5. ČP XCO MTB Harrachov UCI C1 - 5. ČP XCO MTB Harrachov UCI C1 - sobota

MTB
DATUM :19.8.2023 MÍSTO :Harrachov
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.lap # 2.lap # 3.lap # 4.lap # 5.lap # 6.lap # Finish #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.lap # 2.lap # 3.lap # 4.lap # 5.lap # 6.lap # Finish #
1 1 detail závodníka CINK Ondřej CZE 1990 Primaflor Mondraker Genuins Racing Team 1. /  Men Elite 1:24:48.0 0:00:00.0 08:09.7 [1] 1 12:27.9 [2] 1 12:31.4 [1] 1 12:41.8 [1] 1 12:49.8 [1] 1 13:00.6 [1] 1 13:06.6 [1] 1
2 2 detail závodníka LUKASIK Krzysztof POL 1993 JBG2 CryoSpace 2. /  Men Elite 1:25:41.5 0:00:53.4 08:15.3 [2] 2 12:22.8 [1] 2 12:50.4 [2] 2 12:52.1 [2] 2 12:59.6 [2] 2 13:05.6 [2] 2 13:15.6 [2] 2
3 5 detail závodníka KOBES Lukáš CZE 1996 GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team 3. /  Men Elite 1:29:09.5 0:04:21.4 08:46.0 [9] 9 13:32.3 [10] 9 13:19.3 [5] 6 12:59.8 [3] 4 13:21.3 [3] 3 13:30.6 [4] 3 13:39.8 [5] 3
4 7 detail závodníka BERNAS Pawel POL 1990 JBG2 CryoSpace 4. /  Men Elite 1:29:58.0 0:05:09.9 08:25.8 [3] 3 13:08.8 [4] 3 13:16.8 [3] 3 13:24.1 [4] 3 13:46.8 [4] 4 14:16.6 [8] 4 13:38.8 [4] 4
5 10 detail závodníka ŠKARNITZL Jan CZE 1986 GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team 5. /  Men Elite 1:30:03.7 0:05:15.7 08:40.3 [7] 7 13:12.5 [7] 6 13:44.9 [9] 6 13:26.3 [5] 6 14:05.3 [10] 6 13:13.6 [3] 5 13:40.6 [6] 5
6 21 detail závodníka BRZOZKA Piotr POL 1989 JBG2 CryoSpace 6. /  Men Elite 1:31:44.0 0:06:55.9 09:21.3 [20] 20 13:56.1 [17] 17 13:43.6 [7] 12 13:41.3 [7] 11 13:56.1 [5] 9 13:43.8 [5] 9 13:21.6 [3] 6
7 18 detail závodníka RAJCHART Jan CZE 1996 AUTHOR TEAM STUPNO 7. /  Men Elite 1:31:57.5 0:07:09.4 09:07.5 [14] 14 13:10.6 [5] 8 13:24.3 [6] 8 13:29.6 [6] 7 14:07.8 [11] 7 14:28.8 [10] 7 14:08.6 [7] 7
8 4 detail závodníka ULÍK Matej SVK 1997 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 8. /  Men Elite 1:32:21.2 0:07:33.1 08:39.5 [6] 6 13:12.1 [6] 5 13:45.1 [10] 5 14:00.1 [9] 8 14:04.1 [8] 8 14:11.3 [7] 8 14:28.8 [9] 8
9 6 detail závodníka VASTL Jan CZE 1995 ROUVY Specialized 9. /  Men Elite 1:33:07.5 0:08:19.4 08:38.3 [4] 4 13:00.1 [3] 4 13:17.1 [4] 4 13:43.3 [8] 5 14:03.6 [7] 5 14:59.3 [16] 6 15:25.5 [19] 9
10 19 detail závodníka ČERNÝ Patrik CZE 2004 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 10. /  Men Elite 1:34:06.8 0:09:18.7 08:38.9 [5] 5 13:49.0 [14] 11 14:06.6 [15] 10 14:01.8 [10] 9 14:03.3 [6] 10 14:35.8 [12] 10 14:51.1 [12] 10
11 11 detail závodníka HRTÁNEK Martin SVK 2003 Pol. Vallerbike ASD Castelfiorentino 11. /  Men Elite 1:34:44.3 0:09:56.2 08:58.5 [12] 12 13:56.6 [18] 13 14:11.8 [17] 13 14:12.1 [12] 12 14:33.6 [15] 13 14:23.9 [9] 11 14:27.6 [8] 11
12 27 detail závodníka ŠEVCŮ Tomáš CZE 1997 AMENITY EXTREM SPORT TEAM 12. /  Men Elite 1:35:23.0 0:10:34.9 09:53.3 [26] 26 13:45.8 [12] 20 13:57.1 [11] 17 14:04.6 [11] 16 14:05.3 [9] 12 14:33.1 [11] 12 15:03.6 [14] 12
