Šumavský skimaraton 2023 TV NOVA - Šumavský skimaraton 2023 TV NOVA - neděle

Běžecké lyžování
DATUM :26.2.2023 MÍSTO :Kvilda
POŘADATEL : Petr Čech Sport, a.s. WEBOVÉ STRÁNKY :www.skimaraton.cz/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Modravský most_1 # Fischer segment_1 # Modravský most_2 # Fischer segment_2 #
1 300 detail závodníka ŠRAIL Jan CZE 1990 Vltava Fund ski team 1. /  M30-39 1:11:25.5 0:00:00.0 05:32.1 1 14:45.8 1 0:28:51.0 5 0:36:57.6 1
2 1 detail závodníka JAKŠ Martin CZE 1986 ED system silviny team 2. /  M30-39 1:11:25.6 0:00:00.1 05:32.6 2 14:46.5 2 0:28:43.7 2 0:37:16.4 2
3 7 detail závodníka VEBER Tomáš CZE 1974 Kasper Swix Team 1. /  M40-49 1:14:43.5 0:03:17.9 05:34.4 5 14:48.0 5 0:28:45.7 3 0:38:06.6 5
4 43 detail závodníka FALK Stefan GER 1997 SC Großberg 1. /  M19-29 1:14:43.6 0:03:18.1 05:34.8 6 14:47.3 4 0:28:48.4 4 0:38:06.1 3
5 299 detail závodníka KUCHL Johannes GER 2002 Vltava Fund ski team 2. /  M19-29 1:15:17.9 0:03:52.4 05:34.1 4 14:46.8 3 0:28:43.1 1 0:38:06.4 4
6 132 detail závodníka FRANCKE Michal CZE 1986 Žižkovský tygři 3. /  M30-39 1:16:42.4 0:05:16.9 05:40.6 10 15:20.3 7 0:29:47.7 8 0:39:33.4 8
7 4 detail závodníka PÁVEK Martin CZE 1987 Rolníci / CZU Praha 4. /  M30-39 1:16:42.7 0:05:17.2 05:44.1 11 15:20.5 8 0:29:47.4 7 0:39:32.4 7
8 44 detail závodníka LECHERMANN Thomas GER 1984 SC Zwiesel 5. /  M30-39 1:17:26.2 0:06:00.7 05:40.3 9 15:22.5 10 0:29:49.7 10 0:39:34.4 10
9 10 detail závodníka EHL Jaroslav CZE 1981 Wikov Ski Skuhrov 2. /  M40-49 1:17:45.7 0:06:20.2 05:39.6 7 15:22.8 11 0:29:50.4 11 0:39:34.9 11
10 8 detail závodníka ŽÍŽALA Josef CZE 1999 Žižkovský tygři 3. /  M19-29 1:17:46.6 0:06:21.1 05:40.0 8 15:21.8 9 0:29:48.0 9 0:39:33.9 9
11 5018 detail závodníka SAJDL Martin CZE 1981 Žižkovský tygři 3. /  M40-49 1:18:18.9 0:06:53.3 05:55.1 13 15:52.9 13 0:30:43.2 12 0:41:00.9 13
12 273 detail závodníka ŠVARC Michal CZE 2007 Ski Sokol Stachy 4. /  M19-29 1:19:01.0 0:07:35.4 05:51.1 12 15:50.3 12 0:30:43.7 13 0:40:40.4 12
13 2 detail závodníka PAVLÁSEK Šimon CZE 2002 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 5. /  M19-29 1:22:57.6 0:11:32.1 05:33.3 3 14:49.0 6 0:29:45.9 6 0:38:44.1 6
14 3 detail závodníka POLÁŠEK Jan Ferdinand CZE 1988 VSK MFF UK 6. /  M30-39 1:23:11.3 0:11:45.8 05:58.3 15 16:08.5 14 0:31:30.3 14 0:42:13.1 14
15 9 detail závodníka PROVOD Ladislav CZE 1968 USK CS Plzeň 1. /  M50-59 1:23:38.4 0:12:12.9 06:20.3 18 17:09.3 18 0:33:04.9 17 0:43:50.1 17
16 6 detail závodníka MARHOUN Petr CZE 1981 VSK MFF UK 4. /  M40-49 1:23:40.2 0:12:14.6 06:01.1 17 16:15.5 15 0:32:15.4 15 0:42:56.1 15
17 20 detail závodníka MATOUŠEK Ondřej CZE 1988 Žižkovský tygři 7. /  M30-39 1:23:58.7 0:12:33.1 06:30.4 23 17:45.5 23 0:33:08.2 21 0:43:54.9 22
18 296 detail závodníka POLÁŠEK Petr CZE 1989 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 8. /  M30-39 1:24:01.7 0:12:36.1 06:31.3 25 17:45.8 24 0:33:31.9 28 0:43:55.9 23
19 12 detail závodníka KAŇKA Adam CZE 1988 Žižkovský tygři 9. /  M30-39 1:24:07.4 0:12:41.9 05:58.8 16 16:32.8 17 0:32:31.9 16 0:43:09.6 16
20 254 detail závodníka ČERNÝ Ondřej CZE 1985 Žižkovský tygři 10. /  M30-39 1:24:37.2 0:13:11.6 06:20.7 19 17:11.0 19 0:33:07.0 20 0:43:52.4 18
21 13 detail závodníka TEPLÝ Robin CZE 1967 Skilauf 2. /  M50-59 1:24:53.7 0:13:28.1 06:30.1 22 17:24.6 20 0:33:22.9 22 0:43:52.6 19
22 47 detail závodníka HEJNÁ Anna-Marie CZE 1999 ED Silvini Team 1. /  W19-29 1:24:54.6 0:13:29.1 06:30.4 24 43:53.9 262 0:33:04.9 18 --- ---
23 40 detail závodníka ŠIMURDA Martin CZE 1972 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 3. /  M50-59 1:24:55.9 0:13:30.4 06:39.8 34 17:56.0 33 0:33:33.4 29 0:44:31.3 28
24 26 detail závodníka ŠVARC Petr CZE 1966 Žižkovský tygři 4. /  M50-59 1:24:57.4 0:13:31.9 06:39.3 33 17:55.0 32 0:33:26.2 23 0:44:28.4 25
25 206 detail závodníka PEŠINA Jakub CZE 2004 SKP Kornspitz Jablonec 6. /  M19-29 1:25:21.1 0:13:55.6 05:55.5 14 16:32.3 16 0:33:05.9 19 0:43:54.6 21
26 24 detail závodníka ŠIMŮNEK Jaromír CZE 1955 SKP Kornspitz Jablonec 1. /  M65-69 1:25:22.2 0:13:56.6 06:33.2 27 17:48.0 26 0:33:37.9 30 0:44:32.9 29
27 18 detail závodníka OTTO Steffen GER 1959 Bertsdorfer SV 1. /  M60-64 1:25:23.1 0:13:57.6 06:35.4 30 17:51.0 29 0:33:28.4 25 0:44:29.6 26
28 22 detail závodníka KÁLAL Tomáš CZE 1985 Zizkovsky tygri 11. /  M30-39 1:25:30.1 0:14:04.6 06:29.6 21 17:44.8 22 0:33:26.4 24 0:44:26.6 24
29 216 detail závodníka MLÁDEK Jiří CZE 1988 USK Praha 12. /  M30-39 1:26:22.4 0:14:56.9 06:55.6 46 17:49.0 27 0:33:47.3 31 0:43:53.1 20
30 25 detail závodníka FURRER Martin SUI 1962 Toko Racing Team 2. /  M60-64 1:26:35.9 0:15:10.4 06:35.1 29 17:49.8 28 0:33:29.7 26 0:44:30.6 27
31 19 detail závodníka ŠIMURDA Richard CZE 1971 USK CS Plzeň 5. /  M50-59 1:27:12.1 0:15:46.6 06:40.3 35 17:56.5 34 0:33:31.2 27 0:44:42.3 30
32 5010 detail závodníka JANOUŠEK Petr CZE 1984 LK Škoda Plzen 13. /  M30-39 1:27:45.7 0:16:20.2 07:35.8 57 18:42.0 48 0:34:51.0 38 0:45:24.6 32
33 202 detail závodníka DROBNÍK Michal CZE 1987 ČKS SKI Jilemnice 14. /  M30-39 1:28:23.6 0:16:58.1 06:28.6 20 17:43.8 21 0:34:12.4 34 0:45:39.8 34
34 31 detail závodníka MALEČEK Martin CZE 1975 Žižkovský tygři 5. /  M40-49 1:28:24.0 0:16:58.4 06:44.4 38 17:58.3 35 0:34:11.2 33 0:45:11.6 31
35 39 detail závodníka LUKEŠ Vratislav CZE 1984 TJ Prazdroj Plzeň 15. /  M30-39 1:29:08.9 0:17:43.4 06:44.7 39 18:00.0 36 0:34:33.8 36 0:45:41.4 35
36 11 detail závodníka MAIER Viktor GER 1957 TSV Mönchröden 2. /  M65-69 1:29:12.1 0:17:46.6 07:09.6 53 18:36.0 42 0:35:02.4 40 0:46:43.8 40
37 14 detail závodníka KLÍMA Jan CZE 1982 LK Jasan Aš 6. /  M40-49 1:29:16.8 0:17:51.3 06:46.8 41 18:28.8 40 0:35:02.7 42 0:46:46.8 41
38 86 detail závodníka ČADA Tomáš CZE 1964 REDPOiNT TEAM CZ 6. /  M50-59 1:29:49.6 0:18:24.1 06:37.1 31 17:53.3 30 0:34:31.5 35 0:45:42.3 36
39 28 detail závodníka KOLÍN Jan CZE 1977 VSK Humanita 7. /  M40-49 1:30:03.9 0:18:38.4 06:43.1 36 18:22.8 38 0:35:02.7 41 0:46:43.8 39
40 57 detail závodníka WEIß Michael GER 1975 SC Altenau 8. /  M40-49 1:30:04.1 0:18:38.6 06:59.1 50 18:40.3 47 0:35:29.9 45 0:46:57.8 44
41 207 detail závodníka PEŠINA Jan CZE 2006 TJ Dukla Liberec 7. /  M19-29 1:30:45.5 0:19:20.0 06:31.8 26 17:47.1 25 0:34:04.0 32 0:45:38.8 33
42 101 detail závodníka TECHL Lukáš CZE 1977 Sokol Senohraby 9. /  M40-49 1:30:46.1 0:19:20.6 06:34.3 28 17:53.8 31 0:34:59.2 39 0:46:17.3 38
43 37 detail závodníka NOVOTNÝ Jiří CZE 1960 --- 3. /  M60-64 1:30:47.9 0:19:22.3 06:44.3 37 18:04.5 37 0:34:48.6 37 0:46:16.8 37
44 33 detail závodníka MICHÁLEK Martin CZE 1975 Žižkovský tygři 10. /  M40-49 1:30:48.0 0:19:22.4 06:48.7 42 18:27.3 39 0:35:03.9 43 0:46:59.6 45
45 113 detail závodníka VÁGNER Pavel CZE 1988 --- 16. /  M30-39 1:30:59.8 0:19:34.3 08:26.1 88 20:05.8 59 0:36:55.5 53 0:48:04.6 48
46 21 detail závodníka GLADIŠ Daniel CZE 1968 --- 7. /  M50-59 1:31:03.4 0:19:37.8 06:56.7 48 18:38.5 45 0:35:15.3 44 0:46:57.1 43
47 111 detail závodníka WITKE Thomas GER 1965 Dresden 8. /  M50-59 1:31:09.0 0:19:43.5 06:55.5 45 18:36.0 42 0:35:31.4 46 0:46:56.1 42
48 84 detail závodníka TUČEK Martin CZE 1975 ED system silviny team 11. /  M40-49 1:31:45.7 0:20:20.1 07:22.6 55 19:20.5 55 0:36:49.0 51 0:48:35.1 51
49 5015 detail závodníka HACAJ Jan CZE 1980 SMT 12. /  M40-49 1:32:12.2 0:20:46.6 06:49.7 43 18:39.3 46 0:35:58.3 47 0:47:51.6 46
50 223 detail závodníka PETRÁK Ondřej CZE 1993 Prazdroj Plzeň 17. /  M30-39 1:32:21.2 0:20:55.6 08:00.8 73 19:52.0 57 0:37:07.6 58 0:48:03.6 47
51 42 detail závodníka VILÍMEK Ondřej CZE 1996 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 8. /  M19-29 1:32:40.5 0:21:15.0 07:37.6 59 19:49.0 56 0:37:00.2 56 0:49:03.6 56
52 34 detail závodníka MALINA Vojtěch CZE 2005 --- 9. /  M19-29 1:33:06.9 0:21:41.4 06:46.6 40 18:32.8 41 0:36:06.2 48 0:48:05.8 49
53 244 detail závodníka KOŽÍŠEK Karel CZE 1977 TJ Prazdroj Plzeň 13. /  M40-49 1:33:12.2 0:21:46.6 08:02.4 75 20:14.2 60 0:36:58.6 55 0:49:04.3 57
54 119 detail závodníka MODLITBA Jan CZE 1969 Vltava Fund ski team 9. /  M50-59 1:33:13.2 0:21:47.7 07:51.8 70 19:52.8 58 0:37:16.6 60 0:48:47.1 54
55 210 detail závodníka HOF Armin GER 1993 Löffler Skadi Loppet Team 18. /  M30-39 1:35:05.8 0:23:40.3 07:10.6 54 19:19.3 54 0:37:20.8 61 0:49:44.3 60
56 112 detail závodníka DEML Marek CZE 1974 Žižkovský tygři 14. /  M40-49 1:35:20.6 0:23:55.1 06:53.2 44 18:43.8 49 0:37:09.4 59 0:49:35.8 58
57 45 detail závodníka KLEMENT Ulrich AUT 1972 SU Eidenberg 10. /  M50-59 1:35:22.8 0:23:57.3 07:07.4 51 19:17.5 52 0:37:02.7 57 0:49:03.1 55
58 29 detail závodníka FISCHER Robert CZE 1980 Žižkovský tygři 15. /  M40-49 1:35:22.9 0:23:57.4 06:38.8 32 18:38.0 44 0:36:27.1 50 0:48:34.1 50
59 35 detail závodníka KOVAŘÍK Oldřich CZE 1958 OAS Český les 3. /  M65-69 1:35:55.4 0:24:29.9 07:37.4 58 20:21.3 62 0:37:33.7 62 0:50:26.6 61
60 104 detail závodníka LÁCHA Pavel CZE 1969 RESOLUTION TEAM 11. /  M50-59 1:35:58.6 0:24:33.1 07:09.1 52 19:18.8 53 0:36:56.7 54 0:48:38.6 53
61 41 detail závodníka BLAŽEK Jiří CZE 1961 Ski Nordic Mariánské Lázně 4. /  M60-64 1:36:11.1 0:24:45.6 06:56.6 47 18:45.3 50 0:36:25.4 49 0:48:35.1 51
62 85 detail závodníka PLANINC Miha SLO 1978 Entanktim 16. /  M40-49 1:36:12.3 0:24:46.8 08:12.8 80 20:30.7 70 0:38:20.1 65 0:50:40.3 63
63 142 detail závodníka VESELÝ Jan CZE 1965 SKI Senohraby 12. /  M50-59 1:36:32.1 0:25:06.6 07:57.6 72 20:37.5 75 0:38:03.7 63 0:50:41.3 64
64 213 detail závodníka KAUFMANN Gottfried GER 1965 WSC Erzgebirge Oberwiesenthal 13. /  M50-59 1:36:44.1 0:25:18.6 08:10.3 77 20:29.0 68 0:38:24.2 67 0:50:43.1 65
65 30 detail závodníka HÖLL Petr CZE 1968 LKTatran Chodov 14. /  M50-59 1:36:46.3 0:25:20.8 07:46.8 65 20:27.0 67 0:38:18.6 64 0:50:39.1 62
66 135 detail závodníka VOLDŘICH Jan CZE 1994 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 10. /  M19-29 1:36:50.1 0:25:24.6 07:46.3 64 20:26.0 66 0:38:22.1 66 0:50:59.8 66
