1:01:21.4 152 2:07:44.3 128 2:16:09.3 103 3:13:25.3 101 3:20:43.2 94
86 159 detail závodníka RIPPEL Milan CZE 1980 28. /  M3 3:56:45.1 0:25:14.9 1:00:45.8 137 1:01:18.9 138 2:07:06.1 105 2:15:57.7 98 3:13:16.0 87 3:20:32.5 89
87 163 detail závodníka DUCHEK Milan CZE 1970 6. /  M4 3:56:50.3 0:25:20.1 0:59:21.3 85 0:59:56.4 88 2:07:03.6 97 2:16:29.8 112 3:13:17.0 90 3:20:35.0 92
88 1028 detail závodníka LACINA Petr CZE 1973 29. /  M3 3:57:12.7 0:25:42.6 0:59:11.3 27 0:59:51.9 44 2:01:35.9 47 2:10:43.8 48 3:10:37.3 71 3:18:56.2 73
89 130 detail závodníka BÍLEK Jan CZE 1977 30. /  M3 3:57:13.7 0:25:43.6 1:00:15.9 126 1:00:50.3 122 2:07:10.9 112 2:16:26.9 110 3:13:16.6 89 3:20:30.0 84
90 360 detail závodníka KINDL Marek CZE 1969 7. /  M4 3:57:16.5 0:25:46.3 1:00:49.1 158 1:01:24.1 161 2:07:43.8 125 2:16:42.4 119 3:13:25.0 100 3:20:32.7 91
91 71 detail závodníka HÁJEK Miroslav CZE 1986 29. /  M2 3:57:31.6 0:26:01.4 1:00:13.1 110 1:00:49.1 114 2:07:41.8 122 2:16:42.1 118 3:14:23.3 116 3:22:00.7 110
92 56 detail závodníka SKŮČEK Petr CZE 1978 31. /  M3 3:57:37.3 0:26:07.1 0:59:13.7 36 0:59:50.8 31 2:03:40.8 67 2:12:19.1 72 3:12:08.0 79 3:19:50.8 80
93 120 detail závodníka MACHÁČEK Pavel CZE 1981 32. /  M3 3:57:47.8 0:26:17.6 1:00:16.5 129 1:00:51.6 129 2:07:06.3 106 2:15:34.3 94 3:13:25.7 102 3:21:03.0 97
94 560 detail závodníka MATLÁŠKOVÁ Jana CZE 1966 1. /  W4 3:58:07.3 0:26:37.1 1:02:55.1 185 1:03:26.1 180 2:11:55.1 158 2:20:08.8 153 3:14:49.0 118 3:22:25.8 113
95 1071 detail závodníka PAUR Ondřej Lampík CZE 1991 30. /  M2 3:58:12.3 0:26:42.1 0:59:11.1 23 0:59:50.1 15 1:59:49.6 42 2:08:32.3 41 3:10:55.0 74 3:19:08.2 76
96 974 detail závodníka ŠUBRT Jan CZE 1978 33. /  M3 3:58:18.0 0:26:47.8 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
97 128 detail závodníka PAPÍREK Jiří CZE 1982 34. /  M3 3:58:32.6 0:27:02.4 0:59:18.3 64 0:59:54.1 64 2:01:35.9 48 2:10:55.6 50 3:10:36.3 70 3:19:42.7 79
98 883 detail závodníka ONDRÁŠEK Roman CZE 1977 35. /  M3 3:58:32.8 0:27:02.6 1:00:12.3 103 1:00:46.4 103 2:07:41.3 119 2:16:18.4 108 3:13:59.2 104 3:21:44.5 103
99 122 detail závodníka CHROBÁK Jan CZE 1979 36. /  M3 3:58:32.9 0:27:02.7 0:59:23.6 98 0:59:57.1 95 2:03:46.1 85 2:13:49.8 88 3:13:23.3 97 3:21:02.7 96
100 142 detail závodníka JAREŠ Josef CZE 1968 8. /  M4 3:58:33.1 0:27:02.9 1:00:14.0 115 1:00:49.3 117 2:07:03.3 96 2:16:35.3 114 3:14:17.2 112 3:22:25.0 111

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru