Brilon cup - Kyjov

Silniční cyklistika
DATUM :14.5.2023 MÍSTO :Kyjov
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo #
1 556 detail závodníka VLČEK Peter SVK 2009 PROefekt KOŠICE 1. /  Starší žáci 1:05:26.8 0:00:00.0 21:59.5 12 0:43:56.4 7
2 526 detail závodníka PAZOUREK Tadeáš CZE 2009 CYCLING ACADEMY TÁBOR 2. /  Starší žáci 1:05:27.2 0:00:00.3 21:57.9 7 0:43:56.0 5
3 566 detail závodníka HÚSENICA Milan SVK 2009 ŠK Topoľčianky 3. /  Starší žáci 1:05:27.2 0:00:00.4 21:57.5 4 0:43:51.9 1
4 511 detail závodníka KMENT Šimon CZE 2009 BRILON RACING TEAM MB 4. /  Starší žáci 1:05:29.6 0:00:02.8 21:56.6 1 0:43:54.7 3
5 543 detail závodníka ROUS Martin CZE 2009 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 5. /  Starší žáci 1:05:30.2 0:00:03.4 21:57.2 3 0:43:54.9 4
6 558 detail závodníka CIBOCH Ondřej CZE 2009 REXONIX KOVO PRAHA 6. /  Starší žáci 1:05:32.4 0:00:05.6 21:59.0 11 0:43:57.9 10
7 542 detail závodníka DOUDĚRA Petr CZE 2009 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 7. /  Starší žáci 1:05:32.6 0:00:05.7 22:01.1 15 0:44:03.6 20
8 575 detail závodníka TROUSIL Jakub CZE 2010 TJ STADION LOUNY 8. /  Starší žáci 1:05:32.7 0:00:05.9 22:01.2 16 0:43:57.3 9
9 534 detail závodníka ZÁCHENSKÝ Jakub SVK 2010 CyS - Akadémia Petra Sagana 9. /  Starší žáci 1:05:33.2 0:00:06.4 22:02.4 20 0:43:57.2 8
10 555 detail závodníka RYBANSKÝ Tadeáš SVK 2009 MŠK Žiar nad Hronom - Cyklistický klub 10. /  Starší žáci 1:05:33.7 0:00:06.9 22:04.2 27 0:43:59.3 12
11 512 detail závodníka FARA Jan CZE 2010 BRILON RACING TEAM MB 11. /  Starší žáci 1:05:34.3 0:00:07.5 22:01.6 17 0:44:02.1 15
12 509 detail závodníka BEČVÁŘ Oliver CZE 2009 BIKE puzzle team 12. /  Starší žáci 1:05:35.7 0:00:08.9 22:02.1 19 0:43:52.3 2
13 531 detail závodníka TRNKA Sebastián SVK 2010 CYKLISTICKÁ TOUR 13. /  Starší žáci 1:05:35.8 0:00:09.0 21:58.1 8 0:43:59.7 13
14 527 detail závodníka KACHLÍK Adam CZE 2009 CYCLING ACADEMY TÁBOR 14. /  Starší žáci 1:05:35.9 0:00:09.1 21:58.6 10 0:43:58.5 11
15 544 detail závodníka BODLÁK Petr CZE 2009 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 15. /  Starší žáci 1:05:36.5 0:00:09.7 22:01.0 14 0:44:02.8 18
16 521 detail závodníka MOZDEN Richard SVK 2009 CK MSK Kezmarok 16. /  Starší žáci 1:05:36.8 0:00:10.0 22:01.8 18 0:44:02.4 16
17 554 detail závodníka MÁJIK Maxim SVK 2009 MŠK Žiar nad Hronom - Cyklistický klub 17. /  Starší žáci 1:05:37.2 0:00:10.4 22:04.1 26 0:44:02.5 17
18 576 detail závodníka KANIŠČEV Alexandr CZE 2009 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 18. /  Starší žáci 1:05:37.8 0:00:11.0 22:04.8 32 0:44:04.4 22
19 568 detail závodníka MICHALÍK Timotej SVK 2009 ŠK Topoľčianky 19. /  Starší žáci 1:05:39.0 0:00:12.2 21:56.9 2 0:44:03.0 19
20 551 detail závodníka VERNER Martin CZE 2009 MS BIKE ACADEMY RACING 20. /  Starší žáci 1:05:39.8 0:00:13.0 22:03.8 24 0:44:08.2 26
21 520 detail závodníka KUNDRA Ales SVK 2009 CK MSK Kezmarok 21. /  Starší žáci 1:05:40.2 0:00:13.4 22:05.4 35 0:44:04.1 21
22 545 detail závodníka DRÁBEK Nikola CZE 2009 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 22. /  Starší žáci 1:05:40.2 0:00:13.4 21:57.6 5 0:44:05.7 24
23 557 detail závodníka HASAL Lukáš CZE 2009 REXONIX KOVO PRAHA 23. /  Starší žáci 1:05:43.4 0:00:16.6 22:07.6 40 0:44:09.2 27
24 570 detail závodníka BUCHÁČEK Oliver Trent CZE 2009 Team Forman profiq Cinelli 24. /  Starší žáci 1:05:44.9 0:00:18.0 22:02.6 21 0:44:00.7 14
25 530 detail závodníka ONDÁK Richard SVK 2009 CYKLISTICKÁ TOUR 25. /  Starší žáci 1:05:45.2 0:00:18.4 22:00.5 13 0:44:05.8 25
26 510 detail závodníka VAJSEJTL Jan CZE 2009 BIKE puzzle team 26. /  Starší žáci 1:06:10.4 0:00:43.6 22:04.4 29 0:43:56.2 6
27 585 detail závodníka KŘUPALA Jakub CZE 2009 BIKE PRO RACING 27. /  Starší žáci 1:06:23.2 0:00:56.4 22:06.2 38 0:44:10.0 28
28 536 detail závodníka STRAKATÝ Šimon CZE 2010 DUKLA PRAHA 28. /  Starší žáci 1:06:24.7 0:00:57.9 22:11.2 46 0:44:12.2 29
29 549 detail závodníka RAŠKA Tomáš CZE 2009 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 29. /  Starší žáci 1:06:26.4 0:00:59.5 22:04.4 30 0:44:04.4 23
30 529 detail závodníka BARICA Mathias SVK 2009 CYKLISTICKÁ TOUR 30. /  Starší žáci 1:06:56.0 0:01:29.1 22:04.3 28 0:44:12.8 30
31 582 detail závodníka BRHEL Adam CZE 2009 Ústecké centrum cyklistiky 31. /  Starší žáci 1:07:34.2 0:02:07.4 22:12.9 48 0:44:41.9 38
32 532 detail závodníka HOZA Maxim SVK 2010 CYKLO SPIŠ 32. /  Starší žáci 1:07:38.0 0:02:11.2 22:04.0 25 0:44:14.5 34
33 547 detail závodníka TICHÝ Kryštof CZE 2009 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 33. /  Starší žáci 1:07:38.3 0:02:11.5 22:05.7 36 0:44:44.5 40
34 538 detail závodníka KNOTEK Adam CZE 2010 DUKLA PRAHA 34. /  Starší žáci 1:07:38.4 0:02:11.6 22:05.0 33 0:44:23.3 36
35 573 detail závodníka PODHAISKÝ Ondřej CZE 2009 TJ AUTO ŠKODA Mladá Boleslav 35. /  Starší žáci 1:07:39.0 0:02:12.2 22:04.7 31 0:44:14.0 33
36 537 detail závodníka BRADÁČ Michal CZE 2010 DUKLA PRAHA 36. /  Starší žáci 1:07:39.2 0:02:12.4 22:05.9 37 0:44:13.2 31
37 539 detail závodníka HUSÁR Samuel SVK 2009 Flaviol - Bike Team Spiš 37. /  Starší žáci 1:07:39.3 0:02:12.5 21:57.7 6 0:44:48.6 44
38 514 detail závodníka HLADÍK František CZE 2010 BRILON RACING TEAM MB 38. /  Starší žáci 1:07:39.7 0:02:12.9 22:06.4 39 0:44:13.8 32
39 567 detail závodníka KRUMPÁL Oliver SVK 2009 ŠK Topoľčianky 39. /  Starší žáci 1:07:40.4 0:02:13.6 22:15.7 50 0:44:45.6 42
40 533 detail závodníka FIRÁK Matej SVK 2010 CyS - Akadémia Petra Sagana 40. /  Starší žáci 1:07:40.5 0:02:13.7 22:08.4 41 0:44:44.8 41
41 550 detail závodníka TOMEČEK Vojtěch CZE 2009 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 41. /  Starší žáci 1:07:41.4 0:02:14.6 21:58.3 9 0:44:45.9 43
42 522 detail závodníka NAGY Matúš SVK 2009 CK Olympik Trnava 42. /  Starší žáci 1:07:42.9 0:02:16.1 22:03.5 23 0:44:30.3 37
43 518 detail závodníka RIŠKA Matej SVK 2009 CK EPIC DOHŇANY 43. /  Starší žáci 1:07:54.7 0:02:27.8 22:20.0 55 0:44:49.0 45
44 501 detail závodníka SKLÁŘ Jakub CZE 2009 TJ FAVORIT BRNO 44. /  Starší žáci 1:08:04.0 0:02:37.2 22:15.8 51 0:44:44.2 39
45 578 detail závodníka DRCMÁNEK Arnošt CZE 2009 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 45. /  Starší žáci 1:08:09.6 0:02:42.8 22:08.8 43 0:44:22.0 35
46 548 detail závodníka JELÍNEK Lukáš CZE 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 46. /  Starší žáci 1:10:10.9 0:04:44.1 22:09.6 45 0:45:14.2 47
47 571 detail závodníka LANČA Dominik CZE 2010 Team Forman profiq Cinelli 47. /  Starší žáci 1:10:10.9 0:04:44.1 22:12.5 47 0:44:55.2 46
48 559 detail závodníka BIRHANZL Roman CZE 2009 REXONIX KOVO PRAHA 48. /  Starší žáci 1:10:32.1 0:05:05.2 22:08.6 42 0:45:14.6 48
49 553 detail závodníka DEKÝŠ Martin SVK 2009 MŠK Žiar nad Hronom - Cyklistický klub 49. /  Starší žáci 1:11:39.0 0:06:12.2 22:28.5 58 0:46:38.1 50
50 524 detail závodníka BIALONCZYK Theodor CZE 2009 CK ORLÍK ORLOVÁ 50. /  Starší žáci 1:11:42.8 0:06:15.9 22:20.0 54 0:46:38.7 52
51 525 detail závodníka SAMÁK Oliver SVK 2010 Cycling Academy Bratislava 51. /  Starší žáci 1:11:47.4 0:06:20.6 22:09.1 44 0:46:39.1 53
52 528 detail závodníka KOŘENSKÝ Jan CZE 2009 CYCLING ACADEMY TÁBOR 52. /  Starší žáci 1:11:51.7 0:06:24.9 22:19.7 53 0:46:37.7 49
53 517 detail závodníka PŠENKA Marek SVK 2009 CK EPIC DOHŇANY 53. /  Starší žáci 1:11:52.5 0:06:25.7 22:05.1 34 0:46:38.3 51
54 513 detail závodníka JOHN Eduard CZE 2009 BRILON RACING TEAM MB 54. /  Starší žáci 1:12:41.7 0:07:14.9 22:55.2 63 0:48:03.5 59
55 519 detail závodníka SAMSON Martin SVK 2010 CK EPIC DOHŇANY 55. /  Starší žáci 1:12:42.2 0:07:15.4 22:50.1 61 0:48:03.3 58
56 507 detail závodníka KUCHAŘ Jáchym CZE 2009 ACT LERAK Blansko 56. /  Starší žáci 1:12:42.4 0:07:15.6 22:14.1 49 0:47:35.1 54
57 541 detail závodníka FOJTÍK Filip CZE 2010 Januška kompresor cycling 57. /  Starší žáci 1:12:50.1 0:07:23.3 22:24.9 57 0:47:35.3 55
58 503 detail závodníka KELBL Tobiáš CZE 2010 TJ FAVORIT BRNO 58. /  Starší žáci 1:12:50.5 0:07:23.7 22:28.7 59 0:47:40.5 57
59 565 detail závodníka ĎURAN Dominik SVK 2010 ŠK Topoľčianky 59. /  Starší žáci 1:13:23.8 0:07:57.0 22:24.1 56 0:47:39.8 56
60 564 detail závodníka TŘETINA Jakub CZE 2009 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 60. /  Starší žáci 1:13:44.1 0:08:17.3 22:35.1 60 0:48:10.1 61
61 583 detail závodníka VOLF Martin CZE 2009 VELO AKADEMIE KLADNO 61. /  Starší žáci 1:13:51.4 0:08:24.5 22:53.3 62 0:48:09.0 60
62 581 detail závodníka KALAŠ Štěpán CZE 2010 Ústecké centrum cyklistiky 62. /  Starší žáci 1:15:16.9 0:09:50.1 22:02.7 22 0:49:01.2 63
63 579 detail závodníka DEDEK Matěj CZE 2009 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 63. /  Starší žáci 1:17:46.7 0:12:19.9 22:17.6 52 0:48:21.6 62
64 580 detail závodníka LAKOMÝ Lukáš CZE 2010 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 64. /  Starší žáci 1:18:42.0 0:13:15.2 24:20.8 68 0:51:11.8 66
65 561 detail závodníka VACULÍK Jakub CZE 2010 REXONIX KOVO PRAHA 65. /  Starší žáci 1:18:56.8 0:13:30.0 24:00.4 66 0:50:18.6 64
66 540 detail závodníka BÍLEK Alex CZE 2009 FORCE TEAM JESENÍK 66. /  Starší žáci 1:19:36.0 0:14:09.2 24:00.8 67 0:51:15.5 67
67 508 detail závodníka HORN Josef CZE 2010 Akademie cyklistických sportů 67. /  Starší žáci 1:19:56.0 0:14:29.2 23:47.7 65 0:51:24.6 68
68 560 detail závodníka EGRT Kryštof CZE 2009 REXONIX KOVO PRAHA 68. /  Starší žáci 1:20:03.6 0:14:36.8 23:33.4 64 0:50:32.1 65
69 535 detail závodníka HRUDA Tomáš CZE 2009 DRAHANSKÝ SPORT 69. /  Starší žáci 1:21:17.5 0:15:50.7 25:43.2 71 0:53:39.9 71
70 584 detail závodníka LOVEČEK Jakub CZE 2009 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 70. /  Starší žáci 1:21:25.7 0:15:58.9 24:38.4 70 0:53:17.7 69
71 523 detail závodníka SAMUEL Oliver SVK 2010 CK Olympik Trnava 71. /  Starší žáci 1:21:30.2 0:16:03.4 24:30.7 69 0:53:28.3 70
72 504 detail závodníka MAREK Matěj CZE 2010 TJ FAVORIT BRNO 72. /  Starší žáci 1:29:18.7 0:23:51.9 26:48.2 72 0:56:55.5 72
--- 502 detail závodníka HORÁK Tomáš CZE 2010 TJ FAVORIT BRNO . /  Starší žáci DNF --- 30:23.5 --- 1:03:01.8 ---
--- 506 detail závodníka VINTRLÍK Mikuláš CZE 2010 TJ FAVORIT BRNO . /  Starší žáci DNF --- 31:03.3 --- 1:05:27.8 ---
--- 515 detail závodníka DVOŘÁK Šimon CZE 2010 CK DACOM PHARMA KYJOV . /  Starší žáci DNF --- 32:49.2 --- 1:08:31.3 ---
--- 516 detail závodníka KREJČIŘÍK Matyáš CZE 2009 CK DACOM PHARMA KYJOV . /  Starší žáci DNF --- 25:43.6 --- 0:54:13.8 ---
--- 562 detail závodníka VLK David CZE 2010 SK PETŘÍN PLZEŇ . /  Starší žáci DNF --- 24:46.6 --- 0:54:13.3 ---
--- 574 detail závodníka FRANK Marek CZE 2010 TJ LOKOMOTIVA BEROUN . /  Starší žáci DNF --- 25:37.1 --- 0:56:20.5 ---
--- 546 detail závodníka PANUŠ Jakub CZE 2009 Jaroslav Kulhavy Cycling Team . /  Starší žáci DNS --- --- --- --- ---
--- 552 detail závodníka PRÝCA Oscar CZE 2009 MS BIKE ACADEMY RACING . /  Starší žáci DNS --- --- --- --- ---
--- 563 detail závodníka BOŠTÍK Jiří CZE 2010 SKP DUHA Lanškroun . /  Starší žáci DNS --- --- --- --- ---
--- 569 detail závodníka STANO Martin SVK 2009 ŠK Topoľčianky . /  Starší žáci DNS --- --- --- --- ---
--- 572 detail závodníka POPOVIČ Jakub CZE 2009 TJ AUTO ŠKODA Mladá Boleslav . /  Starší žáci DNS --- --- --- --- ---