TECHNISERV CUP 2022 - Hrabyně

Silniční cyklistika
DATUM :4.9.2022 MÍSTO :Hrabyně u Ostravy
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo #
1 257 detail závodníka ŠPICAROVÁ Karolína CZE 2008 Force team Špicar 1. /  Starší žákyně 0:49:24.9 0:00:00.0 25:36.5 2
2 256 detail závodníka CERMANOVÁ Antonie CZE 2008 CK Příbram - Fany GASTRO 2. /  Starší žákyně 0:49:47.4 0:00:22.5 25:36.3 1
3 251 detail závodníka SÍTKOVÁ Linda CZE 2009 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 3. /  Starší žákyně 0:50:08.2 0:00:43.3 25:36.6 3
4 252 detail závodníka PALAGYIOVÁ Klára CZE 2008 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 4. /  Starší žákyně 0:51:13.2 0:01:48.3 26:17.1 7
5 264 detail závodníka DUBCOVÁ Anna CZE 2008 Team Forman profiq Cinelli 5. /  Starší žákyně 0:51:16.0 0:01:51.1 26:16.5 4
6 254 detail závodníka FRYDRYCHOVÁ Karolína CZE 2009 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 6. /  Starší žákyně 0:51:18.4 0:01:53.5 26:16.7 5
7 258 detail závodníka SLOMKA Kinga POL 2008 Kolarski Mikołów 7. /  Starší žákyně 0:51:22.0 0:01:57.1 26:16.8 6
8 260 detail závodníka BENEŠOVÁ Ema CZE 2008 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 8. /  Starší žákyně 0:53:42.4 0:04:17.5 26:31.8 8
9 253 detail závodníka JAROŠOVÁ Emílie CZE 2009 ASO DUKLA BRNO 9. /  Starší žákyně 0:53:43.6 0:04:18.7 26:32.3 10
10 261 detail závodníka NĚMCOVÁ Natálie CZE 2008 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 10. /  Starší žákyně 0:53:45.7 0:04:20.8 26:32.0 9
11 259 detail závodníka ZELMOZER Agata POL 2009 Kolarski Mikołów 11. /  Starší žákyně 0:53:47.9 0:04:23.0 26:45.6 11
12 267 detail závodníka GRATZOVÁ Tereza CZE 2009 TJ FAVORIT BRNO 12. /  Starší žákyně 0:54:57.9 0:05:32.9 27:37.1 13
13 265 detail závodníka LAZAROVÁ Barbora CZE 2009 TJ FAVORIT BRNO 13. /  Starší žákyně 0:55:06.2 0:05:41.3 27:10.6 12
14 262 detail závodníka ZIMOVÁ Bára CZE 2008 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 14. /  Starší žákyně 0:59:17.5 0:09:52.6 28:27.2 14
15 263 detail závodníka JAHODOVÁ Tereza CZE 2009 Team Forman profiq Cinelli 15. /  Starší žákyně 0:59:39.7 0:10:14.8 30:27.1 15
16 266 detail závodníka DOLEŽELOVÁ Barbora CZE 2008 TJ FAVORIT BRNO 16. /  Starší žákyně 1:03:09.2 0:13:44.3 31:19.8 16
17 268 detail závodníka LÁNÍČKOVÁ Kateřina CZE 2009 TJ FAVORIT BRNO 17. /  Starší žákyně 1:04:25.0 0:15:00.1 32:05.9 17

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru