Šumavský skimaraton 2023 TV NOVA - Šumavský skimaraton 2023 TV NOVA - sobota
DATUM : | 25.2.2023 | MÍSTO : | Kvilda |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. | WEBOVÉ STRÁNKY : | www.skimaraton.cz/ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2082 | MACHOVÁ Marie | 2007 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / W16 | 0:50:05.3 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 2026 | KONRÁDYOVÁ Karolína | 2007 | SPORT CLUB PLZEŇ | 2. / W16 | 0:52:55.6 | 0:02:50.3 | ||
3 | diplom | 2024 | BLOUDKOVÁ Veronika | 2007 | CZAR | 3. / W16 | 0:56:22.3 | 0:06:16.9 | ||
4 | diplom | 2027 | LICHTENBERGOVÁ Zuzana | 2007 | TJ Sokol Senohraby | 4. / W16 | 1:01:57.2 | 0:11:51.9 | ||
5 | diplom | 2017 | HERYNKOVÁ Lucie | 2009 | TJ Sokol Senohraby | 1. / W14 | 1:04:56.0 | 0:14:50.6 | ||
6 | diplom | 2002 | SMOLÍKOVÁ Anna | 2010 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 2. / W14 | 1:08:46.8 | 0:18:41.5 | ||
7 | diplom | 2018 | MOŽÍŠOVÁ Magdaléna | 2010 | TJ Sokol Senohraby | 3. / W14 | 1:17:05.3 | 0:26:59.9 | ||
8 | diplom | 2016 | LICHTENBERGOVÁ Denisa | 2010 | TJ Sokol Senohraby | 4. / W14 | 1:17:24.5 | 0:27:19.2 | ||
9 | diplom | 2004 | ŠRÁMKOVÁ Klára | 2010 | HC Motor ČB | 5. / W14 | 1:19:40.5 | 0:29:35.2 | ||
10 | diplom | 2013 | HAVLÍČEK Ondřej | 2009 | SK Lyžníci Zámyšl | 1. / M14 | 1:19:45.6 | 0:29:40.3 | ||
11 | diplom | 2086 | ŠIMŠA Vojtěch | 2009 | --- | 2. / M14 | 1:25:30.7 | 0:35:25.4 | ||
12 | diplom | 2022 | ŠRÁMEK Josef | 2008 | --- | 1. / M16 | 1:34:00.9 | 0:43:55.6 | ||
--- | 2001 | BURG Katharina | 2010 | WSV Schwoich | . / W14 | DNS | --- | |||
--- | 2003 | JANOŠÍKOVÁ Lenka | 2010 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / W14 | DNS | --- | |||
--- | 2005 | ČÁSTKA Daniel | 2010 | Ski klub Strakonice | . / M14 | DNS | --- | |||
--- | 2006 | CHRAMOSTA Petr | 2010 | LK Škoda Plzeň | . / M14 | DNS | --- | |||
--- | 2007 | ŠÍSTKOVÁ Markéta | 2010 | LK Škoda Plzeň | . / W14 | DNS | --- | |||
--- | 2008 | HODANOVÁ Soňa | 2010 | LK Škoda Plzeň | . / W14 | DNS | --- | |||
--- | 2009 | ČERNÝ Jakub | 2009 | LK Škoda Plzeň | . / M14 | DNS | --- | |||
--- | 2010 | ŽIŽKOVSKÝ Čeněk | 2009 | LK Škoda Plzeň | . / M14 | DNS | --- | |||
--- | 2011 | DLAUHÁ Tereza | 2009 | LK Škoda Plzeň | . / W14 | DNS | --- | |||
--- | 2012 | ZÝKOVÁ Anna | 2009 | LK Škoda Plzeň | . / W14 | DNS | --- | |||
--- | 2014 | JIRÁK Jakub | 2010 | JKL Desná | . / M14 | DNS | --- | |||
--- | 2015 | ŠŤASTNÝ Pavel | 2009 | TJ Sokol Senohraby | . / M14 | DNS | --- | |||
--- | 2019 | PAVEL Tomáš | 2009 | --- | . / M14 | DNS | --- | |||
--- | 2020 | SCHWABAUER Nick | 2007 | --- | . / M16 | DNS | --- | |||
--- | 2021 | FICHE Matthew | 2007 | Ski klub Strakonice | . / M16 | DNS | --- | |||
--- | 2023 | BAXA Jáchym | 2007 | --- | . / M16 | DNS | --- | |||
--- | 2025 | NOVÁ Miroslava | 2007 | Ski klub Strakonice | . / W16 | DNS | --- | |||
--- | 2028 | HERYNKOVÁ Lucie | 2007 | TJ Sokol Senohraby | . / W16 | DNS | --- | |||
--- | 2029 | VOJTA Martin | 2008 | --- | . / M16 | DNS | --- |