1. ČP XCO MTB Kutná Hora UCI C1 - 1. ČP XCO MTB Kutná Hora UCI C1 - sobota

MTB
DATUM :1.4.2023 MÍSTO :Kutná Hora
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.lap # 2.lap #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.lap # 2.lap #
1 624 detail závodníka ZSEMBERY Boldizsár HUN 2007 Superior Racing Team 1. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:38:07.7 0:00:00.0 16:55.2 [1] 1 0:21:12.5 [2] 1
2 630 detail závodníka MATYASIK Maksymilian POL 2008 UKS Zawojak 2. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:39:00.2 0:00:52.4 17:16.4 [2] 2 0:21:43.8 [3] 2
3 616 detail závodníka KRISTL Lukáš CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 3. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:39:33.5 0:01:25.7 17:23.7 [3] 3 0:22:09.8 [4] 3
4 608 detail závodníka VOREL Lukáš CZE 2008 Rexonix Kovo Praha 4. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:39:37.2 0:01:29.4 17:25.7 [6] 6 0:22:11.5 [5] 4
5 631 detail závodníka JOHN Antonín CZE 2008 BRILON RACING TEAM MB 5. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:40:12.5 0:02:04.7 17:37.4 [8] 8 0:22:35.0 [7] 5
6 679 detail závodníka BEREZNICKI Kosma POL 2008 JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI 6. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:40:33.0 0:02:25.2 19:49.2 [18] 18 0:20:43.8 [1] 6
7 618 detail závodníka TESAŘÍK Jakub CZE 2008 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 7. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:40:54.5 0:02:46.7 18:36.9 [11] 11 0:22:17.5 [6] 7
8 601 detail závodníka BAŽANT Kryštof CZE 2007 CYKLOSTAR Pirelli 8. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:41:16.2 0:03:08.4 17:29.9 [7] 7 0:23:46.3 [10] 8
9 602 detail závodníka ŘEZÁČ Aleš CZE 2007 CYKLOSTAR Pirelli 9. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:41:24.7 0:03:16.9 17:24.9 [5] 5 0:23:59.8 [12] 9
10 615 detail závodníka HŘEBEJK Dominik CZE 2007 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 10. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:41:40.5 0:03:32.7 17:23.9 [4] 4 0:24:16.5 [13] 10
11 638 detail závodníka HARLENDER Lukáš CZE 2007 TEAM DUKLA PRAHA 11. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:41:51.2 0:03:43.4 18:35.7 [10] 10 0:23:15.5 [8] 11
12 603 detail závodníka MUŠÁLEK Jakub CZE 2007 Head Pro Team Opava 12. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:43:40.5 0:05:32.7 18:12.9 [9] 9 0:25:27.5 [17] 12
13 651 detail závodníka LANG Robert CZE 2008 BRILON RACING TEAM MB 13. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:44:03.0 0:05:55.2 19:26.2 [16] 16 0:24:36.7 [14] 13
14 635 detail závodníka KRÁL Jan CZE 2008 MS BIKE ACADEMY racing 14. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:44:30.9 0:06:23.2 19:51.4 [19] 19 0:24:39.5 [15] 14
15 666 detail závodníka MEIER Tomáš CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 15. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:44:54.9 0:06:47.2 21:07.4 [36] 36 0:23:47.5 [11] 15
16 613 detail závodníka NECHUTA Marek CZE 2007 Bike freaks Holice 16. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:45:19.7 0:07:11.9 19:21.7 [15] 15 0:25:58.0 [23] 16
17 607 detail závodníka KUCHAŘ Josef CZE 2008 ACT leraK Blansko 17. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:45:24.4 0:07:16.7 18:42.4 [12] 12 0:26:42.0 [24] 17
18 685 detail závodníka CIMRMAN Jaroslav CZE 2008 VELO AKADEMIE KLADNO 18. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:45:26.7 0:07:18.9 22:00.9 [42] 42 0:23:25.8 [9] 18
19 629 detail závodníka PODZIMEK Matyáš CZE 2007 LAWI junior team 19. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:45:39.4 0:07:31.6 19:52.9 [20] 20 0:25:46.5 [21] 19
20 659 detail závodníka ELČKNER Nick CZE 2007 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:45:45.2 0:07:37.4 20:10.2 [23] 23 0:25:35.0 [18] 20
21 686 detail závodníka GÖRÖG Štěpán CZE 2008 BRILON RACING TEAM MB 21. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:46:28.9 0:08:21.1 20:35.9 [27] 27 0:25:53.0 [22] 21
22 677 detail závodníka KÁLMÁN Dániel Ákos HUN 2007 GreenZone-ZKSE 22. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:46:43.9 0:08:36.1 21:06.4 [35] 35 0:25:37.5 [19] 22
23 611 detail závodníka DVOŘÁK Sebastián CZE 2008 Head Pro Team Opava 23. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:47:08.7 0:09:00.9 19:32.4 [17] 17 0:27:36.2 [29] 23
24 605 detail závodníka MITÁŠ Robert CZE 2007 Rexonix Kovo Praha 24. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:47:12.4 0:09:04.6 19:00.4 [14] 14 0:28:12.0 [34] 24
25 1157 detail závodníka KOKEŠ Felix CZE 2007 SK Kohouti Pržno 25. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:47:43.4 0:09:35.6 22:02.1 [43] 43 0:25:41.2 [20] 25
26 636 detail závodníka HARAKAL František CZE 2007 Czech MultiSport Coaching 26. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:47:49.5 0:09:41.7 20:21.1 [24] 24 0:27:28.4 [27] 26
27 1172 detail závodníka KVITSKÝ Dominik CZE 2007 Cykloklub Jičín 27. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:48:07.9 0:10:00.1 20:37.6 [28] 28 0:27:30.2 [28] 27
28 621 detail závodníka SVOBODA David CZE 2008 BRILON RACING TEAM MB 28. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:48:32.4 0:10:24.6 20:32.4 [26] 26 0:28:00.0 [32] 28
29 668 detail závodníka MELICHAR Mikuláš Yannick CZE 2007 MS BIKE ACADEMY racing 29. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:48:38.2 0:10:30.4 23:19.6 [52] 52 0:25:18.5 [16] 29
30 642 detail závodníka BURSA Filip CZE 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 30. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:48:52.7 0:10:44.9 21:12.9 [38] 38 0:27:39.7 [30] 30
31 633 detail závodníka PURNOCH Jan CZE 2008 Rexonix Kovo Praha 31. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:49:05.2 0:10:57.4 20:53.9 [34] 34 0:28:11.2 [33] 31
32 612 detail závodníka SEVERYN Richard CZE 2007 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 32. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:49:09.2 0:11:01.4 18:43.4 [13] 13 0:30:25.7 [45] 32
33 639 detail závodníka HORÁK Martin CZE 2007 BEKO Bike Racing Team 33. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:49:22.9 0:11:15.1 22:08.4 [45] 45 0:27:14.5 [25] 33
34 667 detail závodníka HAVELKA Matěj CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 34. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:49:47.2 0:11:39.4 20:44.1 [29] 29 0:29:03.0 [39] 34
35 604 detail závodníka KUKLA Dominik CZE 2007 ADASTRA Cycling Team 35. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:50:04.2 0:11:56.4 20:00.6 [21] 21 0:30:03.5 [43] 35
36 694 detail závodníka BREDLER Jonáš Pavel CZE 2008 LAWI junior team 36. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:50:05.4 0:11:57.6 21:11.4 [37] 37 0:28:54.0 [36] 36
37 609 detail závodníka ICHA David CZE 2008 Author team Stupno 37. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:50:38.6 0:12:30.8 21:26.4 [39] 39 0:29:12.2 [40] 37
38 1167 detail závodníka PODGORNIK Milán HUN 2008 DSI 38. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:50:41.1 0:12:33.4 21:40.4 [40] 40 0:29:00.7 [37] 38
39 653 detail závodníka PAPOUŠEK Adam CZE 2008 Bike freaks Holice 39. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:50:57.4 0:12:49.6 20:44.9 [30] 30 0:30:12.4 [44] 39
40 632 detail závodníka ŽITNÝ Adam CZE 2008 CYKLOSTAR Pirelli 40. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:51:24.1 0:13:16.3 20:45.7 [31] 31 0:30:38.4 [46] 40
41 647 detail závodníka HALUŠKA Adam CZE 2007 SPORTREG 41. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:52:19.4 0:14:11.6 23:17.1 [51] 51 0:29:02.2 [38] 41
42 626 detail závodníka REJZEK Jiří CZE 2007 Akademie cyklistických sportů 42. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:52:23.4 0:14:15.6 20:31.4 [25] 25 0:31:51.9 [50] 42
43 656 detail závodníka GROŠEK Matěj CZE 2008 Open Cycling Academy Z.s. 43. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:52:39.1 0:14:31.3 20:01.2 [22] 22 0:32:37.9 [53] 43
44 664 detail závodníka STRUZIK Aleksander POL 2007 Warszawski Klub Kolarski 44. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:52:46.9 0:14:39.1 24:00.4 [57] 57 0:28:46.5 [35] 44
45 691 detail závodníka MAGYAR Botond HUN 2008 HOTE CYCLING TEAM 45. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:53:17.4 0:15:09.6 23:14.1 [50] 50 0:30:03.2 [42] 45
46 623 detail závodníka SVĚRKOT Daniel CZE 2008 DK BIKESHOP Racing Team 46. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:53:45.4 0:15:37.6 21:47.1 [41] 41 0:31:58.2 [51] 46
47 625 detail závodníka KOLÁŘ David CZE 2007 ADASTRA Cycling Team 47. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:53:46.6 0:15:38.8 23:06.4 [49] 49 0:30:40.2 [47] 47
48 655 detail závodníka KAMENÍK Jan CZE 2008 Bike puzzle team 48. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:54:18.1 0:16:10.3 22:48.4 [48] 48 0:31:29.7 [49] 48
49 698 detail závodníka LAPČÍK Ondřej CZE 2008 FORCE TEAM JESENÍK 49. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:54:48.4 0:16:40.6 27:31.0 [76] 76 0:27:17.3 [26] 49
50 646 detail závodníka PŘENOSIL Marek CZE 2007 SportRaces Cycling Team 50. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:54:53.1 0:16:45.3 20:47.6 [32] 32 0:34:05.4 [56] 50
51 684 detail závodníka KLVAŇ Mikuláš CZE 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 51. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:56:17.1 0:18:09.3 25:06.4 [62] 62 0:31:10.7 [48] 51
52 693 detail závodníka VOLYKA Ádám HUN 2008 Superior Racing Team 52. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:56:25.9 0:18:18.1 26:40.3 [70] 70 0:29:45.5 [41] 52
53 654 detail závodníka TÓTH Márk Martin HUN 2008 Crosskovácsi Ske 53. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:57:09.8 0:19:02.1 24:50.1 [59] 59 0:32:19.7 [52] 53
54 649 detail závodníka ŠKUBAL Filip CZE 2007 TUFO CZ OTROKOVICE 54. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:58:36.1 0:20:28.3 22:33.6 [47] 47 0:36:02.4 [58] 54
55 606 detail závodníka KOČVARA Jakub CZE 2007 ACT leraK Blansko 55. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:58:42.1 0:20:34.3 22:25.1 [46] 46 0:36:16.9 [59] 55
56 617 detail závodníka SRP Daniel CZE 2007 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 56. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:59:02.8 0:20:55.0 31:10.3 [96] 96 0:27:52.5 [31] 56
57 696 detail závodníka HRDINA Adam CZE 2008 CK Jihočeské naděje 57. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:59:08.1 0:21:00.3 20:51.6 [33] 33 0:38:16.4 [64] 57
58 1176 detail závodníka KOUBA Ondřej CZE 2008 Author team Stupno 58. /  Kadeti (15 - 16 let) 0:59:20.6 0:21:12.8 25:32.6 [67] 67 0:33:47.9 [55] 58
59 680 detail závodníka SARNOVSKÝ Teodor CZE 2008 ADASTRA Cycling Team 59. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:00:15.1 0:22:07.3 23:43.6 [55] 55 0:36:31.4 [60] 59
60 669 detail závodníka FRIEDL Kryštof CZE 2007 ACT leraK Blansko 60. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:00:20.1 0:22:12.3 26:56.1 [72] 72 0:33:23.9 [54] 60
61 619 detail závodníka REK Patrik CZE 2008 Dukla Praha 61. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:00:40.7 0:22:32.9 22:07.4 [44] 44 0:38:33.2 [66] 61
62 637 detail závodníka DĚTÁK Mikuláš CZE 2007 ADASTRA Cycling Team 62. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:00:49.8 0:22:42.0 23:55.6 [56] 56 0:36:54.2 [61] 62
63 660 detail závodníka TOMÁŠ Šimon CZE 2008 Czech MultiSport Coaching 63. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:01:53.3 0:23:45.5 24:58.1 [60] 60 0:36:55.1 [62] 63
64 634 detail závodníka LISÝ Vít CZE 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 64. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:03:29.1 0:25:21.3 23:35.9 [53] 53 0:39:53.2 [71] 64
65 682 detail závodníka MROWINSKI Antoni POL 2008 Kamyk Radzymin MTB Team 65. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:03:30.3 0:25:22.5 27:38.1 [80] 80 0:35:52.2 [57] 65
66 662 detail závodníka SOUKUP Daniel CZE 2008 Author team Stupno 66. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:04:25.8 0:26:18.0 27:29.8 [75] 75 0:36:55.9 [63] 66
67 622 detail závodníka VAŠÍČEK Denis CZE 2008 ADASTRA Cycling Team 67. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:05:31.1 0:27:23.3 25:14.6 [64] 64 0:40:16.4 [73] 67
68 614 detail závodníka SÝKORA Václav CZE 2007 Head Pro Team Opava 68. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:05:49.3 0:27:41.5 24:35.9 [58] 58 0:41:13.3 [83] 68
69 645 detail závodníka POKORNÝ Patrik CZE 2008 Bike 8144 69. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:05:55.8 0:27:48.0 27:27.8 [74] 74 0:38:27.9 [65] 69
70 620 detail závodníka JANOVSKÝ Tomáš CZE 2008 MS BIKE ACADEMY racing 70. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:06:26.8 0:28:19.0 25:29.6 [66] 66 0:40:57.1 [79] 70
71 673 detail závodníka HORÁK Adam CZE 2008 BEKO Bike Racing Team 71. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:06:48.8 0:28:41.0 26:11.1 [68] 68 0:40:37.6 [77] 71
72 683 detail závodníka KLVAŇ Marek CZE 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 72. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:07:10.3 0:29:02.5 28:18.1 [85] 85 0:38:52.1 [67] 72
73 652 detail závodníka ORSAVA Jakub CZE 2008 TUFO CZ OTROKOVICE 73. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:08:10.3 0:30:02.5 27:38.4 [81] 81 0:40:31.9 [76] 73
74 657 detail závodníka ŠKUBAL Jan CZE 2007 TUFO CZ OTROKOVICE 74. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:08:13.4 0:30:05.6 27:50.1 [82] 82 0:40:23.3 [74] 74
75 644 detail závodníka BLAHOUT Jonáš CZE 2008 Dukla Praha 75. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:08:29.8 0:30:22.0 27:31.6 [77] 77 0:40:58.1 [80] 75
76 676 detail závodníka LUBAS Jan CZE 2007 LAWI junior team 76. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:08:39.3 0:30:31.5 25:27.6 [65] 65 0:43:11.6 [88] 76
77 692 detail závodníka HALÍŘ Šimon CZE 2007 Author team Stupno 77. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:08:43.8 0:30:36.0 27:57.6 [84] 84 0:40:46.1 [78] 77
78 700 detail závodníka MĚCHURA Albert CZE 2008 Meriida Bikeranch Team Junior 78. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:08:44.5 0:30:36.7 28:47.8 [87] 87 0:39:56.6 [72] 78
79 1178 detail závodníka ZÁLOHA Vojtěch CZE 2008 Merida Bikeranch Team Junior 79. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:09:06.0 0:30:58.2 30:13.6 [92] 92 0:38:52.4 [68] 79
80 1175 detail závodníka ZAŇKA Jakub CZE 2008 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 80. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:10:09.2 0:32:01.4 30:18.6 [93] 93 0:39:50.6 [70] 80
81 641 detail závodníka KOTAČKA Robin CZE 2008 Drahanský sport team 81. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:10:13.0 0:32:05.2 25:10.4 [63] 63 0:45:02.6 [94] 81
82 1158 detail závodníka KRUSBERSKÝ Jan CZE 2007 ON-OFF Team 82. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:10:22.7 0:32:14.9 29:19.8 [89] 89 0:41:02.9 [81] 82
83 695 detail závodníka BINDER Diego GER 2007 RSG PSV Bischofswerda 83. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:10:41.2 0:32:33.4 30:10.1 [91] 91 0:40:31.1 [75] 83
84 1166 detail závodníka VIZI Gáspár HUN 2008 DSI Cycling Team 84. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:11:33.0 0:33:25.2 26:27.1 [69] 69 0:45:05.8 [95] 84
85 1177 detail závodníka HYNEK Ondřej CZE 2007 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 85. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:12:05.7 0:33:57.9 27:37.6 [79] 79 0:44:28.1 [92] 85
86 650 detail závodníka VOCK András HUN 2007 Cube-Csömör MTB team 86. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:12:36.5 0:34:28.7 25:03.1 [61] 61 0:47:33.3 [100] 86
87 670 detail závodníka POLÁČEK Dominik CZE 2008 ACT leraK Blansko 87. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:12:38.8 0:34:31.0 28:25.1 [86] 86 0:44:13.7 [91] 87
88 675 detail závodníka VACHUTA Adam CZE 2007 SK VELO PRAHA 88. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:12:47.7 0:34:39.9 33:34.3 [101] 101 0:39:13.4 [69] 88
89 658 detail závodníka ALINA Adam Hugo CZE 2007 ADASTRA Cycling Team 89. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:12:49.5 0:34:41.7 30:59.6 [95] 95 0:41:49.9 [85] 89
90 640 detail závodníka KRYL Karol CZE 2008 ADASTRA Cycling Team 90. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:14:02.2 0:35:54.4 27:35.6 [78] 78 0:46:26.6 [98] 90
91 1163 detail závodníka GRUCA Michal POL 2007 Kamyk Radzymin MTB Team 91. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:14:27.2 0:36:19.4 30:54.6 [94] 94 0:43:32.6 [89] 91
92 663 detail závodníka MEJSTŘÍK Martin CZE 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 92. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:14:49.7 0:36:41.9 29:13.3 [88] 88 0:45:36.3 [96] 92
93 1180 detail závodníka DOLEŽAL Štěpán CZE 2008 Cyklistický klub Kněžice 93. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:15:01.1 0:36:53.3 31:51.1 [99] 99 0:43:10.0 [87] 93
94 1182 detail závodníka MUSÍLEK Michael CZE 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 94. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:15:22.7 0:37:14.9 34:18.0 [103] 103 0:41:04.6 [82] 94
95 627 detail závodníka NĚMEC Jakub CZE 2007 Cykloteam Ostrov 95. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:15:37.9 0:37:30.1 31:31.4 [98] 98 0:44:06.5 [90] 95
96 689 detail závodníka FERNER Oliver SVK 2008 ŠK Topoľčianky 96. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:15:57.7 0:37:49.9 31:11.1 [97] 97 0:44:46.6 [93] 96
97 1161 detail závodníka MARCINIEC Milosz POL 2008 UKKS ORIENS CHOJNÓW 97. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:16:00.0 0:37:52.2 29:49.1 [90] 90 0:46:10.8 [97] 97
98 643 detail závodníka ICHA Martin CZE 2008 Author team Stupno 98. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:17:00.0 0:38:52.2 26:50.1 [71] 71 0:50:09.8 [102] 98
99 671 detail závodníka BUBLÍK František CZE 2008 ADASTRA Cycling Team 99. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:18:43.0 0:40:35.2 32:07.8 [100] 100 0:46:35.1 [99] 99
100 687 detail závodníka KROUPA Ondřej CZE 2008 Czech MultiSport Coaching 100. /  Kadeti (15 - 16 let) 1:19:20.0 0:41:12.2 37:18.5 [104] 104 0:42:01.4 [86] 100