5. ČP XCO MTB Harrachov UCI C1 - 5. ČP XCO MTB Harrachov UCI C1 - sobota

MTB
DATUM :19.8.2023 MÍSTO :Harrachov
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.lap # 2.lap # 3.lap # 4.lap # 5.lap # Finish #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.lap # 2.lap # 3.lap # 4.lap # 5.lap # Finish #
1 102 detail závodníka SCHRIEVERS Lia GER 1998 --- 1. /  Ženy 1:30:09.9 0:00:00.0 10:12.4 [2] 2 15:40.6 [2] 2 15:47.3 [1] 1 16:10.3 [1] 1 16:15.5 [1] 1 16:03.6 [1] 1
2 101 detail závodníka ČÁBELICKÁ Jitka CZE 1990 GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team 2. /  Ženy 1:31:19.4 0:01:09.4 10:12.1 [1] 1 15:40.6 [1] 1 16:10.3 [2] 2 16:13.8 [2] 2 16:27.1 [2] 2 16:35.3 [2] 2
3 106 detail závodníka SRNSKÁ Patricie CZE 2004 TEAM DUKLA PRAHA 3. /  Ženy 1:32:43.6 0:02:33.7 10:12.6 [3] 3 15:50.3 [3] 3 16:36.3 [4] 3 16:46.4 [3] 3 16:28.7 [3] 3 16:49.0 [3] 3
4 110 detail závodníka NOVOTNÁ Aneta CZE 2003 ASPIRE OPPORTUNITY Brno 4. /  Ženy 1:34:16.5 0:04:06.6 10:31.1 [4] 4 16:07.5 [4] 4 16:23.8 [3] 4 16:54.3 [4] 4 16:53.3 [4] 4 17:26.2 [4] 4
5 105 detail závodníka HOLUBOVÁ Adéla CZE 2002 ROUVY Specialized 5. /  Ženy 1:36:58.8 0:06:48.9 10:44.9 [5] 5 16:22.3 [5] 5 17:09.8 [7] 5 17:17.3 [5] 5 17:40.3 [5] 5 17:44.0 [6] 5
6 111 detail závodníka VIKTOROVÁ Nela CZE 2004 ROUVY Specialized 6. /  Ženy 1:37:50.3 0:07:40.4 10:49.4 [6] 6 16:39.3 [7] 7 17:06.8 [6] 7 17:35.3 [6] 6 17:58.0 [7] 6 17:41.3 [5] 6
7 107 detail závodníka SPĚŠNÁ Simona CZE 2004 jb BRUNEX Superior Factory Racing 7. /  Ženy 1:39:04.8 0:08:54.9 10:55.6 [7] 7 16:22.3 [5] 6 17:05.5 [5] 6 18:38.5 [7] 7 17:57.5 [6] 7 18:05.0 [7] 7
8 109 detail závodníka KRZYSTALA Zuzanna POL 1990 Pho3nix Cycling Team 8. /  Ženy 1:44:11.0 0:14:01.1 12:03.9 [11] 11 18:15.8 [9] 11 18:07.3 [8] 8 18:38.5 [8] 8 18:48.8 [8] 8 18:16.5 [8] 8
9 108 detail závodníka SOMMER Clara AUT 2003 ARBOE PopaFlo Freistadt 9. /  Ženy 1:48:05.4 0:17:55.5 11:01.6 [8] 8 18:19.5 [10] 9 19:12.5 [9] 9 20:14.3 [11] 9 19:59.8 [9] 9 19:17.5 [9] 9
10 114 detail závodníka VAVERKOVÁ Kateřina CZE 2002 COPR TJ PŘEŠTICE 10. /  Ženy 1:30:31.9 - 1 Lap(s) 11:27.1 [10] 10 18:44.5 [11] 10 20:01.8 [10] 10 19:52.3 [10] 10 20:26.1 [10] 10 --- ---
11 112 detail závodníka ZUR Kinga POL 2004 --- 11. /  Ženy 1:14:17.1 - 2 Lap(s) 11:18.4 [9] 9 17:50.0 [8] 8 25:51.7 [13] 11 19:16.9 [9] 11 --- --- --- ---
12 113 detail závodníka KUBÍNOVÁ Klára CZE 1997 DK BIKESHOP Racing Team 12. /  Ženy 1:19:29.2 - 2 Lap(s) 12:16.9 [12] 12 21:47.0 [12] 12 23:29.2 [11] 12 21:56.0 [12] 12 --- --- --- ---
13 116 detail závodníka OREKHOVA Mariia UKR 2000 Decathlon 13. /  Ženy 1:05:43.8 - 3 Lap(s) 14:40.6 [14] 14 25:31.5 [13] 13 25:31.7 [12] 13 --- --- --- --- --- ---
14 115 detail závodníka HOLOUBKOVÁ Silvie CZE 2003 DK BIKESHOP Racing Team 14. /  Ženy 0:43:38.0 - 4 Lap(s) 13:57.3 [13] 13 29:40.6 [14] 14 --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 103 detail závodníka CZABOK Klaudia POL 1998 Warszawski Klub Kolarski . /  Ženy DNF --- 13:25.1 [-] --- 30:50.9 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 104 detail závodníka CZECZINKAROVÁ Jana CZE 1997 Berria Vittoria Factory Team . /  Ženy DNF --- 10:55.1 [-] --- 28:06.7 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---