TECHNISERV CUP 2022 - Hrabyně

Silniční cyklistika
DATUM :4.9.2022 MÍSTO :Hrabyně u Ostravy
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo #
1 437 detail závodníka BURSA Filip CZE 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 1. /  Starší žáci 1:10:32.8 0:00:00.0 22:43.4 6 46:26.9 5
2 453 detail závodníka LA CARBONARA Matteo CZE 2008 TJ FAVORIT BRNO 2. /  Starší žáci 1:10:33.6 0:00:00.7 22:43.0 2 46:26.8 3
3 419 detail závodníka HRDINA Adam CZE 2008 CK Jihočeské naděje 3. /  Starší žáci 1:10:35.7 0:00:02.8 22:43.6 9 46:27.1 8
4 413 detail závodníka KMENT Šimon CZE 2009 BRILON RACING TEAM MB 4. /  Starší žáci 1:10:40.2 0:00:07.4 22:43.2 5 46:26.9 4
5 416 detail závodníka VOBORNÍK Filip CZE 2008 BRILON RACING TEAM MB 5. /  Starší žáci 1:10:48.3 0:00:15.4 22:43.7 10 46:27.0 7
6 408 detail závodníka KUBĚNA Daniel CZE 2008 Akademie cyklistických sportů 6. /  Starší žáci 1:10:48.3 0:00:15.5 22:48.6 22 46:32.4 16
7 455 detail závodníka KALAUZ Petr CZE 2008 TJ STADION LOUNY 7. /  Starší žáci 1:10:48.5 0:00:15.6 22:43.6 8 46:27.3 10
8 436 detail závodníka BRADNA Vítek CZE 2008 LAWI junior team 8. /  Starší žáci 1:10:48.8 0:00:16.0 22:43.0 1 46:26.8 2
9 430 detail závodníka PANUŠ Jakub CZE 2009 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 9. /  Starší žáci 1:10:48.9 0:00:16.1 22:43.9 13 46:27.4 12
10 427 detail závodníka KLVAŇ Mikuláš CZE 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 10. /  Starší žáci 1:10:49.7 0:00:16.8 22:43.4 7 46:27.0 6
11 406 detail závodníka KUCHAŘ Josef CZE 2008 ACT LERAK Blansko 11. /  Starší žáci 1:10:51.2 0:00:18.4 22:43.9 14 46:27.4 11
12 433 detail závodníka STIBLÍK Marek CZE 2008 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 12. /  Starší žáci 1:10:53.8 0:00:20.9 22:44.0 15 46:27.7 15
13 415 detail závodníka JOHN Antonín CZE 2008 BRILON RACING TEAM MB 13. /  Starší žáci 1:10:55.4 0:00:22.6 22:43.7 11 46:27.1 9
14 441 detail závodníka TESAŘÍK Jakub CZE 2008 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14. /  Starší žáci 1:10:56.2 0:00:23.3 22:43.1 3 46:26.5 1
15 412 detail závodníka BEČVÁŘ Oliver CZE 2009 BIKE puzzle team 15. /  Starší žáci 1:10:59.1 0:00:26.3 22:44.1 16 46:27.5 14
16 425 detail závodníka LISÝ Vít CZE 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 16. /  Starší žáci 1:11:02.3 0:00:29.5 22:43.2 4 46:27.5 13
17 429 detail závodníka DOUDĚRA Petr CZE 2009 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 17. /  Starší žáci 1:11:02.9 0:00:30.1 22:47.1 20 46:41.5 19
18 414 detail závodníka JOHN Eduard CZE 2009 BRILON RACING TEAM MB 18. /  Starší žáci 1:11:03.2 0:00:30.3 22:43.9 12 46:49.5 24
19 459 detail závodníka KANIŠČEV Alexandr CZE 2009 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 19. /  Starší žáci 1:11:10.7 0:00:37.8 22:52.7 23 --- ---
20 448 detail závodníka HUBÁČEK Jaroslav CZE 2008 TJ FAVORIT BRNO 20. /  Starší žáci 1:11:11.4 0:00:38.5 22:58.1 24 46:46.5 22
21 462 detail závodníka KOTAČKA Robin CZE 2008 Vysočina Cycling 21. /  Starší žáci 1:11:12.3 0:00:39.5 22:44.3 18 46:41.9 21
22 456 detail závodníka BEČKA Vojtěch CZE 2009 TJ STADION LOUNY 22. /  Starší žáci 1:11:15.6 0:00:42.8 23:30.9 39 46:58.0 29
23 411 detail závodníka BREDLER Jonáš Pavel CZE 2008 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 23. /  Starší žáci 1:11:18.7 0:00:45.8 23:14.4 27 47:14.4 34
24 445 detail závodníka CHUDÝ Vojtěch CZE 2008 Team Forman profiq Cinelli 24. /  Starší žáci 1:11:20.2 0:00:47.3 23:14.8 30 47:09.2 32
25 401 detail závodníka KYAS Jan CZE 2008 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 25. /  Starší žáci 1:11:23.4 0:00:50.6 22:44.1 17 46:41.0 17
26 410 detail závodníka POPOVIČ Jakub CZE 2009 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 26. /  Starší žáci 1:11:27.3 0:00:54.4 22:59.1 26 46:55.4 28
27 426 detail závodníka MEJSTŘÍK Martin CZE 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 27. /  Starší žáci 1:11:27.6 0:00:54.8 23:42.4 41 47:24.2 36
28 438 detail závodníka TICHÝ Kryštof CZE 2009 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 28. /  Starší žáci 1:11:30.4 0:00:57.6 23:29.0 37 46:55.3 27
29 407 detail závodníka POLÁČEK Dominik CZE 2008 ACT LERAK Blansko 29. /  Starší žáci 1:11:30.6 0:00:57.8 23:14.4 28 46:41.3 18
30 449 detail závodníka VAŠINA Matěj CZE 2008 TJ FAVORIT BRNO 30. /  Starší žáci 1:11:34.2 0:01:01.3 22:44.7 19 46:41.7 20
31 454 detail závodníka SKLÁŘ Jakub CZE 2009 TJ FAVORIT BRNO 31. /  Starší žáci 1:11:34.4 0:01:01.6 23:25.8 32 46:54.3 25
32 444 detail závodníka DUBEC Martin CZE 2008 Team Forman profiq Cinelli 32. /  Starší žáci 1:11:34.5 0:01:01.7 23:15.0 31 46:46.8 23
33 450 detail závodníka BRANČ Matyáš CZE 2008 TJ FAVORIT BRNO 33. /  Starší žáci 1:11:35.0 0:01:02.2 23:28.6 35 47:00.1 31
34 404 detail závodníka FRÝDEK Lukáš CZE 2008 ACT LERAK Blansko 34. /  Starší žáci 1:11:47.2 0:01:14.3 23:29.3 38 47:13.3 33
35 439 detail závodníka TOMEČEK Vojtěch CZE 2009 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 35. /  Starší žáci 1:11:47.5 0:01:14.7 23:25.9 33 46:59.9 30
36 447 detail závodníka BUCHÁČEK Oliver Trent CZE 2009 Team Forman profiq Cinelli 36. /  Starší žáci 1:11:59.0 0:01:26.1 23:44.8 42 47:37.4 37
37 434 detail závodníka CIBOCH Ondřej CZE 2009 KOVO PRAHA 37. /  Starší žáci 1:12:00.2 0:01:27.4 23:14.6 29 46:54.5 26
38 421 detail závodníka ŠVAGROVSKÝ Oliver CZE 2008 CK SLAVOJ TEREZÍN 38. /  Starší žáci 1:12:42.9 0:02:10.1 22:58.9 25 48:33.4 41
39 460 detail závodníka DEDEK Matěj CZE 2009 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 39. /  Starší žáci 1:12:59.7 0:02:26.9 23:26.2 34 47:20.5 35
40 440 detail závodníka RAŠKA Tomáš CZE 2009 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 40. /  Starší žáci 1:13:30.8 0:02:57.9 23:28.8 36 47:47.6 38
41 443 detail závodníka ZAMBELLI Matteo AUT 2009 RC ARBÖ Felbermayr Wels 41. /  Starší žáci 1:15:07.1 0:04:34.2 23:45.0 43 48:15.6 40
42 431 detail závodníka DRÁBEK Nikola CZE 2009 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 42. /  Starší žáci 1:15:15.0 0:04:42.2 22:47.2 21 50:06.3 44
43 461 detail závodníka DRCMÁNEK Arnošt CZE 2009 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 43. /  Starší žáci 1:15:16.4 0:04:43.5 23:30.9 39 48:15.4 39
44 432 detail závodníka BODLÁK Petr CZE 2009 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 44. /  Starší žáci 1:16:52.7 0:06:19.8 23:50.9 44 49:41.5 43
45 409 detail závodníka PODHAISKÝ Ondřej CZE 2009 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 45. /  Starší žáci 1:17:30.2 0:06:57.3 23:51.1 45 49:29.9 42
46 403 detail závodníka FILGAS Matouš CZE 2008 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 46. /  Starší žáci 1:17:50.5 0:07:17.7 26:09.4 52 51:56.5 47
47 422 detail závodníka KRAMOLIŠ Max CZE 2009 Cyklokramo Suchdol nad Odrou 47. /  Starší žáci 1:18:20.8 0:07:47.9 24:24.8 47 50:37.5 45
48 405 detail závodníka KUCHAŘ Jáchym CZE 2009 ACT LERAK Blansko 48. /  Starší žáci 1:19:08.1 0:08:35.3 25:14.0 50 52:19.9 49
49 420 detail závodníka BIALONCZYK Theodor CZE 2009 CK ORLÍK ORLOVÁ 49. /  Starší žáci 1:19:08.7 0:08:35.9 24:16.8 46 51:28.6 46
50 446 detail závodníka BLAŽEK Albert CZE 2008 Team Forman profiq Cinelli 50. /  Starší žáci 1:20:57.8 0:10:24.9 24:25.5 48 52:06.1 48
51 418 detail závodníka STEJSKAL Tomáš CZE 2009 CK DACOM PHARMA KYJOV 51. /  Starší žáci 1:21:32.1 0:10:59.3 25:13.9 49 52:51.8 51
52 435 detail závodníka BIRHANZL Roman CZE 2009 KOVO PRAHA 52. /  Starší žáci 1:22:59.1 0:12:26.3 25:14.2 51 52:35.2 50
53 458 detail závodníka VOSÁHLO Filip CZE 2008 TJ STADION LOUNY 53. /  Starší žáci 1:23:05.2 0:12:32.4 26:59.4 53 54:20.3 52

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru