1. ČP XCO MTB Kutná Hora UCI C1 - 1. ČP XCO MTB Kutná Hora UCI C1 - sobota

MTB
DATUM :1.4.2023 MÍSTO :Kutná Hora
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.lap # 2.lap #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.lap # 2.lap #
1 501 detail závodníka GOTTWALDOVÁ Amálie CZE 2007 CP team 1. /  Kadetky (15 -16 let) 0:52:02.9 0:00:00.0 0:24:35.1 [1] 1 27:27.7 [1] 1
2 523 detail závodníka SEDLÁČKOVÁ Veronika CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 2. /  Kadetky (15 -16 let) 0:57:02.6 0:04:59.7 0:28:08.1 [7] 7 28:54.5 [2] 2
3 507 detail závodníka DRHOVÁ Eva CZE 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 3. /  Kadetky (15 -16 let) 0:57:50.8 0:05:47.9 0:25:16.6 [2] 2 32:34.2 [3] 3
4 524 detail závodníka STRÁNSKÁ Adéla CZE 2008 BRILON RACING TEAM MB 4. /  Kadetky (15 -16 let) 0:59:14.8 0:07:11.9 0:26:17.1 [3] 3 32:57.7 [4] 4
5 515 detail závodníka LIENERTOVÁ Monika CZE 2008 Rexonix Kovo Praha 5. /  Kadetky (15 -16 let) 1:00:20.5 0:08:17.6 0:26:48.3 [4] 4 33:32.2 [5] 5
6 516 detail závodníka KRÁTKÁ Zuzka CZE 2008 FORCE TEAM JESENÍK 6. /  Kadetky (15 -16 let) 1:04:15.3 0:12:12.3 0:27:30.3 [6] 6 36:44.9 [8] 6
7 509 detail závodníka FALTYSOVÁ Nela CZE 2008 ADASTRA Cycling Team 7. /  Kadetky (15 -16 let) 1:05:51.0 0:13:48.1 0:30:40.6 [9] 9 35:10.4 [6] 7
8 541 detail závodníka GROULÍKOVÁ Barbora CZE 2008 SPORTREG 8. /  Kadetky (15 -16 let) 1:07:53.1 0:15:50.2 0:31:44.8 [11] 11 36:08.3 [7] 8
9 506 detail závodníka GROHOVÁ Lucie CZE 2008 Author team Stupno 9. /  Kadetky (15 -16 let) 1:08:53.7 0:16:50.8 0:27:26.6 [5] 5 41:27.1 [15] 9
10 508 detail závodníka BUKOVSKÁ Barbora CZE 2008 DK BIKESHOP Racing Team 10. /  Kadetky (15 -16 let) 1:10:42.5 0:18:39.6 0:32:39.8 [12] 12 38:02.6 [9] 10
11 512 detail závodníka LEHKÁ Lucie CZE 2007 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 11. /  Kadetky (15 -16 let) 1:12:09.7 0:20:06.8 0:31:00.1 [10] 10 41:09.6 [14] 11
12 504 detail závodníka JEDLIČKOVÁ Nela CZE 2007 MS BIKE ACADEMY racing 12. /  Kadetky (15 -16 let) 1:15:49.5 0:23:46.6 0:36:57.0 [17] 17 38:52.5 [11] 12
13 502 detail závodníka HANÁKOVÁ Anna CZE 2007 HANAK SISTERS CYCLING ACADEMY 13. /  Kadetky (15 -16 let) 1:16:35.2 0:24:32.2 0:35:25.8 [15] 15 41:09.3 [13] 13
14 510 detail závodníka VÁVROVÁ Nela CZE 2008 MS BIKE ACADEMY racing 14. /  Kadetky (15 -16 let) 1:16:43.9 0:24:41.0 0:38:38.0 [21] 21 38:05.9 [10] 14
15 505 detail závodníka BOŘÁNKOVÁ Lucie CZE 2007 ROUVY Specialized 15. /  Kadetky (15 -16 let) 1:16:57.0 0:24:54.1 0:33:34.0 [13] 13 43:22.9 [16] 15
16 518 detail závodníka KOUTKOVÁ Aneta CZE 2008 SPORTREG 16. /  Kadetky (15 -16 let) 1:17:05.7 0:25:02.7 0:35:58.8 [16] 16 41:06.9 [12] 16
17 546 detail závodníka GABORSKA Anna POL 2007 SKK Szczeciński Klub Kolarski 17. /  Kadetky (15 -16 let) 1:18:32.6 0:26:29.7 0:30:05.3 [8] 8 48:27.3 [19] 17
18 503 detail závodníka BRADÁČOVÁ Nikola CZE 2007 ACT leraK Blansko 18. /  Kadetky (15 -16 let) 1:21:03.1 0:29:00.2 0:33:42.0 [14] 14 47:21.1 [17] 18
19 527 detail závodníka JŮNOVÁ Nela CZE 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 19. /  Kadetky (15 -16 let) 1:25:00.3 0:32:57.4 0:37:20.0 [19] 19 47:40.3 [18] 19
20 525 detail závodníka LEPÍKOVÁ Barbora CZE 2008 Cykloteam Ostrov 20. /  Kadetky (15 -16 let) 1:33:43.3 0:41:40.4 0:37:02.0 [18] 18 56:41.2 [21] 20
21 545 detail závodníka KOZDRAS Hanna POL 2007 JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI 21. /  Kadetky (15 -16 let) 1:34:50.3 0:42:47.3 0:38:23.2 [20] 20 56:27.0 [20] 21
22 511 detail závodníka STŘÍBNÁ Julie CZE 2007 Head Pro Team Opava 22. /  Kadetky (15 -16 let) 0:42:10.0 - 1 Lap(s) 0:42:10.0 [22] 22 --- ---
23 526 detail závodníka KŘUPALOVÁ Kristýna CZE 2008 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 23. /  Kadetky (15 -16 let) 0:42:30.0 - 1 Lap(s) 0:42:30.0 [23] 23 --- ---
24 531 detail závodníka HOJDOVÁ Michaela CZE 2008 MS BIKE ACADEMY racing 24. /  Kadetky (15 -16 let) 0:46:22.0 - 1 Lap(s) 0:46:22.0 [24] 24 --- ---
25 519 detail závodníka JANOVSKÁ Barbora CZE 2008 ACT leraK Blansko 25. /  Kadetky (15 -16 let) 0:47:03.7 - 1 Lap(s) 0:47:03.7 [25] 25 --- ---
26 534 detail závodníka JAKLOVÁ Ema Magdalena CZE 2008 JANUŠKA KOMPRESOR cycling 26. /  Kadetky (15 -16 let) 0:49:30.0 - 1 Lap(s) 0:49:30.0 [26] 26 --- ---
27 520 detail závodníka VÍTKOVÁ Sára CZE 2008 Bike club Město Touškov 27. /  Kadetky (15 -16 let) 0:52:50.0 - 1 Lap(s) 0:52:50.0 [27] 27 --- ---
28 540 detail závodníka CHUDÁRKOVÁ Veronika CZE 2008 BIKE PRO RACING 28. /  Kadetky (15 -16 let) 0:54:07.0 - 1 Lap(s) 0:54:07.0 [28] 28 --- ---
29 530 detail závodníka PETRŮ Anna CZE 2007 BIKE PRO RACING 29. /  Kadetky (15 -16 let) 0:57:40.0 - 1 Lap(s) 0:57:40.0 [29] 29 --- ---
30 543 detail závodníka MOLHANCOVÁ Nikol CZE 2008 Merida Bikeranch Team Junior 30. /  Kadetky (15 -16 let) 1:00:40.0 - 1 Lap(s) 1:00:40.0 [30] 30 --- ---
31 514 detail závodníka HORKÁ Veronika CZE 2007 BIKE CLUB KLATOVY 31. /  Kadetky (15 -16 let) 1:01:10.0 - 1 Lap(s) 1:01:10.0 [31] 31 --- ---
32 513 detail závodníka MACHOVÁ Veronika CZE 2007 TUFO CZ OTROKOVICE 32. /  Kadetky (15 -16 let) 1:04:22.0 - 1 Lap(s) 1:04:22.0 [32] 32 --- ---
33 528 detail závodníka BURGERMEISTEROVÁ Lucie CZE 2008 TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 33. /  Kadetky (15 -16 let) 1:04:23.0 - 1 Lap(s) 1:04:23.0 [33] 33 --- ---
34 544 detail závodníka POLÁKOVÁ Eliška CZE 2007 TJ Uničov 34. /  Kadetky (15 -16 let) 1:04:49.8 - 1 Lap(s) 1:04:49.8 [34] 34 --- ---
35 542 detail závodníka FRÖHLICHOVÁ Natálie CZE 2008 Open Cycling Academy Z.s. 35. /  Kadetky (15 -16 let) 1:06:12.0 - 1 Lap(s) 1:06:12.0 [35] 35 --- ---
36 532 detail závodníka ŠIRUČKOVÁ Eliška CZE 2008 MORAVEC Team 36. /  Kadetky (15 -16 let) 1:12:00.0 - 1 Lap(s) 1:12:00.0 [36] 36 --- ---
37 522 detail závodníka HAVELKOVÁ Anna CZE 2007 Hiero racing team 37. /  Kadetky (15 -16 let) 1:13:50.0 - 1 Lap(s) 1:13:50.0 [37] 37 --- ---
--- 521 detail závodníka SEIDLOVÁ Kateřina CZE 2007 JANUŠKA KOMPRESOR cycling . /  Kadetky (15 -16 let) DNF --- 0:41:18.0 [-] --- --- ---
--- 537 detail závodníka GRÉGROVÁ Markéta CZE 2008 Czech MultiSport Coaching . /  Kadetky (15 -16 let) DNF --- 0:59:20.9 [-] --- --- ---
--- 517 detail závodníka ŠÍSLOVÁ Barbora CZE 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. . /  Kadetky (15 -16 let) DNS --- --- --- --- ---
--- 529 detail závodníka TLAMKOVÁ Barbora CZE 2007 MORAVEC Team . /  Kadetky (15 -16 let) DNS --- --- --- --- ---
--- 533 detail závodníka BATELKOVÁ Klára CZE 2008 Rexonix Kovo Praha . /  Kadetky (15 -16 let) DNS --- --- --- --- ---
--- 535 detail závodníka DOBRZYNSKA Natalia POL 2007 Kamyk Radzymin MTB Team . /  Kadetky (15 -16 let) DNS --- --- --- --- ---
--- 536 detail závodníka SURDYK Alicja POL 2007 Kamyk Radzymin MTB Team . /  Kadetky (15 -16 let) DNS --- --- --- --- ---
--- 538 detail závodníka BATELKOVÁ Daniela CZE 2008 Rexonix Kovo Praha . /  Kadetky (15 -16 let) DNS --- --- --- --- ---
--- 539 detail závodníka KISS Nikoletta Bettina HUN 2008 Bike-Zone Godollo . /  Kadetky (15 -16 let) DNS --- --- --- --- ---