Pražská padesátka 2023 - Memoriál Jana Hrubeše

MTB
DATUM :16.9.2023 MÍSTO :Praha, Dejvice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 188 detail závodníka DVOŘÁK Robin CZE 2020 Demande.cz 1. /  Kluci ročník 2019 a více 0:00:17.7 0:00:00.0
2 233 detail závodníka OLEÁRNÍK Jan CZE 2019 --- 2. /  Kluci ročník 2019 a více 0:00:19.7 0:00:02.0
3 154 detail závodníka ŠTĚPANOVSKÁ Vivien CZE 2019 --- 1. /  Dívky ročník 2019 a více 0:00:20.7 0:00:03.0
4 236 detail závodníka BUBENÍČEK Marek CZE 2019 --- 3. /  Kluci ročník 2019 a více 0:00:20.8 0:00:03.1
5 119 detail závodníka GRYGAR Mike CZE 2019 --- 4. /  Kluci ročník 2019 a více 0:00:21.2 0:00:03.5
6 195 detail závodníka HAVRÁNEK Matyáš CZE 2019 --- 5. /  Kluci ročník 2019 a více 0:00:21.4 0:00:03.7
7 247 detail závodníka DUBNICKÝ Zdeněk CZE 2019 --- 6. /  Kluci ročník 2019 a více 0:00:22.7 0:00:04.9
8 12 detail závodníka ŚKVOROVÁ Dominika CZE 2019 --- 2. /  Dívky ročník 2019 a více 0:00:22.7 0:00:05.0
9 98 detail závodníka SKÁLA Kristián CZE 2019 --- 7. /  Kluci ročník 2019 a více 0:00:23.7 0:00:05.9
10 160 detail závodníka HAPIAK Matyáš CZE 2019 --- 8. /  Kluci ročník 2019 a více 0:00:24.1 0:00:06.3
11 246 detail závodníka CINKANIČ Jan SVK 2019 --- 9. /  Kluci ročník 2019 a více 0:00:24.4 0:00:06.7
12 167 detail závodníka BUŠKOVÁ Antonie CZE 2019 Vodoláci 3. /  Dívky ročník 2019 a více 0:00:24.5 0:00:06.7
13 169 detail závodníka KARLOVEC Tom CZE 2020 --- 10. /  Kluci ročník 2019 a více 0:00:24.6 0:00:06.8
14 106 detail závodníka SVOBODA Hugo CZE 2019 --- 11. /  Kluci ročník 2019 a více 0:00:25.0 0:00:07.2
15 165 detail závodníka BÖHM Tomáš CZE 2019 --- 12. /  Kluci ročník 2019 a více 0:00:25.2 0:00:07.4
16 231 detail závodníka KUBÍNOVÁ Anna CZE 2019 --- 4. /  Dívky ročník 2019 a více 0:00:25.2 0:00:07.5
17 149 detail závodníka CIBULKA Matyáš CZE 2019 --- 13. /  Kluci ročník 2019 a více 0:00:25.5 0:00:07.7
18 204 detail závodníka PODHRASKÝ Kryštof CZE 2019 --- 14. /  Kluci ročník 2019 a více 0:00:26.9 0:00:09.2
19 248 detail závodníka DUBNICKÝ Marek CZE 2021 --- 15. /  Kluci ročník 2019 a více 0:00:27.2 0:00:09.4
20 131 detail závodníka BUZU Ema CZE 2019 --- 5. /  Dívky ročník 2019 a více 0:00:27.7 0:00:10.0
21 159 detail závodníka HOCEK Václav CZE 2019 --- 16. /  Kluci ročník 2019 a více 0:00:28.1 0:00:10.3
22 241 detail závodníka HRONOVÁ Berenika CZE 2019 --- 6. /  Dívky ročník 2019 a více 0:00:28.7 0:00:11.0
23 158 detail závodníka PECHOVÁ Rozárka CZE 2020 --- 7. /  Dívky ročník 2019 a více 0:00:28.9 0:00:11.1
24 95 detail závodníka MOJZEŠ Tomáš SVK 2020 --- 17. /  Kluci ročník 2019 a více 0:00:29.0 0:00:11.2
25 69 detail závodníka ČEREŠNÍK Matej SVK 2020 --- 18. /  Kluci ročník 2019 a více 0:00:29.0 0:00:11.2
26 197 detail závodníka VESELÝ Oliver CZE 2019 --- 19. /  Kluci ročník 2019 a více 0:00:29.2 0:00:11.4
27 99 detail závodníka JAMAEIN Samuel CZE 2020 --- 20. /  Kluci ročník 2019 a více 0:00:29.2 0:00:11.4
28 235 detail závodníka BUBENÍČEK Matěj CZE 2019 --- 21. /  Kluci ročník 2019 a více 0:00:29.4 0:00:11.7
29 123 detail závodníka HONZÍK Oliver CZE 2020 Honzíkovci 22. /  Kluci ročník 2019 a více 0:00:30.1 0:00:12.3
30 135 detail závodníka CHUMAK Sebastian CZE 2019 --- 23. /  Kluci ročník 2019 a více 0:00:30.5 0:00:12.7
31 114 detail závodníka KOŽNER Matyáš CZE 2019 --- 24. /  Kluci ročník 2019 a více 0:00:30.6 0:00:12.9
32 40 detail závodníka MEINELT Vincent CZE 2020 --- 25. /  Kluci ročník 2019 a více 0:00:32.1 0:00:14.3
33 208 detail závodníka VRZALOVÁ Sára CZE 2020 --- 8. /  Dívky ročník 2019 a více 0:00:32.5 0:00:14.7
34 153 detail závodníka DOLEŽAL Marek GER 2021 --- 26. /  Kluci ročník 2019 a více 0:00:34.2 0:00:16.4
35 148 detail závodníka MACHALOVÁ Edita CZE 2019 --- 9. /  Dívky ročník 2019 a více 0:00:34.7 0:00:17.0
35 155 detail závodníka ŠTĚPANOVSKÁ Sofie CZE 2021 --- 9. /  Dívky ročník 2019 a více 0:00:34.7 0:00:17.0
37 184 detail závodníka H. Eda CZE 2021 --- 27. /  Kluci ročník 2019 a více 0:00:35.2 0:00:17.4
38 117 detail závodníka ZELENÁ Eliška CZE 2021 --- 11. /  Dívky ročník 2019 a více 0:00:42.2 0:00:24.5
39 146 detail závodníka KVĚTOŇOVÁ Natálie CZE 2020 Strength for cyclists 12. /  Dívky ročník 2019 a více 0:00:43.2 0:00:25.5
40 207 detail závodníka PODHRADSKÝ Eliáš CZE 2021 --- 28. /  Kluci ročník 2019 a více 0:00:43.5 0:00:25.7
41 180 detail závodníka BOGDANOVIĆ Benjamin CZE 2020 --- 29. /  Kluci ročník 2019 a více 0:00:45.8 0:00:28.1
42 168 detail závodníka BUŠKOVÁ Amálie CZE 2020 Vodoláci 13. /  Dívky ročník 2019 a více 0:00:48.4 0:00:30.6
43 124 detail závodníka KOŽNER Kryštof CZE 2022 --- 30. /  Kluci ročník 2019 a více 0:01:13.7 0:00:55.9
44 45 detail závodníka TOVARYŠOVÁ Julie CZE 2021 --- 14. /  Dívky ročník 2019 a více 0:01:14.0 0:00:56.2
45 199 detail závodníka FIALOVÁ Agáta CZE 2021 --- 15. /  Dívky ročník 2019 a více 0:01:20.2 0:01:02.5
--- 67 detail závodníka JELÍNEK Matyáš CZE 2019 --- . /  Kluci ročník 2019 a více DNS ---
--- 87 detail závodníka BLÁHA Václav CZE 2019 --- . /  Kluci ročník 2019 a více DNS ---
--- 121 detail závodníka ANDRUSIV Vojtěch CZE 2019 --- . /  Kluci ročník 2019 a více DNS ---
--- 122 detail závodníka LICHÁ Sofie CZE 2020 Team NEXT autosklo cycling . /  Dívky ročník 2019 a více DNS ---
--- 137 detail závodníka ZARUBOVA Anna CZE 2019 --- . /  Dívky ročník 2019 a více DNS ---
--- 144 detail závodníka MUŽÁK František CZE 2019 --- . /  Kluci ročník 2019 a více DNS ---
--- 244 detail závodníka DUBINOVÁ Andrea CZE 2020 --- . /  Dívky ročník 2019 a více DNS ---