6. ČP XCO MTB Harrachov UCI C1 - 6. ČP XCO MTB Harrachov UCI C1 - sobota

MTB
DATUM :13.8.2022 MÍSTO :Harrachov
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.lap # 2.lap # 3.lap # 4.lap #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.lap # 2.lap # 3.lap # 4.lap #
1 601 detail závodníka BAŽANT Kryštof CZE 2007 TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 1. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:47:04.7 0:00:00.0 08:28.1 [2] 2 12:41.2 [2] 2 12:54.4 [1] 1 13:00.9 [2] 1
2 604 detail závodníka ŠUMPÍK Pavel CZE 2006 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 2. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:47:27.5 0:00:22.7 08:20.2 [1] 1 12:24.2 [1] 1 13:53.1 [8] 2 12:49.9 [1] 2
3 603 detail závodníka VAŠUT David CZE 2006 BIKE PRO RACING 3. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:48:07.5 0:01:02.7 08:41.2 [4] 4 13:11.1 [4] 3 13:05.6 [3] 3 13:09.4 [3] 3
4 641 detail závodníka JAROSŁAWSKI Maciej POL 2006 Warszawski Klub Kolarski 4. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:48:30.7 0:01:25.9 09:04.5 [9] 9 13:14.4 [5] 5 13:00.6 [2] 4 13:11.1 [5] 4
5 647 detail závodníka PÓŁCHŁOPEK Jakub POL 2006 KS Luboń Skomielna Biała 5. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:49:32.5 0:02:27.7 09:16.7 [12] 12 13:10.1 [3] 7 13:53.6 [9] 6 13:11.9 [6] 5
6 615 detail závodníka MUŠÁLEK Jakub CZE 2007 HEAD PRO TEAM OPAVA 6. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:49:53.7 0:02:48.9 09:03.9 [8] 8 13:36.1 [8] 8 13:41.2 [4] 7 13:32.4 [8] 6
7 607 detail závodníka ŘEZÁČ Aleš CZE 2007 CYKLOSTAR Head Pirelli 7. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:50:11.5 0:03:06.7 08:44.2 [5] 5 13:41.8 [9] 6 13:55.5 [10] 8 13:49.9 [11] 7
8 616 detail závodníka KUKLA Dominik CZE 2007 ADASTRA Cycling Team 8. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:50:26.9 0:03:22.1 09:17.0 [13] 13 13:28.4 [7] 9 13:48.5 [6] 9 13:52.9 [12] 8
9 606 detail závodníka LIENERT Patrik CZE 2006 REXONIX Racing Team 9. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:50:42.0 0:03:37.2 08:56.7 [6] 6 13:53.6 [11] 10 14:05.6 [12] 10 13:45.9 [10] 9
10 602 detail závodníka FRIEDEL David CZE 2006 DK BIKESHOP Racing Team 10. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:50:42.2 0:03:37.4 08:39.7 [3] 3 13:27.6 [6] 4 14:12.7 [15] 5 14:22.0 [25] 10
11 671 detail závodníka JEŻEWSKI Konrad POL 2006 Polish National Team 11. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:50:58.1 0:03:53.3 09:38.6 [16] 16 14:00.6 [12] 13 13:49.0 [7] 11 13:29.8 [7] 11
12 674 detail závodníka BLUSZCZ Tadeusz POL 2006 RK Exclusive Doors MTB Team 12. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:51:04.0 0:03:59.2 10:07.5 [29] 29 14:00.6 [13] 19 13:45.4 [5] 13 13:10.4 [4] 12
13 610 detail závodníka LEHKÝ Jan CZE 2006 MS BIKE ACADEMY RACING 13. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:51:42.0 0:04:37.2 09:16.5 [11] 11 14:12.6 [17] 11 14:32.1 [22] 15 13:40.6 [9] 13
14 609 detail závodníka NAJSER Karel CZE 2006 SUPERIOR RIDERS 14. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:51:54.0 0:04:49.2 09:01.2 [7] 7 14:28.1 [23] 12 14:18.6 [16] 12 14:05.9 [18] 14
15 656 detail závodníka DOPPKE Kacper POL 2006 Polish National Team 15. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:51:55.0 0:04:50.2 09:54.7 [22] 22 13:50.0 [10] 16 14:08.7 [13] 13 14:01.4 [16] 15
16 618 detail závodníka SMEJKAL Adam CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 16. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:52:08.1 0:05:03.3 09:41.5 [17] 17 14:02.4 [14] 15 14:19.1 [17] 16 14:05.0 [17] 16
17 611 detail závodníka HABR Jakub CZE 2006 REXONIX Racing Team 17. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:52:24.7 0:05:19.9 09:26.5 [14] 14 14:15.9 [20] 14 14:34.4 [24] 17 14:07.9 [19] 17
18 634 detail závodníka HOŠEK Adam CZE 2006 REXONIX Racing Team 18. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:52:30.9 0:05:26.1 09:58.5 [25] 25 14:27.9 [22] 25 14:10.5 [14] 19 13:53.9 [13] 18
19 688 detail závodníka BRUTKOWSKI Jakub POL 2006 Polish National Team 19. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:52:44.9 0:05:40.1 10:21.5 [34] 34 14:03.7 [15] 22 14:03.6 [11] 18 14:16.1 [23] 19
20 660 detail závodníka HARLENDER Lukáš CZE 2007 DUKLA PRAHA 20. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:52:46.6 0:05:41.8 10:00.1 [26] 26 14:06.0 [16] 18 14:40.8 [26] 21 13:59.6 [14] 20
21 608 detail závodníka PILAŘ Patrik CZE 2006 ČISTÝ SPORT 21. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:52:54.7 0:05:49.9 09:52.1 [19] 19 14:18.6 [21] 21 14:31.9 [21] 20 14:12.0 [22] 21
22 612 detail závodníka MITÁŠ Robert CZE 2007 REXONIX Racing Team 22. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:53:17.4 0:06:12.7 09:34.0 [15] 15 14:13.6 [19] 17 15:21.3 [45] 24 14:08.4 [20] 22
23 626 detail závodníka KRISTL Lukáš CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 23. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:53:17.7 0:06:12.9 09:53.7 [21] 21 14:31.9 [27] 24 14:31.9 [20] 23 14:20.1 [24] 23
24 677 detail závodníka STRUZIK Aleksander POL 2007 Warszawski Klub Kolarski 24. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:53:22.2 0:06:17.4 10:30.1 [35] 35 14:31.0 [26] 30 14:19.9 [18] 26 14:01.1 [15] 24
25 622 detail závodníka PURNOCH Matyáš CZE 2006 REXONIX Racing Team 25. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:53:53.2 0:06:48.4 09:55.5 [23] 23 14:13.4 [18] 20 14:42.8 [28] 22 15:01.5 [39] 25
26 636 detail závodníka NĚMEC Jakub CZE 2007 CYKLOTEAM OSTROV 26. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:54:04.8 0:07:00.0 10:13.2 [32] 32 14:36.4 [28] 27 14:48.6 [29] 27 14:26.5 [27] 26
27 621 detail závodníka SÝKORA Václav CZE 2007 HEAD PRO TEAM OPAVA 27. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:54:04.9 0:07:00.1 09:57.1 [24] 24 14:28.4 [24] 23 14:49.9 [30] 25 14:49.4 [33] 27
28 665 detail závodníka HÁJEK Tomáš CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 28. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:54:35.0 0:07:30.2 10:35.7 [39] 39 14:44.4 [31] 34 14:28.1 [19] 29 14:46.7 [31] 28
29 678 detail závodníka GUŁAJ Kajetan POL 2006 MITUTOYO AZS Wratislavia Wrocław 29. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:54:41.4 0:07:36.6 10:41.7 [43] 43 14:29.9 [25] 31 14:33.6 [23] 28 14:56.1 [36] 29
30 627 detail závodníka HEINZE Jannik GER 2006 SSV Mounty Altenberg 30. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:54:51.7 0:07:46.9 10:44.9 [45] 45 14:47.9 [32] 41 14:52.5 [32] 36 14:26.2 [26] 30
31 619 detail závodníka NECHUTA Marek CZE 2007 Bike Freaks Holice 31. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:54:56.7 0:07:51.9 09:49.5 [18] 18 15:00.0 [41] 26 15:25.5 [47] 33 14:41.6 [30] 31
32 635 detail závodníka REJZEK Jiří CZE 2007 Akademie cyklistických sportů 32. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:55:02.4 0:07:57.6 10:32.2 [37] 37 14:53.4 [37] 37 14:59.4 [34] 35 14:37.4 [28] 32
33 637 detail závodníka KNIHA Petr CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 33. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:55:10.8 0:08:06.0 09:52.5 [20] 20 14:57.5 [40] 28 15:19.6 [44] 31 15:01.1 [38] 33
34 623 detail závodníka HŘEBEJK Dominik CZE 2007 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 34. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:55:11.4 0:08:06.6 10:13.5 [33] 33 15:09.8 [43] 35 15:09.2 [36] 38 14:38.9 [29] 34
35 642 detail závodníka MANA Tomáš CZE 2006 BIKE PRO RACING 35. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:55:35.2 0:08:30.4 10:40.9 [42] 42 14:49.7 [35] 40 15:00.0 [35] 37 15:04.5 [42] 35
36 613 detail závodníka KOČVARA Jakub CZE 2007 DRAHANSKÝ SPORT 36. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:55:37.2 0:08:32.4 10:10.7 [31] 31 14:41.6 [30] 29 15:10.6 [38] 30 15:34.1 [48] 36
37 638 detail závodníka MALÝ Jakub CZE 2006 REXONIX Racing Team 37. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:55:45.6 0:08:40.8 10:33.5 [38] 38 14:53.1 [36] 39 15:22.9 [46] 39 14:56.0 [35] 37
38 659 detail závodníka HALUŠKA Adam CZE 2007 ASPIRE SCM 38. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:55:47.3 0:08:42.5 10:59.4 [51] 51 14:38.4 [29] 44 15:12.6 [41] 40 14:56.9 [37] 38
39 668 detail závodníka ELČKNER Nick CZE 2007 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 39. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:56:00.6 0:08:55.8 10:42.9 [44] 44 14:54.4 [38] 43 15:13.3 [42] 41 15:09.9 [44] 39
40 648 detail závodníka HRUZÍK Matěj CZE 2006 SUPERIOR RIDERS 40. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:56:07.3 0:09:02.5 10:38.9 [40] 40 15:15.2 [46] 45 15:11.4 [39] 43 15:01.8 [40] 40
41 633 detail závodníka MATOULEK Jiří CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 41. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:56:09.8 0:09:05.0 11:12.4 [57] 57 14:56.1 [39] 47 14:58.7 [33] 45 15:02.5 [41] 41
42 652 detail závodníka HARAKAL František CZE 2007 CZECH MULTISPORT COACHING 42. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:56:44.9 0:09:40.1 10:51.2 [48] 48 15:12.9 [44] 46 15:19.6 [43] 47 15:21.1 [46] 42
43 620 detail závodníka TUHÁČEK Pavel CZE 2006 ROUVY Specialized 43. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:56:46.2 0:09:41.4 10:07.0 [28] 28 15:19.1 [47] 38 15:41.1 [50] 44 15:38.9 [50] 43
44 614 detail závodníka LESAGE Marek CZE 2006 REXONIX Racing Team 44. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:56:46.3 0:09:41.5 10:06.5 [27] 27 15:08.4 [42] 32 15:41.9 [51] 42 15:49.4 [55] 44
45 643 detail závodníka VÝBORNÝ Kryštof CZE 2007 REXONIX Racing Team 45. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:56:59.3 0:09:54.5 10:30.2 [36] 36 14:49.6 [34] 33 15:59.1 [56] 46 15:40.3 [51] 45
46 631 detail závodníka SVITÁK Jakub CZE 2006 BIKE PRO RACING 46. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:57:03.4 0:09:58.6 11:08.2 [54] 54 15:32.9 [49] 53 15:12.4 [40] 48 15:09.9 [44] 46
47 651 detail závodníka PRCHAL Jaroslav CZE 2006 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 47. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:57:45.9 0:10:41.1 11:23.7 [62] 62 15:52.3 [60] 62 15:42.4 [52] 58 14:47.4 [32] 47
48 653 detail závodníka ANDRÝSEK Jan CZE 2006 ASPIRE OPPORTUNITY Brno 48. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:57:48.2 0:10:43.4 11:10.0 [56] 56 15:54.0 [61] 58 15:36.5 [48] 53 15:07.6 [43] 48
49 661 detail závodníka ŠKUBAL Filip CZE 2007 TUFO CZ OTROKOVICE 49. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:57:49.1 0:10:44.3 10:57.0 [50] 50 15:33.4 [50] 49 15:40.3 [49] 49 15:38.4 [49] 49
50 687 detail závodníka HARRIS Luke USA 2006 USA Cycling Olympic Development Academy 50. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:58:04.8 0:11:00.0 09:12.7 [10] 10 20:03.1 [81] 73 14:39.5 [25] 62 14:09.4 [21] 50
51 628 detail závodníka SAIDL Filip CZE 2006 HEAD PRO TEAM OPAVA 51. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:58:05.6 0:11:00.8 10:47.9 [47] 47 14:48.6 [33] 42 14:42.1 [27] 34 17:46.8 [75] 51
52 645 detail závodníka BLAŽEK Aleš CZE 2007 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 52. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:58:15.8 0:11:11.1 10:46.1 [46] 46 15:40.9 [54] 48 16:01.6 [58] 51 15:47.1 [53] 52
53 644 detail závodníka PODZIMEK Matyáš CZE 2007 Cykloklub Jičín 53. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:58:16.1 0:11:11.3 10:40.5 [41] 41 15:51.4 [59] 50 15:55.4 [55] 50 15:48.8 [54] 53
54 624 detail závodníka SRP Daniel CZE 2007 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 54. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:58:28.9 0:11:24.1 10:09.3 [30] 30 15:14.5 [45] 36 14:50.1 [31] 32 18:14.8 [76] 54
55 658 detail závodníka ŽÁK Jakub CZE 2006 ASPIRE OPPORTUNITY Brno 55. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:58:32.7 0:11:27.9 11:14.4 [59] 59 15:34.6 [51] 55 16:02.9 [59] 55 15:40.6 [52] 55
56 639 detail závodníka POSPÍŠIL Richard CZE 2006 Cykloklub Jičín 56. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:58:38.7 0:11:33.9 10:54.6 [49] 49 15:38.0 [53] 51 16:00.3 [57] 52 16:05.7 [60] 56
57 655 detail závodníka HOFMAN Eliáš CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 57. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:58:50.7 0:11:45.9 11:27.7 [64] 64 15:41.9 [55] 60 15:48.3 [53] 57 15:52.6 [56] 57
58 630 detail závodníka POLÁK Matyáš CZE 2006 LAWI junior team 58. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:59:09.4 0:12:04.6 11:04.4 [52] 52 15:35.6 [52] 52 16:04.1 [60] 54 16:25.0 [65] 58
59 649 detail závodníka DĚTÁK Mikuláš CZE 2007 ADASTRA Cycling Team 59. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:59:21.9 0:12:17.1 11:06.6 [53] 53 15:59.9 [63] 59 16:17.0 [64] 60 15:58.2 [58] 59
60 632 detail závodníka BÖHM Jan CZE 2006 ROUVY Specialized 60. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:59:55.1 0:12:50.3 11:26.6 [63] 63 15:46.8 [58] 61 16:35.4 [66] 61 16:06.0 [62] 60
61 663 detail závodníka ŠKUBAL Jan CZE 2007 TUFO CZ OTROKOVICE 61. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:59:55.7 0:12:50.9 11:33.2 [65] 65 16:42.8 [69] 65 16:10.6 [63] 66 15:28.9 [47] 61
62 605 detail závodníka KRATOCHVÍL Václav CZE 2006 LAWI junior team 62. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:00:16.8 0:13:12.0 12:32.2 [81] 81 17:45.1 [75] 77 15:09.9 [37] 70 14:49.5 [34] 62
63 666 detail závodníka FRENCL Dominik CZE 2007 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 63. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:00:19.5 0:13:14.7 11:20.4 [61] 61 15:24.4 [48] 54 16:10.1 [62] 56 17:24.5 [72] 63
64 640 detail závodníka HRADISKÝ Zdeněk CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 64. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:00:25.1 0:13:20.3 11:55.4 [72] 72 16:34.2 [66] 68 15:50.3 [54] 65 16:05.1 [59] 64
65 670 detail závodníka MEIER Tomáš CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 65. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:00:33.1 0:13:28.3 11:13.2 [58] 58 15:42.6 [56] 56 16:05.9 [61] 59 17:31.3 [73] 65
66 675 detail závodníka ČAPEK Otakar CZE 2006 LAWI junior team 66. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:00:33.8 0:13:29.0 11:40.4 [69] 69 15:55.9 [62] 63 16:21.3 [65] 64 16:36.1 [66] 66
67 617 detail závodníka SEVERYN Richard CZE 2007 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 67. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:00:50.6 0:13:45.8 11:18.2 [60] 60 15:45.6 [57] 57 16:52.0 [70] 63 16:54.7 [68] 67
68 667 detail závodníka KLEPSA Lukáš CZE 2006 Akademie cyklistických sportů 68. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:01:16.6 0:14:11.8 11:56.4 [74] 74 16:26.6 [65] 67 16:40.3 [67] 67 16:13.0 [63] 68
69 681 detail závodníka MICHALCZYK Jan POL 2006 Warszawski Klub Kolarski 69. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:01:16.6 0:14:11.8 11:37.4 [67] 67 16:41.4 [68] 66 16:51.8 [69] 69 16:05.9 [61] 69
70 669 detail závodníka MELICHAR Mikuláš Yannick CZE 2007 MS BIKE ACADEMY RACING 70. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:01:25.9 0:14:21.1 11:37.2 [66] 66 16:57.5 [71] 69 16:52.9 [71] 71 15:58.1 [57] 70
71 650 detail závodníka HABR Christien CZE 2006 REXONIX Racing Team 71. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:02:12.6 0:15:07.8 12:23.8 [80] 80 16:40.0 [67] 71 16:48.6 [68] 73 16:20.1 [64] 71
72 664 detail závodníka RASOCHA Lukáš CZE 2007 BIKE PRO RACING 72. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:02:18.1 0:15:13.3 11:38.7 [68] 68 16:24.8 [64] 64 17:04.1 [73] 68 17:10.3 [69] 72
73 662 detail závodníka ZEZULKA Aleš CZE 2006 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 73. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:03:04.8 0:16:00.0 12:01.2 [75] 75 16:52.5 [70] 70 16:54.2 [72] 72 17:16.8 [70] 73
74 672 detail závodníka VACHUTA Adam CZE 2007 SK VELO PRAHA 74. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:03:27.6 0:16:22.8 12:23.4 [79] 79 17:03.8 [72] 75 17:16.4 [75] 75 16:43.8 [67] 74
75 686 detail závodníka SCHMIDT Reiner USA 2006 USA Cycling Olympic Development Academy 75. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:03:50.9 0:16:46.1 11:54.0 [71] 71 17:27.1 [74] 74 17:10.4 [74] 74 17:19.2 [71] 75
76 684 detail závodníka VANKA Matouš CZE 2007 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 76. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:04:22.0 0:17:17.2 11:56.4 [73] 73 17:19.1 [73] 72 17:33.8 [77] 76 17:32.6 [74] 76
77 682 detail závodníka SUCHODOL Štěpán CZE 2006 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 77. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:48:27.9 - 1 Lap(s) 12:51.2 [83] 83 18:19.6 [79] 81 17:17.0 [76] 77 --- ---
78 689 detail závodníka KRYGIER Hubert POL 2006 Klub Kolarstwa Wałbrzych 78. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:48:34.0 - 1 Lap(s) 12:12.5 [76] 76 18:10.6 [77] 78 18:10.8 [78] 78 --- ---
79 679 detail závodníka PAVELKA Tomáš CZE 2006 BIKE PRO RACING 79. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:49:02.7 - 1 Lap(s) 11:53.7 [70] 70 17:50.6 [76] 76 19:18.3 [80] 79 --- ---
80 680 detail závodníka NĚMEC Jan CZE 2007 PROFI SPORT CHEB 80. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:49:33.0 - 1 Lap(s) 12:39.5 [82] 82 18:29.3 [80] 80 18:24.1 [79] 80 --- ---
81 676 detail závodníka POSPÍŠIL Filip CZE 2007 REXONIX Racing Team 81. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:50:02.2 - 1 Lap(s) 12:13.7 [77] 77 18:17.8 [78] 79 19:30.6 [81] 81 --- ---
82 673 detail závodníka LUBAS Jan CZE 2007 LAWI junior team 82. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:52:39.2 - 1 Lap(s) 11:08.7 [55] 55 20:09.6 [82] 82 21:20.8 [82] 82 --- ---
83 690 detail závodníka PIOTROWSKI Mikołaj POL 2007 Klub Kolarstwa Wałbrzych 83. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:54:49.8 - 1 Lap(s) 12:23.0 [78] 78 20:39.5 [83] 83 21:47.3 [83] 83 --- ---
--- 625 detail závodníka KOLÁŘ David CZE 2007 ADASTRA Cycling Team . /  Kadeti (15 - 16 let) DNF --- 09:53.2 [-] --- 25:47.1 [-] --- --- --- --- ---
--- 629 detail závodníka ŽENÍŠEK Martin CZE 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. . /  Kadeti (15 - 16 let) DNF --- 12:01.1 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 646 detail závodníka PŘENOSIL Marek CZE 2007 TJ STADION LOUNY . /  Kadeti (15 - 16 let) DNF --- 11:39.2 [-] --- 28:17.9 [-] --- --- --- --- ---
--- 683 detail závodníka HOŘEJŠÍ Tobiáš CZE 2006 MTB TEAM SPIRIT . /  Kadeti (15 - 16 let) DNF --- 17:39.9 [-] --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru