47. ZÁVOD MÍRU NEJMLADŠÍCH - 47. COURSE DE LA PAIX U17

Silniční cyklistika
DATUM :05 - 7.5.2023 MÍSTO :Jevíčko

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 101 detail závodníka WINTER Zeno Levi 2007 Germany 1. /  U17 5:15:53.9 0:00:00.0
2 21 detail závodníka WLODARSKI Marcin 2007 Poland 2. /  U17 5:18:24.3 0:02:30.3
3 51 detail závodníka ANDERSEN Lindholm Moller Noah 2007 Isorex Cycling Team 3. /  U17 5:18:58.9 0:03:04.9
4 117 detail závodníka HAUGETUN Kristian 2008 Team Region Vest MIX 4. /  U17 5:19:08.4 0:03:14.4
5 48 detail závodníka KNAEPEN Yoram 2007 Acrog- Tormans -Balen BC 5. /  U17 5:19:20.4 0:03:26.4
6 22 detail závodníka JACKOWIAK Jan Michal 2007 Poland 6. /  U17 5:19:23.1 0:03:29.2
7 15 detail závodníka HOFER Valentin 2007 Austria 7. /  U17 5:19:45.7 0:03:51.7
8 20 detail závodníka LYZWA Bartosz 2007 Poland 8. /  U17 5:20:05.8 0:04:11.9
9 49 detail závodníka JACKSON Seth 2007 Acrog- Tormans -Balen BC 9. /  U17 5:20:04.0 0:04:10.0
10 60 detail závodníka STOKBRO Vittinghus Sylvester 2007 Team Roskilde 10. /  U17 5:20:11.6 0:04:17.6
11 137 detail závodníka KORBEL Matyáš 2007 Plzeň MIX 11. /  U17 5:20:16.9 0:04:22.9
12 45 detail závodníka DOCKX Jort 2007 Acrog- Tormans -Balen BC 12. /  U17 5:20:28.7 0:04:34.7
13 79 detail závodníka ROELING Kaj 2007 Westland WiL Vooruit 13. /  U17 5:20:30.4 0:04:36.4
14 1 detail závodníka PETRIČ Bastian 2007 Slovenia 14. /  U17 5:20:36.9 0:04:42.9
15 125 detail závodníka NOVÁK Filip 2007 Supermix 15. /  U17 5:20:51.7 0:04:57.7
16 57 detail závodníka LOUWLARSEN Oskar 2007 Team Roskilde 16. /  U17 5:21:14.9 0:05:20.9
17 18 detail závodníka ZOBL Valentin 2007 Austria 17. /  U17 5:21:20.2 0:05:26.3
18 165 detail závodníka STIBLÍK Marek 2008 Jaroslav Kulhavý Cycling team 18. /  U17 5:21:32.3 0:05:38.3
19 121 detail závodníka CHRISTIANSEN Kristinus 2008 Team Region Vest MIX 19. /  U17 5:21:36.7 0:05:42.8
20 17 detail závodníka KOSCH Johannes 2007 Austria 20. /  U17 5:21:59.1 0:06:05.1
21 47 detail závodníka VERVOORT Yasu 2008 Acrog- Tormans -Balen BC 21. /  U17 5:22:08.7 0:06:14.7
22 158 detail závodníka RAŠKA Lukáš 2007 Mapei Merida Kaňkovský 22. /  U17 5:22:18.4 0:06:24.4
23 44 detail závodníka HÉLIN Jul 2007 Acrog- Tormans -Balen BC 23. /  U17 5:22:20.1 0:06:26.1
24 50 detail závodníka AHMAN Gimsing Magnus 2007 Isorex Cycling Team 24. /  U17 5:22:23.6 0:06:29.6
25 54 detail závodníka DE SMEYTER Cas 2007 Isorex Cycling Team 25. /  U17 5:22:27.1 0:06:33.1
26 99 detail závodníka WRONA Szymon 2007 SMS Świdnica 26. /  U17 5:22:32.3 0:06:38.3
27 131 detail závodníka TŘÍSKA Adam 2007 SCM Brno 27. /  U17 5:22:42.1 0:06:48.1
28 53 detail závodníka BOSSAER Xander 2007 Isorex Cycling Team 28. /  U17 5:22:50.2 0:06:56.2
29 154 detail závodníka PŘENOSIL Marek 2007 SCM Kolín stř.kraj 29. /  U17 5:22:57.6 0:07:03.6
30 128 detail závodníka MATĚJEK Šimon 2007 SCM Brno 30. /  U17 5:22:58.0 0:07:04.0
31 132 detail závodníka MICHALOVIČ Ondřej 2007 SCM Brno 31. /  U17 5:23:12.1 0:07:18.1
32 127 detail závodníka SOCHAN Dominik 2007 Foreign team MIX 32. /  U17 5:23:16.4 0:07:22.4
33 69 detail závodníka HALLE Angus 2007 Herning Cykle Klub af 1937 33. /  U17 5:23:18.8 0:07:24.8
34 163 detail závodníka FRAJBIŠ Adam 2007 Supermix 34. /  U17 5:23:19.3 0:07:25.3
35 92 detail závodníka JAVOR Jakub 2007 team SVS Slovensko 35. /  U17 5:23:28.8 0:07:34.8
36 25 detail závodníka MARKOVIĆ Gavrilo 2007 Serbia 36. /  U17 5:23:32.0 0:07:38.0
37 167 detail závodníka KÁBRT Kryštof 2007 Jaroslav Kulhavý Cycling team 37. /  U17 5:23:37.8 0:07:43.8
38 95 detail závodníka LISTWOŇ Mikolaj 2007 SMS Świdnica 38. /  U17 5:23:38.8 0:07:44.8
39 144 detail závodníka MITÁŠ Robert 2007 Rexonix Kovo Praha MIX 39. /  U17 5:23:50.8 0:07:56.9
40 147 detail závodníka KRISTL Lukáš 2007 Brilon Racing Team MB 40. /  U17 5:23:56.0 0:08:02.0
41 168 detail závodníka HERMAN František 2007 Jaroslav Kulhavý Cycling team 41. /  U17 5:23:59.6 0:08:05.6
42 106 detail závodníka EKMAN Vilmer 2007 Svealand Cycling team 42. /  U17 5:24:04.4 0:08:10.4
43 130 detail závodníka VRÁNA Tomáš 2007 SCM Brno 43. /  U17 5:24:07.5 0:08:13.5
44 8 detail závodníka HULALA Dávid 2008 Slovakia 44. /  U17 5:24:11.6 0:08:17.6
45 156 detail závodníka PITÁK Matej 2007 Mapei Merida Kaňkovský 45. /  U17 5:24:15.8 0:08:21.8
46 151 detail závodníka KMENT Šimon 2009 SCM Kolín stř.kraj 46. /  U17 5:24:45.9 0:08:51.9
47 35 detail závodníka ERDŐS Dániel 2007 Hungary 47. /  U17 5:25:05.2 0:09:11.2
48 122 detail závodníka MURSEC Nik 2008 Foreign team MIX 48. /  U17 5:25:12.1 0:09:18.1
49 155 detail závodníka TESAŘÍK Jakub 2008 Mapei Merida Kaňkovský 49. /  U17 5:25:44.7 0:09:50.7
50 55 detail závodníka VAN DER VURST Kobe 2007 Isorex Cycling Team 50. /  U17 5:25:48.1 0:09:54.1
51 94 detail závodníka BAJDOR Jan 2008 SMS Świdnica 51. /  U17 5:26:10.6 0:10:16.6
52 19 detail závodníka GWOZDZ Nikodem 2007 Poland 52. /  U17 5:26:50.0 0:10:56.0
53 5 detail závodníka BERLAK Bor 2007 Slovenia 53. /  U17 5:26:55.6 0:11:01.6
54 14 detail závodníka FUGGER Heimo 2007 Austria 54. /  U17 5:27:13.6 0:11:19.6
55 100 detail závodníka GEISLER Leo 2008 Germany 55. /  U17 5:27:01.4 0:11:07.4
56 12 detail závodníka ČERŤASKÝ Maroš 2007 Slovakia 56. /  U17 5:27:01.4 0:11:07.4
57 107 detail závodníka REINHOLD Vilgot 2007 Svealand Cycling team 57. /  U17 5:27:11.3 0:11:17.3
58 59 detail závodníka LARSEN Haudrum Aksel 2007 Team Roskilde 58. /  U17 5:27:23.4 0:11:29.4
59 4 detail závodníka PREVEJSEK Mai 2008 Slovenia 59. /  U17 5:27:23.9 0:11:29.9
60 119 detail závodníka RISA Oskar Gravdal 2007 Team Region Vest MIX 60. /  U17 5:27:41.0 0:11:47.0
61 87 detail závodníka DE HAAN Merijn 2007 NWV Groningen 61. /  U17 5:27:58.0 0:12:04.0
62 141 detail závodníka VOREL Lukáš 2008 Rexonix Kovo Praha MIX 62. /  U17 5:28:23.5 0:12:29.5
63 166 detail závodníka ZAŇKA Jakub 2008 Jaroslav Kulhavý Cycling team 63. /  U17 5:28:45.3 0:12:51.3
64 46 detail závodníka JORIS Jinze 2008 Acrog- Tormans -Balen BC 64. /  U17 5:29:01.3 0:13:07.3
65 36 detail závodníka TÓTH Márk Martin 2008 Hungary 65. /  U17 5:29:18.8 0:13:24.8
66 93 detail závodníka KACINA Michal 2008 team SVS Slovensko 66. /  U17 5:29:20.2 0:13:26.2
67 103 detail závodníka LEBEN Tilman 2007 Germany 67. /  U17 5:29:51.4 0:13:57.4
68 118 detail závodníka REGE Erik 2007 Team Region Vest MIX 68. /  U17 5:30:52.8 0:14:58.8
69 113 detail závodníka GIULIETTI Davide 2007 Team Franco Ballerini ASD 69. /  U17 5:30:53.9 0:14:59.9
70 89 detail závodníka SOBOTA Ondrej 2008 team SVS Slovensko 70. /  U17 5:31:16.1 0:15:22.1
71 98 detail závodníka GRZADZEI Kampf 2007 SMS Świdnica 71. /  U17 5:31:17.3 0:15:23.3
72 64 detail závodníka SKOUBO Mikkel 2008 Cykle Klubben Aarhus 72. /  U17 5:32:26.4 0:16:32.4
73 77 detail závodníka OVERDEVEST Bob 2007 WV de Jonge Renner 73. /  U17 5:32:44.2 0:16:50.2
74 34 detail závodníka PÉTER-LICHTENBERGER Ábris 2008 Hungary 74. /  U17 5:32:45.9 0:16:51.9
75 169 detail závodníka PODZIMEK Matyáš 2007 Jaroslav Kulhavý Cycling team 75. /  U17 5:33:06.9 0:17:12.9
76 148 detail závodníka LANG Robert 2008 Brilon Racing Team MB 76. /  U17 5:33:34.8 0:17:40.8
77 152 detail závodníka SVOBODA David 2008 Brilon Racing Team MB 77. /  U17 5:34:38.2 0:18:44.2
78 153 detail závodníka HOFMAN Eliáš 2007 SCM Kolín stř.kraj 78. /  U17 5:34:56.3 0:19:02.3
79 136 detail závodníka KALAUZ Petr 2008 Plzeň MIX 79. /  U17 5:35:16.3 0:19:22.3
80 24 detail závodníka SZULIK Dawid 2007 Poland 80. /  U17 5:36:14.7 0:20:20.8
81 96 detail závodníka MRÓZ Jan 2007 SMS Świdnica 81. /  U17 5:36:53.3 0:20:59.3
82 140 detail závodníka REJZEK Jiří 2007 Plzeň MIX 82. /  U17 5:37:09.8 0:21:15.8
83 150 detail závodníka KLVAŇ Mikuláš 2008 SCM Kolín stř.kraj 83. /  U17 5:37:33.1 0:21:39.1
84 72 detail závodníka VAN OORD Lars 2007 WV de Jonge Renner 84. /  U17 5:37:36.4 0:21:42.4
85 7 detail závodníka CESNEK Tadeáš 2007 Slovakia 85. /  U17 5:37:40.7 0:21:46.7
86 91 detail závodníka MIKUŠ Jakub 2008 team SVS Slovensko 86. /  U17 5:37:42.0 0:21:48.0
87 124 detail závodníka BABIC Branko 2007 Foreign team MIX 87. /  U17 5:39:30.0 0:23:36.0
88 80 detail závodníka DE KOK Freek 2007 Westland WiL Vooruit 88. /  U17 5:40:17.1 0:24:23.1
89 90 detail závodníka MACKANIČ Alex 2007 team SVS Slovensko 89. /  U17 5:40:32.7 0:24:38.7
90 138 detail závodníka PATRAS Jakub 2007 Plzeň MIX 90. /  U17 5:40:43.4 0:24:49.4
91 109 detail závodníka KARLSSON Anton 2007 Svealand Cycling team 91. /  U17 5:41:19.4 0:25:25.4
92 52 detail závodníka BIRKEDAL Lovstrup Julius 2008 Isorex Cycling Team 92. /  U17 5:41:26.7 0:25:32.7
93 31 detail závodníka SOÓS Olivér 2008 Hungary 93. /  U17 5:42:01.0 0:26:07.0
94 88 detail závodníka HALUŠKA Martin 2007 team SVS Slovensko 94. /  U17 5:42:18.1 0:26:24.1
95 82 detail závodníka GOIJERT Noël 2008 Westland WiL Vooruit 95. /  U17 5:42:26.3 0:26:32.3
96 161 detail závodníka HARLENDER Lukáš 2007 Supermix 96. /  U17 5:42:49.1 0:26:55.1
97 33 detail závodníka DOROGI Alex Martin 2007 Hungary 97. /  U17 5:43:59.2 0:28:05.2
98 23 detail závodníka LEGIEC Mikolaj 2008 Poland 98. /  U17 5:44:17.8 0:28:23.9
99 97 detail závodníka MUMOT Franciszek 2007 SMS Świdnica 99. /  U17 5:45:01.0 0:29:07.0
100 134 detail závodníka KOČVARA Jakub 2007 Supermix 100. /  U17 5:45:25.7 0:29:31.7