13 31 detail závodníka IRMSCHER Paul GER 2003 SSV Mounty Altenberg/ Pivot Cycles 13. /  Men Elite 1:35:35.2 0:10:47.1 09:11.8 [15] 15 13:55.8 [16] 14 14:06.6 [13] 14 14:25.1 [15] 14 14:30.1 [13] 15 14:38.1 [13] 14 14:47.6 [10] 13
14 20 detail závodníka VOBECKÝ Zdeněk CZE 1989 FANY CYCLING TEAM 14. /  Men Elite 1:35:42.7 0:10:54.6 09:05.7 [13] 13 13:48.1 [13] 12 14:07.1 [16] 11 14:25.8 [16] 13 14:37.3 [17] 14 14:47.8 [15] 15 14:50.6 [11] 14
15 23 detail závodníka HULA Robert CZE 2000 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 15. /  Men Elite 1:36:01.7 0:11:13.6 08:57.5 [11] 11 13:29.8 [9] 10 13:44.3 [8] 9 14:29.3 [18] 10 14:49.1 [18] 11 15:15.8 [20] 13 15:15.6 [16] 15
16 30 detail závodníka HLÁVKA Adam CZE 2004 ASPIRE OPPORTUNITY Brno 16. /  Men Elite 1:36:21.9 0:11:33.8 09:46.3 [25] 25 14:11.1 [20] 24 14:18.8 [18] 21 14:12.1 [12] 19 14:22.8 [12] 17 14:39.1 [14] 17 14:51.6 [13] 16
17 25 detail závodníka JELÍNEK Josef CZE 1998 CYKLOSTAR Pirelli 17. /  Men Elite 1:37:18.7 0:12:30.6 09:33.0 [23] 23 13:35.6 [11] 15 14:06.6 [14] 15 14:26.8 [17] 17 14:30.3 [14] 16 15:06.3 [17] 16 15:59.8 [20] 17
18 34 detail závodníka ŠICH Petr CZE 1999 SUPERIOR RIDERS 18. /  Men Elite 1:38:00.7 0:13:12.6 09:28.8 [22] 22 13:54.6 [15] 19 14:23.6 [19] 18 14:29.8 [19] 18 15:05.1 [20] 18 15:18.1 [21] 18 15:20.6 [18] 18
19 9 detail závodníka CASPI Tomer ISR 2004 CSC 19. /  Men Elite 1:38:24.7 0:13:36.6 08:56.5 [10] 10 14:20.5 [21] 16 14:45.8 [21] 19 14:45.6 [20] 20 15:11.3 [22] 19 15:13.3 [19] 19 15:11.3 [15] 19
20 14 detail závodníka BEN EFRAIM Ron ISR 2004 CSC 20. /  Men Elite 1:39:15.2 0:14:27.1 09:58.3 [28] 28 14:39.6 [26] 27 15:23.8 [26] 26 15:08.8 [24] 26 14:36.8 [16] 22 14:08.8 [6] 20 15:18.8 [17] 20
21 28 detail závodníka WISNIOWSKI Maksymilian POL 2004 JBG2 CryoSpace 21. /  Men Elite 1:24:58.2 - 1 Lap(s) 09:14.3 [16] 16 14:32.1 [23] 22 15:19.1 [25] 23 15:24.7 [26] 23 15:07.4 [21] 21 15:20.5 [22] 21 --- ---
22 13 detail závodníka TCHWELLA Nir ISR 2003 CSC 22. /  Men Elite 1:25:01.5 - 1 Lap(s) 09:15.3 [17] 17 14:35.1 [24] 23 15:07.5 [24] 22 14:58.1 [22] 22 15:29.8 [24] 20 15:35.5 [24] 22 --- ---
23 35 detail závodníka GORAK Dominik POL 2001 TTS.coach Spica Solutions 23. /  Men Elite 1:25:47.1 - 1 Lap(s) 09:55.2 [27] 27 15:00.4 [28] 28 14:58.5 [22] 25 15:04.1 [23] 25 15:24.8 [23] 23 15:23.9 [23] 23 --- ---
24 12 detail závodníka PRŮDEK Matěj CZE 1997 CYKLOSTAR Pirelli 24. /  Men Elite 1:26:18.4 - 1 Lap(s) 08:44.3 [8] 8 13:22.0 [8] 7 17:55.3 [39] 27 16:14.3 [32] 27 14:55.6 [19] 25 15:06.7 [18] 24 --- ---
25 59 detail závodníka HEJTMÁNEK Marek CZE 1997 Salith sport Šumperk 25. /  Men Elite 1:27:26.1 - 1 Lap(s) 09:41.8 [24] 24 14:39.0 [25] 25 15:00.4 [23] 24 15:13.8 [25] 24 16:06.8 [27] 24 16:44.1 [25] 25 --- ---
26 15 detail závodníka HOLUB Filip CZE 2003 ASPIRE OPPORTUNITY Brno 26. /  Men Elite 1:11:39.9 - 2 Lap(s) 09:16.0 [18] 18 14:05.8 [19] 18 14:06.3 [12] 16 14:12.1 [14] 15 19:59.5 [30] 26 --- --- --- ---
27 36 detail závodníka VLASATÝ Jakub CZE 2003 ROUVY Specialized 27. /  Men Elite 1:12:54.0 - 2 Lap(s) 10:18.0 [33] 33 15:12.8 [29] 29 15:51.6 [28] 29 15:39.1 [27] 28 15:52.4 [26] 27 --- --- --- ---
28 8 detail závodníka OSTASZEWSKI Karol POL 1998 JBG2 CryoSpace 28. /  Men Elite 1:13:24.4 - 2 Lap(s) 09:26.5 [21] 21 14:56.1 [27] 26 16:21.5 [32] 28 16:51.3 [36] 29 15:48.8 [25] 28 --- --- --- ---
29 47 detail závodníka KUPSKÝ Michal CZE 2004 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 29. /  Men Elite 1:13:43.9 - 2 Lap(s) 10:22.7 [35] 35 15:32.3 [31] 31 15:45.8 [27] 31 15:55.0 [29] 30 16:07.7 [28] 29 --- --- --- ---
30 38 detail závodníka POLÁŠEK Ondřej CZE 2004 OSTRA-MULTICRAFT ČELADNÁ 30. /  Men Elite 1:14:27.0 - 2 Lap(s) 10:16.5 [32] 32 15:17.8 [30] 30 15:51.8 [29] 30 16:11.8 [31] 31 16:48.9 [29] 30 --- --- --- ---
31 24 detail závodníka MORÁVEK Tomáš CZE 1999 D2mont Merida cycling team 31. /  Men Elite 0:53:03.6 - 3 Lap(s) 09:21.0 [19] 19 14:20.6 [22] 21 14:29.8 [20] 20 14:52.1 [21] 21 --- --- --- --- --- ---
32 55 detail závodníka LETEV Marek CZE 2003 TUFO CZ OTROKOVICE 32. /  Men Elite 0:58:51.9 - 3 Lap(s) 10:23.2 [36] 36 16:07.8 [34] 35 15:58.5 [30] 32 16:22.2 [34] 32 --- --- --- --- --- ---
33 54 detail závodníka SWÁROVSKÝ Michal CZE 1998 ZPcyklo PROOFY cycling team 33. /  Men Elite 0:59:26.1 - 3 Lap(s) 10:53.5 [42] 42 15:46.1 [33] 37 16:29.3 [34] 35 16:17.2 [33] 33 --- --- --- --- --- ---
34 50 detail závodníka VONDRÁČEK Matyáš CZE 2004 ROUVY Specialized 34. /  Men Elite 0:59:28.1 - 3 Lap(s) 10:28.5 [37] 37 15:34.6 [32] 32 16:57.3 [36] 33 16:27.6 [35] 34 --- --- --- --- --- ---
35 60 detail závodníka PRUDEK Dominik CZE 1998 RRK group - PierreBaguette - Benzinol 35. /  Men Elite 0:59:29.6 - 3 Lap(s) 10:09.0 [30] 30 16:15.6 [35] 33 17:19.3 [37] 37 15:45.6 [28] 35 --- --- --- --- --- ---
36 49 detail závodníka BLÁHA Vojtěch CZE 2003 SK VELO PRAHA 36. /  Men Elite 0:59:37.4 - 3 Lap(s) 10:40.0 [39] 39 16:31.5 [38] 38 16:16.3 [31] 36 16:09.5 [30] 36 --- --- --- --- --- ---
37 39 detail závodníka ŠÍSL Bořek CZE 2004 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 37. /  Men Elite 0:59:59.5 - 3 Lap(s) 10:19.0 [34] 34 16:20.0 [36] 36 16:28.8 [33] 34 16:51.5 [37] 37 --- --- --- --- --- ---
38 44 detail závodníka PRACHAŘ Matěj CZE 2004 SK Kohouti Pržno 38. /  Men Elite 1:01:32.4 - 3 Lap(s) 10:48.7 [40] 40 16:32.0 [39] 39 16:51.0 [35] 38 17:20.4 [38] 38 --- --- --- --- --- ---
39 37 detail závodníka ELČKNER Lukáš CZE 2001 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 39. /  Men Elite 1:03:37.3 - 3 Lap(s) 10:16.0 [31] 31 17:31.3 [41] 40 17:35.0 [38] 39 18:14.9 [39] 39 --- --- --- --- --- ---
40 43 detail závodníka DUBČÁK Pavel CZE 2003 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 40. /  Men Elite 0:46:14.6 - 4 Lap(s) 09:58.3 [28] 28 16:28.8 [37] 34 19:47.5 [43] 40 --- --- --- --- --- --- --- ---
41 41 detail závodníka BULAWA David CZE 1993 DK BIKESHOP Racing Team 41. /  Men Elite 0:47:14.4 - 4 Lap(s) 11:22.5 [43] 43 17:22.0 [40] 42 18:29.7 [41] 41 --- --- --- --- --- --- --- ---
