5. ČP XCO MTB Harrachov UCI C1 - 5. ČP XCO MTB Harrachov UCI C1 - neděle

MTB
DATUM :20.8.2023 MÍSTO :Harrachov
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Finish #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Finish #
1 305 detail závodníka ŽERNÍČKOVÁ Zita CZE 2011 Bike 8144 1. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:11:15.4 0:00:00.0 11:15.4 [1] 1
2 314 detail závodníka ZAVADILOVÁ Adéla CZE 2011 Cycling Academy Tábor 2. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:11:27.6 0:00:12.2 11:27.6 [2] 2
3 308 detail závodníka DRÁBKOVÁ Nela CZE 2011 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 3. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:11:29.0 0:00:13.6 11:29.0 [3] 3
4 302 detail závodníka FOUSKOVÁ Veronika CZE 2012 BIKE team Nové Město na Moravě 4. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:11:29.1 0:00:13.7 11:29.1 [4] 4
5 301 detail závodníka ŠKUBALOVÁ Sára CZE 2011 TUFO CZ OTROKOVICE 5. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:11:40.6 0:00:25.2 11:40.6 [5] 5
6 304 detail závodníka KLUGOVÁ Ester CZE 2011 MS BIKE ACADEMY RACING 6. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:11:47.9 0:00:32.4 11:47.9 [6] 6
7 303 detail závodníka SLUKOVÁ Babeta CZE 2011 ADASTRA Cycling Team 7. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:11:58.1 0:00:42.7 11:58.1 [7] 7
8 309 detail závodníka LHOTÁKOVÁ Kristýna CZE 2011 ROHOZEC AMIX TEAM 8. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:12:10.4 0:00:54.9 12:10.4 [8] 8
9 307 detail závodníka BRANDOVÁ Beáta CZE 2011 ROUVY Specialized 9. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:12:16.9 0:01:01.4 12:16.9 [9] 9
10 310 detail závodníka KULIHOVÁ Adéla CZE 2011 DK BIKESHOP Racing Team 10. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:12:17.6 0:01:02.2 12:17.6 [10] 10
11 311 detail závodníka BRABCOVÁ Andrea CZE 2011 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 11. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:12:20.1 0:01:04.7 12:20.1 [11] 11
12 322 detail závodníka FREUDLOVÁ Andrea CZE 2011 BIKE puzzle team 12. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:12:31.1 0:01:15.7 12:31.1 [12] 12
13 315 detail závodníka PERINOVÁ Kateřina CZE 2012 ČEZ Cyklo Team Tábor 13. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:12:33.6 0:01:18.2 12:33.6 [13] 13
14 325 detail závodníka SUROVCOVÁ Ella CZE 2011 SK EDIE TEAM VSETÍN 14. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:12:35.1 0:01:19.7 12:35.1 [14] 14
15 323 detail závodníka VÍTKOVÁ Nela CZE 2011 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 15. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:12:40.9 0:01:25.4 12:40.9 [15] 15
16 306 detail závodníka LIENERTOVÁ Ema CZE 2011 REXONIX KOVO PRAHA 16. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:12:43.6 0:01:28.1 12:43.6 [16] 16
17 318 detail závodníka RUSŇÁKOVÁ Kamila CZE 2011 VELO AKADEMIE KLADNO 17. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:12:43.6 0:01:28.2 12:43.6 [17] 17
18 313 detail závodníka ŠTROFOVÁ Natálie CZE 2012 MS BIKE ACADEMY RACING 18. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:12:46.4 0:01:30.9 12:46.4 [18] 18
19 312 detail závodníka ORLOWSKÁ Pavlína CZE 2011 ADASTRA Cycling Team 19. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:13:01.6 0:01:46.2 13:01.6 [19] 19
20 317 detail závodníka FRÖHLICHOVÁ Lucie CZE 2011 Open Cycling Academy z.s. 20. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:13:08.9 0:01:53.4 13:08.9 [20] 20
21 316 detail závodníka KUBÍČKOVÁ Barbora CZE 2011 SK VELO PRAHA 21. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:13:16.9 0:02:01.4 13:16.9 [21] 21
22 331 detail závodníka JEDLIČKOVÁ Adéla CZE 2011 MS BIKE ACADEMY RACING 22. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:13:25.6 0:02:10.2 13:25.6 [22] 22
23 328 detail závodníka RUSŇÁKOVÁ Lucie CZE 2012 VELO AKADEMIE KLADNO 23. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:13:27.9 0:02:12.4 13:27.9 [23] 23
24 333 detail závodníka JEDLÍKOVÁ Tereza CZE 2012 MS BIKE ACADEMY RACING 24. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:14:06.8 0:02:51.4 14:06.8 [24] 24
25 320 detail závodníka ČERNÁ Karolína CZE 2012 TUFO CZ OTROKOVICE 25. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:14:14.1 0:02:58.7 14:14.1 [25] 25
26 327 detail závodníka HORNOVÁ Františka CZE 2012 Akademie cyklistických sportů 26. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:14:43.1 0:03:27.7 14:43.1 [26] 26
27 330 detail závodníka WOLFOVÁ Amálie CZE 2012 NORTH BIKE CLUB 27. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:15:08.6 0:03:53.2 15:08.6 [27] 27
28 332 detail závodníka KOTASOVÁ Laura CZE 2012 Open Cycling Academy z.s. 28. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:15:22.1 0:04:06.7 15:22.1 [28] 28
29 319 detail závodníka KŘIVÁNKOVÁ Ema CZE 2012 ČEZ Cyklo Team Tábor 29. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:15:34.3 0:04:18.9 15:34.3 [29] 29
30 321 detail závodníka ŠTOLFOVÁ Eliška CZE 2012 Cykloop.cz - BT MORKOVICE 30. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:15:46.1 0:04:30.7 15:46.1 [30] 30
31 329 detail závodníka KMÍNKOVÁ Ema CZE 2012 ADASTRA Cycling Team 31. /  Žákyně I (11 - 12 let) 0:16:22.3 0:05:06.9 16:22.3 [31] 31
--- 326 detail závodníka LAŠKOVÁ Eliška CZE 2012 HEAD PRO TEAM OPAVA . /  Žákyně I (11 - 12 let) DNF --- --- ---
--- 324 detail závodníka BURSÍKOVÁ Anna CZE 2012 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN . /  Žákyně I (11 - 12 let) DNS --- --- ---