Brilon cup - Kyjov

Silniční cyklistika
DATUM :14.5.2023 MÍSTO :Kyjov
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo #
1 319 detail závodníka ZAVADIL Mikuláš CZE 2011 CYCLING ACADEMY TÁBOR 1. /  Mladší žáci 0:46:42.0 0:00:00.0 23:47.3 1
2 324 detail závodníka GALOVIČ Matej SVK 2011 CyS - Akadémia Petra Sagana 2. /  Mladší žáci 0:46:42.5 0:00:00.4 23:47.8 3
3 318 detail závodníka MAŇAS Adam CZE 2011 CYCLING ACADEMY TÁBOR 3. /  Mladší žáci 0:47:41.6 0:00:59.6 23:47.4 2
4 332 detail závodníka SEMERÁD Marek CZE 2012 REXONIX KOVO PRAHA 4. /  Mladší žáci 0:48:15.7 0:01:33.6 23:53.8 4
5 316 detail závodníka MÍRA Adam CZE 2011 CK ORLÍK ORLOVÁ 5. /  Mladší žáci 0:48:17.2 0:01:35.2 23:55.2 7
6 328 detail závodníka ČTRNÁCTÝ Antonín CZE 2011 DUKLA PRAHA 6. /  Mladší žáci 0:48:19.1 0:01:37.1 23:54.4 6
7 311 detail závodníka BEHAN Matúš SVK 2011 CK EPIC DOHŇANY 7. /  Mladší žáci 0:48:20.5 0:01:38.5 23:54.2 5
8 338 detail závodníka STANO Jakub SVK 2012 ŠK Topoľčianky 8. /  Mladší žáci 0:48:23.5 0:01:41.5 24:06.7 13
9 307 detail závodníka FILGAS Lukáš CZE 2011 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 9. /  Mladší žáci 0:48:25.8 0:01:43.8 23:58.2 9
10 340 detail závodníka DUCHEK Viktor CZE 2011 TJ STADION LOUNY 10. /  Mladší žáci 0:48:29.2 0:01:47.1 23:58.7 10
11 322 detail závodníka SAKMÁR Denis SVK 2011 CYKLO SPIŠ 11. /  Mladší žáci 0:48:35.6 0:01:53.5 24:01.8 12
12 320 detail závodníka ZAVADIL Tobiáš CZE 2012 CYCLING ACADEMY TÁBOR 12. /  Mladší žáci 0:48:46.1 0:02:04.0 23:57.0 8
13 335 detail závodníka PŘENOSIL Adam CZE 2011 SportRaces Cycling Team 13. /  Mladší žáci 0:49:53.2 0:03:11.1 24:01.5 11
14 308 detail závodníka MACKANIČ Marko SVK 2011 CAT Trenčín 14. /  Mladší žáci 0:50:11.8 0:03:29.7 24:07.1 14
15 325 detail závodníka ŠIDELSKÝ Štefan CZE 2011 CyS - Akadémia Petra Sagana 15. /  Mladší žáci 0:51:02.8 0:04:20.7 24:37.7 20
16 337 detail závodníka FEDOR Andrej SVK 2011 ŠK Topoľčianky 16. /  Mladší žáci 0:51:03.9 0:04:21.8 24:32.8 18
17 323 detail závodníka MELICHAR Tomáš CZE 2011 Cyklokramo Suchdol nad Odrou 17. /  Mladší žáci 0:51:04.7 0:04:22.7 24:18.0 15
18 315 detail závodníka MOŽUCHA Lukáš SVK 2012 CK Olympik Trnava 18. /  Mladší žáci 0:51:05.4 0:04:23.3 24:38.8 21
19 310 detail závodníka PRÁGR Šimon CZE 2011 CK DACOM PHARMA KYJOV 19. /  Mladší žáci 0:51:09.1 0:04:27.0 24:31.6 17
20 341 detail závodníka DEDEK Jakub CZE 2012 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 20. /  Mladší žáci 0:51:14.6 0:04:32.5 24:34.4 19
21 336 detail závodníka DVORÁK Alexander SVK 2011 ŠK Topoľčianky 21. /  Mladší žáci 0:51:57.5 0:05:15.5 24:58.7 22
22 326 detail závodníka NEJEZCHLEB Adam CZE 2011 DRAHANSKÝ SPORT 22. /  Mladší žáci 0:53:19.9 0:06:37.9 25:02.1 24
23 334 detail závodníka VANČATA Štěpán CZE 2011 SK PETŘÍN PLZEŇ 23. /  Mladší žáci 0:53:20.1 0:06:38.1 24:18.6 16
24 314 detail závodníka JEZBERGER Jakub SVK 2012 CK Olympik Trnava 24. /  Mladší žáci 0:53:30.2 0:06:48.2 25:06.8 25
25 333 detail závodníka MARKUSEK Nicolas CZE 2011 REXONIX KOVO PRAHA 25. /  Mladší žáci 0:53:44.2 0:07:02.2 26:02.4 27
26 313 detail závodníka BOLEDOVIČ Juraj SVK 2011 CK Olympik Trnava 26. /  Mladší žáci 0:53:45.9 0:07:03.9 25:07.2 26
27 301 detail závodníka KYSELA Viktor CZE 2013 TJ FAVORIT BRNO 27. /  Mladší žáci 0:53:58.2 0:07:16.2 25:00.2 23
28 327 detail závodníka HRUDA Petr CZE 2011 DRAHANSKÝ SPORT 28. /  Mladší žáci 0:57:38.4 0:10:56.3 27:43.4 28
29 302 detail závodníka TELECKÝ Jan CZE 2011 TJ FAVORIT BRNO 29. /  Mladší žáci 0:59:09.3 0:12:27.2 29:00.7 29
30 309 detail závodníka STEHLÍK Daniel CZE 2011 CK DACOM PHARMA KYJOV 30. /  Mladší žáci 1:01:50.0 0:15:07.9 29:23.0 30
31 321 detail závodníka ŽÁČEK Peter SVK 2012 cyklistcká tour 31. /  Mladší žáci 1:04:42.9 0:18:00.8 31:32.6 34
32 312 detail závodníka ČURDA Patrik CZE 2012 CK Jihočeské naděje 32. /  Mladší žáci 1:04:43.4 0:18:01.3 30:16.2 31
33 330 detail závodníka ŠINDELÁŘ Adam CZE 2012 G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 33. /  Mladší žáci 1:06:00.9 0:19:18.8 31:19.7 33
34 303 detail závodníka DVOŘÁK Mikuláš CZE 2012 TJ FAVORIT BRNO 34. /  Mladší žáci 1:06:42.2 0:20:00.1 31:06.7 32
35 305 detail závodníka MORAWITZ Ivo CZE 2012 TJ FAVORIT BRNO 35. /  Mladší žáci 1:09:31.0 0:22:48.9 33:04.6 35
36 306 detail závodníka ZEMAN Filip CZE 2012 TJ FAVORIT BRNO 36. /  Mladší žáci 1:15:53.4 0:29:11.3 34:45.2 36
--- 304 detail závodníka STROUHAL Jan CZE 2012 TJ FAVORIT BRNO . /  Mladší žáci DNF --- 36:51.4 ---
--- 317 detail závodníka VOJTÍŠEK Ondrej SVK 2011 CLIMBERG SPORT TEAM Trenčín . /  Mladší žáci DNF --- 28:37.8 ---
--- 329 detail závodníka PÁNEK Antonín CZE 2013 G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ . /  Mladší žáci DNF --- --- ---
--- 331 detail závodníka ŠTĚPÁN Michal CZE 2013 G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ . /  Mladší žáci DNF --- --- ---
--- 339 detail závodníka LODR Oliver CZE 2012 TJ AUTO ŠKODA Mladá Boleslav . /  Mladší žáci DNS --- --- ---