42 42 detail závodníka BALCÁREK Vít CZE 2002 Cykloop.cz - BT MORKOVICE 42. /  Men Elite 0:47:37.3 - 4 Lap(s) 10:52.0 [41] 41 18:16.3 [43] 43 18:29.0 [40] 42 --- --- --- --- --- --- --- ---
43 53 detail závodníka SUCHÁNEK Martin CZE 2004 ASPIRE OPPORTUNITY Brno 43. /  Men Elite 0:47:40.6 - 4 Lap(s) 10:36.5 [38] 38 17:43.3 [42] 41 19:20.7 [42] 43 --- --- --- --- --- --- --- ---
44 52 detail závodníka HOLÍK Vojtěch CZE 2001 SK VELO PRAHA 44. /  Men Elite 0:36:16.5 - 5 Lap(s) 13:09.2 [44] 44 23:07.3 [44] 44 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
45 51 detail závodníka PROCHÁZKA Lukáš CZE 2002 TEAM CYKLOTRENER VARNSDORF 45. /  Men Elite 0:24:22.3 - 6 Lap(s) 24:22.3 [45] 45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 26 detail závodníka ŠULC David CZE 2002 MONDRAKER Racing team . /  Men Elite DNF --- 09:32.5 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 29 detail závodníka CZABOK Konrad POL 2001 Warszawski Klub Kolarski . /  Men Elite DNF --- 09:53.0 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 32 detail závodníka NIEBORAS Mateusz POL 1999 DK BIKESHOP Racing Team . /  Men Elite DNF --- 09:12.0 [-] --- 26:24.8 [-] --- 40:33.5 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 33 detail závodníka HOVORKA Daniel CZE 2001 Jaroslav Kulhavy Cycling Team . /  Men Elite DNF --- 09:38.8 [-] --- 23:40.4 [-] --- 37:45.2 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 40 detail závodníka NEUGEBAUER Michal CZE 2003 SPORTOVNÍ KURZY.CZ . /  Men Elite DNF --- 10:05.0 [-] --- 27:07.8 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 45 detail závodníka MATĚJKA Ondřej CZE 2003 ROUVY Specialized . /  Men Elite DNF --- 10:52.5 [-] --- 27:52.6 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 46 detail závodníka ŘÍHA Lukáš CZE 2004 ROUVY Specialized . /  Men Elite DNF --- 10:46.5 [-] --- 30:43.6 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 48 detail závodníka ČÁSLAVSKÝ Matěj CZE 2003 MS BIKE ACADEMY RACING . /  Men Elite DNF --- 10:25.5 [-] --- 25:37.3 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 58 detail závodníka WEINBERG Peat GER 2004 --- . /  Men Elite DNF --- 10:20.5 [-] --- 26:20.3 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 61 detail závodníka KUNÁŠEK Josef CZE 2000 Bikepart cycling . /  Men Elite DNF --- 09:55.7 [-] --- 24:08.1 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 62 detail závodníka ZEŤÁK Michael CZE 1998 PSG Mechanix . /  Men Elite DNF --- 09:46.3 [-] --- 25:00.6 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 3 detail závodníka ZATLOUKAL Jan CZE 2002 NUTREND SPECIALIZED RACING . /  Men Elite DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 16 detail závodníka KONEČNÝ Filip CZE 2003 NUTREND SPECIALIZED RACING . /  Men Elite DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 56 detail závodníka NĚMEC Jan CZE 2004 Cykloteam Ostrov . /  Men Elite DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---