Brilon cup - Kyjov

Silniční cyklistika
DATUM :14.5.2023 MÍSTO :Kyjov
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo # 3. kolo # 4. kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo # 3. kolo # 4. kolo #
1 257 detail závodníka CHLADOŇOVÁ Viktória SVK 2006 CLIMBERG SPORT TEAM Trenčín 1. /  Juniorky 1:45:43.3 0:00:00.0 20:48.1 3 42:38.0 2 1:04:05.7 1 1:24:42.1 1
2 265 detail závodníka PITTNEROVÁ Adéla CZE 2006 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 2. /  Juniorky 1:47:40.1 0:01:56.7 20:41.4 1 42:33.0 1 1:04:16.9 2 1:25:45.3 2
3 275 detail závodníka KOVAŘÍKOVÁ Iva CZE 2006 Ústecké centrum cyklistiky 3. /  Juniorky 1:50:43.9 0:05:00.5 20:54.3 5 42:51.3 3 1:04:30.4 5 1:27:24.2 4
4 270 detail závodníka DUBCOVÁ Štěpánka CZE 2006 Team Forman profiq Cinelli 4. /  Juniorky 1:50:43.9 0:05:00.5 20:45.4 2 42:52.0 4 1:04:29.4 4 1:27:24.4 5
5 251 detail závodníka UNGEROVÁ Sofia SVK 2006 CAT Trenčín 5. /  Juniorky 1:50:46.6 0:05:03.2 --- --- --- --- --- --- --- ---
6 261 detail závodníka NOVÁKOVÁ Karla CZE 2005 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 6. /  Juniorky 1:50:52.0 0:05:08.6 21:11.0 6 42:52.1 5 1:04:27.7 3 1:27:23.9 3
7 273 detail závodníka GRULICHOVÁ Eliška CZE 2005 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 7. /  Juniorky 1:50:53.6 0:05:10.2 21:14.1 8 42:55.3 6 1:04:45.0 6 1:27:25.1 6
8 272 detail závodníka MÜLLEROVÁ Patricie CZE 2005 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 8. /  Juniorky 1:55:09.7 0:09:26.3 21:13.9 7 43:00.6 7 1:05:06.5 7 1:29:30.2 7
9 260 detail závodníka DOUDĚROVÁ Kateřina CZE 2006 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 9. /  Juniorky 2:01:05.9 0:15:22.5 21:18.0 9 44:20.0 9 1:08:01.9 9 1:33:23.1 9
9 271 detail závodníka CIBULKOVÁ Tereza CZE 2006 TJ AUTO ŠKODA Mladá Boleslav 9. /  Juniorky 2:01:05.9 0:15:22.5 20:51.6 4 43:23.2 8 1:07:59.5 8 1:33:13.2 8
11 254 detail závodníka RŽONCOVÁ Anna SVK 2006 CK EPIC DOHŇANY 11. /  Juniorky 2:01:35.9 0:15:52.5 21:18.4 11 44:20.3 10 1:09:28.5 11 1:35:51.4 10
11 263 detail závodníka DRHOVÁ Berenika CZE 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 11. /  Juniorky 2:01:35.9 0:15:52.5 21:18.1 10 44:24.4 11 1:09:28.3 10 1:35:59.1 11
13 268 detail závodníka JADRNÁ Veronika CZE 2006 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 13. /  Juniorky 2:07:29.7 0:21:46.3 21:50.7 12 46:43.0 12 1:13:40.8 12 1:40:09.7 13
14 255 detail závodníka LEBEDOVÁ Kristýna CZE 2006 CK Jihočeské naděje 14. /  Juniorky 2:09:45.2 0:24:01.8 22:07.5 13 47:45.2 13 1:14:03.8 13 1:40:09.3 12
--- 253 detail závodníka PAVLISOVÁ Ivona SVK 2005 CK EPIC DOHŇANY . /  Juniorky NFT OTL 23:31.5 --- 50:26.7 --- 1:17:03.9 --- 1:43:37.1 ---
--- 256 detail závodníka NOSKOVÁ Kateřina CZE 2005 CK ORLÍK ORLOVÁ . /  Juniorky NFT OTL 23:31.7 --- 50:27.1 --- 1:17:04.6 --- 1:43:48.7 ---
--- 258 detail závodníka VOJTÍŠKOVÁ Dorota SVK 2006 CLIMBERG SPORT TEAM Trenčín . /  Juniorky NFT OTL 22:19.9 --- 49:17.1 --- 1:16:52.8 --- 1:44:19.8 ---
--- 259 detail závodníka RUSÍNOVÁ Simona CZE 2005 ČEZ Cyklo Team Tábor . /  Juniorky NFT OTL 25:45.4 --- 48:34.0 --- 1:11:21.8 --- --- ---
--- 262 detail závodníka PANUŠOVÁ Anna CZE 2006 Jaroslav Kulhavy Cycling Team . /  Juniorky NFT OTL 21:59.4 --- 47:45.8 --- 1:14:58.4 --- --- ---
--- 264 detail závodníka HODINOVÁ Nicol CZE 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. . /  Juniorky NFT OTL 23:31.2 --- 50:26.3 --- 1:17:03.7 --- 1:44:22.8 ---
--- 266 detail závodníka HERMANOVÁ Adéla CZE 2005 SPORTCOMPLEX BŘECLAV . /  Juniorky NFT OTL 23:32.2 --- 50:27.7 --- 1:17:09.4 --- 1:43:43.3 ---
--- 274 detail závodníka RICHTEROVÁ Karolína CZE 2006 TUFO PARDUS Prostějov z.s. . /  Juniorky NFT OTL 23:32.0 --- 50:27.2 --- 1:17:10.1 --- 1:43:40.8 ---
--- 252 detail závodníka KAŇKOVSKÁ Nela CZE 2006 CC Pave76 . /  Juniorky DNF --- 20:36.9 --- 42:28.1 --- --- --- --- ---
--- 269 detail závodníka KADLECOVÁ Tereza CZE 2006 SportRaces Cycling Team . /  Juniorky DNF --- 26:54.7 --- 56:28.5 --- --- --- --- ---