67 137 detail závodníka HÁJEK Ondřej CZE 1989 Lokomotiva Teplice 19. /  M30-39 1:37:46.6 0:26:21.1 06:59.1 49 18:45.5 51 0:36:54.2 52 0:49:38.1 59
68 238 detail závodníka MÜLLER Katrin GER 1969 Grün-Weiß-Pirna 1. /  W50+ 1:37:55.6 0:26:30.1 08:35.8 92 21:07.7 79 0:39:03.4 77 0:51:50.3 74
69 5016 detail závodníka COUFAL Bohumil CZE 1971 --- 15. /  M50-59 1:37:56.9 0:26:31.4 08:25.7 86 21:15.5 81 0:39:02.5 76 0:51:52.3 76
70 294 detail závodníka GEORGI Mario CZE 1985 SG Holzhau 20. /  M30-39 1:38:04.1 0:26:38.6 07:34.6 56 20:20.5 61 0:38:27.9 68 0:51:27.3 67
71 234 detail závodníka SOMMER Manfred GER 1966 Peltonen - Allgäu 16. /  M50-59 1:38:07.4 0:26:41.9 07:43.8 61 20:23.5 64 0:38:32.1 69 0:51:30.8 68
72 145 detail závodníka HOLUB Martin CZE 1978 Triatlon team Tálín 17. /  M40-49 1:38:25.0 0:26:59.5 07:44.1 62 20:34.2 72 0:39:00.0 75 0:51:51.6 75
73 108 detail závodníka ZDVIHAL Lukáš CZE 1977 Lipnoman 18. /  M40-49 1:38:27.5 0:27:02.0 08:16.6 82 21:02.2 78 0:38:55.0 72 0:51:42.8 70
74 261 detail závodníka FRIČEK Martin CZE 1979 ČVUT FEL PRAHA 19. /  M40-49 1:39:35.9 0:28:10.4 08:36.6 93 22:24.2 87 0:41:26.5 86 0:54:57.0 86
75 48 detail závodníka HONES Sepp AUT 1954 --- 4. /  M65-69 1:39:36.8 0:28:11.2 07:50.8 69 20:36.5 74 0:39:12.4 78 0:51:55.1 77
76 5011 detail závodníka ŽUFAN Martin CZE 1983 LK Škoda Plzen 20. /  M40-49 1:40:11.1 0:28:45.6 08:11.3 78 21:12.7 80 0:39:33.5 81 0:52:35.1 80
77 257 detail závodníka KNECHTEL Samuel GER 1998 WSC Erzgebirge Oberwiesenthal 11. /  M19-29 1:40:12.9 0:28:47.3 08:11.3 79 20:30.0 69 0:38:56.2 73 0:51:46.8 72
78 272 detail závodníka VOLDŘICH Petr CZE 1978 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 21. /  M40-49 1:40:14.1 0:28:48.6 07:41.9 60 20:23.5 63 0:38:47.2 71 0:51:48.6 73
79 295 detail závodníka SCHWARZ Markus AUT 1973 SU Batleonfelden 17. /  M50-59 1:40:17.8 0:28:52.2 07:44.8 63 20:24.7 65 0:38:43.6 70 0:51:33.3 69
80 128 detail závodníka HOVORKA Jan CZE 1979 Fanaticus 22. /  M40-49 1:40:18.9 0:28:53.3 08:45.6 105 22:39.0 104 0:41:20.4 84 0:54:26.5 82
81 50 detail závodníka WAKOLM Monika AUT 1976 SU Eidenberg 1. /  W40-49 1:40:21.9 0:28:56.3 07:50.6 68 20:54.8 76 0:39:15.1 79 0:52:30.6 78
82 5021 detail závodníka PETROU Jan CZE 1964 Ski Velešín 18. /  M50-59 1:40:51.7 0:29:26.2 08:55.6 116 22:31.5 92 0:41:33.1 87 0:54:57.8 87
83 195 detail závodníka KOLÁŘ Petr CZE 1972 --- 19. /  M50-59 1:41:50.9 0:30:25.3 08:01.1 74 20:33.8 71 0:38:59.6 74 0:51:46.1 71
84 149 detail závodníka GUBIŠ Jan CZE 1987 --- 21. /  M30-39 1:42:08.9 0:30:43.3 08:58.3 122 22:40.2 106 0:41:43.9 91 0:55:02.5 89
85 125 detail závodníka STARÝ Ondřej CZE 1984 Hosky Token Cardano (Hurtesön) 22. /  M30-39 1:42:14.1 0:30:48.6 07:49.6 66 20:35.5 73 0:39:28.9 80 0:52:32.6 79
86 23 detail závodníka SKLEPNÍK Jiří CZE 1969 --- 20. /  M50-59 1:42:19.4 0:30:53.8 07:49.8 67 20:56.0 77 0:39:40.5 82 0:53:31.8 81
87 134 detail závodníka PELC Matyáš JAM 2004 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 12. /  M19-29 1:43:03.1 0:31:37.6 09:14.1 141 22:30.5 91 0:41:54.4 96 0:55:36.0 95
88 161 detail závodníka MICHNA Josef CZE 1999 --- 13. /  M19-29 1:43:28.6 0:32:03.1 09:11.7 139 22:51.2 117 0:41:55.4 97 0:55:39.0 96
89 32 detail závodníka JURÁŇ Karel CZE 1974 TT Tálín 23. /  M40-49 1:43:43.8 0:32:18.3 07:56.1 71 22:15.0 86 0:44:22.8 138 0:57:43.0 125
90 141 detail závodníka BALDRIANOVÁ Barbora CZE 1978 Slovan Praha Zdravotník 2. /  W40-49 1:44:08.0 0:32:42.5 09:10.2 135 22:29.5 89 0:41:25.9 85 0:54:56.6 85
91 79 detail závodníka TOBEK Frantisek CZE 1985 LK Jasan Aš 23. /  M30-39 1:44:11.1 0:32:45.6 08:55.7 117 22:36.2 98 0:42:20.4 109 0:56:03.0 104
92 5014 detail závodníka PECHEK Vladimír CZE 1957 Vladimír Pechek team 5. /  M65-69 1:44:37.5 0:33:12.0 08:52.6 112 22:35.2 97 0:42:05.4 100 0:55:24.8 91
93 197 detail závodníka VAVÁK Michal CZE 1980 Club deportivo Kutná Hora 24. /  M40-49 1:44:37.6 0:33:12.1 10:37.8 171 24:27.7 141 0:43:21.9 126 0:57:04.3 121
94 122 detail závodníka CZERWENKOVÁ Tereza CZE 2006 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 2. /  W19-29 1:44:40.8 0:33:15.3 08:20.8 84 21:57.7 84 0:41:52.1 95 0:55:35.5 94
95 221 detail závodníka KAIFEROVÁ Iva CZE 2005 Ski Sokol Stachy 3. /  W19-29 1:44:45.7 0:33:20.2 08:07.9 76 22:30.0 90 0:41:57.9 98 0:56:01.3 103
96 87 detail závodníka PAVLÁSEK Jirka CZE 1975 Rolníci 25. /  M40-49 1:44:49.3 0:33:23.8 08:15.3 81 21:57.2 83 0:41:07.0 83 0:54:55.8 84
97 81 detail závodníka JECKEL Klaus GER 1965 WSV Schwoich 21. /  M50-59 1:45:39.8 0:34:14.3 08:23.1 85 22:36.2 98 0:42:13.9 104 0:56:09.5 107
98 60 detail závodníka HELLMUTH Linda Victoria GER 2005 SV Grün-Weiß Pirna 4. /  W19-29 1:45:40.8 0:34:15.3 08:52.8 113 23:00.7 121 0:42:16.4 107 0:55:55.8 101
99 129 detail závodníka MICHNA Miroslav CZE 1967 --- 22. /  M50-59 1:45:42.6 0:34:17.1 08:48.1 108 22:37.7 100 0:41:46.1 93 0:55:34.5 93
100 110 detail závodníka PLZÁK Jan CZE 1974 --- 26. /  M40-49 1:45:45.1 0:34:19.6 08:35.3 91 22:34.2 96 0:41:35.1 89 0:55:30.3 92

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru