KONA Enduro Race Morávka

MTB
DATUM :28.8.2022 MÍSTO :bikepark Kopřivná, Malá Morávka

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 # RZ6 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 # RZ6 #
1 9 CHARVÁT Matěj CZE 1985 Banshee bikes / charvatBros 1. /  Race Elite muži 21-34 let 0:15:04.2 0:00:00.0 02:00.7 1 02:13.3 1 03:40.2 1 01:39.8 1 02:12.8 1 03:17.2 3
2 1 ŘÍHA Jakub CZE 1992 N1 TEAM 2. /  Race Elite muži 21-34 let 0:15:33.6 0:00:29.4 02:08.7 3 02:19.5 8 03:47.3 3 01:44.8 6 02:15.9 3 03:17.1 2
3 12 KLOKOČKA Vojtěch CZE 2004 --- 1. /  Race muži U21 0:15:38.3 0:00:34.1 02:04.9 2 02:19.1 5 03:51.3 5 01:46.0 9 02:17.1 4 03:19.7 5
4 2 MYŠÍK Milan CZE 1993 TREK KUR ENDURO 3. /  Race Elite muži 21-34 let 0:15:38.3 0:00:34.1 02:25.2 35 02:17.1 2 03:43.8 2 01:43.2 2 02:14.0 2 03:14.7 1
5 11 TEJCHMAN Přemek CZE 1988 Qayron Factory Team 4. /  Race Elite muži 21-34 let 0:15:41.2 0:00:36.9 02:10.2 6 02:18.5 4 03:50.3 4 01:45.1 7 02:18.5 7 03:18.4 4
6 13 PROKOP Michal CZE 1981 Rock Machine 5. /  Race Elite muži 21-34 let 0:15:45.0 0:00:40.7 02:09.0 4 02:19.4 7 03:52.3 8 01:45.4 8 02:17.9 5 03:20.8 6
7 37 LINDNER Kevin GER 1991 ShredERZ 6. /  Race Elite muži 21-34 let 0:15:53.4 0:00:49.2 02:10.1 5 02:20.6 11 03:51.3 5 01:43.8 3 02:20.3 9 03:27.2 11
8 49 LETÁK Petr CZE 1993 Whyte racing team 7. /  Race Elite muži 21-34 let 0:15:58.1 0:00:53.9 02:17.3 16 02:20.0 10 03:53.5 9 01:46.5 11 02:18.3 6 03:22.3 7
9 10 MOUDRÝ Vojtěch CZE 2000 TREK KUR ENDURO 8. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:00.8 0:00:56.5 02:14.1 11 02:18.3 3 03:55.4 10 01:44.7 5 02:20.3 8 03:27.8 13
10 5 POKŠTEFL Michal CZE 1991 KOLA-BBM.CZ 9. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:01.4 0:00:57.2 02:15.7 14 02:19.2 6 03:51.4 7 01:46.1 10 02:24.0 14 03:24.8 9
11 6 PIVNIČKA Jakub CZE 2005 BIKESTRIKE.COM 2. /  Race muži U21 0:16:04.8 0:01:00.6 02:12.2 8 02:21.7 12 03:55.8 11 01:44.2 4 02:20.5 10 03:30.1 18
12 4 ADAMI Maxim CZE 2001 Bikeporn - Chimpanzee Team 10. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:07.2 0:01:03.0 02:15.3 12 02:19.7 9 03:56.3 12 01:48.2 12 02:22.7 12 03:24.7 8
13 3 KALOUSEK Jakub CZE 2005 Sk Žamberk Tessuti sport 3. /  Race muži U21 0:16:13.3 0:01:09.0 02:11.5 7 02:23.9 14 03:59.2 14 01:48.7 13 02:22.4 11 03:27.4 12
14 7 VONDRÁŠEK Jakub CZE 1995 Spectrumbike Specialized 11. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:26.5 0:01:22.3 02:17.4 18 02:28.5 23 04:00.4 15 01:50.2 16 02:24.1 15 03:25.7 10
15 23 MORAWSKI Filip CZE 1999 Top on Trail team 12. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:26.5 0:01:22.3 02:13.6 9 02:26.3 19 03:58.1 13 01:54.5 28 02:23.8 13 03:29.9 17
16 30 NEVRKLA Mikuláš CZE 1998 Bikeporn - Chimpanzee Team 13. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:28.0 0:01:23.8 02:13.9 10 02:23.5 13 04:04.6 18 01:51.9 19 02:25.1 17 03:28.9 16
17 20 VANER Jan CZE 1983 TREK KUR Enduro Team 1. /  Race muži 35-44let 0:16:28.6 0:01:24.3 02:16.8 15 02:24.2 15 04:03.1 16 01:50.3 17 02:25.1 18 03:28.9 15
18 41 KUČERA David CZE 2000 --- 14. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:33.0 0:01:28.8 02:19.2 24 02:25.8 18 04:05.2 19 01:49.0 15 02:25.0 16 03:28.6 14
19 43 SEIDL Martin CZE 2001 FDF Commencal team 15. /  Race Elite muži 21-34 let 0:16:40.7 0:01:36.5 02:18.8 21 02:27.8 21 04:03.2 17 01:54.0 25 02:25.4 19 03:31.4 19
20 8 CASKA Ivo CZE 1983 PTBshop.cz 2. /  Race muži 35-44let 0:16:46.5 0:01:42.2 02:19.0 22 02:25.2 16 04:06.8 21 01:52.5 20 02:27.7 27 03:35.1 25
21 22 SCHUBERT Marc GER 1985 ShredErz e.V. 3. /  Race muži 35-44let 0:16:48.4 0:01:44.2 02:19.4 26 02:27.7 20 04:11.1 27 01:49.0 14 02:27.3 24 03:33.8 20
22 26 SCHUBERT André GER 1980 ShredErz eV 4. /  Race muži 35-44let 0:16:50.5 0:01:46.3 02:19.3 25 02:30.4 28 04:06.8 22 01:53.7 24 02:26.2 21 03:34.0 21
23 17 JAROŠ Kamil CZE 2002 --- 4. /  Race muži U21 0:16:53.8 0:01:49.6 02:15.5 13 02:29.9 27 04:11.9 29 01:54.8 29 02:26.9 22 03:34.7 22
24 27 DRABIK Peter SVK 1973 OKOEVERYWHERE RACING 1. /  Race muži 45-54 0:16:58.2 0:01:53.9 02:22.4 31 02:29.8 26 04:08.2 23 01:54.4 26 02:27.6 26 03:35.6 27
25 58 MOŠKO Martin CZE 1990 Commencal FDF Team 16. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:00.4 0:01:56.1 02:18.7 20 02:29.0 24 04:15.3 36 01:53.5 22 02:28.2 28 03:35.4 26
26 18 BUDAY Jakub SVK 1998 --- 17. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:01.6 0:01:57.4 02:23.4 32 02:28.3 22 04:12.4 30 01:52.8 21 02:27.5 25 03:36.9 31
27 24 HANÁK Ondřej CZE 2003 Bike puzzle team 5. /  Race muži U21 0:17:01.8 0:01:57.5 02:19.7 27 02:32.4 32 04:10.6 26 01:57.2 37 02:25.5 20 03:36.2 29
28 44 VLČEK Michal CZE 1986 Bikeservis.eu 5. /  Race muži 35-44let 0:17:02.9 0:01:58.7 02:23.5 33 02:31.1 30 04:09.6 25 01:56.6 34 02:27.1 23 03:34.9 24
29 15 ŠVÁN Vojtěch CZE 1988 EVIL Bikes Czech 18. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:03.3 0:01:59.1 02:25.0 34 02:30.4 29 04:06.1 20 01:55.3 30 02:30.0 31 03:36.3 30
30 25 DANIEL Filip CZE 2005 --- 6. /  Race muži U21 0:17:12.1 0:02:07.8 02:18.1 19 02:25.6 17 04:11.7 28 01:51.1 18 02:42.1 72 03:43.3 44
31 62 HYNEK Jan CZE 1989 --- 19. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:15.9 0:02:11.7 02:21.8 29 02:34.6 39 04:09.3 24 01:57.5 40 02:29.7 30 03:42.9 43
32 29 KŘÍŽEK Miroslav CZE 1978 Commencal FDF Team 6. /  Race muži 35-44let 0:17:17.1 0:02:12.9 02:27.7 40 02:33.3 34 04:12.7 31 01:53.5 23 02:30.5 33 03:39.1 34
33 68 PRŮDKOVÁ Barbora CZE 1996 Multicraft MTB Team 1. /  Race ženy 17+ 0:17:19.1 0:02:14.9 02:28.5 42 02:33.3 33 04:12.9 32 01:55.4 31 02:30.6 34 03:38.2 33
34 33 HYNČICA Vlastimil CZE 1978 Top on Trail . Whyte 7. /  Race muži 35-44let 0:17:21.8 0:02:17.6 02:22.2 30 02:34.5 38 04:14.6 35 01:57.7 41 02:31.5 36 03:41.2 40
35 137 SADIL Petr CZE 1980 --- 8. /  Race muži 35-44let 0:17:29.2 0:02:25.0 02:19.1 23 02:34.3 37 04:28.0 59 01:57.2 37 02:30.1 32 03:40.4 37
36 84 ONDŘEJ Jan CZE 1983 --- 9. /  Race muži 35-44let 0:17:30.0 0:02:25.7 02:25.7 36 02:35.5 42 04:17.2 39 01:57.2 37 02:32.2 38 03:42.0 42
37 53 HAVLICKÁ Kristýna CZE 1998 Rock Machine Cyklomax enduro team 2. /  Race ženy 17+ 0:17:30.7 0:02:26.4 02:40.4 65 02:31.9 31 04:13.5 33 01:57.0 36 02:28.2 29 03:39.5 35
38 314 PUFFER Dominik CZE 1993 --- 20. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:31.5 0:02:27.3 02:17.3 17 02:33.8 36 04:25.2 52 02:01.9 50 02:32.1 37 03:41.0 39
39 34 ČIŽINSKÝ Milan CZE 1974 Madesign World Racing 2. /  Race muži 45-54 0:17:32.6 0:02:28.4 02:34.4 50 02:33.5 35 04:14.0 34 01:54.5 27 02:30.6 35 03:45.5 45
40 124 BOGAR František CZE 1989 Cycology 21. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:36.0 0:02:31.8 02:31.9 45 02:35.0 41 04:17.4 40 01:56.1 33 02:40.7 65 03:34.8 23
41 71 VYKOUPIL Jan CZE 1992 DAB racing team 22. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:48.8 0:02:44.5 02:26.6 37 02:37.8 46 04:20.5 41 02:01.4 47 02:34.3 44 03:48.0 53
42 35 ČERMÁK Michal SVK 1981 Progressive Riding 10. /  Race muži 35-44let 0:17:50.6 0:02:46.4 02:47.9 81 02:34.9 40 04:15.5 37 01:56.6 35 02:33.9 41 03:41.6 41
43 28 PECINA Robert CZE 1985 --- 11. /  Race muži 35-44let 0:17:51.8 0:02:47.5 02:27.7 39 02:39.5 50 04:23.6 50 01:59.1 43 02:34.1 42 03:47.6 51
44 36 BUREŠ Miroslav CZE 1989 ČOV Expert racing 23. /  Race Elite muži 21-34 let 0:17:54.8 0:02:50.6 02:28.1 41 02:38.7 49 04:28.5 61 01:57.9 42 02:35.8 48 03:45.6 47
45 56 JANČA Kryštof CZE 2004 KOLA-BBM.CZ 7. /  Race muži U21 0:17:57.1 0:02:52.9 02:34.6 51 02:35.7 43 04:27.1 57 02:05.6 60 02:33.1 39 03:40.7 38
46 81 HŘEBÍČEK Radek CZE 2002 Cycology Bike Shop 8. /  Race muži U21 0:18:00.6 0:02:56.4 02:33.4 47 02:36.1 44 04:20.7 42 02:01.0 46 02:36.6 51 03:52.7 61
47 46 SEHNAL Martin CZE 1982 B4 Team 12. /  Race muži 35-44let 0:18:03.1 0:02:58.9 02:36.8 58 02:38.1 47 04:22.3 45 02:01.7 48 02:35.1 47 03:48.9 55
48 122 NEUGEBAUER Michal CZE 2003 HEAD PRO Team 9. /  Race muži U21 0:18:04.2 0:02:59.9 02:41.8 71 02:44.3 62 04:23.2 47 02:03.8 53 02:34.8 46 03:36.1 28
49 39 BRÁT Matěj CZE 1978 BLUE FLY enduro team 13. /  Race muži 35-44let 0:18:07.5 0:03:03.3 02:36.5 57 02:42.2 55 04:23.3 49 01:59.2 44 02:36.3 50 03:49.7 56
50 117 HOMOLKA Adam CZE 1991 --- 24. /  Race Elite muži 21-34 let 0:18:07.5 0:03:03.3 02:30.3 44 02:38.7 48 04:25.7 54 02:03.4 52 02:37.4 55 03:51.9 59
51 141 SZTORC Maciej POL 1995 PremiumMoto.pl 25. /  Race Elite muži 21-34 let 0:18:09.2 0:03:04.9 02:33.2 46 02:43.0 59 04:28.1 60 02:00.7 45 02:37.2 54 03:46.8 49
52 126 SVATOŠ Tomáš CZE 2004 Cyklo ski Klub Polička 10. /  Race muži U21 0:18:09.8 0:03:05.5 02:35.5 55 02:42.9 58 04:26.0 56 02:10.7 73 02:34.2 43 03:40.3 36
53 133 ĎULÍK Matyáš CZE 2005 --- 11. /  Race muži U21 0:18:10.9 0:03:06.7 02:35.2 54 02:39.6 51 04:21.7 44 02:10.6 71 02:37.0 53 03:46.6 48
54 55 KYKAL Petr CZE 1985 DEVIATE wonderfullbikes.cz 14. /  Race muži 35-44let 0:18:12.3 0:03:08.0 02:38.5 63 02:40.7 52 04:22.4 46 02:01.7 48 02:36.8 52 03:51.9 59
55 14 ŠPALEK Michal SVK 1983 Sportservis Bratislava 15. /  Race muži 35-44let 0:18:14.2 0:03:10.0 02:21.7 28 03:12.0 104 04:16.4 38 01:55.5 32 02:34.6 45 03:53.8 63
56 32 NIRNBERG Petr CZE 1990 --- 26. /  Race Elite muži 21-34 let 0:18:22.2 0:03:18.0 02:34.9 52 02:45.1 67 04:29.7 62 02:05.7 61 02:38.1 57 03:48.6 54
57 50 VACEK Radek CZE 1981 --- 16. /  Race muži 35-44let 0:18:25.2 0:03:21.0 02:34.3 49 02:40.8 53 04:27.7 58 02:05.4 59 02:41.7 69 03:55.1 68
58 67 NOVÁK Libor CZE 1977 Whyte racing team 3. /  Race muži 45-54 0:18:27.0 0:03:22.8 02:29.1 43 02:36.9 45 04:25.2 53 02:06.7 63 02:39.3 62 04:09.6 96
59 80 SEDLÁK Ondřej CZE 1990 Next Racing Cycling Team 27. /  Race Elite muži 21-34 let 0:18:27.7 0:03:23.5 02:33.5 48 02:46.0 69 04:34.2 68 02:04.6 55 02:38.4 58 03:50.9 57
60 40 CERNY Marek CZE 1973 B4 Team 4. /  Race muži 45-54 0:18:31.2 0:03:26.9 02:40.1 64 02:42.4 56 04:25.7 55 02:04.0 54 02:42.6 74 03:56.2 71
61 139 SLAVÍČEK Jan CZE 2005 --- 12. /  Race muži U21 0:18:36.0 0:03:31.8 02:40.8 68 02:41.7 54 04:35.7 70 02:05.3 58 02:38.4 58 03:53.8 64
62 95 NOVÁK Pavel CZE 1979 Canyon Enduro Team 17. /  Race muži 35-44let 0:18:36.1 0:03:31.8 02:35.1 53 02:42.5 57 04:36.7 71 02:04.7 56 02:40.1 63 03:56.7 72
63 144 KUCHAŘ Michal CZE 1994 Pepe Bike 28. /  Race Elite muži 21-34 let 0:18:40.9 0:03:36.6 02:42.8 74 02:45.9 68 04:32.6 66 02:04.8 57 02:39.1 61 03:55.5 69
64 147 JÄKEL Marc GER 2000 ShredERZ 29. /  Race Elite muži 21-34 let 0:18:41.8 0:03:37.5 02:27.1 38 02:29.6 25 04:21.3 43 03:12.7 113 02:33.2 40 03:37.6 32
65 21 SOUKAL Matěj CZE 2004 --- 13. /  Race muži U21 0:18:45.5 0:03:41.2 02:41.9 72 02:47.6 71 04:24.2 51 02:02.5 51 02:51.8 99 03:57.2 73
66 88 ŠEBEK Luděk CZE 1968 Bike Licence 5. /  Race muži 45-54 0:18:46.5 0:03:42.3 02:47.4 79 02:50.6 78 04:29.8 63 02:08.2 66 02:36.0 49 03:54.3 65
67 79 IKONOMIDIS Daniel CZE 1994 Commencal FDF Team 30. /  Race Elite muži 21-34 let 0:18:46.8 0:03:42.5 02:37.0 59 02:43.5 60 04:34.3 69 02:16.3 88 02:40.5 64 03:55.0 67
68 135 PŘÍKOP Jaroslav CZE 2004 Marlboro Racing 14. /  Race muži U21 0:18:54.8 0:03:50.6 02:38.5 62 02:43.6 61 04:49.2 90 02:06.2 62 02:41.0 66 03:56.0 70
69 136 WEBER Gordon GER 1980 --- 18. /  Race muži 35-44let 0:18:55.1 0:03:50.9 02:40.5 66 02:44.7 64 04:30.7 64 02:33.9 106 02:37.8 56 03:47.4 50
70 52 REINECKER Jens GER 1987 --- 19. /  Race muži 35-44let 0:18:55.9 0:03:51.7 02:41.2 69 02:46.1 70 04:42.6 79 02:10.6 72 02:43.6 76 03:51.7 58
71 72 ZIMA Tomáš CZE 1994 JKF Jaroměř 31. /  Race Elite muži 21-34 let 0:18:58.9 0:03:54.7 02:40.6 67 02:49.5 76 04:38.7 75 02:09.1 68 02:42.8 75 03:58.0 75
72 101 HAVELKA Jan CZE 1980 Bee-biker 20. /  Race muži 35-44let 0:19:05.0 0:04:00.8 02:42.1 73 02:47.7 72 04:32.9 67 02:10.8 74 02:41.8 70 04:09.5 95
73 48 JAROŠ Milan CZE 1994 --- 32. /  Race Elite muži 21-34 let 0:19:07.1 0:04:02.8 02:56.3 90 02:44.6 63 04:37.0 73 02:07.6 65 02:46.6 82 03:54.9 66
74 90 BRONČEK Petr CZE 1976 --- 6. /  Race muži 45-54 0:19:09.5 0:04:05.3 02:35.8 56 02:51.2 79 04:44.3 81 02:12.7 80 02:45.9 81 03:59.4 78
75 142 POLESNÝ David CZE 1980 --- 21. /  Race muži 35-44let 0:19:19.3 0:04:15.1 02:43.7 76 02:53.3 85 04:43.7 80 02:13.9 83 02:45.1 78 03:59.4 77
76 102 MÁSLO Jan CZE 1992 Endorphinrepublic 33. /  Race Elite muži 21-34 let 0:19:19.5 0:04:15.3 02:43.2 75 02:51.8 83 04:36.7 72 02:20.0 96 02:44.8 77 04:02.7 86
77 132 POSPÍŠIL Tomáš CZE 2004 --- 15. /  Race muži U21 0:19:22.0 0:04:17.8 02:47.5 80 02:45.0 66 04:41.2 78 02:16.6 90 02:49.4 93 04:02.0 85
78 76 GIERTH Paul GER 1986 --- 22. /  Race muži 35-44let 0:19:24.6 0:04:20.3 02:44.5 77 02:44.8 65 04:51.6 95 02:18.7 93 02:47.2 86 03:57.6 74
79 73 NETÍK Radim CZE 1998 --- 34. /  Race Elite muži 21-34 let 0:19:25.2 0:04:21.0 02:57.9 92 02:49.0 73 04:39.9 76 02:09.5 69 02:47.2 86 04:01.7 84
80 51 BALÍKOVÁ Pavla CZE 1988 Barneycycle.cz 3. /  Race ženy 17+ 0:19:27.9 0:04:23.6 02:49.1 82 02:49.2 75 04:44.6 82 02:08.2 67 02:48.1 90 04:08.4 93
81 109 SOUKUP Ondřej CZE 1989 KPNP 35. /  Race Elite muži 21-34 let 0:19:29.7 0:04:25.5 02:47.3 78 02:51.6 81 04:48.2 87 02:13.4 82 02:45.1 79 04:04.0 89
82 86 SVÍZELA Tomáš CZE 2000 4EVER Cyklo Bulis 36. /  Race Elite muži 21-34 let 0:19:36.1 0:04:31.8 03:02.0 95 02:51.5 80 04:46.7 85 02:12.7 81 02:41.9 71 04:01.1 82
83 138 KATOLICKÝ Jan CZE 1993 --- 37. /  Race Elite muži 21-34 let 0:19:43.7 0:04:39.4 03:23.1 107 02:49.7 77 04:44.7 83 02:11.1 75 02:42.1 73 03:52.7 61
84 87 KADLEC Bedřich CZE 1982 AMOKbikers 23. /  Race muži 35-44let 0:19:46.5 0:04:42.3 02:56.0 89 03:03.3 99 04:41.1 77 02:11.5 77 02:50.9 98 04:03.4 88
85 70 PROKEŠ Tomáš CZE 1992 --- 38. /  Race Elite muži 21-34 let 0:19:47.0 0:04:42.8 02:51.4 84 02:54.6 87 04:49.7 92 02:16.5 89 02:53.2 103 04:01.3 83
86 85 HLADÍLEK Jiří CZE 1981 AMOKbikers 24. /  Race muži 35-44let 0:20:01.4 0:04:57.2 02:56.6 91 02:54.8 88 04:46.2 84 02:16.2 87 02:52.0 100 04:15.5 102
87 140 PEKAŘ Miroslav CZE 1976 B4 Team 7. /  Race muži 45-54 0:20:03.1 0:04:58.9 02:54.1 86 02:52.2 84 04:38.3 74 02:40.5 109 02:50.6 96 04:07.2 91
88 130 MIKITA Tomáš CZE 1980 --- 25. /  Race muži 35-44let 0:20:04.9 0:05:00.6 03:11.0 101 02:57.2 91 04:48.7 89 02:14.9 85 02:46.6 83 04:06.3 90
89 121 PROKOPIUS Petr CZE 1982 --- 26. /  Race muži 35-44let 0:20:07.3 0:05:03.1 03:04.7 99 03:04.4 101 04:51.2 93 02:19.8 95 02:46.7 84 04:00.3 81
90 100 NOVÁK Radomír CZE 1987 MONDRAKER ENDURO TEAM 27. /  Race muži 35-44let 0:20:10.7 0:05:06.5 02:54.2 87 02:55.6 89 05:14.4 109 02:16.6 91 02:50.3 94 03:59.5 79
91 66 HANÁK Petr CZE 1974 Haven Team 8. /  Race muži 45-54 0:20:15.4 0:05:11.2 03:11.5 102 02:54.4 86 04:52.0 96 02:12.4 78 02:53.1 102 04:11.8 98
92 82 JAZEJČEK René CZE 1971 Moravian Eagles 9. /  Race muži 45-54 0:20:15.6 0:05:11.4 02:58.8 93 02:57.2 91 05:01.8 101 02:21.6 97 02:48.1 89 04:07.9 92
93 74 SLANCOVÁ Anna CZE 2000 Cycology Shop 4. /  Race ženy 17+ 0:20:16.6 0:05:12.3 03:26.5 109 03:03.0 98 04:51.4 94 02:10.6 70 02:46.8 85 03:58.1 76
94 103 FILIP Jan CZE 1989 --- 39. /  Race Elite muži 21-34 let 0:20:21.1 0:05:16.8 02:55.7 88 02:56.1 90 05:01.8 101 02:18.5 92 02:54.7 105 04:14.1 101
95 91 ŠVRČINA Jiří CZE 2004 Enduro Beast Brno 16. /  Race muži U21 0:20:31.6 0:05:27.3 03:02.8 96 02:57.2 93 05:02.8 103 02:15.8 86 02:48.9 92 04:23.7 107
96 60 KUBEC Martin CZE 1999 --- 40. /  Race Elite muži 21-34 let 0:20:31.9 0:05:27.7 02:37.6 60 04:59.2 113 04:23.2 47 02:07.6 64 02:38.6 60 03:45.5 46
97 94 BADAL Jiří CZE 1996 --- 41. /  Race Elite muži 21-34 let 0:20:44.7 0:05:40.5 03:45.2 112 02:57.4 94 04:48.3 88 02:23.2 99 02:50.7 97 03:59.8 80
98 129 WILHELM Ivan CZE 1982 HAMBA 28. /  Race muži 35-44let 0:20:45.4 0:05:41.1 03:03.4 98 03:01.0 96 04:53.3 97 02:35.1 108 02:52.5 101 04:19.8 105
99 92 FOJTIK Hynek CZE 1978 EVIL Bikes Czech 29. /  Race muži 35-44let 0:20:45.5 0:05:41.3 03:16.8 105 03:03.8 100 04:57.0 99 02:28.8 102 02:47.5 88 04:11.3 97
100 145 MEZNIK Kamil CZE 1989 Bikepark smetiště 42. /  Race Elite muži 21-34 let 0:20:50.4 0:05:46.2 02:52.2 85 03:57.9 111 04:49.5 91 02:11.4 76 02:50.5 95 04:08.7 94

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru