Škoda cup - Krásná Lípa

Silniční cyklistika
DATUM :22.4.2023 MÍSTO :Krásná Lípa
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo # 3. kolo # 4. kolo # 5. kolo # 6. kolo # 7. kolo # 8. kolo # 9. kolo # 10. kolo #
1 10 detail závodníka PŘIDAL Tomáš CZE 2004 ELKOV KASPER Czech Cycling Team 1. /  U23 3:29:32.4 0:00:00.0 18:13.0 2 36:58.6 3 0:56:04.0 1 1:15:23.9 3 1:35:14.9 3 1:54:57.4 3 2:15:31.3 3 2:35:57.8 3 2:54:04.6 2 3:11:45.2 3
2 2 detail závodníka BOROŠ Michael CZE 1992 ELKOV KASPER Czech Cycling Team 1. /  ELITE 3:29:57.9 0:00:25.5 18:27.1 13 41:04.3 10 1:00:19.2 6 1:21:15.4 8 1:39:49.6 11 2:00:37.8 20 2:19:19.4 8 2:36:58.8 9 2:54:04.8 3 3:11:45.5 4
3 19 detail závodníka DINA Marton HUN 1996 ATT Investments 2. /  ELITE 3:29:58.2 0:00:25.7 18:26.2 8 41:06.9 28 1:00:20.7 14 1:21:18.8 25 1:39:49.3 10 2:00:38.8 26 2:19:18.8 6 2:36:57.7 5 2:54:05.1 4 3:11:33.2 1
4 3 detail závodníka ZAHÁLKA Matěj CZE 1993 ELKOV KASPER Czech Cycling Team 3. /  ELITE 3:30:07.2 0:00:34.8 18:28.0 20 41:07.5 34 1:00:18.7 5 1:21:14.3 4 1:39:49.9 12 2:00:36.1 12 2:19:19.1 7 2:36:58.0 6 2:54:04.3 1 3:11:44.8 2
5 11 detail závodníka TUREK Daniel CZE 1993 ATT Investments 4. /  ELITE 3:32:18.4 0:02:45.9 18:29.2 26 41:04.8 12 1:00:22.2 22 1:21:16.9 13 1:39:52.0 18 2:00:39.9 34 2:19:18.6 5 2:36:58.3 7 2:54:11.2 5 3:12:54.5 5
6 12 detail závodníka OTRUBA Jakub CZE 1998 ATT Investments 5. /  ELITE 3:33:46.8 0:04:14.4 18:26.0 7 41:05.0 13 1:00:20.1 10 1:21:14.8 6 1:39:48.3 6 2:00:35.8 10 2:19:18.2 4 2:36:57.4 4 2:54:32.5 7 3:14:03.8 6
7 17 detail závodníka SCHURAN Michal CZE 1996 ATT Investments 6. /  ELITE 3:34:22.4 0:04:50.0 18:26.9 12 41:04.0 9 1:00:22.5 26 1:21:17.2 14 1:39:49.0 9 2:00:36.4 13 2:19:58.0 27 2:37:24.5 14 2:56:32.9 9 3:15:02.0 8
8 20 detail závodníka JAKOUBEK Tomáš CZE 1999 ATT Investments 7. /  ELITE 3:34:44.4 0:05:11.9 18:12.6 1 36:57.9 1 0:56:04.1 2 1:15:23.1 1 1:35:14.4 1 1:54:56.8 1 2:15:31.1 2 2:35:57.3 1 2:55:29.8 8 3:15:31.5 9
9 60 detail závodníka VANÍČEK Šimon CZE 1999 ČEZ cyklo team Tábor 8. /  ELITE 3:35:43.5 0:06:11.0 18:27.6 16 41:05.7 18 1:00:22.4 24 1:21:18.5 23 1:39:56.2 19 2:00:38.0 22 2:19:19.7 9 2:36:58.6 8 2:54:32.2 6 3:14:29.0 7
10 1 detail závodníka NEUMAN Dominik CZE 1995 ELKOV KASPER Czech Cycling Team 9. /  ELITE 3:36:52.9 0:07:20.4 18:28.8 24 41:06.4 23 1:00:22.3 23 1:21:16.2 10 1:39:48.8 8 2:00:35.7 9 2:19:46.4 11 2:37:23.6 10 2:56:40.9 10 3:16:37.2 12
11 18 detail závodníka CAMRDA Karel CZE 2001 ATT Investments 2. /  U23 3:36:53.1 0:07:20.7 18:30.3 33 41:05.3 15 1:00:22.8 28 1:21:17.8 17 1:39:50.2 13 2:00:39.0 27 2:19:47.4 15 2:37:24.0 12 2:56:41.1 11 3:16:36.8 10
12 14 detail závodníka KAŠPAR Jan CZE 2000 ATT Investments 10. /  ELITE 3:36:54.2 0:07:21.7 18:25.4 5 41:06.0 21 1:00:19.4 7 1:21:16.7 12 1:39:48.1 5 2:00:35.3 8 2:19:55.3 19 2:37:25.2 16 2:56:41.3 12 3:16:37.0 11
13 28 detail závodníka HABERMANN Richard CZE 1999 AC SPARTA PRAHA 11. /  ELITE 3:37:27.9 0:07:55.5 18:28.7 22 36:58.4 2 0:56:04.6 3 1:15:23.7 2 1:35:14.5 2 1:54:57.1 2 2:15:30.9 1 2:35:57.6 2 2:56:41.7 13 3:16:37.6 13
14 132 detail závodníka ROTTER Michal CZE 2000 TJ FAVORIT BRNO 12. /  ELITE 3:38:33.4 0:09:00.9 18:31.7 44 41:10.1 53 1:00:25.5 44 1:21:22.8 52 1:39:58.8 24 2:00:39.2 29 2:19:55.6 20 2:37:25.9 18 2:57:09.6 28 3:18:07.0 26
15 13 detail závodníka PETRUŠ Jiří CZE 1996 ATT Investments 13. /  ELITE 3:38:35.3 0:09:02.9 18:27.9 19 41:03.1 5 1:00:25.9 48 1:21:23.5 55 1:39:57.3 21 2:00:43.6 58 2:19:56.6 22 2:37:24.2 13 2:57:07.1 17 3:18:07.7 28
16 84 detail závodníka MUSIALIK Jakub POL 2002 KK Tarnovia 3. /  U23 3:38:37.5 0:09:05.0 18:27.3 15 41:06.6 24 1:00:21.6 18 1:21:17.9 18 1:40:00.1 27 2:00:36.6 15 2:19:57.2 24 2:37:48.3 22 2:57:08.4 23 3:18:04.7 17
17 97 detail závodníka RUDYS Paul GER 1998 Maloja Pushbikers 14. /  ELITE 3:39:01.9 0:09:29.5 18:30.5 35 41:10.0 51 1:00:25.5 44 1:21:21.6 45 1:39:50.8 15 2:00:38.4 25 2:19:48.2 17 2:37:25.7 17 2:57:08.8 24 3:18:06.3 23
18 87 detail závodníka FRATCZAK Radoslaw POL 2002 KK Tarnovia 4. /  U23 3:39:06.9 0:09:34.4 18:26.7 11 41:05.9 20 1:00:22.8 29 1:21:18.1 20 1:40:00.6 28 2:00:35.8 11 2:19:58.6 30 2:37:50.2 28 2:57:08.9 25 3:18:04.9 18
19 43 detail závodníka UNTERBERGER Phillip GER 2003 Berthold RadTeam 5. /  U23 3:39:07.1 0:09:34.7 18:30.5 36 41:07.4 32 1:00:23.5 33 1:21:19.1 27 1:40:13.5 36 2:00:34.1 5 2:20:09.5 33 2:39:32.6 33 2:59:44.4 30 3:20:01.1 30
20 4 detail závodníka BÁRTA Jan CZE 1984 ELKOV KASPER Czech Cycling Team 15. /  ELITE 3:39:07.1 0:09:34.7 18:30.3 34 41:08.6 43 1:00:21.5 17 1:21:17.6 16 1:40:02.1 32 2:00:40.3 37 2:19:47.2 14 2:37:23.8 11 2:57:07.6 19 3:18:04.3 16
21 83 detail závodníka KOT Julian POL 2003 KK Tarnovia 6. /  U23 3:39:07.4 0:09:34.9 18:26.5 9 41:06.8 26 1:00:23.2 32 1:21:20.1 35 1:39:57.0 20 2:00:36.8 16 2:19:58.1 28 2:37:48.1 21 2:57:08.0 21 3:18:05.5 20
22 5 detail závodníka OBDRŽÁLEK Tomáš CZE 2003 ELKOV KASPER Czech Cycling Team 7. /  U23 3:39:08.0 0:09:35.5 18:25.2 4 41:03.8 8 1:00:21.3 16 1:21:16.4 11 1:39:48.5 7 2:00:37.5 18 2:19:46.7 12 2:37:50.1 27 2:57:09.2 26 3:18:05.9 22
23 140 detail závodníka FIALA Petr CZE 1995 Xeelo cycling team 16. /  ELITE 3:39:08.0 0:09:35.6 18:28.7 23 41:05.8 19 1:00:24.4 40 1:21:21.9 47 1:39:59.1 25 2:00:41.0 42 2:19:55.9 21 2:37:41.8 20 2:57:09.4 27 3:18:07.4 27
24 104 detail závodníka KADLEC Milan CZE 2004 Reprezentace ČR 8. /  U23 3:39:08.2 0:09:35.7 18:27.8 18 41:03.6 7 1:00:20.1 11 1:21:19.9 34 1:39:50.4 14 2:00:35.1 7 2:19:48.0 16 2:37:25.0 15 2:57:07.9 20 3:18:04.0 15
25 15 detail závodníka CHÝLE Filip CZE 2004 ATT Investments 9. /  U23 3:39:08.2 0:09:35.8 18:27.8 17 41:05.5 17 1:00:21.2 15 1:21:18.4 22 1:39:57.7 22 2:00:39.2 28 2:19:56.9 23 2:37:49.0 24 2:57:08.3 22 3:18:06.6 24
26 101 detail závodníka BITTNER Jan CZE 2005 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 10. /  U23 3:39:08.7 0:09:36.2 18:28.2 21 41:02.8 4 1:00:18.5 4 1:21:14.6 5 1:40:10.3 34 2:00:34.8 6 2:19:57.7 26 2:37:50.6 29 2:57:06.2 14 3:18:05.3 19
27 16 detail závodníka STRÁNSKÝ Matěj CZE 2003 ATT Investments 11. /  U23 3:39:09.0 0:09:36.6 18:29.6 29 41:05.4 16 1:00:19.7 9 1:21:17.4 15 1:40:14.8 39 2:00:39.5 32 2:19:58.4 29 2:37:48.7 23 2:57:07.3 18 3:18:06.8 25
28 6 detail závodníka MRÁZ Daniel CZE 2004 ELKOV KASPER Czech Cycling Team 12. /  U23 3:39:09.9 0:09:37.4 18:32.3 47 41:07.8 36 1:00:24.0 37 1:21:19.7 31 1:39:51.0 16 2:00:40.1 36 2:19:46.8 13 2:37:49.7 26 2:57:06.3 15 3:18:05.7 21
29 92 detail závodníka GAŃKO Antoni POL 1999 LUKS 3 PIASECZNO 17. /  ELITE 3:39:10.0 0:09:37.5 18:26.0 6 41:07.9 37 1:00:24.4 39 1:21:20.9 40 1:39:58.4 23 2:00:42.3 49 2:19:57.5 25 2:37:49.3 25 2:57:09.9 29 3:18:03.8 14
30 144 detail závodníka SCHLEGEL Michal CZE 1995 Reprezentace ČR 18. /  ELITE 3:39:10.7 0:09:38.3 18:29.3 27 41:07.5 33 1:00:21.8 19 1:21:20.6 39 1:39:48.0 4 2:00:37.3 17 2:19:37.6 10 2:37:41.6 19 2:57:06.8 16 3:18:08.0 29
31 62 detail závodníka BAKUS Tomáš CZE 1998 ČEZ cyklo team Tábor 19. /  ELITE 3:42:04.6 0:12:32.2 18:24.9 3 41:03.3 6 1:00:19.6 8 1:21:15.1 7 1:40:15.3 41 2:00:37.6 19 2:20:09.8 34 2:39:32.2 31 2:59:44.8 31 3:20:45.2 31
32 98 detail závodníka ZAHÁLKA Štěpán CZE 2006 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 13. /  U23 3:42:04.7 0:12:32.2 18:32.1 46 41:06.8 27 1:01:12.7 64 1:21:19.8 33 1:40:13.5 35 2:00:33.7 4 2:19:55.0 18 2:39:10.4 30 2:59:45.2 32 3:20:45.6 32
33 61 detail závodníka FIALA Matyáš CZE 2003 ČEZ cyklo team Tábor 14. /  U23 3:42:06.3 0:12:33.9 18:31.3 41 41:06.7 25 1:00:22.4 25 1:21:19.7 32 1:40:24.1 46 2:00:39.3 30 2:20:09.3 32 2:39:32.4 32 2:59:45.4 33 3:20:45.9 33
34 45 detail závodníka INKSTER Eric CAN 2001 BIALINI GOMOLA CCN 15. /  U23 3:42:37.6 0:13:05.1 18:31.2 40 41:08.1 39 1:00:23.9 36 1:21:20.1 36 1:40:25.2 49 2:00:40.7 40 2:20:19.4 41 2:39:56.8 42 3:00:31.2 34 3:22:25.0 35
35 40 detail závodníka BACKOFEN Fritz GER 2001 Berthold RadTeam 16. /  U23 3:42:51.5 0:13:19.0 18:38.2 55 41:09.4 48 1:00:26.3 49 1:21:20.6 38 1:40:25.9 50 2:00:40.8 41 2:20:48.4 52 2:40:35.0 50 3:00:53.9 51 3:22:27.1 42
36 48 detail závodníka JEŽEK Václav CZE 2005 BRILON RACING TEAM MB 17. /  U23 3:42:52.6 0:13:20.1 18:29.5 28 41:07.0 29 1:00:21.9 20 1:21:18.6 24 1:40:02.4 33 2:00:38.3 23 2:20:18.5 38 2:39:58.7 48 3:00:33.5 41 3:22:29.2 52
37 63 detail závodníka JINDŘICH Pavel CZE 2003 ČEZ cyklo team Tábor 18. /  U23 3:42:52.8 0:13:20.3 18:31.5 43 41:08.4 42 1:00:23.2 31 1:21:19.5 30 1:40:15.5 42 2:00:38.3 24 2:20:36.5 46 2:39:55.0 36 3:00:33.1 40 3:22:28.7 49
38 54 detail závodníka KOHOUT Martin CZE 1998 CK Příbram - Fany GASTRO 20. /  ELITE 3:42:52.9 0:13:20.5 18:30.9 38 41:04.6 11 1:00:23.5 34 1:21:19.3 29 1:40:16.5 44 2:00:41.3 43 2:20:36.2 45 2:39:55.4 37 3:00:34.9 46 3:22:26.2 39
39 7 detail závodníka LUKEŠ Jan CZE 2004 ELKOV KASPER Czech Cycling Team 19. /  U23 3:42:53.1 0:13:20.7 18:27.3 14 41:06.4 22 1:00:22.6 27 1:21:18.3 21 1:40:15.8 43 2:00:40.5 38 2:20:19.6 42 2:39:57.9 45 3:00:32.4 37 3:22:27.1 43
40 119 detail závodníka HAVRLANT Jakub CZE 2003 Team Forman profiq Cinelli 20. /  U23 3:42:53.5 0:13:21.0 18:32.4 48 41:08.3 41 1:00:26.8 52 1:21:21.8 46 1:40:38.0 59 2:00:42.5 51 2:20:56.2 56 2:40:35.9 53 3:00:53.7 50 3:22:25.2 36
41 27 detail závodníka VINKLÁREK František CZE 2001 TUFO PARDUS Prostějov 21. /  U23 3:42:54.1 0:13:21.6 18:30.1 32 41:10.3 54 1:00:27.5 54 1:21:23.3 54 1:40:01.9 31 2:00:37.9 21 2:20:35.4 43 2:39:54.5 34 3:00:34.2 43 3:22:27.7 45
42 46 detail závodníka ORJUELA GALINDO Daniel Felipe COL 2004 BIALINI GOMOLA CCN 22. /  U23 3:42:54.2 0:13:21.7 19:01.9 64 41:10.4 55 1:00:26.3 50 1:21:22.1 48 1:40:21.3 45 2:00:42.8 52 2:20:37.2 48 2:39:56.2 40 3:00:35.0 47 3:22:28.0 46
43 91 detail závodníka FIJAK Jan POL 2000 LUKS 3 PIASECZNO 21. /  ELITE 3:42:54.5 0:13:22.0 18:44.4 61 41:11.6 57 1:00:26.7 51 1:21:22.4 49 1:40:27.0 54 2:00:42.3 49 2:20:18.9 40 2:39:58.0 46 3:00:32.8 39 3:22:26.8 41
44 116 detail závodníka MARCINKOWSKI Patryk POL 2002 TC CHROBRY SCOTT GLOGOW 23. /  U23 3:42:55.1 0:13:22.7 18:33.2 50 41:13.7 60 1:00:27.2 53 1:21:22.5 50 1:40:01.3 29 2:00:39.8 33 2:20:37.1 47 2:39:58.4 47 3:00:33.9 42 3:22:26.6 40
45 29 detail závodníka GLÄNZNER Dominik CZE 2002 AC SPARTA PRAHA 24. /  U23 3:42:56.8 0:13:24.3 18:30.8 37 41:08.3 40 1:00:25.3 43 1:21:21.1 42 1:40:15.0 40 2:00:41.4 44 2:20:17.4 35 2:39:54.7 35 3:00:34.2 43 3:22:27.4 44
46 93 detail závodníka GIERACKI Patryk POL 1999 LUKS 3 PIASECZNO 22. /  ELITE 3:43:10.7 0:13:38.3 18:39.4 56 41:13.1 59 1:00:29.4 60 1:21:28.1 65 1:39:51.7 17 2:00:45.4 64 2:20:06.2 31 2:39:56.7 41 3:00:34.6 45 3:22:30.0 55
47 112 detail závodníka KOUBA Daniel CZE 2004 SportRaces Cycling Team 25. /  U23 3:43:15.2 0:13:42.7 18:36.3 53 41:09.4 47 1:00:27.9 57 1:21:23.6 58 1:40:26.6 52 2:00:43.2 54 2:20:57.4 58 2:40:35.4 51 3:01:04.3 54 3:22:28.4 47
48 111 detail závodníka KAISLER Jan CZE 2002 SportRaces Cycling Team 26. /  U23 3:43:15.7 0:13:43.2 18:37.7 54 41:15.6 64 1:00:29.8 61 1:21:24.9 61 1:40:38.5 60 2:00:44.1 60 2:20:58.3 60 2:40:34.7 49 3:01:05.7 58 3:22:28.6 48
49 41 detail závodníka LANGER Ben GER 2004 Berthold RadTeam 27. /  U23 3:43:15.9 0:13:43.4 18:36.0 52 41:09.7 50 1:00:25.9 47 1:21:21.3 43 1:40:14.6 38 2:00:42.1 48 2:20:47.0 49 2:40:36.1 54 3:01:05.3 57 3:22:25.7 38
50 113 detail závodníka DEREŃ Mateusz POL 2004 TC CHROBRY SCOTT GLOGOW 28. /  U23 3:43:20.4 0:13:47.9 18:42.4 60 41:07.2 30 1:00:24.3 38 1:21:19.0 26 1:40:26.8 53 2:00:39.4 31 2:20:55.5 54 2:40:37.6 59 3:01:03.4 52 3:22:29.1 51
51 59 detail závodníka DROBNÝ Tomáš SVK 2006 Cyclinng Academy Trenčín 29. /  U23 3:43:25.3 0:13:52.9 18:41.8 58 41:09.6 49 1:00:27.6 55 1:21:22.6 51 1:40:36.8 56 2:00:42.9 53 2:20:47.6 50 2:40:35.5 52 3:00:52.5 49 3:22:25.5 37
52 117 detail závodníka OLSZAR Antoni POL 2001 TC CHROBRY SCOTT GLOGOW 30. /  U23 3:43:26.9 0:13:54.5 18:28.9 25 41:10.0 52 1:00:23.1 30 1:21:21.0 41 1:39:59.5 26 2:00:41.7 46 2:20:35.7 44 2:39:55.9 39 3:00:32.2 36 3:22:24.3 34
53 47 detail závodníka PAEZ JIMENEZ Alejandro COL 2003 BIALINI GOMOLA CCN 31. /  U23 3:43:43.0 0:14:10.6 19:36.3 65 41:14.9 63 1:01:27.9 65 1:21:23.1 53 1:40:44.9 62 2:00:44.1 61 2:21:56.5 65 2:42:10.1 65 3:01:14.8 61 3:22:30.5 57
54 44 detail závodníka VOGEL Sebastian GER 1989 Berthold RadTeam 23. /  ELITE 3:43:44.0 0:14:11.5 18:44.8 62 41:14.2 61 1:00:27.8 56 1:21:25.2 63 1:40:46.5 64 2:00:43.2 55 2:20:55.9 55 2:40:38.3 60 3:01:04.5 55 3:22:30.2 56
55 23 detail závodníka POKORNÝ Ondřej CZE 2004 TUFO PARDUS Prostějov 32. /  U23 3:43:55.6 0:14:23.1 18:31.1 39 41:09.0 45 1:00:24.6 41 1:21:18.0 19 1:40:01.5 30 2:00:41.6 45 2:20:17.7 36 2:39:55.6 38 3:00:32.6 38 3:22:31.3 61
56 134 detail závodníka KŘENEK Adam CZE 2001 TJ FAVORIT BRNO 33. /  U23 3:44:22.9 0:14:50.5 18:29.7 30 41:09.2 46 1:00:22.2 21 1:21:20.4 37 1:40:24.7 47 2:00:42.0 47 2:20:18.2 37 2:39:57.6 44 3:00:32.0 35 3:22:29.6 53
57 22 detail závodníka KOBLÍŽEK Matyáš CZE 2004 TUFO PARDUS Prostějov 34. /  U23 3:44:23.0 0:14:50.6 18:33.0 49 41:10.5 56 1:00:25.7 46 1:21:23.5 56 1:40:37.1 57 2:00:43.7 59 2:20:57.8 59 2:40:38.8 62 3:01:03.6 53 3:22:30.5 58
58 25 detail závodníka PROKOPYSZYN Filip POL 2000 TUFO PARDUS Prostějov 24. /  ELITE 3:44:23.4 0:14:50.9 18:39.6 57 41:12.3 58 1:00:31.7 63 1:21:25.0 62 1:40:37.5 58 2:00:45.4 65 2:21:00.1 63 2:40:37.0 57 3:01:06.3 60 3:22:29.8 54
59 120 detail závodníka FIERLA Ondřej CZE 1993 Team Forman profiq Cinelli 25. /  ELITE 3:44:23.5 0:14:51.1 18:34.1 51 41:14.4 62 1:00:28.7 59 1:21:24.7 60 1:40:36.3 55 2:00:45.0 63 2:20:59.6 62 2:40:36.8 56 3:01:05.0 56 3:22:31.1 60
60 99 detail závodníka PODAŘIL Jan CZE 2006 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 35. /  U23 3:44:25.0 0:14:52.5 18:29.8 31 41:07.7 35 1:00:23.8 35 1:21:21.5 44 1:40:24.9 48 2:00:40.5 39 2:20:55.1 53 2:40:36.4 55 3:01:05.9 59 3:22:29.0 50
61 21 detail závodníka HOLEC Richard CZE 1999 TUFO PARDUS Prostějov 26. /  ELITE 3:44:26.1 0:14:53.6 18:26.6 10 41:05.1 14 1:00:20.7 13 1:21:15.6 9 1:41:58.7 65 2:00:36.6 14 2:20:18.7 39 2:39:57.1 43 3:00:35.3 48 3:22:31.1 59
62 32 detail závodníka MLEJNEK Daniel CZE 2004 AC SPARTA PRAHA 36. /  U23 3:50:55.3 0:21:22.8 18:42.1 59 41:08.7 44 1:00:28.2 58 1:21:23.9 59 1:40:43.4 61 2:00:43.5 57 2:20:58.5 61 2:40:56.2 63 3:04:30.1 65 3:27:41.6 65
63 89 detail závodníka SLANÍK Martin CZE 1970 Lapierre Plzen 27. /  ELITE 3:50:56.5 0:21:24.0 18:45.4 63 41:15.9 65 1:00:30.0 62 1:21:26.4 64 1:40:46.1 63 2:00:44.2 62 2:21:00.5 64 2:40:56.5 64 3:03:49.0 64 3:27:24.4 64
64 109 detail závodníka WIELAND Fabian SVK 2006 Slávia Trenčín 37. /  U23 3:52:05.9 0:22:33.4 18:31.7 44 41:07.9 38 1:00:20.4 12 1:21:19.1 28 1:40:14.1 37 2:00:40.1 35 2:20:48.1 51 2:40:37.3 58 3:01:44.0 63 3:26:26.5 63
65 81 detail závodníka ŠTEC Radovan CZE 2004 Reprezentace ČR 38. /  U23 3:52:07.7 0:22:35.2 18:31.5 42 41:07.2 31 1:00:25.1 42 1:21:23.6 57 1:40:26.4 51 2:00:43.4 56 2:20:56.6 57 2:40:38.5 61 3:01:43.7 62 3:26:26.4 62
--- 24 detail závodníka MAZEL Ondřej CZE 2004 TUFO PARDUS Prostějov . /  U23 NFT OTL 18:48.3 --- 41:15.7 --- 1:00:31.0 --- 1:21:27.1 --- 1:41:34.9 --- 2:05:57.3 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 26 detail závodníka VÁVRA Petr CZE 2003 TUFO PARDUS Prostějov . /  U23 NFT OTL 19:32.3 --- 43:50.0 --- 1:01:40.4 --- 1:23:56.7 --- 1:47:00.8 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 33 detail závodníka OTTA Josef CZE 2003 AC SPARTA PRAHA . /  U23 NFT OTL 18:40.2 --- 41:11.3 --- 1:00:27.4 --- 1:21:21.9 --- 1:40:58.7 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 35 detail závodníka ŘEZNÍK Šimon CZE 2000 AC SPARTA PRAHA . /  ELITE NFT OTL 20:07.5 --- 41:48.6 --- 1:03:55.5 --- 1:28:06.6 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 36 detail závodníka ŠVANDRLÍK Jakub CZE 2004 AC SPARTA PRAHA . /  U23 NFT OTL 19:45.8 --- 41:13.0 --- 1:01:47.3 --- 1:23:56.0 --- 1:47:01.6 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 37 detail závodníka ŠUBRT Jan CZE 2001 Author Team Stupno . /  U23 NFT OTL 18:35.6 --- 41:10.9 --- 1:01:09.4 --- 1:21:25.3 --- 1:41:06.0 --- 2:02:55.9 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 52 detail závodníka GROSS Adam SVK 2003 CAT Trenčín . /  U23 NFT OTL 18:56.6 --- 41:11.4 --- 1:00:30.5 --- 1:21:35.2 --- 1:46:44.5 --- 2:11:00.8 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 53 detail závodníka KOVÁČ Samuel SVK 2003 CAT Trenčín . /  U23 NFT OTL 18:27.6 --- 41:11.1 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 56 detail závodníka KLICMAN Adam CZE 2004 CK Příbram - Fany GASTRO . /  U23 NFT OTL 19:12.5 --- 41:15.4 --- 1:00:33.1 --- 1:21:25.6 --- 1:41:08.4 --- 2:02:50.1 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 58 detail závodníka NĚMEC Patrik CZE 2001 CK Příbram - Fany GASTRO . /  U23 NFT OTL 19:46.3 --- 41:14.2 --- 1:01:46.2 --- 1:24:16.9 --- 1:47:33.2 --- 2:13:23.1 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 65 detail závodníka DOSTÁL Václav CZE 2003 ČEZ cyklo team Tábor . /  U23 NFT OTL 34:40.9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 82 detail závodníka HÁK Jakub CZE 2004 Ráfkárna . /  U23 NFT OTL 19:01.5 --- 41:14.6 --- 1:00:32.5 --- 1:21:26.7 --- 1:40:54.1 --- 2:02:50.3 --- 2:26:27.2 --- --- --- --- --- --- ---
--- 90 detail závodníka SZOSTKA Pawel POL 1998 Lubelskie Perła Polski . /  ELITE NFT OTL 18:28.4 --- 43:21.7 --- 1:03:53.4 --- 1:24:19.9 --- 1:44:48.5 --- 2:05:57.8 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 94 detail závodníka MAŃK Józef POL 1999 LUKS 3 PIASECZNO . /  ELITE NFT OTL --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 110 detail závodníka DAŇKO Jan CZE 2004 SportRaces Cycling Team . /  U23 NFT OTL 19:27.4 --- 41:13.4 --- 1:01:42.0 --- 1:25:29.0 --- 2:01:37.4 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 114 detail závodníka ŁAPSA Szymon POL 2002 TC CHROBRY SCOTT GLOGOW . /  U23 NFT OTL 18:37.1 --- 41:12.0 --- 1:00:29.7 --- 1:21:26.1 --- 1:41:12.6 --- 2:03:33.5 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 115 detail závodníka MAŁACHOWSKI Jakub POL 2001 TC CHROBRY SCOTT GLOGOW . /  U23 NFT OTL 18:57.5 --- 41:12.6 --- 1:00:28.3 --- 1:21:22.1 --- 1:40:58.5 --- 2:01:03.8 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 118 detail závodníka SZULSKI Tomasz POL 2004 TC CHROBRY SCOTT GLOGOW . /  U23 NFT OTL 18:44.3 --- 41:16.8 --- 1:00:30.4 --- 1:21:27.9 --- 1:41:09.5 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 121 detail závodníka KÁŇA Robin CZE 2004 Team Forman profiq Cinelli . /  U23 NFT OTL 21:37.9 --- 43:57.1 --- 1:07:56.1 --- 1:33:15.9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 122 detail závodníka OBORNÝ Marek CZE 2004 Team Forman profiq Cinelli . /  U23 NFT OTL 19:45.6 --- 41:16.3 --- 1:01:36.7 --- 1:24:17.5 --- 1:47:30.2 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 123 detail závodníka ŠIGUT David CZE 2003 Team Forman profiq Cinelli . /  U23 NFT OTL 19:50.1 --- 41:43.9 --- 1:05:17.8 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 124 detail závodníka ZÁTOPEK Jan CZE 2001 Team Forman profiq Cinelli . /  U23 NFT OTL 19:14.8 --- 41:14.3 --- 1:00:39.6 --- 1:21:26.6 --- 1:41:29.2 --- 2:03:33.9 --- 2:26:28.3 --- --- --- --- --- --- ---
--- 125 detail závodníka GDULA Tomáš CZE 1997 TFD . /  ELITE NFT OTL 18:49.3 --- 41:13.8 --- 1:00:31.2 --- 1:21:27.9 --- 1:40:43.9 --- 2:00:42.8 --- 2:20:56.9 --- 2:40:44.5 --- 3:03:27.9 --- 3:27:59.4 ---
--- 136 detail závodníka KUBIŠTA Martin CZE 2003 UNLIMITED KM TRADING CZ . /  U23 NFT OTL 18:56.0 --- 41:13.9 --- 1:00:53.3 --- 1:21:28.4 --- 1:42:10.2 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 138 detail závodníka ŠEJSTAL Ondřej CZE 2004 Ústecké centrum cyklistiky . /  U23 NFT OTL 18:29.2 --- 41:07.6 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 142 detail závodníka DUDEK Tomáš CZE 1988 Xeelo cycling team . /  ELITE NFT OTL 19:30.3 --- 41:11.2 --- 1:00:30.6 --- 1:21:25.8 --- 1:42:09.4 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 30 detail závodníka HONSA Antonín CZE 2003 AC SPARTA PRAHA . /  U23 DNF --- 18:32.7 --- 41:12.7 --- 1:00:28.6 --- 1:21:23.8 --- 1:40:16.3 --- 2:00:44.3 --- 2:21:55.8 --- 2:43:47.5 --- 3:06:47.5 --- --- ---
--- 34 detail závodníka RYBA Jan CZE 1995 AC SPARTA PRAHA . /  ELITE DNF --- 19:00.9 --- 41:12.1 --- 1:00:28.0 --- 1:21:24.6 --- 1:40:43.6 --- 2:00:44.5 --- 2:21:56.9 --- 2:44:26.8 --- --- --- --- ---
--- 38 detail závodníka KERL Maximilian CZE 2004 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV . /  U23 DNF --- 18:31.8 --- 41:07.9 --- 1:00:22.9 --- 1:21:20.9 --- 1:40:20.6 --- 2:00:41.2 --- 2:20:57.6 --- 2:40:37.9 --- 3:01:43.2 --- --- ---
--- 42 detail závodníka MAI Tom GER 2000 Berthold RadTeam . /  ELITE DNF --- 18:43.5 --- 41:16.5 --- 1:00:31.9 --- 1:21:28.8 --- 1:40:45.3 --- 2:00:45.8 --- 2:21:29.9 --- 2:44:58.0 --- --- --- --- ---
--- 49 detail závodníka BÁRTA Tomáš CZE 1999 Reprezentace ČR . /  ELITE DNF --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 51 detail závodníka FROLEK Ladislav SVK 2002 CAT Trenčín . /  U23 DNF --- 18:41.8 --- 41:12.4 --- 1:00:27.4 --- 1:21:24.2 --- 1:40:43.3 --- 2:01:39.6 --- 2:26:12.7 --- --- --- --- --- --- ---
--- 55 detail závodníka HORÁK Dominik CZE 2001 CK Příbram - Fany GASTRO . /  U23 DNF --- 18:48.7 --- 41:11.4 --- 1:00:26.4 --- 1:21:24.3 --- 1:40:59.2 --- 2:01:02.8 --- 2:21:56.0 --- 2:44:27.3 --- --- --- --- ---
--- 57 detail závodníka MAJDANICS Marek CZE 2004 CK Příbram - Fany GASTRO . /  U23 DNF --- 18:32.5 --- 41:09.8 --- 1:00:25.2 --- 1:21:21.3 --- 1:40:39.6 --- 2:00:44.8 --- 2:20:59.3 --- 2:42:59.0 --- --- --- --- ---
--- 64 detail závodníka VIK Matěj CZE 2004 ČEZ cyklo team Tábor . /  U23 DNF --- 18:32.0 --- 41:08.1 --- 1:00:24.4 --- 1:21:19.9 --- 1:40:36.9 --- 2:00:42.1 --- 2:21:56.4 --- 2:45:04.6 --- --- --- --- ---