TECHNISERV CUP 2022 - Hrabyně

Silniční cyklistika
DATUM :4.9.2022 MÍSTO :Hrabyně u Ostravy
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo #
1 366 detail závodníka HEZINOVÁ Daniela CZE 2007 SportRaces Cycling Team 1. /  Kadetky 1:11:07.0 0:00:00.0 22:58.6 5 46:32.6 1
2 360 detail závodníka DOUDĚROVÁ Kateřina CZE 2006 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 2. /  Kadetky 1:11:10.1 0:00:03.1 22:47.0 2 46:46.0 4
3 372 detail závodníka KOVAŘÍKOVÁ Iva CZE 2006 Ústecké centrum cyklistiky 3. /  Kadetky 1:11:10.8 0:00:03.7 22:49.4 3 46:45.7 2
4 357 detail závodníka LALÁKOVÁ Anna CZE 2006 DUKLA PRAHA 4. /  Kadetky 1:11:10.8 0:00:03.8 22:46.8 1 46:46.3 6
5 353 detail závodníka SEDLÁČKOVÁ Veronika CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 5. /  Kadetky 1:11:16.7 0:00:09.6 22:58.7 6 46:46.2 5
6 363 detail závodníka KAŇKOVSKÁ Nela CZE 2006 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 6. /  Kadetky 1:11:23.0 0:00:15.9 22:58.2 4 46:45.8 3
7 368 detail závodníka DUBCOVÁ Štěpánka CZE 2006 Team Forman profiq Cinelli 7. /  Kadetky 1:11:43.9 0:00:36.8 23:15.2 8 46:55.0 7
8 356 detail závodníka VIKOVÁ Hanka CZE 2007 DUKLA PRAHA 8. /  Kadetky 1:11:47.8 0:00:40.8 22:59.5 7 47:13.1 8
9 371 detail závodníka RICHTEROVÁ Karolína CZE 2006 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 9. /  Kadetky 1:12:06.1 0:00:59.1 23:39.2 10 47:23.7 9
10 370 detail závodníka MIKULÁŠKOVÁ Alice CZE 2007 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 10. /  Kadetky 1:12:59.5 0:01:52.5 24:03.5 11 48:30.9 11
11 354 detail závodníka HURAČOVÁ Markéta CZE 2007 CK FESO PETŘVALD 11. /  Kadetky 1:13:07.9 0:02:00.8 23:29.1 9 47:47.9 10
12 365 detail závodníka JADRNÁ Veronika CZE 2006 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 12. /  Kadetky 1:14:50.2 0:03:43.2 24:10.0 14 48:57.7 12
13 352 detail závodníka CIBULKOVÁ Tereza CZE 2006 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 13. /  Kadetky 1:14:51.2 0:03:44.1 24:09.9 13 48:58.1 14
14 364 detail závodníka HERMANOVÁ Beata CZE 2007 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 14. /  Kadetky 1:15:08.4 0:04:01.4 24:03.7 12 48:57.9 13
15 358 detail závodníka SLAVÍČKOVÁ Sára CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 15. /  Kadetky 1:18:22.6 0:07:15.6 24:24.6 16 50:52.7 16
16 367 detail závodníka POLÁŠKOVÁ Ema CZE 2007 Team Forman profiq Cinelli 16. /  Kadetky 1:18:52.2 0:07:45.1 24:10.1 15 49:13.2 15
17 359 detail závodníka MÍČKOVÁ Magdaléna CZE 2006 FORCE TEAM JESENÍK 17. /  Kadetky 1:19:41.3 0:08:34.3 24:42.1 17 52:20.1 17
18 369 detail závodníka LAZAROVÁ Elen CZE 2007 TJ FAVORIT BRNO 18. /  Kadetky 1:20:12.2 0:09:05.2 24:42.2 18 52:20.3 18
--- 362 detail závodníka PITTNEROVÁ Adéla CZE 2006 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ . /  Kadetky DNF --- 23:13.8 --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru