TECHNISERV CUP 2022 - Hrabyně

Silniční cyklistika
DATUM :4.9.2022 MÍSTO :Hrabyně u Ostravy
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo # 3. kolo # 4. kolo # 5. kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo # 3. kolo # 4. kolo # 5. kolo #
1 8 detail závodníka PŘIDAL Tomáš CZE 2004 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 1. /  Junioři 2:10:56.4 0:00:00.0 0:21:27.4 4 48:00.3 6 1:08:01.7 2 1:31:08.8 1 1:51:28.3 3
2 1 detail závodníka VENC Adam CZE 2004 ASPIRE OPPORTUNITY Brno 2. /  Junioři 2:11:09.3 0:00:12.8 0:21:28.4 31 47:59.9 3 1:08:01.9 3 1:31:21.8 2 1:51:26.8 1
3 37 detail závodníka VYSOČAN Daniel CZE 2004 TJ FAVORIT BRNO 3. /  Junioři 2:11:14.5 0:00:18.0 0:21:28.1 24 48:01.8 16 1:08:25.9 25 1:31:35.3 19 1:51:28.6 4
4 39 detail závodníka NOVÁK Tomáš CZE 2005 TJ FAVORIT BRNO 4. /  Junioři 2:11:14.9 0:00:18.4 0:21:27.2 1 48:09.3 22 1:08:01.6 1 1:31:26.7 11 1:51:28.6 5
5 19 detail závodníka HRDLIČKA Adam CZE 2005 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 5. /  Junioři 2:11:45.5 0:00:49.0 0:21:28.4 32 48:00.9 11 1:08:03.3 11 1:31:25.9 10 1:51:28.2 2
6 45 detail závodníka POKORNÝ Ondřej CZE 2004 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 6. /  Junioři 2:11:53.3 0:00:56.8 0:21:27.5 6 48:01.2 13 1:08:02.0 4 1:31:22.0 3 1:51:51.5 7
7 55 detail závodníka CHÝLE Filip CZE 2004 Ústecké centrum cyklistiky 7. /  Junioři 2:11:53.5 0:00:57.0 0:21:27.3 2 48:00.7 9 1:08:03.3 12 1:31:25.1 5 1:51:51.9 10
8 58 detail závodníka LUKEŠ Jan CZE 2004 Willebrord Wil Vooruit 8. /  Junioři 2:11:53.5 0:00:57.0 0:21:28.0 18 48:01.4 14 1:08:25.3 21 1:31:34.7 15 1:52:00.6 13
9 47 detail závodníka SOUKUP Vojtěch CZE 2005 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 9. /  Junioři 2:11:53.9 0:00:57.4 0:21:27.4 3 48:00.5 7 1:08:02.9 9 1:31:25.2 6 1:51:51.8 9
10 50 detail závodníka MOROŇ Daniel CZE 2005 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 10. /  Junioři 2:11:54.9 0:00:58.4 0:21:27.8 14 48:01.6 15 1:08:03.5 13 1:31:25.8 9 1:52:00.3 11
11 57 detail závodníka MONTI Alberto Carlo CZE 2004 Ústecké centrum cyklistiky 11. /  Junioři 2:11:55.6 0:00:59.1 0:21:28.1 22 47:59.3 1 1:08:02.6 6 1:31:24.9 4 1:51:36.1 6
12 31 detail závodníka MLEJNEK Daniel CZE 2004 TEAM DUKLA PRAHA 12. /  Junioři 2:11:57.1 0:01:00.6 0:21:28.3 27 48:02.4 19 1:08:02.8 8 1:31:25.4 7 1:51:51.7 8
13 40 detail závodníka PADĚLEK Viktor CZE 2004 TJ FAVORIT BRNO 13. /  Junioři 2:12:03.8 0:01:07.3 0:21:28.9 41 48:00.8 10 1:08:09.1 18 1:31:36.0 22 1:52:01.2 16
14 18 detail závodníka MRÁZ Daniel CZE 2004 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14. /  Junioři 2:12:07.2 0:01:10.7 0:21:27.8 13 48:00.1 5 1:08:05.7 16 1:31:34.4 14 1:52:00.7 14
15 13 detail závodníka SEIDL Vojtěch CZE 2005 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 15. /  Junioři 2:12:08.1 0:01:11.6 0:21:27.7 9 48:02.2 18 1:08:09.7 20 1:31:35.1 18 1:52:15.1 18
16 28 detail závodníka ŠEJSTAL Ondra CZE 2004 SportRaces Cycling Team 16. /  Junioři 2:12:09.5 0:01:13.0 0:21:27.6 8 47:59.7 2 1:08:03.1 10 1:31:34.1 13 1:52:00.4 12
17 38 detail závodníka JANÍČEK Jakub CZE 2004 TJ FAVORIT BRNO 17. /  Junioři 2:12:09.8 0:01:13.3 0:21:28.3 28 48:20.6 30 1:08:26.3 27 1:31:48.8 24 1:52:14.9 17
18 3 detail závodníka JEŽEK Václav CZE 2005 BRILON RACING TEAM MB 18. /  Junioři 2:12:11.8 0:01:15.3 0:21:27.4 5 48:00.0 4 1:08:02.7 7 1:31:25.6 8 1:52:01.0 15
19 54 detail závodníka PROCHÁZKA Ondřej CZE 2005 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 19. /  Junioři 2:12:16.2 0:01:19.7 0:21:28.5 34 48:20.8 32 1:08:40.9 29 1:31:52.1 27 1:52:32.1 25
20 21 detail závodníka MAJDANICS Marek CZE 2004 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20. /  Junioři 2:12:17.4 0:01:20.9 0:21:28.0 19 48:00.5 8 1:08:02.4 5 1:31:35.5 20 1:52:16.0 22
21 48 detail závodníka KOBLÍŽEK Matyáš CZE 2004 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 21. /  Junioři 2:12:26.4 0:01:29.9 0:21:28.7 37 48:02.0 17 1:08:03.7 14 1:31:27.4 12 1:52:15.7 20
22 26 detail závodníka VANÍČEK Šimon CZE 2004 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 22. /  Junioři 2:12:47.6 0:01:51.1 0:21:27.9 15 48:20.6 30 1:08:25.7 23 1:31:49.0 26 1:52:15.7 19
23 34 detail závodníka KÁŇA Robin CZE 2004 Team Forman profiq Cinelli 23. /  Junioři 2:12:47.9 0:01:51.4 0:21:28.3 26 48:01.0 12 1:08:09.0 17 1:31:47.9 23 1:52:32.3 26
24 29 detail závodníka KUBA Jakub CZE 2005 TEAM DUKLA PRAHA 24. /  Junioři 2:13:13.9 0:02:17.4 0:21:28.2 25 48:02.8 21 1:08:25.5 22 1:31:34.8 16 1:52:31.8 23
25 7 detail závodníka JOHÁNEK Dalibor CZE 2005 ČEZ Cyklo Team Tábor 25. /  Junioři 2:13:54.2 0:02:57.7 0:21:27.7 10 48:20.4 29 1:08:09.4 19 1:31:35.1 17 1:52:32.0 24
26 23 detail závodníka ZAPLETAL Jan CZE 2005 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 26. /  Junioři 2:15:48.6 0:04:52.1 0:21:27.6 7 48:17.3 26 1:08:40.7 28 1:31:48.9 25 1:52:15.8 21
27 30 detail závodníka VIK Matěj CZE 2004 TEAM DUKLA PRAHA 27. /  Junioři 2:17:00.2 0:06:03.7 0:21:28.7 38 48:02.7 20 1:08:03.9 15 1:31:35.8 21 1:52:47.3 27
28 14 detail závodníka KUPSKÝ Michal CZE 2004 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 28. /  Junioři 2:17:20.1 0:06:23.6 2:17:20.1 49 --- --- --- --- --- --- --- ---
29 17 detail závodníka PROCHÁZKA Stanislav CZE 2004 LAPIERRE PLZEŇ 29. /  Junioři 2:17:21.5 0:06:25.0 0:21:28.1 20 48:35.8 40 1:09:33.4 42 1:33:17.9 31 1:54:49.8 29
30 51 detail závodníka RAFAJ Martin CZE 2004 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 30. /  Junioři 2:17:21.5 0:06:25.0 0:21:28.1 22 48:15.5 25 1:08:26.1 26 1:32:01.2 28 1:54:16.1 28
31 43 detail závodníka HEZINA Jan CZE 2005 TJ STADION LOUNY 31. /  Junioři 2:17:24.7 0:06:28.2 0:21:29.0 42 48:28.3 34 1:08:25.9 24 1:32:47.1 29 1:54:50.8 31
32 56 detail závodníka HORÁČEK Jakub CZE 2004 Ústecké centrum cyklistiky 32. /  Junioři 2:18:33.7 0:07:37.2 0:21:28.0 17 48:17.6 27 1:08:57.5 36 1:33:17.7 30 1:54:50.1 30
33 42 detail závodníka HUSIČKA Radim CZE 2004 TJ Sigma Hranice z.s. 33. /  Junioři 2:19:36.0 0:08:39.5 0:21:29.2 44 48:36.2 42 1:08:47.3 33 1:33:31.7 36 1:56:32.5 36
34 46 detail závodníka ZVĚDĚLÍK Ondřej CZE 2005 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 34. /  Junioři 2:19:36.9 0:08:40.4 2:19:36.9 50 --- --- --- --- --- --- --- ---
35 15 detail závodníka MAYER Jakub CZE 2005 KC SLAVIA PRAHA 35. /  Junioři 2:19:37.9 0:08:41.4 0:21:28.3 30 48:17.7 28 1:09:04.8 38 1:33:32.4 40 1:56:33.7 43
36 24 detail závodníka CZEPL Alexander AUT 2005 RC ARBÖ Felbermayr Wels 36. /  Junioři 2:19:38.6 0:08:42.1 0:21:28.7 39 48:46.8 44 1:10:09.9 45 1:33:32.1 38 1:56:32.2 34
37 53 detail závodníka MAZEL Ondřej CZE 2004 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 37. /  Junioři 2:19:40.3 0:08:43.8 0:21:29.1 43 48:28.1 33 1:08:47.6 35 1:33:32.8 42 1:56:33.5 42
38 2 detail závodníka DALECKÝ Štěpán CZE 2005 BIKE TEAM SAZOVICE 38. /  Junioři 2:19:47.1 0:08:50.6 0:21:27.8 12 48:28.6 36 1:08:46.7 30 1:33:35.0 43 1:56:32.1 33
39 9 detail závodníka KREŠÁK Kryštof CZE 2005 ČEZ Cyklo Team Tábor 39. /  Junioři 2:19:56.0 0:08:59.5 0:21:28.7 36 48:15.3 24 1:09:24.1 40 1:33:32.6 41 1:56:33.0 39
40 22 detail závodníka PŘIDAL Tobiáš CZE 2005 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 40. /  Junioři 2:20:05.9 0:09:09.4 0:21:27.8 11 48:35.6 39 1:08:47.0 32 1:33:30.7 32 1:56:32.3 35
41 33 detail závodníka OBORNÝ Marek CZE 2004 Team Forman profiq Cinelli 41. /  Junioři 2:20:10.6 0:09:14.1 0:21:28.5 33 48:36.0 41 1:08:47.6 34 1:33:31.3 34 1:56:32.8 38
42 35 detail závodníka KANÓCZ Martin CZE 2005 Team Forman profiq Cinelli 42. /  Junioři 2:20:19.8 0:09:23.3 0:21:51.6 48 48:59.9 46 1:10:09.5 43 1:33:31.5 35 1:56:33.1 40
43 44 detail závodníka KARÁSEK David CZE 2005 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 43. /  Junioři 2:20:20.0 0:09:23.5 0:21:28.1 21 48:09.5 23 1:09:06.2 39 1:33:32.3 39 1:56:33.3 41
44 59 detail závodníka DRÁPELA Matěj CZE 2004 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 44. /  Junioři 2:20:20.0 0:09:23.5 0:21:27.9 15 48:35.4 38 1:08:47.0 31 1:33:31.1 33 1:56:31.8 32
45 16 detail závodníka KUBA Tomáš CZE 2005 KILPI RACING TEAM 45. /  Junioři 2:20:37.2 0:09:40.7 0:21:28.8 40 48:49.3 45 1:10:09.7 44 1:33:31.9 37 1:56:32.7 37
46 25 detail závodníka DOPPELBAUER Moritz AUT 2005 RC ARBÖ Felbermayr Wels 46. /  Junioři 2:23:31.8 0:12:35.3 0:21:28.3 29 48:28.9 37 1:09:28.7 41 1:33:39.9 44 1:56:51.9 44
47 27 detail závodníka DAŇKO Jan CZE 2004 SportRaces Cycling Team 47. /  Junioři 2:24:40.2 0:13:43.7 0:21:28.6 35 48:28.5 35 1:08:57.9 37 1:35:16.2 45 1:59:42.7 45
48 41 detail závodníka MACH Milan CZE 2005 TJ FAVORIT BRNO 48. /  Junioři 2:25:44.0 0:14:47.5 0:21:29.5 46 48:46.6 43 1:11:13.6 46 1:35:58.7 46 1:59:43.2 47
49 10 detail závodníka ŠVEC Libor CZE 2004 ČEZ Cyklo Team Tábor 49. /  Junioři 2:25:44.1 0:14:47.6 0:21:29.3 45 49:14.1 47 1:13:17.2 47 1:37:03.1 47 1:59:43.1 46
50 6 detail závodníka MNISZAK Lukáš CZE 2004 CK FESO PETŘVALD 50. /  Junioři 2:32:02.6 0:21:06.1 0:21:51.5 47 49:20.3 48 1:13:18.1 48 1:37:40.5 48 2:04:32.8 48
--- 11 detail závodníka SEDLÁK Lukáš CZE 2005 FORCE FOJTÍK WILIER TEAM . /  Junioři DNF --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 49 detail závodníka ŠTEC Radovan CZE 2004 TUFO PARDUS Prostějov z.s. . /  Junioři DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 52 detail závodníka KONOPÁČ Matouš CZE 2005 TUFO PARDUS Prostějov z.s. . /  Junioři DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru