TECHNISERV CUP 2022 - Hrabyně

Silniční cyklistika
DATUM :4.9.2022 MÍSTO :Hrabyně u Ostravy
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo # 3. kolo # 4. kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo # 3. kolo # 4. kolo #
1 538 detail závodníka KRÁL Kryštof CZE 2006 DUKLA PRAHA 1. /  Kadeti 1:47:34.2 0:00:00.0 21:10.3 9 42:19.4 3 1:03:26.3 14 1:26:02.5 3
2 539 detail závodníka PODAŘIL Jan CZE 2006 DUKLA PRAHA 2. /  Kadeti 1:47:34.3 0:00:00.0 21:08.9 3 42:19.7 12 1:03:25.5 10 1:26:03.8 11
3 531 detail závodníka ZAHÁLKA Štěpán CZE 2006 CK SLAVOJ TEREZÍN 3. /  Kadeti 1:47:34.3 0:00:00.0 21:08.8 2 42:19.4 4 1:03:25.2 8 1:26:03.6 10
4 534 detail závodníka FALTÝNEK Jan CZE 2006 ČEZ Cyklo Team Tábor 4. /  Kadeti 1:47:34.3 0:00:00.1 21:10.6 12 42:19.6 8 1:03:24.5 2 1:26:02.8 5
5 577 detail závodníka KORBEL Matyáš CZE 2007 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 5. /  Kadeti 1:47:35.3 0:00:01.0 21:10.7 14 42:19.8 14 1:03:24.6 4 1:26:03.4 9
6 575 detail závodníka VAVRO Kristián CZE 2006 TJ FAVORIT BRNO 6. /  Kadeti 1:47:35.4 0:00:01.1 21:10.5 10 42:19.3 2 1:02:55.9 1 1:26:02.5 4
7 521 detail závodníka PEKAŘ Matěj CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 7. /  Kadeti 1:47:35.4 0:00:01.1 21:11.3 20 42:19.8 15 1:03:25.2 9 1:26:01.9 2
8 561 detail závodníka RAŠKA Lukáš CZE 2007 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 8. /  Kadeti 1:47:35.4 0:00:01.2 21:09.7 6 42:19.4 5 1:03:24.8 5 1:26:05.9 13
9 584 detail závodníka ŠTILIP Ondřej CZE 2006 Ústecké centrum cyklistiky 9. /  Kadeti 1:47:35.6 0:00:01.4 21:11.2 19 42:20.2 24 1:03:35.1 24 1:26:06.5 17
10 553 detail závodníka POLÁK Matyáš CZE 2006 LAWI junior team 10. /  Kadeti 1:47:36.2 0:00:02.0 21:13.2 35 42:20.3 25 1:03:36.3 31 1:26:08.4 24
11 505 detail závodníka REJZEK Jiří CZE 2007 Akademie cyklistických sportů 11. /  Kadeti 1:47:36.3 0:00:02.0 21:10.9 15 42:19.9 19 1:03:25.9 12 1:26:05.8 12
12 578 detail závodníka BOHÁČ Václav CZE 2006 TJ STADION LOUNY 12. /  Kadeti 1:47:36.7 0:00:02.5 21:10.7 13 42:19.6 9 1:03:27.7 18 1:26:03.3 8
13 562 detail závodníka PITÁK Matěj CZE 2007 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 13. /  Kadeti 1:47:36.8 0:00:02.5 21:08.7 1 42:19.5 6 1:03:25.0 6 1:26:03.1 7
14 573 detail závodníka MATĚJEK Šimon CZE 2007 TJ FAVORIT BRNO 14. /  Kadeti 1:47:37.2 0:00:02.9 21:12.5 31 42:20.6 33 1:03:36.5 33 1:26:06.3 15
15 508 detail závodníka VLK Josef CZE 2006 AUTHOR TEAM STUPNO 15. /  Kadeti 1:47:37.2 0:00:02.9 21:10.1 7 42:20.0 20 1:03:25.7 11 1:26:03.0 6
16 542 detail závodníka HERMAN Franišek CZE 2007 KILPI RACING TEAM 16. /  Kadeti 1:47:37.3 0:00:03.0 21:13.4 37 42:20.3 27 1:03:28.2 20 1:26:08.0 23
17 506 detail závodníka ŠAFRÁNEK Ondřej CZE 2006 Akademie cyklistických sportů 17. /  Kadeti 1:47:37.3 0:00:03.0 21:11.5 23 42:20.1 22 1:03:26.9 17 1:26:06.4 16
18 548 detail závodníka DVOŘÁK Lukáš CZE 2006 KOVO PRAHA 18. /  Kadeti 1:47:37.6 0:00:03.3 21:15.1 46 42:20.9 40 1:03:34.8 21 1:26:14.1 26
19 569 detail závodníka MICHALOVIČ Ondřej CZE 2007 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 19. /  Kadeti 1:47:38.0 0:00:03.7 21:12.8 32 42:20.3 28 1:03:26.7 16 1:26:08.6 25
20 587 detail závodníka KOZŁOWSKI Jerzy POL 2007 lkuks pszczyna 20. /  Kadeti 1:47:38.1 0:00:03.8 21:11.9 26 42:20.5 32 1:03:26.1 13 1:26:07.9 22
21 581 detail závodníka NOVÁK Filip CZE 2007 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 21. /  Kadeti 1:47:38.1 0:00:03.8 21:11.0 17 42:20.4 30 1:03:36.1 30 1:26:15.2 27
22 582 detail závodníka PROCHÁZKA Matěj CZE 2007 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 22. /  Kadeti 1:47:38.4 0:00:04.1 21:11.0 16 42:19.7 11 1:03:36.8 36 1:26:19.2 35
23 511 detail závodníka HÁJEK Tomáš CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 23. /  Kadeti 1:47:39.1 0:00:04.9 21:13.3 36 42:20.3 26 1:03:25.1 7 1:26:18.4 30
24 551 detail závodníka KRATOCHVÍL Václav CZE 2006 LAWI junior team 24. /  Kadeti 1:47:41.0 0:00:06.8 21:11.5 22 42:20.5 31 1:03:28.0 19 1:26:07.4 19
25 547 detail závodníka MALÝ Jakub CZE 2006 KOVO PRAHA 25. /  Kadeti 1:47:47.3 0:00:13.1 21:13.5 38 42:20.6 35 1:03:35.0 23 1:26:15.3 28
26 564 detail závodníka KOSCH Johannes AUT 2007 RC ARBÖ Felbermayr Wels 26. /  Kadeti 1:47:47.8 0:00:13.6 21:14.0 42 42:20.8 39 1:03:57.7 41 1:26:25.9 41
27 541 detail závodníka POSCHACHER Valentin AUT 2006 Hrinkow bikes Steyr 27. /  Kadeti 1:47:48.0 0:00:13.7 21:13.1 34 42:19.9 18 1:03:34.9 22 1:26:18.5 31
28 560 detail závodníka JAROŠ Nikola CZE 2007 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 28. /  Kadeti 1:47:55.2 0:00:20.9 21:14.1 43 42:20.6 34 1:03:35.9 29 1:26:18.7 33
29 513 detail závodníka HOFMAN Eliáš CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 29. /  Kadeti 1:47:56.4 0:00:22.2 21:14.6 45 42:20.6 35 1:03:37.5 40 1:26:20.0 38
30 515 detail závodníka KRISTL Lukáš CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 30. /  Kadeti 1:47:56.4 0:00:22.2 21:11.7 24 42:20.8 38 1:03:37.2 38 1:26:18.4 29
31 549 detail závodníka PURNOCH Matyáš CZE 2006 KOVO PRAHA 31. /  Kadeti 1:47:57.4 0:00:23.1 21:11.1 18 42:19.7 10 1:03:36.7 35 1:26:20.1 39
32 556 detail závodníka HAVEL Matěj CZE 2006 LAWI junior team 32. /  Kadeti 1:48:05.3 0:00:31.1 21:11.7 25 42:19.9 17 1:03:35.8 28 1:26:07.5 20
33 546 detail závodníka MITÁŠ Robert CZE 2007 KOVO PRAHA 33. /  Kadeti 1:48:07.3 0:00:33.0 21:13.7 40 42:21.2 42 1:03:35.4 26 1:26:19.7 37
34 563 detail závodníka GARSTENAUER Sebastian AUT 2006 RC ARBÖ Felbermayr Wels 34. /  Kadeti 1:48:07.9 0:00:33.6 21:09.6 5 42:19.7 13 1:03:24.5 3 1:26:01.0 1
35 524 detail závodníka VRÁNA Tomáš CZE 2007 CK DACOM PHARMA KYJOV 35. /  Kadeti 1:48:13.4 0:00:39.1 21:13.0 33 42:20.2 23 1:03:36.5 34 1:26:19.0 34
36 522 detail závodníka STREJČEK Adam CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 36. /  Kadeti 1:48:17.5 0:00:43.3 21:09.5 4 42:19.5 7 1:03:35.2 25 1:26:07.7 21
37 567 detail závodníka LADRA Tadeáš CZE 2007 SKP DUHA Lanškroun 37. /  Kadeti 1:48:18.8 0:00:44.5 21:10.2 8 42:20.3 29 1:03:36.3 31 1:26:20.3 40
38 533 detail závodníka JANOUT Jan CZE 2006 ČEZ Cyklo Team Tábor 38. /  Kadeti 1:48:20.8 0:00:46.5 21:12.4 30 42:19.3 1 1:03:35.6 27 1:26:06.7 18
39 503 detail závodníka SYRKO Robin CZE 2006 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 39. /  Kadeti 1:48:23.7 0:00:49.4 21:10.5 10 42:20.0 20 1:03:57.9 42 1:26:19.4 36
40 523 detail závodníka TŘÍSKA Adam CZE 2007 CK DACOM PHARMA KYJOV 40. /  Kadeti 1:48:38.0 0:01:03.8 21:12.3 28 42:19.9 16 1:03:26.5 15 1:26:06.2 14
41 530 detail závodníka NETÍK Tomáš CZE 2006 CK SLAVOJ TEREZÍN 41. /  Kadeti 1:48:39.1 0:01:04.8 21:15.4 47 42:21.1 41 1:03:37.0 37 1:26:33.6 42
42 571 detail závodníka PŘENOSIL Marek CZE 2007 SportRaces Cycling Team 42. /  Kadeti 1:48:42.4 0:01:08.1 21:12.4 29 42:47.1 44 1:05:26.1 44 1:26:53.2 44
43 507 detail závodníka ŽÁK Jakub CZE 2006 ASPIRE OPPORTUNITY Brno 43. /  Kadeti 1:48:56.0 0:01:21.7 21:14.4 44 42:21.2 43 1:03:37.3 39 1:26:33.8 43
44 514 detail závodníka HRADISKÝ Zdeněk CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 44. /  Kadeti 1:49:55.3 0:02:21.0 21:12.1 27 42:20.7 37 1:04:09.6 43 1:26:18.7 32
45 535 detail závodníka FRAJBIŠ Adam CZE 2007 DUKLA PRAHA 45. /  Kadeti 1:51:48.1 0:04:13.8 21:13.8 41 42:52.6 45 1:05:47.4 46 1:28:26.1 45
46 585 detail závodníka RIEGER Marek CZE 2007 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 46. /  Kadeti 1:51:51.6 0:04:17.3 21:26.4 50 43:45.7 51 1:05:46.9 45 1:28:26.2 46
47 545 detail závodníka ŠTĚDRÝ Adam CZE 2007 KOVO PRAHA 47. /  Kadeti 1:52:23.0 0:04:48.7 21:31.9 52 43:45.3 49 1:06:33.6 50 1:29:47.3 47
48 532 detail závodníka PODZIMEK Matyáš CZE 2007 CYKLOKLUB JIČÍN 48. /  Kadeti 1:53:09.3 0:05:35.0 21:32.1 53 43:34.3 48 1:07:09.9 51 1:30:11.2 48
49 537 detail závodníka ICHA Aleš CZE 2007 DUKLA PRAHA 49. /  Kadeti 1:53:37.3 0:06:03.0 21:31.6 51 45:01.7 59 1:05:57.7 47 1:30:22.0 51
50 536 detail závodníka HARLENDER Lukáš CZE 2007 DUKLA PRAHA 50. /  Kadeti 1:53:54.5 0:06:20.2 21:26.3 49 43:45.5 50 1:06:01.2 48 1:30:11.6 50
51 502 detail závodníka SASIN Jakub CZE 2007 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 51. /  Kadeti 1:54:13.4 0:06:39.1 21:18.5 48 43:03.8 46 1:06:28.5 49 1:30:11.4 49
52 528 detail závodníka BLÁHA Robin CZE 2007 CK FESO PETŘVALD 52. /  Kadeti 1:56:20.4 0:08:46.2 21:53.3 55 45:01.2 57 1:07:32.4 56 1:32:57.5 57
53 579 detail závodníka KRULIŠ Jan CZE 2007 TJ STADION LOUNY 53. /  Kadeti 1:56:20.9 0:08:46.6 21:11.3 21 43:10.8 47 1:07:32.1 53 1:32:57.3 54
54 583 detail závodníka ŠANDERA František CZE 2006 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 54. /  Kadeti 1:56:22.6 0:08:48.3 21:54.9 59 45:00.4 53 1:07:32.5 57 1:32:57.8 60
55 576 detail závodníka VLK Jáchym CZE 2006 TJ FAVORIT BRNO 55. /  Kadeti 1:56:22.9 0:08:48.6 21:59.9 60 45:01.2 58 1:07:32.2 54 1:32:57.0 52
56 540 detail závodníka KOČIŘÍK Ivan CZE 2006 FORCE TEAM JESENÍK 56. /  Kadeti 1:56:23.2 0:08:48.9 22:01.4 61 45:00.6 55 1:07:32.6 58 1:32:57.5 56
57 557 detail závodníka ČAPEK Otakar CZE 2006 LAWI junior team 57. /  Kadeti 1:56:23.2 0:08:48.9 21:41.1 54 45:00.6 54 1:08:13.8 59 1:32:57.4 55
58 565 detail závodníka GRUBER Philipp AUT 2007 RC ARBÖ Felbermayr Wels 58. /  Kadeti 1:56:25.0 0:08:50.8 22:12.9 63 45:05.7 63 1:09:18.4 61 1:33:59.6 62
59 509 detail závodníka VINŠ Josef CZE 2007 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 59. /  Kadeti 1:56:26.3 0:08:52.0 21:54.7 58 45:01.7 60 1:07:32.3 55 1:32:57.7 59
60 574 detail závodníka RICHTER Filip CZE 2007 TJ FAVORIT BRNO 60. /  Kadeti 1:56:42.7 0:09:08.4 22:04.9 62 45:04.0 61 1:07:31.9 52 1:32:57.2 53
61 568 detail závodníka ZEZULA Denis CZE 2007 SKP DUHA Lanškroun 61. /  Kadeti 1:57:09.7 0:09:35.4 22:17.7 65 46:25.5 67 1:11:32.1 65 1:33:59.4 61
62 510 detail závodníka BRÜCKNER Filip CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 62. /  Kadeti 1:57:17.1 0:09:42.8 21:53.3 56 45:05.5 62 1:08:33.6 60 1:32:57.7 58
63 580 detail závodníka ZEDNÍK Jiří CZE 2006 TJ STADION LOUNY 63. /  Kadeti 2:01:26.8 0:13:52.6 21:13.6 39 44:59.6 52 1:09:18.5 62 1:34:23.4 63
64 543 detail závodníka JANKOVSKÝ Marián CZE 2007 KILPI RACING TEAM 64. /  Kadeti 2:01:38.2 0:14:03.9 22:18.2 67 45:35.6 64 1:10:02.3 63 1:35:44.0 64
65 570 detail závodníka GÝNA Martin CZE 2006 SportRaces Cycling Team 65. /  Kadeti 2:03:18.7 0:15:44.4 22:13.8 64 46:25.1 65 1:11:46.5 67 1:38:06.0 66
66 516 detail závodníka MIŇOVSKÝ Petr CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 66. /  Kadeti 2:03:22.8 0:15:48.5 22:17.8 66 46:25.3 66 1:11:46.3 66 1:38:05.8 65
67 552 detail závodníka MELICHAR Josef CZE 2006 LAWI junior team 67. /  Kadeti 2:04:35.4 0:17:01.2 21:53.5 57 45:00.9 56 1:10:17.4 64 1:38:06.3 67
68 504 detail závodníka LAZUR Josef CZE 2007 ACS DRAK VRBNO 68. /  Kadeti 2:07:37.1 0:20:02.8 22:51.8 68 49:45.5 68 1:15:08.5 68 1:40:38.5 68
69 526 detail závodníka PLETICHA Tomáš CZE 2007 CK FESO PETŘVALD 69. /  Kadeti 2:10:40.3 0:23:06.0 24:40.8 70 51:10.5 70 1:16:15.8 69 1:43:17.6 69
70 550 detail závodníka ČERNÝ Bartoloměj CZE 2007 KROSS Bike Ranch team junior 70. /  Kadeti 2:17:40.7 0:30:06.4 23:25.2 69 49:53.6 69 1:16:27.4 70 1:47:11.9 70
--- 525 detail závodníka BOSÁK Martin CZE 2007 CK FESO PETŘVALD . /  Kadeti DNF --- 22:17.6 --- 46:00.1 --- 1:10:47.2 --- --- ---
--- 554 detail závodníka LUBAS Jan CZE 2007 LAWI junior team . /  Kadeti DNF --- 22:10.6 --- --- --- --- --- --- ---
--- 572 detail závodníka ŠEVČÍK Jakub CZE 2007 Team Forman profiq Cinelli . /  Kadeti DNF --- 22:18.0 --- 47:21.6 --- 1:15:08.9 --- --- ---
--- 586 detail závodníka RAUSCHRT Albert CZE 2007 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ . /  Kadeti DNF --- 21:11.1 --- 42:36.9 --- --- --- --- ---
--- 588 detail závodníka HALBINA Marcin POL 2007 lkuks pszczyna . /  Kadeti DNF --- 22:18.4 --- 45:51.4 --- 1:10:17.8 --- 1:33:55.1 ---
--- 529 detail závodníka MÍRA Antonín CZE 2007 CK ORLÍK ORLOVÁ . /  Kadeti DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru