5 x Vimperkem - opakované úseky

Přespolní běh
DATUM :13.9.2022 MÍSTO :Vimperk, sportovní areál Vodník

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas Rozbeh 1 # Rozbeh 2 # Rozbeh 3 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas Rozbeh 1 # Rozbeh 2 # Rozbeh 3 #
1 73 NĚMEJC Tadeáš CZE 2007 Ski klub Strakonice 1. /  Mladší dorostenci 0:08:09.8 0:00:00.0 0:08:09.8 02:33.9 1 02:43.3 1 02:52.5 4
2 49 SATORIE Josef CZE 2008 Ski Sokol Stachy 2. /  Mladší dorostenci 0:08:15.1 0:00:05.3 0:08:15.1 02:42.2 4 02:44.4 2 02:48.3 1
3 97 RANDÁKOVÁ Hanka CZE 2005 Ski Sokol Stachy 1. /  Starší dorostenky 0:08:28.0 0:00:18.2 0:08:28.0 02:45.2 6 02:50.7 3 02:52.0 3
4 9 KAHOUNOVÁ Viktorie CZE 2005 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 2. /  Starší dorostenky 0:08:33.8 0:00:24.0 0:08:33.8 02:52.5 12 02:51.9 4 02:49.3 2
5 91 VRÁNOVÁ Iva CZE 2003 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 1. /  Ženy a Juniorky 0:08:36.4 0:00:26.6 0:08:36.4 02:47.5 7 02:53.5 5 02:55.3 6
6 32 FICHE Matthew CZE 2007 Ski klub Strakonice 3. /  Mladší dorostenci 0:08:37.6 0:00:27.8 0:08:37.6 02:41.6 3 02:55.7 6 03:00.2 9
7 47 VOCELKA Matěj CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 4. /  Mladší dorostenci 0:08:38.7 0:00:28.8 0:08:38.7 02:45.1 5 02:58.5 9 02:54.9 5
8 94 HAVLÍČKOVÁ Barbora CZE 2000 DUKLA LIberec 2. /  Ženy a Juniorky 0:08:42.8 0:00:33.0 0:08:42.8 02:47.6 8 02:56.1 7 02:59.0 8
9 4 CZERWENKOVÁ Tereza CZE 2006 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 3. /  Starší dorostenky 0:08:49.5 0:00:39.6 0:08:49.5 02:53.7 13 02:57.7 8 02:58.0 7
10 10 MÁNKOVÁ Emma CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 1. /  Mladší dorostenky 0:08:59.4 0:00:49.6 0:08:59.4 02:50.1 9 03:03.0 10 03:06.2 11
11 59 SATORIOVÁ Johana CZE 2006 Ski Sokol Stachy 4. /  Starší dorostenky 0:09:02.0 0:00:52.2 0:09:02.0 02:57.5 14 03:03.6 11 03:00.9 10
12 99 KOLAFOVÁ Karolína CZE 2007 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 2. /  Mladší dorostenky 0:09:03.9 0:00:54.1 0:09:03.9 02:51.7 10 03:05.8 12 03:06.2 12
13 118 HUDEČKOVÁ Lucie CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 3. /  Mladší dorostenky 0:09:13.7 0:01:03.9 0:09:13.7 02:59.0 15 03:07.9 13 03:06.7 13
14 63 VYKYSALÁ Anna CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 4. /  Mladší dorostenky 0:09:19.6 0:01:09.7 0:09:19.6 02:52.1 11 03:11.2 14 03:16.2 15
15 80 KREJČÍ Štěpánka CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 5. /  Mladší dorostenky 0:09:35.3 0:01:25.5 0:09:35.3 03:04.0 16 03:11.8 15 03:19.5 16
16 84 LUČANOVÁ Anna CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 6. /  Mladší dorostenky 0:09:49.7 0:01:39.9 0:09:49.7 03:14.7 19 03:24.6 17 03:10.4 14
17 70 KOŠNAROVÁ Adriana CZE 2007 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 7. /  Mladší dorostenky 0:09:52.8 0:01:43.0 0:09:52.8 03:05.6 17 03:18.9 16 03:28.2 17
18 29 NOVÁ Miroslava CZE 2007 Ski klub Strakonice 8. /  Mladší dorostenky 0:10:18.3 0:02:08.5 0:10:18.3 03:09.0 18 03:31.6 19 03:37.6 19
19 27 KURAL Matyáš CZE 2007 Ski klub Strakonice 5. /  Mladší dorostenci 0:10:20.9 0:02:11.1 0:10:20.9 02:37.8 2 03:27.4 18 04:15.6 20
20 44 MAŠKOVÁ Zuzana CZE 2007 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 9. /  Mladší dorostenky 0:10:30.1 0:02:20.3 0:10:30.1 03:17.0 20 03:35.7 20 03:37.4 18
--- 5 VENCLÍKOVÁ Tereza CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk . /  Mladší dorostenky DNF --- --- 03:22.5 --- --- --- --- ---
--- 2 MACHOVÁ Marie CZE 2007 Fischer Ski klub Šumava Vimperk . /  Mladší dorostenky DNS --- --- --- --- --- --- --- ---